Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Co do zanieczyszczenia srodowiska bylo robione doswiadczenie na szczurach albinosach 1000szt. Jeden tysiac zyl na diecie hunzoe , drugi zyl na diecie europejczyka, amerykanina, azjatyckiej itp. Wynik te ktore zyly na diecie hunzow, brak chorob, spokojne, zyly 2 razy dluzej. Pozostale diety doprowadzaly do chorob, agresi i smierci. Jaki wniosek? Badanie robione poza Hunza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
A Ty wodę do picia bierzesz ze skały czy z kranu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Z jakiej skały. Mieszkasz w górach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
A co robisz w swoim zyciu tzn. uczysz się czy pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, załóżmy, ze nawet masz racje :)\\ to jak w takim razie wyobrażasz sobie swoje daksze życie na tak skąpym jedzieniu ?? ciągła bieganina z i do pracy, zakupy, dom itp, myślisz, ze na takim jedzeniu długo wytrzymasz?? oni tam mają calekiem inne warunki życia, nie ma pośpiechu, gonienia za pieniądzem, a przynajmniej nie tak jak u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuahahaNiezlyDzolk
Wielki LOL. Najbardziej rozbawilo mnie zdanie: "Mam 19 lat, 170cm wzrostu. Waga z dnia dzisiejszego 58kg, jestem sczuplej budowy ciala, tlusczu praktycznie nie posiadam, a miesni mam pod dostatkiem.". Po tych 60 dniach głodówki będziesz ważył 40-45kg i stracisz te swoje mięśnie, których zapewne już nie masz praktycznie teraz. Żeby były mięśnie to trzeba jeść i ćwiczyć, a na głodówce nie będziesz ani jadł, ani ćwiczył. Marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Tzn. że nie żyjesz jak plemię na którym sie opierasz, bo oni pewnie uprawiają rolę, hodują zwierzęta, a Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli to prowokacja, w co nie wnikam, to pogadać zawsze można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie uklada sie tam, gdzie sa na to warunki. Polska nie jest dobrym miejscem do zycia. Zbyt wielka propaganda i klamstwo. Brak normalnosci. Brak demokracji. Pogon za pieniadzem zalezy od nas. Chcesz pracowac dla kogos, czy chcesz by inni pracowali dla Ciebie. ja wybralem to 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Wodę w butelkach. No nie żartuj, że jeszcze w plastikowych. Trzeba nosić w glinianych naczyniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
No to jeżeli inni pracują dla Ciebie to na pewno nie żyjesz tak jak Ci z tego plemienia, bo tam pewnie każdy pracuje. Nie ma takich co leżą do góry brzuchami a inni na nich robią. No chyba, że są królami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrufka---> dobre :P DnSs---> ok tylko najpierw ty musisz do tego dojść, z nieba w prezencie tego nie dostaniesz, co = że najpierw ty dla nich od razu firmy z 1000 pracowników miec nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Oni tam ciężko pracują żeby przeżyć. Chyba tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, jednym z czynników, które zapewniają im długowieczność jest codzienna ciężka praca w polu A Ty masz jakies pole?? :P nie sądze :P chyba nie przerobiłeś do końca lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuahahaNiezlyDzolk
Mój dziadek je wszystko, smażone, gotowane, pieczone, pije wodę z kranu i ma 94 lata!!! Co Ty na to? IMO marnujesz czas na pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Teraz nie piszę o odżywianiu tylko o pracy. Mówisz, że wolisz żeby ktoś pracował na Ciebie. A ja piszę, że w takim razie nie żyjesz tak jak Hunzowie, bo tam pracuje każdy. Nie ma czegoś takiego, że nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja prababcia ma 90 lat, normalnie żyje, spokojnego życia nie miala, ciągła harówka, od dziecka teraz sama wszędzie chodzi, nikt jej nie pomaga, je wszystko co chce... to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
To jest tak jak kiedyś na wsiach. Ludzie żeby przeżyć uprawiali rolę, hodowali zwierzęta. Całymi dniami ciężko pracowali od najmłodszych lat. Nikt się nie lenił. Siostra mojej babci nadal mieszka na wsi. Ma już 95 lat i nadal jest sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o wysilek fizyczny....czy wy niewidzicie roznicy.......rolnik pracuje w polu.....wysilek fizyczny......ja moge jezdzic i podrozowac w tym czasie na rowerze....wysilek fizyczny. Nie liczy sie co robisz tylko jak zyjesz, czy sie ruszasz......kobiety tam np. szyja ubrania.....wysilek fizyczny. Nie siedzenie przed biureczkiem i obsluga klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DnSs jak dla mnie robisz sie co raz mniej wiarygodny :) jakoś tak umiejętnie omijasz posty na które nie znasz odp ustosunkowuj sie lepiej do wszystkich,a nie do tych łatwiejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleDzolk
Wysilek fizyczny podczas glodowki? :D Chyba nigdy nie byles na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Jazda na rowerze nie ma nic wspólnego z pracą w polu. Byłeś kiedyś na wsi i widziałeś jak wygląda taka praca? Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno porównywac colodienną harówkę na polu z jazdą na rowerze, chyba, że jeździsz także podczas snu :P nie przesadzaj, w ciągu dnia możesz najwyżej 5 godzin jeździć, oni cale dnie na polu siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×