Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

cholera jasna wyciągnęli mnie na małe piwko !:( nakrzyczcie na mnie :( ale nic nie zjadłam, tzn zjadłam dzisiaj tylko co w amerykanskiej jeszcze nawet niebardzo miałam czas to wszystko zjesc bo taka zalatana dzisiaj byłam i kurde na koniec dnia musieli sie przyczepić z tym piwkiem szlag by to trafił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, piwko Cię odwodni, skoro nie zjadlas wszystkiego , co mialas przeznaczone na dzien dzisiejszy w amerykańskiej, piwkiem wyrównałaś te kalorie, tylko ono wzmaga apetyt, teraz ważne, żebyś nie najadla sie byle czego, trzymam kciuki, jutro bedziesz lzejsza, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Dobre piwko nie jest złe a nawet wskazane i zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Dziewczyny a tą dietkę Dieta South Beach stosowałyście może??? Zauważyłam, że już mi się brzuszek tzn. żołądek skurczył. Zjem trochę i już jestem pełna...nieźle:-) A co z brzuchem? To jest u mnie miejsce problematyczne...To chyba dziedziczne: babcia, mama... Jak trochę przytyję to wygłądam jak w ciąży...:/ Dieta chyba nie wystarczy....to co robić? Chyba brzuszki nie? Ale czy one tylko wzmacniaja mięśnie czy też redukują tłuszczyk? Oto jest pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Truskavkova, ja niestety (a moze stety) nie mam takiego problemu, bo jak chudne to chudne z każdej cześci ciała po trochu, chociaz biust to najszybciej znika :( Na poprzednim topiku to jedna z dziewczyn stosotwała ta diete SB i na poczatku schudła 3 kg ale nie przeszła do konca I fazy i zrezygnowała. Ja nie lubie brzuszków robic :( ale chyba powinny pomóc spalic tłuszczyk, tylko nie nalezy zapomniec o miesniach skosnych brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak właśnie sobie przypomniałam z tym moim rowerkiem, chyba po nim nie bede miec nóg a szczególnie łydek jak kulturystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Nie no coty....ale na stacjonarnym chyba siadają stawy kolanowe hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze stacjonarnego przezuciłam sie na normalny rower, co do stawów to mi siadaja jak biegam, wiadomo za duzy ciezar nogi musza dźwigac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny :) ja od dzisiaj nową walkę zaczynam , bo wczoraj zgrzeszyłami tomocno. Nawet nie będe mówić, bo mi troche wstyd przed Wami.... :( dodałam cytryny do tej herbaty ( thx za rade :) ) i jest lepsza... hmm...czy jeśli w ciągu dnia zjem jedną normalną bułeczkę to przeszkodzi mi to w odchudzaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
No niby nie ale lepsza jakaś razowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! a ja po terningach, na szczeście taniec mnie troche ratuje, ale poźniej jaki apetyt mam! Od kilku dni trzymam się z dietką,nie jest źle, muszę schudnąc bo mi ciężko, całe życie ważyłam 55 a teraz...niedoczynność tarczycy...ale mam leki, mam przestać tyć...bo 7 kg niewiadomo skad się wzięlo... Dziś: Kawa z mlekiem ze słodzikiem tost z szynka z indyka salatka z sałaty i pomidorów Bedzie jeszcze jogurt nat, jabłko, marchewska i troche spagetti z sosem pomidorowym, bez mieska... Może być? Woda i herbatki rzecz jasna i jekas kawka bo nauki duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale żywa akcja się dzieje na tym topiku to nie to co na poprzednim:) Jutro po południe bedę miała obiażniki na kostki, w końcu miały beć dzisiaj zaszłam jak wracałam do domu, ale bedą dopiero jutro. Idę odgrzać obiad, dzisiaj pomidorowa, zjamy tylko jdena miseczke:) Nie uznaje talerzy do zupy:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
A ja dzisiaj zjadłam bułeczke razową z twarożkiem na sniadanie, na obiad pomidorową i troszku makaroniku do niej a na kolację się wybieram ale zjem tylko sałatkę z gyrosem:-) Żadnych fryciorków! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Gosiu, tu jest zupelnie inaczej :D ale to mnie cieszy. ja pomidorowa to miałam wczoraj, spapugowałas moj obiad:P tez jestem ciekawa twoich obciazników, ciekawe jakie bedziesz miala wrazenie chodzac w nich ellena ja miałam nadczynność tarczycy, w niecaly miesiac schudłam 4 kg bez zadnego wysiłu i normalnego jedzenia, teraz załuje ze tak szybko mi ja zdiagnozowali, ale cóż zdrowie ważniejsze.A ty do śniadania jesz taki chleb co można robic tosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo zjadło by sie pare frytek, tylko znajac mnie na paru by sie nie skonczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
megisss: myślisz, że u mnie na paru by się skończyło? Kochana! fura frytek i do tego słoik majonezu :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast majonezu to ketchup i fura soli :D jezu nie wiem kiedy ostatnio jadłam frytki (chyba w zeszłym roku po jakiejs imprezie) zapomniałam jak smakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Cholera dlaczego żarcie jest takie przyjemne? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też bym zjadła frytki aż aż mi zapach przyleciał pod nos, wiecie co jest gorsze mam ochotę na czekoladę, nie mogę jej jeść ze względów zdrowotnych, naprawdę mam taką chcicę jak rzadko. Ale najlepiej taka swojej roboty mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megiss kupiłaś bakterie do wagi?? Na ten temat to można by chyba książkę napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się:) Przepraszam że mnie tak długo nie było ale problemy z kompem, ile stron narobiłyście:) Ja mam od wczoraj aparat ortodontyczny i dziś zjadłam 2 jogurty 2 serki kaszke dla dzieci i kromke chleba, i nic już nei jem bo nie chce mi się myć zębów. Dziewczyny polecam zakładać aparaty i chudniemy jak szalone:) Ale za to drugi dzień nie byłąm na vacu line, ale jutro pójde szkoda tylko że efekty mizerne:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Gosiu, co dzien przechodze koło kiosku z psem i tak zapominam kupic, chyba na czole to sobie napisze. Mnie tez to zastanawia dlaczego fast foody tak dobrze smakuja, szczegolnie fryteczki, zapiekanki, kebaby mmmm ale sie rozmazylam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuchna, mi tez by sie przydał aparat, kiedys mialam taki ruchomy, ale za rzadko go nosiłam, wiadomo jak go mialam załozonego to nikt nie potrafil mnie zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisss naprawde polecam ja mam taki porcelanowy jest super , tylko troszke boli mycie zębów ale to ma duży plus bo jak widze jedzenie i potem pomyśle że mam znowu myć zęby to pije szklanke wody i to mi styka:) Odnośnie tej diety 5cio dniowej też kiedyś stosowałam ale szybko poszło .. szybko przyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze odnośnie imprez to polceam zakupić błonnik w tabletkach albo w proszku zjeść pokażną dawkę wypić dużo wody i isć na imprezke zapewniam że zjedzie 1/3 tego co normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też kiedyś chciałam aparat nawet pytałam sie dentysty ale powiedział, że mam naturalnie proste i nie potrzebuje. A odnośnie fast foodów jak oni dają jakies ulepszacze w formie pustych kalorii to dlatego to tak pieknie smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a własnie błonnik bedzie zapychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuchna ja tez sie boje ze to co szybko pojdzie to szybko przyjdzie chyba ze bedzie sie potem ograniczac kalorie do 1000 to moze efektu jojo nie bedzie. Musiałabym wyprobowac ten blonnik bo własnie w sobote ide na piwko z kumpelami Gosia szczesciara z tymi zebami jestes, ja mam jednego kielka ktory by sie musiła w reszte wpasowac. Pewnie taki aparacik na zeby troche kosztuje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przeczyszcza?? zaraz poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×