Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość podpowiecie mi
czy wzdęcia i nadmierne gazy mogą byc powodem tego, że mieszam węglowodany z białkami? to znaczy, np. jem kanapkę z masłem i serkiem (nieważne jakim, bo jem wiele rodzajow sera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiecie mi
czyli chleba nie powinnam jeść nawet posmarowanego masłem, tak? tylko z samymi warzywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiecie mi
spoko, sprawdzę wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiecie mi
to co mam jeść do tych kanapek?:O czy mam jeść może suchy chleb? jak koń?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiecie mi
no i od tego pomidora i sałaty na kanapce też będę mieć wzdęcia?????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE rozumiejaca...
wiesz... Wcale nie o to mi chodziło, zeby nie jeździc samochodem bo można w nim zginąć czy w ogóle zeby z domu nie wychodzic... chodziło mi o to, aby nie popadac w skrajnosci. tak jak TY! i co z tymi kosmetykami? pewnie używasz i to takich ktore testuja na zwierzetach lub zawieraja substancje pochodzenia zwierzecego. albo jeszcze lepiej jedno i drugie. tez mi wyzwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. nie uwazam sie za wszechwiedzacego, lecz tylko majecego troszke wieksze pojecie o odzywianu, tak mi sie wydaje. Teraz co do chleba, generalnie powinnismy sami sobie robic tzw. chleb , to dlatego ze w kazdym praktycznie chlebie sa drozdze, ktore beda powodowaly jakies tam wzdecia. Ale zapwne nikomu z was by sie niechcialo mielic ziaren i dodac do tego wody nastpnie wrzucic na patelnie i gotowe....bo to wymaga czasu. Wiec chcac niechcac mozna sie oprzec na brazaowym chlebie, swoja droga proponowal bym bardziej niemiecki chleb gruboziarnisty....ale powiecie ze sie czepiam. Wiec co do laczenia, jezeli sie przyzwyczaisz nie bedziesz musiala stosowac masla, chociaz w malych ilosciach niepowinno ono powodowac zadnych wzdec, takze jak bardzo musisz to sobie posmaruj. Szczytem dobroci byloby posmarowac sobie zamiast maslem, oliwa z oliwek extra vergin ....ale znowu powiecie ze sie czepiam. Jezeli polorzysz jakiekolwiek swieze niegotowane warzywa na kanapke to bedzie OK, bo weglowodany + weglowodany nie tworza \"zupy\" w organizmie. Wazne jest rowniez by NIE PIC niczego bezposrednio podczas, przed, i po jedzeniu , bo rozcienczane sa kwasy zoladkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ogolna zasada odnosnie wzdec to : nie laczyc ze soba pokarmow roznych typow, typu kwasne-slodkie, bialko-weglowodan, jezeli ktos mi niewiezy to niech zrobi sobie eksperyment: No moze juz to kiedys zuwazylyscie. Gdy robi sie mus truskawkowy z mlekem. Czyli miksuje sie swieze czy tez mrozone truskawki i doda sie do nich mleka i cukru....to juz po kilku minutach mozna zauwazyc ze mleko oddziela sie w szklance od truskawek tworzac na gorze sama wode koloru czerwonego , a ponizej normalne zmiksowane mleko w kolorze rozowym. Kto to zauwazyl.....mysle ze wszyscy...ponadto taki napoj mleczny nieneadaje sie do picia nastepnego dnia...bo gnije.. TO SAMO TWORZY SIE W ZOLADKU gdy sie zmiesza bialka i weglowodany. Bo o tym tu mowa. Ponadto po takim napoju sie beka i pierdzi :-). Dlatego jak juz pic to tylko zmiksowane truskawki zmieszane z woda...i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"z tego co ja słyszałam to surowe warzywa tez powodują wzdecia\" nie sluchaj tylko przetestuj ale przez miesiac, i nie uzywaj produktow pochodzacych od zwierzat. Wtedy test bedzie wiarygodny. Oczywiscie pomijajac tez sol,ostre przyprawy, biala make i produkty, bialy ryz , mieso itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do juz NIE rozumiejaca... Zyje w swiecie cywilizowanym wiec uzywam wszystkiego ! moja zmiana dotyczy odzywiania i pracy nad soba i wszelkich nalogow.....nie popadanie w skrajnosci. Moge sie wyrozniac wewnatrz siebie, ale zewnetrznie trzeba sie dostosowac do ogolnej normalnosci. Zewnetrznie zdradza mnie tylko mlody wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dzień bez \"zwierzat\" :D ... a własnie ... w sumie to chetnie sama bym sobie robiła ;) chleb ... dzisiaj widziałam w sklepie.... \" mąka razowa zytnia\" ... czy taki produkt sie nadaje ? na kolacje zjadłam 2 jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA bardzo wazne . Jezeli jeszcze niezauwazylyscie to testy kosmetykow i wszelkich innych rzeczy trwaja conajmniej kilka miesiecy, wiec BLEDEM jest testowanie takiego sposobu odzywiania przez dni kilka lub kilkanascie i mowienie czy pisanie , ze to na mnie NIE DZIALA. Przetestuj przez kilka misiecy, lat. Potem pisz , ze to jest zle. Ucz sie na bledach. Organizm musi sie przyzwyczaic......tak jak obcy pies ktorego adoptowalas i sprowadzilas do domu. To wszystko....chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy ze sie nadaje, ale lepiej jest zmielic samemu ziarna, ale to kwestia segregacji bo popatrz chleb bialy -chleb razowy -chleb brazowy niemiecki -maka zytnia razowa -maka pelnoziarnista -maka zrobiona samodzielnie z pelnych ziaren -ziarna. Tak wyglada podzial co jest lepsze znasz ten znak z matematyki \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie .. nienawdze :O tych \"razowych\" pakowanych w folii ... blee one sa straszne .. smak okropny ... a w skałdzie sporo chemii :/ ... ;) sama sobie cos przygotuje ... a co dzisiaj zjadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×