Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

To fakt......tyle ze nawet nie zdazysz policzyc. A ile jest w miesie........bo o tym niemowia....ale zobacz co takie zwierzeta jedza......a potem pomysl , ze ty jesz te zwierzeta. Np.....zmielone kosci....bardzo zdrowe......albo zmielone odchody...pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przeciez jestem głupia idiotka , która morduje niewinne zwierzątka ... a jeszcze jedno :P chcesz dozyc 120 lat tak ? ... ja sie boje starości :O i nie mam zamiaru przez przykładowo 60 lat byc starą babcią:O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A morderca jestes...przynajmniej jeszcze......a powiedz czy zwierzeta sa czemus winne??????? To tak jak ja widze dziewczyne na ulicy i mowie....no mam ochote dzisiaj na kurczaczka...podbiegam wale siekiera iiiiii jem na obiadzik.......to takie samo mieso jak kazde inne. No ale oczywiscie.....to czlowiek....hmmmmm istota rozumna i inteligentna....to teraz zacytuje: Powiedzmy Pitagorasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy naprawdę pytasz jaki powód skłaniał Pitagorasa do niejedzenia mięsa? Zastanawiam się raczej przez jaki przypadek oraz w jakim stanie świadomości musiał być pierwszy człowiek, który swoimi ustami posmakował rozlanej krwi i wbił swoje zęby w mięso nieżywego stworzenia, zastawił stoły martwymi, cuchnącymi ciałami i miał czelność nazwać jedzeniem i pożywieniem części, które jeszcze chwilę wcześniej krzyczały i płakały, poruszały się i żyły. Jak oczy mogły znieść widok rzezi, gdy podrzynane były gardła i zdzierana skóra, a kończyny odrywano od kończyn. Jak jego nos wytrzymać mógł ten zapach? Jak to się stało, że nieczystości nie odebrały mu smaku, gdy ten miał kontakt z ranami, wysysając ich soki oraz serum ze śmiertelnych ran? I z pewnością nie są to lwy czy wilki, które zjadamy w odruchu samoobrony – wręcz przeciwnie – ignorujemy to i zarzynamy niewinne, oswojone istoty, które nie posiadają żądeł ani kłów, którymi mogłyby nas zranić. Z powodu kawałka mięsa pozbawiamy ich słońca, światła, całej życiowej ewolucji, do której mają prawo poprzez narodziny oraz życie.\" Autor: Plutarch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedzenie ma niewielki wpływ na to czy bedziemy zyli w zdrowiu czy w chorobie ... moja babcia przez całe zycie je głównie produkty mięsne , tłusta zwierzeca kuchnia ..od małego tak jadła i co ? .. jej matka tez tak jadła a dozyła 96lat ... i nie ze na cos zachorowała .. po prostu złamała noge ..i organizm sie osłabił .. tak to na 100% do setki by dozyła ... choroby sa zapisane w genach ... możesz zdrowo sie odzywiać a przykładowo rak , na który zmarło kilku członków rodziny ...nagle atakuje organizm bez przyczyny .. .. .. to plemie nie ma złych genów bo cały czas z pokolenia na pokolenie przekazuje sobie wyłacznie dobre .. . gdyby twoi przodkowie prowadzili bardzo zdrowy tryb zycia miałbys duże szanse na długie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok moge całkowicie zrezygnowac z produktów pochodzenia zwierzecego ... żaden problem ... ale jestem ciekawa czy to nie spowoduje negartwnych zmian w pracy mojego organizmy ? hę ...przecież każdy jest inny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz........sluchaj lekarzy.....nie ma zlych genow......albo zyjesz , albo umierasz. Jezeli natura chciala bys przy narodzinach przezyla....bedziesz zyla.....jezeli natura chciala zebys umarla......a lekarze uzyli inkubatorow czy innych cudow techniki bys przezyla......umrzesz jezeli tylko bedzie organizm mial powod do oslabienia. Widzialas naturalna selekcje w naturze........czy czlowiek nie jest zwierzeciem? Wiec prosze cie ......zastanow sie co Ci wpajaja do glowy. Pomysl sama , prosze Cie . Wylacz telewizje, niesluchaj radia, nieczytaj wiadomosci, gazet....pojdz do biblioteki i poczytaj cytaty slawnych ludzi .......nie lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wierze w to w co inni nie. To tak jak jedno zdjecie, oddaje wicej niz tysiac slow. Tak samo jedno zdanie oddaje wiecej niz cala ksiazka. Nie chcesz odmienic swojego losu......to nie rob nic. Bedziesz sie starzala, przybierala na wadze, chorowala....bo to przeciez naturalne.....no bo tak napisali to tak musi byc......no i tak powiedzieli....no i jak moja babcia jest gruba, to mama tez bedzie, a jak mama bedzie to ja tez. Tylko dlaczego nikt sie nie zapyta...dlaczego babcia jest gruba? Babciu co jadlas,,,,babciu jak zylas...i to samo mama, a potem corka i tak do za przeproszeniem usranej smierci....no bo tak bylo i tak bedzie. Powiedz to matce naturze, a dalej bys zyla w morzu w postaci bakteri....no bo ewolucja nieistnije prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×