Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość truskavkova_landrynka
Gdzie są moderatorzy? Halo? Trzeba zamknąć ten topic zanim ktoś sobie zrobi krzywdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORA
ma gość zadatki na grafomana, na razie praktykuje w temacie diety, pewnie za jakiś czas dozna kolejnego genialnego oświecenia i będzie się udzielał w innych tematach egzystencjonalno-filozoficznych :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
No właśnie ja mówię o diecie dr Haya czyli o diecie niełączenia. Podstawową zasadą jest tam właśnie to, że warzywa można łączyć z węglowodanami lub z białkami. Na poprzedniej stronie podałam link. Może ustosunkujesz sie jakoś do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
OKI DnSs nadal nie odpowiadasz na moje pytanie skoro opierasz się na wiedzy dr Haya to co powiesz na to co Ci zasugerowałam. Chyba nie do końca masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
No właśnie więc skoro połączyłam białko(pierś z kurczaka) z warzywami to wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topic robi furrore, nie ma co gorzej jak ktoś weźmie go sobie do serca :( strach pomysleć do autora--> Ty chyba myślisz, ze tylko Ty masz racje?? Wszyscy sie mylą,tylko twoja teoria jest prawidłowa, reszta \"zdechnie\" przed 50, bo nic nie wiedzą... chłopie do Ciebie nie docierają żadne argumenty jedyne czego Ci życze to żebyś tylko później tego nie żałował...jak zmarnujesz sobie zdrowie jak dla nie to ty jesteś jeszcze za młody na głodówki, może byś poczekał aż Twój organizm w pełni "dojrzeje", a później go odtruwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Widzę, że topik tętni zyciem... Powiedz DnSs co Twoi rodzice myślą o Twojej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Powiedz coś więcej w takim razie o tym plemieniu HUNZOW, które jest takie fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh czy ja wiem czy furore.....:-) Troche smiesznie ale dobra. To nie jest moja teoria, ja opieram sie na takim zywieniu bo jestem na 100% pewny , ze jest one prawidlowe 2000lat doswiadczen niemoze klamac. Wojka Adolfa juz cytowalem, wiec nie bede sie powtarzac ....bo prawde mowil, a ludzie i tak dalej niesluchaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że naśladujesz to plemię, czytałam topic od początku, wiec twoje argumenty znam, powtarzałes je wielokrotnie \\tyle, że to plemie żyje w Himalajach, inne warunki, zero cywilizacji, więc....my żyjemy gdzie indziej...więc i życie mamy inne :) ponawiam pytanie już zadane : co na to Twoi rodzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice \"to\" po jakims czasie zaakceptowali, nie do konca ale....jednak. Zobaczyli , ze jednak cos w tym jest, ze nie trzeba wierzyc we wszystko co Ci wpajaja od malego, co mowia media i lekarze. Waga ma praktycznie stac w miejscu...to plemie nie TYJE , nie ma chorob, nie ma lekarzy, policji, wiezien i ciezko pracuje fizycznie przez cale swoje zycie. Zywia sie glownie owocami i warzywami , a podstawowym posilkiem jest czapati, takie placki z pelnego ziarna pszenicy i innych ziaren - to jest dla nich chleb, mlekiem jest dla nich woda z lodowcow, ich zlotem morele i olej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
No właśnie oni żyją w bardzo czystym środowisku naturalnym. Mają bardzo czysta wodę, a nie tak jak u nas: twarda woda, zanieczyszczone środowisko. Zyją w zgodzie z naturą, a nie tak jak my w stresie i pędzie. I w tym tkwi sekret ich długowieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Aby tyle żyć musiałbyś się wyprowadzić w te Himalaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczne w tym plemieniu jest to, ze sa otwarci dla wszystkich ktorzy chca ich poznac, dlatego do nich pojade i poznam dokladnie jak zyja. Nie tylko z nielicznych ksiazek. Wiecie co jest wiedza tajemna? To co najtrudniej dostepne i to co wydaje sie glupie....dla wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, czytalam o tym plemieniu :) tylko zauważ, że oni mało jedzą dlatego, ze mają mało ziemi pod uprawę, wiec inaczej nie mogą :) zresztą u nas, nawet jak byś jadł to co oni, to i tak nie byloby to samo, chyba że sprowadzałbyś bezpośrednio od nich :P przytaczas niektóre fragmenty ich życia, pomijając te które zadecydowały o takim, a nie innych ich stylu życia od razu mówie, ze to nie jest atak na Ciebie, po prostu yrazam swoje zdanie rób sobie co chcesz, Ty będziesz żałował lub nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Niektórzy ludzie nie palą, nie piją, zdrowo sie odżywiają, a i tak wcześnie umierają. Nie wierzę również, że wszyscy osobnicy z tego plemienia żyją tak długo. Jak juz pisałam przeżywają Ci najsilniejsi, bo tam też są trudne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DnSs---> może i dcierają, ale na pewno nie takie jak do Ciebie Ty masz za oknem drogę + samochody = spaliny, już krok od domu, a oni góry tp chyba jednak robi róźniecę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
tak samo jak w świecie zwierząt. Trudne okresy takie jak brak pożywienia czy mróż itd. zabijają tych słabszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×