Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

Miałam pisać rano,a jakoś tak zeszło...... Bluzkę Ci wreszcie przysłali?A,co z tym kodem,który Ł.gdzieś zawieruszył?Załatwiłaś coś? Co do suczki......Kto wie,może faktycznie ją bili,tego się nie dowiesz,nie powie Ci. My mieliśmy tak z psem.Tylko chodziło o jedzenie.Jak zaczął jeść to nie mieliśmy prawa spojrzeć na niego.Zaraz przestawał i odchodził od miski.Czyżby go odganiali? U nas się mroczy,chyba będzie padał deszcz.Tak jakby dawno go nie było:O Od sąsiadki pies gdzieś się zawieruszył.Wyszedł wczoraj na spacer z jej synem,a ten wrócił bez psa:O Może poleciał gdzieś na suczki? Na razie kończę pisać,idę robić obiad. Aha,zdjęć jeszcze nie zgrałam.Jeszcze dzisiaj spróbuję(kolejny raz),jak nic z tego nie wyjdzie,to poproszę Cię o pomoc :) Będzie można,nie odmówisz? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co do bluzki to jeszcze jej nie ma 😡 Co do kodu to Ł go chyba nie ma, tzn on sam nie wie, ale ostatnio zapomnialam w ogole o tym kodzie, jak zajde do niego to poszperam, moze znajde. U mnie to leje od poludnia:( Z tym zgrywaniem to jestem pewna ze pomoge, takze wiesz. No ale jak by cos to pytaj smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zgrywaniem poczekam do jutra.Zapomnieliśmy,że dzisiaj jest serial,który oglada W.,a po nim jest(też serial),ktory ogladam,ja. Jak mówią,co się owlecze to nie uciecze :) U nas lało jak diabli,burza tez przeszła w pobliżu. Miałam iść na Czechy,ale zrezygnowałam.Wybiorę się dopiero w srodę,podobno ma byc lepsza pogoda. Piszesz,ze nie byłaś w Czechach nigdy.........Ileż to roboty jechac? Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to nie ma daleko ale wiesz jakos tak sie zebrac nie mozemy:D a tym bardziej musi sie budzet podbudowac co bysmy mogli troche wiecej piniazkow wziac i kupic cos fajnego. A ty jak jedziesz do Czech to tak w celach turystycznych czy jakies zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałaś się? Kurde,u nas całą noc padał deszcz i teraz też mży.Dobrze,ze nie leje. Nic mi się nie chce robić przez tę pogodę :O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstalam po 8 a poszlam o 2 w nocy spac:D No pogoda to juz zaczyna pozadnie wkurzac, nic sie nie chce robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no dobzr ze sie jesc chce bo inaczej by sie przesiedzialo caly czas tak to sie ruszyc trzeba chociaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cały dzień leje.Ledwo skończyłam pisać,że mży,jak się rozpadało.:O Ponoć na weekend ma być już ładna pogoda.Oby! Była u mnie znowu kolezanka.Dostałam od niej zaś litr miodu.Lipowego:) Ja na Czechy chodzę pooglądać i coś kupić,np.alkohol,jakieś ubrania.....Ostatnio kupiłam u Vietnamczyków fajne bluzeczki po 30 Kc(!).Moja bratowa,bo jej wysłałam,nie może się nachwalić,jakie fajne i w ogóle.:) A ja,pójdę dopiero,jak się pogoda poprawi.Nie będę mokła.Poza tym,jaka to frajda iść na zakupy,jak pada?:O A u Was,jak z pogodą? Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siedzialam wczoraj przy komputerze a nie zajrzalam. wczoraj zrobilam sbie maraton filmowy : czyli dwa odcinki Chirurgow, Plac Zbawiciela Testosteron ale mam wersje kinowa z smiechami na sali wiec zrezygnowalam Potem wzielo mnie na Garfielda 2 :D i tak mi zeszlo do00.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, powiem Ci ze wczoraj jak zaszlam do lazienki to mialam takie przekrwione troszke oczy, i zmeczone tym ogladaniem ale jak mnie wciagnelo to bylo silniejsze ode mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy juz pisalam, od wrzesnia ide na staz do przedszkola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że masz załatwiony staż,niektórzy mają z tym problemy.Niezbyt chętnie przyjmują. Wczoraj na Ogólnym widziałam topik zawierciański.Pewnie teraz tam będziesz pisac? Ja idę dzisiaj na badanie w kierunku osteoporozy.Robią u nas w Przychodni-gratis.Dowiedzialam sie przypadkowo wczoraj i sie zapisałam.Zbadać gęstość kości nie zaszkodzi,tym bardziej,ze miałam kilka złamań w swoim zyciu.:( Później się odezwę,pa🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze nie zagladam ale czasowo nie bardzo jestem.. wlasnie wrocilam z pracki,corcia na obozie,maz pracuje ale noga go boli i tak leci pomalu.. pozadrawiam dziewczyny kochane ,zycze powodzenia i udanych slonecznych wakacji 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znosze tak ze leze na lozku bo na nic sily nie ma, choc dzis bylam nad woda sie opalac, myslalam ze nie dojade spowrotem:O Musialam usiasc na chodniku, bo nie bylo zadnej lawki w poblizu, a juz myslalam ze upadne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa,uważaj na siebie!Z takimi upałami nie ma zartów. Faktycznie,lepiej siedź w domu,poczekaj aż przejdą te upały. Ja też nigdzie nie chodzę,siedzę w domu.Ciekawe jak będzie w czwartek,muszę iść do przychodni.Myślę,że nie zasłabnę :) Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kurcze tak naprawde nie wiem czy jest sens ciagnac ten topic, gdyby choc wiecej osob bylo :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Marketa , to nie tak ze ja juz nie chce pisac i dlatego, tylko kurcze nikt sie nie dolaczyl a My tez rzadko zagladamy, no bo cieplo fanie sie robi, zaloze sie ze gdyby byla zima o bysmy duzo czesciej tu przebywaly. Cyba ze zalozymy taki bardziej ogolny topic dla dzewczyn z woj SLASKIEGO. WIESZ TAK BARDZIEJ OGOLNIE. bo jak ktos jest ni z cieszyna ni z ustronia tak jak w temacie to nie wchodzi tu, i np jak bysmy zalozyly go na ogolnym, moze znalazlyby sie osoby przed trzydziestka jak i po. co ty na to? ooo przepraszam za duze litery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×