Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość m_r_u_f_k_a_
Jak tam minął 1 dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dzisiaj owoce :classic_cool: 2pomarancze i 2 jabłka ... godzina na stacjonarnym + 50 brzuszków + rozciagające .. ;) ... jestem zmeczona 😭 5godzin siedziałam nad ksiazkami:classic_cool: ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam w mózgu zakodowane .że .po 18 jedzenie dla mnie nie istnieje !!! ... :) takze nie mam problemu z nocnym jedzeniem ..a chodze bardzo pozno spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiłam z 6 szklanek wody ... sniadanie pomarancza , jabłko .. i troche sie zakwasiłam :/ 1/2 kostki twarogu ..wiem wiem wegle białko złe połaczenie to było o 8 rano .. zrobiłam sobie omleta z 3 białek i 1 zółtka ...podzieliłam na 2 czesci ... zjadłam o 11 i o 15 ...+ 2 plasterki szynki ..1/2 pomidora ..i 2 plasterki papryki ... o 18 ta owsianka z owocami i mała czarną kawe :classic_cool:przed nauką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzień wyglada nastepująco :D wstaje punkt 6 ... :classic_cool: kazdego dnia jak w zegarku ... 20 min poswiecam na przygotowanie dietetycznego sniadania :D ... wychodze o 7 z domu .. 7 55 :P ..zaczynam zajecia w szkole wracam ok 15 ... jem obiad ... :classic_cool: ucze sie itd... , komp 18 kolacja .. ok 19 20 czasami poznniej ...gimnastyka .. rower ... kompu ... czytam cos przed snem , komp .. ok 23 .. 00 ..01 zasypiam a mam 3x w tygodniu w-f zawsze cwicze :) od 3 lat nie miałam zadnego zwolnienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.....jak zobaczylem wczoraj zdjecie....to mi cos baaaardzo nie pasuje.....napisalas , ze twoja kolezanka wazy 47kg, a ty 51kg. Pamietasz to? Nie pasuja mi zby duze rozbieznosci ciala. Co ty na to? Opisywalem Ci to dosc dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×