Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość m_r_u_f_k_a_
Poza tym komputer można rozbudować tzn, np: wymienić monitor na lepszy czy zmienić klawiaturę. Ja mam laptopa bo nie mam w pokoju biurka i nie miałabym gdzie postawić komputera i tylko dlatego wybrałam laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam duży pokój i miejsca mi nie brakuje, więc wybrałam komputer :) tak to przynajmniej niemusze sie zastanawiać czym to miejsce zapelnić, żeby puste nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
No dokładnie. Koniowi trzeba by jakąś stajnie zorganizować lub coś w tym stylu. A samochód może stać na dworze. Poza tym nie wiem czy koń wytrzymałby czekanie na mnie pod pracą przez 8 godzin. Potem mogłoby się zdarzyć, ,że to ja ciągnęłabym tą furę z powrotem do domu, bo koń poszedłby w siną dal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och i DnSs, wiem, ze masz mnie za niedorozwiniętą, głupią i nie mająca pojęcia o życiu nastolatką lub kimś takim....ale jakoś mnie to nie rusza :P ażdy ma swój rozum i przekonania. Ja to akceptuje, nikogo nie potępiam tylko próbuje dyskutować...a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
I nie trzeba za niego OC płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
serenita>>>> gdybym miała miejsce to na pewno kupiłabym komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniam ludzi, tym bardziej przez neta... nie umiem wyraźić tego co myśle i czuję pismem zdecydowanie wolę rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrufka--> thx, dla mnie lepszy jest komp weźcie pod uwage, ze trudniej jest go ukraść niż laptopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Ja myślę, że do swojej głodówki dopisałeś zbyt dużą filozofię. Ale z drugiej strony fajnie jest o tym podyskutować. Zostawmy może na razie tych biednych Hunzów w spokoju. Niech sobie żyją w tych Himalajach i 200 lat w zdrowiu i radości. Życzę Ci oczywiście abyś ich odwiedził i wtedy nam coś o tym napisz. Ja nadal uważam, że głodówka nie jest zdrowa i oczyścić organizm można bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Oczywiście. Kiedyś na pewno się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boisz sie, że taka niedbająca o siebie i niechlujna dziewczyna walcząca z nadwaga naruszy twoje delikatne poczucie estetyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Masz rację serenita. Włodzieje wejdą po kasę a wyjdą z laptopem pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Rozumiem, że ja będę mrówką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
No dobra - serenita będzie patyczakiem, ja mrówką, a Ty ? Jak Ciebie poznamy, bo my na pewno już się znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×