Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

Jestem mężatka z 10 letnim stażem,mamy synka 8 lat,poszukuję przyjaciółki z którą mogła bym zwyczajnie pogadać ,pośmiać się ,a nawet gdzies razem wypaść np.na babskie zakupki czy kawkę..? Mam 30 latek i moje szkolne znajomości się jakoś pourywały a potrzebuje jak chyba kazda kobieta z kimś od serca pogadać . Proszę o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze slaska tyle ze nie bardzo z tych okolic co ty hehe i mam zaledwie 21 lat, ale pozdrwaiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seria
Ja tez Śląsk :)) I równiez lat 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Zawiercie. A Ty Marketa ile masz lat? No nie bylo zadnego odzewu przez jkis czas to zrezygnowala. Czesc Seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Szkoda,że założycielka topiku nie pojawia się......Może jednak zajrzy,chociaż za jakiś czas :) Figaa,jestem starsza od Ciebie,ale mam nadzieję,że pogadamy sobie,mimo różnicy wieku;) Z Zawiercia,osobiście nie znam nikogo,ale jak się udzielałam na pewnym forum,była tam dziewczyna,właśnie z Zawiercia.Bardzo sympatyczna.Miała kłopoty ze zdrowiem,przestała tam bywać,później ja zrezygnowałam i,kontakt się urwał:( Seria,a Ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie szkoda, ja tu zagladam co jakis czas zeby sprawdzic czyy cos sie do przod ruszylo w tym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki!! Wybaczcie że się nie odzywałam tak dłógo,ale jakoś zniechęciłam sie po tym czekaniu bez żadnego echa..,a zajrzałam na inny topik i po zaproszeniu z powrotem jestem. Marketa,pytasz skad jestem-a z Wisły,prawda ze niedaleko? CIESZE SIE ZE TYLE WAS TU JUż JEST i mam nadzieje że będziemy sie tu często spotykać choć prawda że chciała bym pójśc z jakąś zyczliwa koleżanką tak w realu na jakąś kawkę czy cóś.. ale dobre i to jak mozna sobie poklikać . Widzę że mamy tu młodziutkie dziewczyny ,bo ja to już(albo dopiero ) 30 mam latek,teraz właśnie jestem w pracy i w wolnej chwili piszę . Odezwijcie sie ,jak wam dzień leci,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edia no fajnie ze zajrzałas tu :D No mlodziutkie jestesmy ale ty masz DOPIERO 30 lat:D No jak sobie mozesz isa w pracy to swietnie masz:) Ja sobie wstałam jakas godzinke temu no ale to przez to ze jak zaówazylas nocne marki z nas. Studiuje sobie zaocznie i narazie caly czas w domku siedze i stad to nocne siedzenie, a rano sie z łóża zwlec nie moge:D A jaeszcze zapytam Ty jestes EDIA76 czy edia76 ? :D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was paniczki!Edia,dobrze,że się odezwałaś. No,Wisła niedaleko,ale trudny dojazd od wczoraj.Cała \"wiślanka\"w remoncie.I tak ma być przez dłuższy czas,bo robią generalny remont. Lubię sobie posiedzieć w nocy na kompie.Nikt i nic mi nie przeszkadza,i jest fajnie. Ja teraz idę obiad robić,a popołudniu maszeruję z psem do szczepienia. Piszcie,później sobie poczytam:D Edia,młoda kobitka jesteś🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis biore mojego chopa do sklepu bo upatrzylam sobie dwie sukienki na wesele na ktore idziemy w maju i nie wiem ktora wybrac:D Ale znajac facetów to jak zpytam ktora fajniejsza to powie: "Obie sa ładne wybierz tą która Tobie się podoba":D:D:D a ceny jakie maja fajne 225 zl i 259 zl :O Edia a gdzie pracujesz? Marketa a Ty czym sie zajmujesz? Kropla witam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa: A w jakim sklepiku jeśli wolno zapytać? W Cieszynie na Głębokiej? Ja już raczej nie liczę na mojego chłopa na pomoc w tej kwestii, bo jemu podoba się wszystko co \"nie ma pleców\" i tym sposobem po ostatnich zakupach mam dwie bluzki tego typu...chyba tylko pod marynarkę je ubiorę :-) ale w sumie to on płacił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskoczyłam jeszcze na chwilkę. Witam Cię Kropla bez Kitu.Mam rozumieć,że z Cieszyna jesteś?Albo z najbliższej okolicy? Figaa chyba będzie robić zakupy u siebie tj.w Zawierciu. Ja kiedyś kupiłam na Głębokiej spódnicę,taki sklep był\"Viola\",dość,że droga(70 zł),to po pierwszym praniu do wyrzucenia.Jak mówię,sklepu już nie ma.Inaczej poszłabym z reklamacją:) Tak,jeśli chodzi o facetów,to nie umieją nic konkretnie doradzić:D Musimy się zdać na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketa...ja jestem byłą Cieszynianką, obecnie wyprowadziłam się na prowincję,ale ciągle to mój ukochany Śląsk Cieszyński!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figaa obojętnie jak czy małe czy duże litery-jedno i drugie łapie więc pisze jak mi wyjdzie raz tak raz tak.. ale naplątałam... ja pracuję w sklepie a Wy to czym się zajmujecie, no i piszcie jak wasze zycie osobiste wygląda,czy tylko ja jedna jestem \"zaobraczkowana\" ... bo w sumie w dzisiejszych czasach to młodzi nie lgną do zakładania rodzinki,wiele osób żyje na \"kocią łapę\" ,ale ja uważam że lepiej ułożyć sobie w miare wcześnie to życie i do przodu.. tym sposobem synek ma juz 8 latek,a my teraz budowy naszego wymarzonego domku sie chwyciliśmy,mam nadzieje ze wkrótce będzie już gotowy.. śliczną pogode mamy chyba tez na małe ciuchowe zakupki się wybiorę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa -ja bardzo lubię robić zakupy właśnie w Cieszynie wszelakie:spożywcze i ciuchy,no i kosmetyki w rossmanie...super sklep -jakby specjalnie dla mnie bo lubię dokładnie obejrzec co kuouję,a u nas to szkoda gadać jak się coś potrzebuje to nie dość że płaci się podwójnie to jeszcze mało co jest..szkoda słów pod tym względem to fatalne miasteczko.. wogóle to chetnie wybrała bym sie na takie zakupki i właśnie żeby jeszcze kto doradzić mógł jaki ciuch..ech.. ogólnie to chyba jestem zakupoholiczką-jak cos kupię to zaraz i humorek lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mąż krzyczy że \"oszczędzać mamy..!!!\" ale ciiiiicho sza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zmówimy sie kiedy na małe szaleństwo w \"auchanie\" w bielsku i kawke potem..? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edia..kawka to super pomysł,ja wprawdzie ciągle jestem w jakiś rozjadach,ale będę pilnie obserwować forum i jak tylko jakiś plan powstanie to będę go miała na uwadze. A jeśli chodzi o stan cywilny to ja jeszcze jestem panienką ;-) i na razie na zmiany się nie zapowiada (napewno nie w ciągu najbliższego roku). Czeka mnie teraz pewna zmiana- kończę studia, pracy trzeba szukać, domek remontować..skończyły się słodkie lata studiowania-leniuchowania :-) Zazdroszczę Ci,że już wszystko masz za sobą...ciągle chodzę i zamartwiam się pracą. wprawdzie chłopak ma własny biznesik i pomagam mu w nim,ale zawsze dobrze mieć coś swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketa a Ty to ile masz lat? bo nie pisałaś chyba? i co dobrego dziś gotujesz? ja to jeszcze nic ale jak z pracy wrócę to warzywa na patelnie-z hortexu + pierś z kurczaczka,ryż i pyszniutki,zdrowy obiadek będzie,zawsze taką mam bieganinę i wiecznie mało czasu ..jak chyba wiekszośc z nas zreszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kRopla-wszystko ma swój czas,a co oznacza Twoja stopka,o jakie fakty chodzi jesli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze na chwile wpadlam:D No tak tak ja zakupy u siebe robie. A o mnie no to cóz jestem dopiro n pierwszym roku studiów pedagigicznych, narazie nie pracuje, no i panna jestem jeszcze i mam chlopaka od 5 lat:D tyle chyba o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Marketa,ale wychodzi na to że ja tu przy was stara baba jestem..ale co tam czuję sie młodziej i wyglądam tez podobno młodziej.. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×