Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

Witam Widzę,że tylko my dwie jeszcze wchodzimy tutaj........:) Pytasz,czemu nie pisałam.Zaraz wyjaśnię.Zrobiłabym to od razu,ale jak zobaczyłam,że 2 dni nikogo nie było,to sobie pomyślałam:po co będę pisać,jak i tak nikogo to nie będzie obchodzić? Jak widzę,pomyliłam się:) W piątek poszłam do Czech,posiedziałam do poniedziałku i wróciłam.Ale chora......:( Teraz jest już w porządku,ale parę dni myślałam,że zdechnę :O Nie wiem,na którym topiku mnie niedawno widziałaś.Może na Pajacyku?Bo tylko tam miałam siłę kliknąć i na tym był koniec z netem.Wczoraj troszkę posiedziałam,ale tylko do 23.45 Na tej stronie piszę też na topiku:30-40 latki.Tam też dopiero wczoraj się odezwałam. Gadałam dzisiaj przez telefon z bratanicą.Może przyjedzie do mnie z chłopakiem.Jutro ma mi napisać SMS-a,czy przyjadą czy nie. Jej chłopak jest w wojsku w Krakowie,a z Krakowa do Cieszyna nie jest daleko. Figaa,trzymaj kciuki,żeby przyjechali:) Jeśli teraz nie przyjadą,to w lipcu na pewno. Co u Ciebie i Ł.?Jak mu idzie w nowej pracy? A on był już w wojsku? Pozdrawiam serdecznie.Mam nadzieję,że się odezwiesz:) Tak na marginesie,nie mam czasu,wlazłam zobaczyć,czy ktoś coś napisał.Zobaczyłam,że Ty i dlatego wyszła mi taka \"litania\":D Kota mojego nie ma już 5 dzień:( Martwię się o niego.Mam nadzieję,że wróci do domu,cały i zdrowy. Na razie,pa!🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno,ten \"jęzor\" w poprzednim poście,wylazł sam od siebie.Kiedyś Ci wyjaśnię,dlaczego.Przepraszam🌻 Pozdrawiam ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) weszlam na chwile bo zaraz sie na pociag wybiram, i do szkolki :O No Ł byl w wojsku 2005-2006 od maja do lutego wiec kiedy to bylo:D:D:D A w pracy bardzo mu sie podoba, tylko ma jedno zmartwienie bo jesta tam narazie na stazu, innej mozliwosci odstania sie tam nie bylo. Ale jak skonczy srtaz to mu podpisza umowe i na poczatek bedzie mial 1500 potem 1900 nawet z nadgodzinami, wiec mowi ze warto sie przemeczyc tezn staz. No a ten jezor to co mial oznaczac? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,ja jestem :D Nie napiszę dużo.Jutro idę do Czech,jak wrócę,odezwę się.Pogoda paskudna,wszystkiego się odechciewa.Niby deszcz potrzebny,ale mogłoby się trochę ścieplić,wczoraj było tylko +18.:( Pies się czuje bardzo dobrze,już mu zaczynają kudły odrastać.:) Kota,niestety,nie ma do dzisiaj.Bardzo za nim tęsknię:( Cały czas mam nadzieję,że wróci. Figaa,jak dałaś sobie radę przy strajku częstochowskich kierowców i motorniczych?Na uczelnię,na nóżkach szłaś?A tak w ogóle,daleko masz od dworca? Na razie kończę,pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) faktycznie ostatnio okropna pogoda:O ale dzis u mnie dosyc przyjemnie choc slonca nie ma:( Ciesze sie ze z pieskim juz lepiej:) A co do kota to dziwne ze az tak dlugo go nie ma. a podobno koty sie przyzwyczajaja do miejsca a psy do wlasciciela wiec mysle ze kot niebawem wroci. A co do strjku to nawet nie wiedzialam ze takowy jest w Czestochowie. A szkole mam zaraz przy dworcu:) Ja mam teraz tyle nauki ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa wrocilas? jak ci minely ostatnie dni? Kot wrocil? Zaden nick nie wchodzi no u mnie dzis tez ladnie, na szczescie jest troche wiatru. A na co masz alergie, kurcze alergia to meczaca sprawa chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa,wróciłam.Mój kot niestety,nie:( U nas też jest fajna pogoda,wczoraj spadło parę kropel deszczu.Ale zapowiadają coś na jutro.Mogłoby popadać bo sucho jak diabli. Jakoś mi czas upływa,ale wcale mi nie jest za wesoło.Tak jakoś się wszystko wali.Mam nadzieję,że się poprawi,tylko kiedy?Oto jest pytanie......... Jak u Ciebie z sesją? Gadałam dzisiaj z pewnym znajomym,w poniedziałek ma egzaminy,a twierdzi,że nic nie umie:O Mam nadzieję,że da radę:) zaden nick nie wchodzi,na co masz alergię?Przykra to jest sprawa mieć alergię.Kupisz sobie odczulacz i będzie OK:O Pozdrawiam,juro coś napiszę ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! na razie niewiem u ogolnego robilam rozmaz bo juz 3 tygodnie ślupię,wyszedl mi jakis EOS 11.1 % a noram jest 1-5 % i stwierdzial ze mam alergie i dal skierowanie do alergologa,w poniedzalek bede sie dowiadywac o termin(jak znam zycie to 3 miechy poczekam) a mam przez caly czas brac leki od ogolnego,powiem wam ze juz duzo duzo lepiej :) pozdrawiam 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa no kurcze gdzie ten kot przepadl? Moze jeszcze wroci. A u mnie podoga bardzo ładna ani kropli deszczeu nie ma, no ale gorąc za to jest. Marketa a czemu piszesz ze nie wesol u Ciebie, zawsze problemy da sie jakoś roziwazac wec nie ma sie czym dołowac tylko myslec pozytywnie. No sesja sie zbliza wielkimi krokami, juz w nastepny weekend mam jeden egzamin zerowy i kilka kolokwiow:O Zaden nick nie wchodzi no ciekawe na co to alergia, a wczesniej nigdy ci sie takie cos nie zdarzalo? Dobrze ze pomagaja te lekarstwa od ogolnego i sie tak nie meczysz z tym. A jak tam maz, juz sie dobrze czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda jak dzwon:D Zdawało się,że popada,ale przeszło bokiem i po sprawie. Weronika,jestem optymistką:) Gdyby było inaczej,to ja nie wiem,jak by było :O Późno już,trzeba iść spać.Ale przecież to niedziela nastała:) Będzie więcej czasu(może)to dłużej posiedzę na necie.Zresztą sama nie wiem,owoce trzeba obierać.Tak na okrągło,działka i dom :O Kota nie ma w dalszym ciągu.Wątpię,czy wróci.To trwa za długo(ta jego nieobecność).Muszę jakoś to przeżyć,nie mam wyjścia. Pozdrawiam,życzę dobrej nocy ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawgo po za ty ze nauka czeka a mi sie nie chce uczyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha wiem,nie chce Ci się uczyć bo Cię upał rozleniwia.Dzisiaj trochę chłodniej jest,to chęci przyjdą:) U mnie się działo i dzieje.Pod wieczór postaram się napisać coś więcej. Póki co,pozdrawiam i życzę wchodzenia wiadomości do głowy :D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matketa jestem, cos mi sie wczesniej zacinalo Kafe. kurcze no takmi sie nie chce uczyc ze robie wszystko inne. :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie dzis popadalo troche popoludniu, wiec sie troche rozluznila ta upala pogoda. A u mnie pod oknem jest okienko do piwnucy i nie ma w nim szyby i mieszkaja soie tam kotki malutkie, tzn juz takie ze stawiaja pierwsze kroki i laza za kocia mama:D Jakie slodziutkie sa:D ❤️ Jest ich 5, i od czasu do czasu sie bawia pod moimi oknami:D a mieszkam na parterze wiec je obserwuje od czasu do czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki napojone:) teraz mozna zasiasc do nauki:O Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekujesz się tymi kotkami?Czy tylko patrzysz na nie?:) Ja zbyt dużo nie napiszę,bo znowu zbliża się do nas burza.Już mnie cholera bierze.Dzisiaj od 11.30 do 16..oo grzmiało.Deszcz oczywiście też padał.Ale on jest potrzebny,w przeciwieństwie do burz. W niedzielę to samo było.O 10 burza,popołudniu burza.Była transmisja Mszy Św.z Zakopanego,przerwali bo nad Tatrami przeszła burza.Na jutro tez zapowiadają burze.Horror!:( Między burzami i deszczami zbieramy owoce,konkretnie czereśnie.Wiesz jak to wygląda?Nie?To lepiej nie pytaj.Diabli człowieka biorą............. Jeszcze mnie W.dzisiaj wkurzył.Pojechał do znajomej,zawieźć jej czereśni.Po wyjściu od niej rozpętała się burza,więc on skorzystał z okazji i hyc-do gospody.Popił trochę,załapał smaki........Przyjechał do domu,zostawił co miał zostawic i pojechał dalej w \"trasę\".Ciekawe,o której przyjedzie.Bo w jakim stanie będzie,to wiem.:O Najgorsze jest wyłączanie wszystkiego jak nadchodzi burza,a później załączanie.Telefonów już nie włączam.Bo po co?Żeby za chwilę wyłączać? Tak,poza tym,życie mi jakoś leci.Jutro,najmłodsza kociczka ma urodziny:) Skończy roczek.🌻 Szkoda,że Zyzio zaginął,obchodził by drugie urodzinki.Tak mi żal tego kocurka:( No,dosyć o mnie. Jak Ci idzie nauka?Wchodzi coś do głowy?Mam nadzieję,że tak:) Masz jeszcze trochę czasu,to na pewno zdążysz się przygotować.Wierzę w Ciebie🌻 Wczoraj wieczorem też mi jakoś źle chodził komp.Ale to chyba przez tę pogodę. Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marketa, nie kotkami sie nie opiekuje, podziwiam je:D no i troche dokarmiam:) u mnie tez straszna burza przeszla, grzmialo tak az strach ale szybko przeszlo. no i z powodu burzy netu nie bylo tez dzis jakis czas. Jeju na jutro tez burze? ja jutro do szkoly:O Hmm no nie wiem chyba jak to z tymi czersniami. No widze ze teoj W poszlal troszke:D No ale moze dobrz mu to zrobi tylko ty musialas sie zajac czaeresniami, a dobrze by bylo gdyby ktos pomogl. Jejku w tka podoge to az strach z domu wychodzic. Ja siedzialam w domku ale i tak sie balam, straszne te grzmot i blyskawice:O No nic lece lulac bo jutro szkola, trzymaj kciuki 🌻 Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja wykonczona szkola. dzis siedzialeismy 2 godziny bezczynnie bo czekalismy na ostatnie zajecia a babka przed samymi zajeciami zadzwonila ze nie przyjdzie bo sie nie wyrobi:O Kurcze i to taka problemowa babka, łatwo u niej nie ma. Ale niedawno przeszla kolo mnie burza, jeju az strach być w centrum takiej burzy:O Jutro jak nigdy jade do szkoly bo ta babka powiedzala zebysmy jutro przyszli do innej grupy na zajecia odrobic dzisiejsza strate i tym sposobem strace ponad 11zł na bile na jedne zajecia i spowtrotem:O No nic szykuje sie bo jutro po po 5 trzeba wstac:( Paaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' No,to fajnie Was wyrolowała:O Ale cóż,musisz jechać,nie masz wyjścia:) Ich nie obchodzi skąd jesteś,czy masz czym i za co dojechać.Masz przyjechać i koniec! Na razie kończę,jutro coś napiszę.Pa! Aha,w Cieszynie zaczęło się Święto Trzech Braci.Z tej okazji wypiliśmy flaszkę(3 osoby):) Imprezy będą przez 3 dni,po obydwu stronach Olzy:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' hej:) ja niedawno wrocilam, na cale szczescie zaliczylam to u tej babki, a jutro dwa kolokwia i zalicznie nieobecnosci z doch przedmiotow. Hmm a dzis mamy na dyskoteke isc bo bylismy ostatni rz ponad 2 miesiace temu chyba. O prosze flaszka na trzech:) No tak sie obchoodzi swieta w Cieszynie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jak trzy dni impresy to po flaszce codziennie nalezalo by wipic:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×