Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

,mam nadzieję,że nie poszłaś na dyskotekę.Przed egzaminami należy wypocząć,no,chyba że,Ty w ten sposób wypoczywasz:) Gratulacje!Następne też zaliczysz.Trzymam kciuki.🌻 Kruca,mam sprzątać,a nie chce mi się :O Co do obalania flaszek,to ta wczorajsza wystarczy.:) U nas obyło się dzisiaj bez burzy,ale na jutro zapowiadają.Zobaczymy,co będzie. Mam nadzieję,że się odezwiesz?Zebym sobie nie myślała,że to koniec topiku :D Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis odespala, wstalam po 10:) Co do dyskoteki to bylam:) Wrocilam o 3 a musialam wstac po 6, ale nawet przebrnelam przez ten wczorajszy dzien, z rana mocna kawa (a ja kawy zazwyczj nie pijam) U nas to jest tak ze my zawsze ze znajomymi idziemy na dyskoteke no i akurat wyszlo tak ze kazdy z nas oprocz mnie mial wolne, i zadko sie zdarza tak zeby wszyscy mieli w tym czasie wolne bo np kolezanka jezdzi do szkoly w inny weekend niz ja. A sami z Ł to nie chodzimy raczej tylko z kolezanka i jej chlopakiem. A ze nie bylismy juz ponad dwa miesiace to sie poswiecilam, po za tym ja raczej nie pijam duzo tylko lubie sobie potanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam komputer wlaczony ale.. musze przepisac notatki z wykladow i uwaga koloruje wyktery kredkami:O podkreslam kolorowymi pisakami bo babka lubi jak jest kolorowo ale zarazem przejrzyscie:O a Ł w pracy. a no i mialam nie miec egzaminu z pedagogikiwczoraj sie okazalo ze ma byc egz 22 czerwca a dzis sie dowiedzialam ze20 czerwca:O babka robi sobie chyba kpiny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucz się i przygotowuj:) Jak wszystko pozaliczasz to sobie pogadamy.Poczekam🌻 No,20 już pojutrze.Czasu mało.Faktycznie sobie zakpiła.Tacy są ludzie:( Trzymam kciuki,pa ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hehe nie mam 20 ale kiedy mam to tez nie wiem. tzn chyba nie ma 20:P nic nie wiadomo, dzis kolezanka pojechala do szkoly sie poprawiac wiec mze bedzie wiadomo. no i albo 22 albo 26 czyli tak jak mowila babka wczesniej, ale nie wiem czy tak naprawde np dzis nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,co Was tak zwodzą z tymi egzaminami?:O Nie było mnie wcześniej na topiku bo oglądałam fajny program na \"Novej\". Była dzisiaj u mnie znajoma.Przyszła się pożegnać.Jedzie do siostry do Wrocławia.Wróci za tydzień. Pogoda u nas super.Jak tak będzie przez całe lato,to będzie fajnie.Tylko roślinek żal.Samo podlewanie nie pomoże :O Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja jeszcze jestem gralam w chinczyka na kurniku. A to taka znajoma z ktora sie czesto widujesz? No pogoda ladna, ale fakt dla roslinek to zle powiem ci ze ja lubie akwiatki, tylko lube te jak by to powiedziec bardziej nowoczene, jak juka, palemki i zazwyczaj same z zielonymi listkami, wiesz chodzi mi o to ze nie przepadam np za takimi z kwiataki jak np pelargonie. zreszta nie znam sie za bardzo na kwiatkach. No i miwlam isac , ze lubie kwiatki ale... zapominam ich podlewac, u mnie to tata odlewa on jako jedyny pamieta, moja mama tez nie jest tak przywiazana do kwiatow, wiadomo ze podlewa ale nie az ta czesto jak one tego potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja też trochę posiedziałam:O Ale zaraz się zmywam:) Tak,to o tę znajomą chodzi:) Ja,pisząc o roślinkach,miałam na myśli te,które rosną na dworze,nie w mieszkaniu.:) Pelargonii nie mam w domu,ani jednej.Chociaż niedaleka sąsiadka,chce mi dać.Nie wiem,czy wezmę........Mam całe parapety pozastawiane kwiatami,część teraz jest na balkonie.Najgorzej jest w zimie,nie ma gdzie ich wszystkich poustawiać.Ale,jakoś się mieszczą:) Ja jeszcze nigdy nie byłam na Kurniku,a ponoć jest tam fajnie. W warcaby grałam ędąc dzieckiem,nie wiem,czy bym teraz jeszcze umiała.Dużo gier zapomniałam,np.kierki,makao...... Tak to jest,jak się nie gra.Zapomina się:D Pa,dobranoc ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam,Ty piszesz o \"Chińczyku\",a ja myślałam o warcabach:D W \"Chińczyka\"dałabym radę zagrać.Rzuca się kostką,jak Wy to robicie?Tzn.,w jaki sposób \"rzucacie\" kostką,grając na kompie? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem wykonczona:O dzis pojechalam do szkoly bo jedna dziwczyna zalatwila ze nie bedzie pytala babka z egzaminu tylko przepisze oceny z ciwczen, z tym ze trzeba bylo czekac do 10 do 18, wlsnie wrocilam, ale 4 jest a nie musialam sie uczyc:D co do kurnika to ja czasem gram w literaki na nim albo w chincyka to jest tak: jest plansza i sa 4 kolory kazdy zawodnik ma 4 "kapsle" i obok np mojego koloru automatycznie pokazuje sie liczba oczek a ja naciskm na ten pionek ktorym chce poruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak przeszla dopiero co burza i chyba sie wraca albo idzie nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca się burza?To chyba ta,która nam dała popalić.Poszła sobie na Górny Śląsk? Dzisiaj,jak zaczęła się burza około 18-ej,to dopiero poszła od nas o 22.30,obłęd :O W literaki sama sobie gram.Mam kompie zainstalowane.Można,oczywiście,grać w cztery osoby,ale ja nie mam z kim:( Może kiedyś się skuszę na ten Kurnik :) Fajnie,że załatwiłaś wszystko na uczelni,opłacało się czekać:) Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do burzy to tez byla u nas w tych godzinach mniej wiecej co u Ciebie. I na dobre sie nie wrocila ale zagrzmialo i blyslo z 5 razy tak porzadnie. Nie lubie burz. A inne miasta jakie zalane woda:( Tak oplacalo sie bardzo czekac, ciesze sie bo jedne z glowy. Jeszcze dwa gezminy z czego jeden najciezszy:O i pare kolosów. A dzis mamy ochote na grilla ale ciekawe czy padac nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty ja spedzisz weekend? kurcze pogoda sie popsula, nie lubie takiej pogody w kratke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,wczoraj były jaja z burzą.Szkoda słów:O Ja siedzę w domu cały weekend.Nigdzie się nie ruszam.Bo i po co? Mam ogród,czuję się bardzo dobrze koło domu:D Wam życzę udanego grilla.No,i pogody.Mam nadzieję,że padać nie będzie,pa!🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej grill sie udal:) teraz szkola mnie czeka i nauka juz od jutra do niedzieli musze jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że grill się wam udał.:) Od jutra nauka,mam nadzieję,że zajrzysz jeszcze na topik?Kruca,mam problem ze zgraniem zdjęć,z telefonu na kompa.Wcale to takie łatwe nie jest jak pisałaś:( Może byś coś doradziła? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kurcze nie mam pojecia jak sie zgrywa z telefonu a jaki masz model telefonu? to moze sie cos dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×