Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

KWAS MIGDAŁOWY stosujecie?

Polecane posty

Jak myslicie czy kwas migdałowy oferowany na Allegro jest bezpieczny i czy faktycznie działa jak ten, który stosują dermatolodzy? Czy któraś z Was miała ten kwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
ja mam kwas migdalowy, ale kupiony na mazidla.pl dziala tak jak powinien - czyli zluszcza, mnie az za bardzo mimo ze zrobilam go w roztwoarze 5% nie radzilabym ryzykowac z wiekszym samodzielnie w domu, dermatolodzy robia 20 lub 30% ---- ale w tedy traktowane jest jak zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
ja mam kwas migdalowy, ale kupiony na mazidla.pl dziala tak jak powinien - czyli zluszcza, mnie az za bardzo mimo ze zrobilam go w roztwoarze 5% nie radzilabym ryzykowac z wiekszym samodzielnie w domu, dermatolodzy robia 20 lub 30% ---- ale w tedy traktowane jest jak zabieg -- zluszcza mocno i szybko, ale moze podraznic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt więcej nie stosuje kwasu migdałowego? Nie wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go
stosuje ale tez kupiony na mazidłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hake
ja stosowałam 20 % preparat Ziaji, kupiony na allegro i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaaaaaa
ja i moj chlopak stosujemy, zakupiłam na allegro 20% kwas migdałowy. Super sprawa jak mi jakas krostka wyskoczy posmaruje ja i ona szybko znika i co najwazniejsze mozna go stosowac latem i opalac sie a dla mnie to wazne zeby nie myslec non stop o wysokim blokerze. chopakowi chce zlikwidowac jedno przebarwienie na szyi wiec zobaczymy jak sie spisze w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem kosmetyczka i pracuje w salonie. Jezeli chodzi o kwas migdalowy to jest to taki lekki,delikatny kwasik do stosowania wlasnie w sezonie wiosenno-letnim,kiedy to sloneczko czesciej swieci.Jest on bezpieczny,bo nie powoduje podraznien,przebarwien,itd.Pod warunkiem,ze bedziesz umiejetnie go uzywala. Widzialam w drogerii fajny zestaw GARNIER z kwasikiem do stosowania w domu.W sklad zestawu wchodzi zel-krem wygladzajacy i kwasik do stosowania na noc.Cena takiego zestawu to ok 17 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynałam od roztworu
15% , teraz jestem na 40% i efekty średnie. Skóra na twarzy lekko się łuszczy, taki "łupież na twarzy":) Dopiero za czwartym razem przy najwyższym stężeniu odczułam pieczenie na twarzy i miałam lekkie zaczerwienienia - bardzo bezpieczny kwas. Miałam wcześniej zabiegi kwasem u dermatologa więc ten jest dla mnie bardzo łagodny, ale za jakiś czas używanie na pewno przyniesie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny z mazideł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszess
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdum
witam, ale czy likwiduje te przebarwienia czy pomaga tylko w usuwaniu trądzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka_kasia
Nie kupujcie kwasu na allegro!!! Moja znajoma kupiła i nic dobrego z tego nie wyszło. Znajdzcie sobie hurtownie która oferuje takie kwasy. Polecam www.monimar.pl naprawde super hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARATA
JA kupiłam migdałowy na allegro 40% i jestem zadowolona. nic mi sie złego nie dzieje a cera się poprawiła wyraźnie...więc nie wpadajmy w obłęd i można sobie poeksperymentować - oczywiście zachowując zdrowy rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GALINKA
hEJKA! KTOŚ NAPEWNO JUŻ WYPRÓBOWAŁ KWAS MIGDAŁOWY!!! POWIEDCIE MI CZY ON WOGÓLE ZŁUSZCZA??? SŁYSZAŁAM, ŻE JEST NIE WARTY STOSOWANIA, ZE REZULTATY PO NIM ZNIKOMMEE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majus katowice
Ja stosuje kwas migdalowy, i daje takie efekty jakie chcialam uzyskac, a jesli chodzi o to czy Tobie bedzie sluzyl to w zaleznosci od tego jakich efektow oczekujesz, ja uzywam kwasu migdalowego 20% ktory delikatnie zluszcza i jest dosc delikatnym kwasem, poniewaz mozna go stosowac caly rok (chociaz na allegro itd jest napisane ze mozna sie nawet opalac to ja raczej nie radze, a dodatko powinno sie uzywac ochronnych filtrow, choc nie trzebva tak wysokich jak przy kwasach o wyzszym stezeniu). Kwas migdalowy jak pisalam wczesniej delikatnie zluszcza naskorek, dziala bakteriobojczo, usuwa delikatne przebarwienia, zweza pory. Jednak trzeba go stosowac scisle z zaleceniami zeby sobie nie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnamyszka
Chciałam zrobic sobie w domu peeling kwasem migdalowym. Na rzie o malym stezeniu. Nie wiem jak mam sie dotego zabrac i ajkich proporcji uzyc zeby otrzymac stezenie np 10%. Slyszalam ze trzeba uzyc wody kwasu w postaci proszku i alkoholu etylowego lub kwasu salicylowego. POMOZCIE I PODAJCIE JAK TO SIE WSZYSTKO ODMIERZA I JAKIE PROPORCJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazi8o2.pl
A czy ten kwas migdałowy likwiduje tez rozstepy ? Ktos moze probowal :)? Bo mam rozstepy od niedawna i chcialabym sie ich pozbyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrento
A czy taki kwas pomaga na zaskórniki? I czy wygładza skórę? moim problemem jest właśnie nierówna powierzchnia skóry, a niezbyt mam pieniądze na kosmetyczki. Z gory dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella_
Też mam zamiar spróbować kwasu migdałowego. Chciałam go kupic na mazidłach i w związku z tym mam pytanie: jakie stężenie ma taki kwas, bo np na stronce jest napisane KWAS GLIKOLOWY 30% albo KWAS L-MLEKOWY 80%, a przy migdałowym nie ma żadnej informacji, tak samo jak przy kwasie salicylowym. Jak to rozumiec? przepraszam, jesli pytanie jest głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie.....czy to złuszczanie bardzo się rzuca w oczy???.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mazidlach sa jeszcze do
kupienia kwasy: glikolowy, salicylowy i mlekowy. Nie wiecie moze ktory z tych kwasów daje najlepsze rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiammmm
No jasne, że tak! to najlepszy kwas jak dla mnie - nie piecze tak, że można zejść i powoli mogę powiedzieć, że moja skóra wygląda naprawdę fajnie... mam problemy z trądzikiem dorosłych, jestem po 3 zabiegach... http://www.beinspired.pl/kwas-migdalowy-aha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiammmm
Do cery trądzikowej najlepiej mlekowy lub migdałowy, zależy od problemu, a do dojrzałej glikolowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka198905
niech ktos napisze jak stosowac proporcje przy tym kwasie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam kwas migdałowy na Allegro, ale ponoc od kosmetyczku - taki zestaw w 4 buteleczkach (1 - żel oczyszczający, 2 - coś tam, 3 - kwas migdałowy, 4 - płyn usuwający ten kwas). Zastosowałam 3 razy (z myślą o rozjaśnieniu przebarwień na czole) - zero efektu. Nie zauważyłam żadnego działania - ani na przebarwienia, ani na nic innego - cera jest dokładnie taka sama jak była. Dla mnie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafkamangooo
Ja używam kwasu migdałowego do cery mieszanek - mam przetłuszczającą się strefę T, a na niej często stany zapalne i bolesne krosty. Używam profesjonalnego kwasu z firmy chantarelle, koleżanka mi kupiła i nauczyła używać (jest kosmetyczką i pilnuje moich poczynań kwasem:) Kuracja jest bardzo korzystna, nie zużyłam jeszcze połowy a już mam poprawę niebo a ziemia. Mam tylko nadzieję, że po odstawieniu problemy nie powrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×