Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

I o tym wlasnie mowie, nie siedz na tylku tylko rusz tylek i rob cos cokolwiek....ale nie wegetuj....bezczynnosc stanu spoczynku jest znacznie wiekszym wrogiem niz praca...tak powiem. Co ja chce robic dziewczyny...ja chce miec wlasna firme i podrozowac po calym swiecie, niewazne jak, niewazne gdzie.....nie siedziec za biureczkiem i czekac na wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Żeby żyć tak długo jak Hunzowie nie wystarczy tylko jeść jak oni. Twoje całe życie musiałoby być takie. Cała filozofia życiowa musiałaby być taka. Jedzenie to tylko pewien wycinek z ich życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Nooo tak podróżować po całym świecie i mieć własną firmę to dokładnie tak jak żyją Hunzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
brawooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Mi teraz jest bardzo wesoło. Śmieję się sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Czy Ty widziałeś żeby jakiś Hunz podróżował po świecie ??? Albo miał swoją firmę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty myślisz, ze ja całe życie przed komputerem siedze i będze siedzieć?? to, ze mam wiecej kg niżty nie oznacza,że nie mam żadnych dążeń, żadnych celów! a tobie radzialbym też nie siedzieć przed kompem tyle, tylko \"jeżdzić na rowerze\", bo podobno wysiłek fizyczny to podstawa?? piszesz coś czym sam sie ośmieszasz i zaprzeczasz temu co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
A jak będziesz podróżował po tym świecie to ską weźmiesz wodę ze skały. Pewnie zabierzesz ją ze sobią w plastikowej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ty możesz porównywać doświadczenie na szczurach do ludzi?? masz sie za szczura, prosze bardzo ja sobie wypraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Mnie też. Już śmieję się na głos. Właśnie się napiłam i parsknęłam śmiechem i ochłapałam sobie całego laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podstawie długości życia uważasz, że jesteśmy tym samym co szczury?? jak sam już powiedziałeś one nie pracują...i nie robia jeszcze wielu innych rzeczy tych co my, więc gdzie tu porównanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Ale może to badabie dotyczy ludzi albinosów. Ja ja nie jestem albinosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
badanie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
No tak. Wcze,śniej napisałam, że do pracy jeździłam samochodem, a mogłam napisać, że furą z koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
też by było skromniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Oczywiście, że tak. Każdy kupuje co mu bardziej odpowiada. Laptop może być tańszy niż komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alejesteś przemądrzaly DnSn i masz sklonności do obrażania innych, wiesz?? Normalnie egoista jakiś :P A Twoi rodzice są pewnie nieźle dziani i to po nich odziedziczysz tą firmę i podróże, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×