Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość relaxik***

kto chce schudnac do swiat wielkanocnych?? zapraszam serdecznie!!!

Polecane posty

1 kg na pewno nie jest równy 1 cm :) czytalam gdzieś o tym... ja właśnie skończyłam jeść obiad na który zjadłam pół talerza makaronu z pomidorówka :P + 4 małe liście kapusty pekińskiej, a wcześniej jabłko + 2 małe ciasteczka...:( no i śnaidanko, ale to tylko troche kefiru :) dzisiaj już nic :) tylko woda :) mam pytanko : czy maca jest bardzo tucząca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
tak sobie myslalam o tej mojej dietce nabialowej i wywnioskowalam ze, ma ona wady ale ma takze zalety, wady: *jojo *rozstepy *po 14 nic nie mozna jesc(ja jem bo ze szkoly przychodze o 15, ale po 16 nic nie tykam, tak jest w poniedzialek,srode i wtorek) zalety *mozesz jesc bez ograniczen serki, desery itp, *lody tez mozna jesc :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
jejku dziewczyny mam dosyc tego ciaglego bycia grubasem, nije moge sobie ubran kupic w extra sklepach bo mam za duzo w pasie nie moge tego tego i tego no masakra, chce w koncu schudnac, moim marzeniem jest 30 kg i wierze w to ale rozkladam sobie to na 3 miesiace, poczawszy od 5 marca 1 cel: 75kg najpozniej 05.04.2007 2 cel: 65kg najpozniej 05.05.2007 3 cel: 55kg najpozniej 05.06.2007 pomozcie mi, blagam was, jestem zdolowana..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relaxik -> ja mam tak samo jak Ty. To kupowanie ciuchów to porażka :( Wszystko do kitu jak się tłuszczyk ma :( Na szczęście pracujemy nad tym!! POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relaxik!!!!Uszy do góry!!!!Nie dołuj sie tylko pomyśl o rozmiarze 38 w przyszlosci:D Wiadomo na diecie jest ciężko o dobry nastroj bo brakuje cukru w organizmie i lapiemy nieraz przez to dola!!!Spokojnie damy rade wszystkie razem:D Ta dieta nabialowa jest ok, tylko trzeba miesiąc wytrzymac.Dziewczyny nie lamcie sie , wytrzymajcie.Powiescie sobie na szafie albo na drzwiach jakąś sexi sukienkę w ktora sie nie miescicie i spoglądajcie na nią w razie dola.Ja tak robie i pomaga:D Relaxik->rozstepy nie robią sie w trakcie odchudzania tylko tycia!!!!Ale niesety najbardziej je widac jak juz sie schudnie, nie zalezy to od diety!!!Poza tym duzo cwiczyc tzreba zeby byly 100% efekty!!!Do dziela kolezanki dzis jest piekny dzien co jeszcze bardziej mobilizuje do diety, bo tzreba bedzie odkryc ciałka nasze niedlugo:)Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy nie robią się tylko podczas tycia. Za ich powstanie jest odpowiedzialny także kortyzol. Jest on produkowany przez nadnercza. Jego pozoim wzrasta podczas: dojrzewania, długotrwałego stresu, odchudzania, ciąży. Rozstępy mogą również powstawać z powodu niedoborów cynku w organiźmie. Wiadomo, ,że podczas odchudzania można nie dostarczać odpowiedniej ilości witamin i minerałów, więc bardzo łatwo o ich powstanie. Wiem coś o tym, bo sama mam z nimi problem. Kiedyś miałam robione badanie i okazało się, że mam podwyższony poziom kortyzolu. Lekarz od razu zapytał się mnie czy jestem na diecie odchudzającej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, z tymi ubraniami też tak mam...po prostu masakra :( :( :( Na dodatek strasznie szybko robi sie ciepło, a u mnie sadełko :( W życiu nie pokaże sie w obścisłej bluzce jak będzie sie ze wylewac:) Jak na razie waga stanęła, za to zauważam zmianę w ciele, troche cm ubyło i ciałko \"twardsze\" się zrobi.ło:) JUPI !! Dzisiaj o 20 bieganie...już na samą myśl robi mi sie niedobrze Kol z którą biegam jest szczyplutka, dosłownie!! Czuję sie przy niej jak słonica :( Ale motywacja tez niezła :P Do tego po powrocie jakeiś ćw na mięśnie i rozciągające :) W sumie odchudzam sie nie cały tydzień, ale jak patrze sie na tłuste jedzenie, bez którego wcześniej nie mogłam żyć !! to mnie odrzuca!! :) Dalej dziewczyny, DAMY RADE!!!! MUSIMY!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka->dzieki za info:) Nie wiedzialam o tym. Trzeba bedzie starac sie temu zapobiec:) A moze znasz jakies skuteczne sposoby?? Dziewczyny dla mnie kazdy dzien tej diety to walka ze sobą i ze swoim apetytem:( Ale już 8 dzien daję radę...jeszcze jakieś 20dni;) No i codziennie sie zmuszam do cwiczen...doslownie zmuszam...no ale nikt nie mowil ze bedzie latwo!!!Damy radę!!!!Bo wiosna przyszla, bo cieplo, bo ciuszki lżejsze trzeba niedlugo uszykowac....wyobrazacie sobie nas w lato w takich malutkich ladniutkich sexownych sukieneczkach??Zamknijcie oczy i zobaczcie siebie w swojej wymarzonej sukience..albo obcislych jeansach...odrazy nabierzecie mocy na dalsze odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
Witam Was dziewczynki :) Oj ale tu dużo wpisów...ja dopiero teraz mogłam wejść i poczytać bo teraz to już nie mam czasu kompletnie przez tą pracę a i tak nie wiem czy ją dostanę - mam konkurencję :( A dzisiaj mi sąsiadka powiedziała, że tak schudłam a jak jej powiedziałam co jem to nie mogła uwierzyć bo stwierdziła, że od serów wszelkiego rodzaju się tyje bo ona tyje i ja już sama nie wiem co o tym mysleć?Ja tak uwielbiam topione i żolte - co o tym sądzicie? Skrzypaczka a ja też miałam iść na piwo w sobotę z okazji końca sesji :)Ale nie poszłam bo wiem, że co jak co ale piwa bym sobie nie odmowila... ewka - a ja właśnie slyszałam, że od aerobiku się nie chudnie tylko ma się dobrą kondycję...więc już sama nie wiem...u mnie dziś 4 dzien 6 weidera i aż 3 serie przede mną... Niestety ja nie mam gdzie chodzić u nas w tej dziurze ani siłowni ani klubu zadnego z aerobikiem... po prostu dno totalne.. Pozostają mi cwiczenia w domu. relaxik fajna ta tabelka:)To za miesiąc następne pomiary tak? Wiesz mi by wystarczyło tak chociaż z 65 kg :)bo 58 to już bym chyba fruwała:) ewka ja np jem gorące dania też - zwłaszcza mięso czy kapustkę...albo rybki więc myślę, że jest ok - nie głodzę się :)Aha i ja jem do 14 - stwierdziłam, że tak będzie najlepiej poszłam ze sobą na kompromis :)Bo o 2 godziny wcześniej konczę jedzenie - do 13 to jednak za wcześnie a o tej 14 mogę obiad zjeść :)i tak już niech zostanie :) A Wy nadal do 13 jecie? Z tego co tak tutaj widzę to średnio 1 kg na dzien chudniecie?:) relaxik a 25 kg do świąt jak chcesz schudnąć?Boze jak ja bym chciała 20 schudnac do świąt :)Co mam robic?W sumie nei wiem czy chudne bo nie wchodze na wage boje się cholernie.. A przed świętami chciałam sobie kupic kurtke wiosenną..teraz przymierzałam jak byłam w Poznaniu to w 42 rozm wchodzę i sie zapinam ale tak sobie myslę czy nie kupić L-ki?:)Bo liczę ze schudnę a L0-ka będzie zawsze dobra co myslicie? A w ogole jak mam 42 rozm do góry i 44 na dole to ciekawe ile mogę wazyc... relaxik ja Cie swietnie rozumiem mi też zalezy na schudnieciu do świąt...chciałabym, zeby wszyscy nie mogli wyjsc z podziwu a co najwazniejsze załozyc te spodnie ze złotymi nadrukami w rozmiarze 42!!!!:) ewka - wiemy, że grozą nam rozstępy ale nie wiem jak relaxik - ja się codziennie rano i wieczorem smaruję kremami - serum do biustu i na celulit tez.... Nie wiem czy to coś da... relaxik a ile masz w pasie?Ja znowu w pasie lece - 18 cm schudłam ale kurde w udach jż tylko 10....:( tam najciężej mam w udzie 69!!!!!!!!!!!!!! Nie ma nic gorszego niz grube uda uwierzcie ze lepiej juz w talii być grubszym... Skrzypaczka ja robię dosłownie tak jak Ty :)Też tak sobie wyobrazam siebie w tych pieknych ciuszkach ktore tak naprawde mam w zasiegu reki.. - nic tylko ubierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypaczka>>>>jeżeli nie masz rozstępów to po prostu wszystko może być OK. Aby zpobiegać powinno się natłuszczać skórę tzn. smarować oliwką dla dzieci albo balsamami, kilka razy w tygodniu robić masaże rękawicą sizalową, ale należy pamiętać, aby dobrze nawilżyć skórę przed masażem specjalnym olejkiem do masażu lub oliwką. Można też używać kremów zapobiegających rozstępom, ale ja uważam, że jeżeli ich nie masz to nie ma takiej potrzeby. Ponieważ za rozstępy odpowiedzialny jest m.in. brak cynku, powinno się łykać 1 tabletkę dziennie oraz zażywać witaminę C 1000 mg, bo eliminuje podwyższony poziom kortyzolu. Ale te witaminy powinno się brać jeżeli rzeczywiście ma się ich niedobory. Bo tak jak już mówiłam wcześniej jeżeli wszystko jest w normie to nie ma strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnaa>>>> rzeczywiście aerobic poprawia kondycję. Ale takie zajęcia jak step, BPU czyli brzuch pośladki uda czy też cardio pomagają spalić tkankę tłuszczową, ponieważ są prowadzone w takim tempie, że organizm zaczyna ją spalać. Natomiast takie ćwiczenia jak TBC czyli Total Body Condition, na których ćwiczy sie z obciążeniem poprawiają kondycję i ujędrniają. Wszystko zależy od tego jakie zajęcia wybierzesz. To jest jak z jazdą na rowerze czy bieganiem również poprawiają kondycję, wyrabiają mięśnie, ale jednocześnie pomagają w spaleniu kalorii i tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Właśnie się wykąpałam, wypiłam pół litra wody i czuję się super!! Ja kończe jedzenie o 14, max 15, zależy jak wracam... Dzisiaj znowu biegałam, spociłam się jak szczur, wczoraj to to było nic...tak mnie kol goniła, że tylko biegłam i klęłam na nią :P wiem, zę to dbrzydko, ale nie dałanym rady inaczej ona ma ekstra kondycje, zawsze jeździła w szkole na zawody, znamy sie dlugo wzięlam ze sobą mp4, puściłam muzyke głośno, klęłam i biegłam:) Mam nadzieje, żę za miesiąc będe widzieć jakieś postępy w kondycji A co tam u Was?? P.S. Ja mam ciuszki takie fajne, w które chcialabym wejść i często siedze, oglądam i staram sie nie myśleć o jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku.. czuje że jem mniej ale nie tak mało jakbym tego chciała;( dziś yłam na zakupach i chciałam kupić spodnie zmieściłam się w 40 ale co z tgeo skoro wyglądałam jak słoń;( tyle mam fajnych ciuszków w szafie a nie moge tego nosć bo jestem za gruba:( urde chyba jeszce zrobie 100 brzuszków:P i codzienie wieczorem tez będę biegała jak serenita.. mysle o jakiś tabletkach które tłuszcz spalają czy coś.. albo żebym miała wstręt do jedzenia. marze o takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
do srenity-- ile schudłaś na dietce tej do 13 i w ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita wten piękny dzionek:):) na śniadanie zjADłam poł bułk i wypiłam herebatke:) do 14 zjem jeszcze jabłko potm serek wiejski na obiad i jogurt na kolacje:):) pozdawiam:) MIŁEGO DNIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik---> ja nie stosuje typowo białkowej diety... jem mniej więcej wszystko, ale głównie staram sie coś chudego i z nabiału zaczęłam w czwartek i przez pierwsze dwa dni schudlam 2 kg, od tamtej pory nie wiem, nie ważyłam sie...zważe się w poneidziałek to napisze :) do tego oczywiście ćw i od dwóch dni biegam :) Zobaczymy w poniedziałek tak piękny dzionek, a ja wstydze sie pokazać na ulicy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
siemka...... nie mierze sie w pasie ani w biodrach bo by mi bylo wstyd, ale kiedys taka dziewczyna sie mnie zapytala ile mam w udach, to ja mam 58, nie wiem czy to malo czy duzo, ale mnie zbytnio uda NIE OBCHODZA, NAJGORSZY JEST BRZUCH, DUPE MAM CHUDA, NOGI TEZ, NAJGORSZY TEN BRZCH, MOJ ROZMIAR TO ZALEZY WAHA SIE MIEDZY 40-44, dzisiaj przesadzilam zjadlam loda ale z wafelkioem, no ale coz, a i ja jem po 13 poniewaz ze szkoly wracam dopiero o 15, ale sobie tak mysle, ze jade na zakupki za okolo dwa tygodnie, wiec jak zaczne jesc tylko rano przed szkola i cwiczyc bo mam mozliwosci to zleci mi do zakupkow troszke cialka, chcialabym zeby waga pokazala rtozwne 170 ale 75 nie bedzie zle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
do wypadu na zakupki mam 12 dni, i 12 kg do zgubienia, moze te 12 kg uda mi sie zgubic, o jak ja bym chciala tego dokonac, tak sobie mysle, czy ta dietka, np. 1 serek dziennie rano a potem ze 3 litry wody, w szkole w-f, mam go 4 razy w tygodniu, po szkole i weekendy pilka nozna, czyli codziennie po okolo godzinie, 6 weidera, plus 50 brzuszkow, uda mi sie schudnac do marca 12 kg??? plisska o odpowiedz, przyniesie to rezultat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smutnaa->myslalam juz ze nas opuscilas:( ale na szczescie jestes:) Relaxik->myślę że powinnas schudnąć 10-12kg jezeli bedziesz robic tak jak napisalas:) Ewka->dzięki za rady nie wiedzialam ze przeciw rozstępom mozna uzywac oliwki dla dzieci;) Oj dziewczyny dzis byl taki ladny dzien....a tu wstyd kurtke zdjąć bo się wszystko wylewa.....no nic trzeba cwiczyc i ciągnąć tę dietę dalej... Narazie sie nie wazę..bo przez ostatnie 3 dni waga mi stanela na 71kg, moze dlatego ze mam okres, a moze dlatego ze woda spadla, a na spadek tłuszczu tzreba jeszcze poczekac. Oj a dzis zjadlam tylko dwa serki Danio...troche malo...czasu nie mialam. Mam nadzieje, ze wszystkie damy radę do tych świąt.Musimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik*******
no to coz, jutro jest przelomowy dzien w moim zyciu, zaczynam walke z kilogramami a co najwazniejsze walke ze sama soba, to bedzie walka stulecia, nie wiem czy ja wygram, mam nadzieje ze tak, jak schudne te 12 kg, to bede w siodmym niebie albo jeszcze wyzej, bedzie super, super i jeszcze rsz super!!!! ale tylko wtedy kiedy uda mi sie te kiloski zgubic... :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mnie znowu brzuch boli, ale to dlatego, ze za dużo zjadłam niż powinnam:),miałam doła strasznego doła...:( bo moja kol miała wypadek:( i jest w szpitalu i nie odzyskała przytomności, a lekarze nie więdzą kiedy odzyska :( Już nie przejmuje sie że tyle zjadłam tak reaguje na stres....taki strach...:( na dodatek ja wszystko widziałam!!...płakać mi sie chce...:( Dzisiaj żadnych ćw ani biegania nie mam na to siły....tak się martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!s erenita>>To okropne co się stało z Twoją koleżanką. Oby wszystko było dobrze i szybko wróciła do zdrowia. Jak cos będziesz wiedziała to napisz. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko ok, odzyskała przytomność. Lekarze mówią że jak tylko badania wyjdą dobre to będzie mogła wyjść :) Pijecie może zielonąlub czerwona herbate?? Ja dzisiaj kupiłam zielona, ale jak dla mnie ma ochydny smak :( Jakie są właściwie ich właściwości?? dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
siemka laseczki!! ja dzisiaj skusilam swoja dietke, ale od jutra walka od nowa, ale juz bardzo rygorystyczna, tzn duzo cwiczen, malo jedzonka, bo za 10 dni zakupki, juz sie boje ze nie wejde w jeansy w diversie, a kilka miesiecy temu wchodzilam, a to wszystko dzieki tej dietce, numer 32, w new yorkerze 31, no ale rozmiar rozmiarowi nierowny, wiec tak od jutra codziennie: *6 weidera *brzuszkow 50 narazie *taniec przy eseczce *tylko rano jogurt potem nic *gra w pileczke nozna *wf w budzie jak myslicie uda mi sie 10 kiloskow pozbyc do zakupkow a ijeszcze cos 2 litry wody plus czerwona i zielona herbatka, wiec uda sie???? to moje odchudzanko w najblizszych 10 dzionkach bedzie ekspresowe, jezeli efekt bedzie taki jaki sobie wymarzylam kolejne 10 dzionkow tak samo spedze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
Serentka nie martw sie wszystko bedzie dobrze z Twoja kumpela... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenita>>> ja piję zieloną. A jaką kupiłaś ekspresową czy fusianą ?? Dobrze, że z koleżanką lepiej.. relaxik***>>>jeżeli tak dużo ćwiczysz to Ci się uda. I jeszcze prawie nic nie jesz to na pewno schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exspresową.... :) ale dałam plame, nie dość że się obżarłam to jeszcze na noc!!! bleee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale dzis ciężki dzien mialam.Ojoj chyba jest jakies przesilenie wiosenne bo jakies zle mysli chodzą po głowie:( Chcialabym zeby juz byl kwiecien.....a tu jeszcze ponad dwa tygodnie.Ajjjj dam rade!!!Jeszcze 6kg w dol i bede z siebie zadowolona:) Zrobie sobie wtedy tygodniową przerwę od tak rygorystycznej diety i zobaczę jak moj organizm zareaguje.Ale oczywiscie nie rzucę się na jedzenie!!Mam nadzieje że do 5 kwietnia zrzucę te 6 kilosow.Ach...kilogramy to szybko przybywają, a jakoś szybko nie chcą odejść...niedobre!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ciężko u mnie zdietą.. ale się staram widze przynajmniej że jem mniej... relaxik--> uda Ci się:):) wierze w Ciebie i mam nadzieje że mi też się uda... skrzypaczka--> ja też mam jakieś okropne doły;( nie moge na siebie patrzec.. a na dodoatek mieszkam z taką szczuplutką dziewczyną;( masakra.. ona xs nosi a ja...;( ehhh a najgorsze jest to że ona non stop coś je i niczego sobie nie odmawia a ja wszystkiego i prosze jak dalej wyglądam jak słoń;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×