Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

no i jesli sie zgodzisz to sie przeniesiemy na swoj wlasny topic, bo zalozycielka tego i tak juz sie nie pokazauje choc zaloze sie ze czyta czasami.:D tylko nie wiem jak go nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego miałabym się nie zgodzić?Przenieś!:) Właśnie,tylko jak go nazwać? Może:\" Dla wszystkich z woj.śląskiego\"? Bo wiesz,jest Górny Śląsk,Dolny,Cieszyński........ Ci z Górnego maja już swój topik,ale może dołączy ktoś do nas? To co?Podejmujesz się przenieść?:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , no wlasnie mysle nad nazwa ale twoja jest fajna :) wiesz poprostu bedzie wiecej osob moze a jak wiecej osob to i weselej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i moze dla zachety trzeba bedzie cos napisac w pierwszym poscie:) tylko nie mam teraz pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz,że fajnie by było,gdyby ludzie ze wszystkich zakątków woj.śląskiego,się połączyli na tym topiku.Bez względu na kulturę,tradycję,gwarę........ Coś wymyślisz,działaj!:) Zaraz do Ciebie dołączę,tylko załozysz topik:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
O widzę że dyskusja trwa od dłuższego czasu:) Fajny topik:) Jestem tu nowa i.. jestem z Cieszyna. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę i oczom nie wierzę.:D Ktoś się odezwał.:) Topik już dawno przestał być odwiedzany,ale,kto wie,może teraz powracają? Miłego wieczoru życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot men
cześc dziewczyny,oj chyba jestem to rodzynkiem bo same kobiety tu pisza,ale jest mi miło z tego powodu,piszcie piszcie,bo cos slabi was slychac moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze uśmiechnięta
hej ;) koleżanka z bielska może się dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,ze możesz.:) Bielsko nie jest daleko od nas.A kiedyś było stolicą województwa zanim nas dołączyli do śląskiego. Bardzo miła niespodzianka,że napisałaś.Myślałam,że topik znowu pójdzie w zapomnienie. Dobrej nocy 🌻 Czekam na posty od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata38
Hej , czyżby wątek się skończył??? Gdzie piszecie , macie nowy topik??? Ja że Skoczowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heji ja z cieszyna. 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z bielskiego
Pogórze, Świętoszôwka :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×