Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Dla wszystkich ludzi najważniejszy jest wygląd. Cała reszta jest ch**a warta

Polecane posty

Gość masz racje stańczyk
:D nie buntuj sie :) to nic nie da :) ale masz racje dobry wyglad to podstawa udanego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najciekawsze, osoby które tak narzekają że wygląd to wygląd tamto podkochują się w tych najbardziej urodziwych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Monnte Christo
Tak było i jest...... tylko kobiety próbują zaprzeczyć....nie wiem po co ale jak chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje stańczyk
Grzesznica no ale co z tego ?:o wyglad to podstawa , bez tego nic nie zbudujesz , troche to niesprawiedliwe jest bo niektórzy sa juz na starcie przekreśleni i maja smutne zycie :o ale nie ma na to lekarstwa więc można sobie tylko ponarzekać bo i tak nic sie nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy znowu
a po to, żebyście wiedzieli, ze nie wszyscy "ludzie" sa tacy sami-a raczej żebyście sobie o tym przypomnieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest najważniejszy i mają do
tego prawo. Ja też :) chociaż brzydki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy znowu
od czegos trzeba zacząc, facet otwiera usta i zaczynamy spierdalać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam jedno, może brutalnie , ale jednak-jest takie przysłowie \"każda zmora znajdzie swojego amatora\" :) i to nie jest złośliwe, tak już jest. Każdemu ktoś tam jest pisany... Jest tyle \"ładnych\" osób (chociaż i tak uważam to za szeroko pojmowane słowo) a mimo wszystko są same i nie są szczęśliwe , a jest tyle tych \"mniej urodziwych\" i jakoś żyją sobie calkiem nieźle. Na nic nie ma reguły, nie ma reguły na udany zwiazek, sex, na udane życie wogóle. nie ma reguly, że szczęśliwszy jest ten, kto jest ladniejszy, a mniej szczęsliwy - \"brzyda\"... Zgodzić sie muszę jednak , że na ten \"pierwszy rzut oka\" wygląd to podstawa... No a teraz też takie czasy są , że trendy jest być \"ladnym\". Ale nie zapomnijmy, że to my też kształtujemy świat i na wiele rzeczy mamy wpływ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczam się na prawo i lewo
A ja się puszczam z każdym, bez względu na wygląd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Magdaleno my to wszystko wiemy ;) a tutaj to błędne koło, napędzane chyba całkiem umyślnie; ja zawsze powtarzam, że wygląd nie jest najważniejszy ale jest decydujący (masło maślane). i co mnie jeszcze cieszy: każda potwora znajdzie swego amatora ja na ten przykład (jeszcze) nie znalazłam :D więc ze mnie żadna potwora :P i ze stańczyka też :) tym bardziej z =Ja= 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chu...warta
i grzechu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego ładnym łatwiej w życiu. A jak nie odpowiadasz kanonom piękna to cię zniszczą, wyśmieją obmówią. Wystarczy poczytać trochę komentarzy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest decydujący NA POCZĄTKU miało być =/ niemniej jednak są różne gusta :) i to co nam może się w nas nie podobać, innym owszem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsza jest aura
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im czlowiek starszy
tym bardziej to sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym się nie zgodzę
że ładnym latwiej w życiu.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz być brzydki jak masz obrzydliwie dużo kasy kasa ważniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deptak gięty
hi hi h opetana :D potwora z ciebie i masz niskie IQ obrończynio brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IQ mam poważnie niskie :O nie zaprzeczam ! eeee a ty prześmiewco pewnie z o2 :) tutaj dla mnie nie istniejecie bo to miejsce na kulturalne rozmowy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie napiszesz, że jesteś piękna(y) i jest ci ciężko w życiu, bo ludzie ci zazdroszczą, nie wierzą w twoją inteligencję etc. To banały. Spróbuj przez dzień być brzydulą i porównaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arka44
stańczyk, serio jesteś taki odpychający?? Przeleć się na tamten topik bo załozyłes, a nie odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk oszalałeś oci.piałeś ochłoniesz i będzie Ci głupio, że tak się zachowujesz :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×