Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

acha Kamunia i nie dodawaj sera fety do tej zapiekanki to na pewno bedzie lepsza w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ugotowałam obiad dla Taty, zupę której nie znoszę a konkretnie ogórkowa, ale Tatuś miał chcice to zrobiłam. Megiss kupiłaś błonnik? Zaglądałam wczoraj na nasz stary topik już nikt tam się nie pojawia ostatecznie poszedł na dno. A ciekawe swoją droga jak się mają dziewczyny. Pewnie sie nie dowiemy. Faktycznie w weekend ciężkiw wyzwanie przed Tobą ale Ty jesteś silna Babceczka i dasz radę, bo jak nie Ty to kto??:) Smacznego obiadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście włoszki wyglądaja okropnie. To znaczy zadbane dziewczyny są naprawde bardzo ładne z ta swoja ciemna karnacją i śródziemnomorską urodą, ale zdecydowana wiekszośc ma tyłki wielkości boiska do gry w piłke nożną. I ubieraja sie w ciasne t shirty które nie siegaja pępka, biodrówki, tłuszcz wylewa się wszystkimi stronami a one ciesza sie że mają fajne ciuchy. Bleee Co do facetów nie mam zastrzerzeń, a nawet jednego sobie poślubiłam :) gosiańka jak juz przyjedziesz do Włoch to odwiedź mnie koniecznie :) zapraszam serdecznie :) kamunia megisss ma absolutna rację, trzeba to poukładac warstwami a ziemniaki najlepiej wczesniej podgotowac jesli nie chcesz tego trzymac w piekarniku dlugo. Inaczej to chyba troche surowe bedzie... Ja robiłam kiedys taka podobna zapiekanke ale na patelni. Ugotowane ziemniaki kroilam w plasterki, kladlam na patelni, na to jakas wedlina albo kielbaska, wbijalam roztrzepane jajko rzeby sie zcielo i trzymalo wszystko do kupy, a na to ser zolty. bardzoi smaczne ale raczej nie polecam na diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na pewno Cię odwiedzę jak już bede, masz moje słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale to z jednej strony właśnie ze te kobiety nie mają kompleksów ale gdzie jest estetyka tego wszystkiego, to mi się w tej maleńkiej główce nie mieści:) A mogę zapytać w jakim mieście jesteś?? Mój kuzyn jakiś czas był w Loreto a drugi w Napolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w Varese, jakieś 40km od mediolanu, czyli samiusieńka północ Włoch. 8km od Szwajcarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję za odpowiedź:) Zajrzę jeszcze wieczorkiem muszę posprzątac troszkę w domu, bo jutro piątek a w czwartki najlepiej mi to idzie mop i woda w wiaderku gotowa + odkurzacz + pronto + ściereczka i do dzieła:) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :P ja już po dbiadku...mniam,nie mogłam sie doczekać....taraz już tylko jakies dwie marchewki może, woda i herbata czerwona strasznie mi sie marzy żeby było juz po tym odchudzaniu....im dłużej tym bardziej mi brakuje niektórych rzeczy, choć łatwiej sie już powstrzymać :D chyba jutro zrobię sobie tą zapiekanke, skoro tak ja chwalicie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie za dwie godzinki dotrze paczka z jedzonkiem z polski... nie moge sie juz doczekać, ślinotoku tu dostaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z radością wszystkie dziewczynki! Widzę, ze humorek dopisuje, mi tez... Lady-------> super, że mieszkasz we Włoszech, zazdroszczę Ci, bo kocham ten kraj i kulturę, no i...jedzonko oczywiście!!! Dziewczyny: Ja jestem szczęśliwa, bo mi się udaje. Podam Wam przepis na sałatkę, którą jem już od tygodnia codziennie na obiedek i nie mam dość, ciągle mi smakuje: Sałatka lunch grecki: kapusta pekińska, tarta marchewka cebula czerwona ogórek zielony papryka czerwona kukurydza kilka czarnych oliwek kilka kostek sera feta można wkroic 5 plasterków szynki drobiowej jeśli ma o być obiad Wszystko kroimy w paski, marchewka na tarce, kap.pek - to główny składnik, resztę warzyw traktujemy jako dodatki. Sos: vinegrette(nie wiem, czy dobrze napisałam): do małego słoiczka wlewamy: oliwa z oliwek sok z cytryny ocet balsamiczny sól, pieprz można dodać łyżkę przypraw do sałatek fit up! Pycha!!!! Przed chwilką zjadłam taka miskę z 3 sucharkami bez cukru. Piję zieloną herbatkę A rano było: tost pełnoziarnisty z 3 plasterkami serka typu capri biała kawa. Fajnie..... buziaki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, słyszałyście coś o lidzie?? kol mi dzisiaj powiedziała, że jej ciotka schudła na tym przez miesiąc 15 kg!! Czy to wogule możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zjadłam danie na styl niemiecki z mojej diety:) i powiem Wam że bardzo dobre, dodałam troche soku pomidorowego, smakowało troche jak fasolka po bretońsku tylko z groszkiem :) a jeżeli chodzi o zapiekanke to dodałam fete i wymieszałam bo tak było w przepisie ale jak bede powtarzac ten dzien to napewno wiecej jej tak nie zrobie, zamiast fety cos innego wymysle może pieczarki tak jak mówiła Lady. zapiekałam to w piekarniku było napisane 30 min ale trzymałam chyba ze 45 i ziemniaki były troche twarde i ogólnie śmierdziało surowymi ziemniakami:/ no ale nastepnym razem ułoże wartstwowo tak jak mowicie dziewczyny i napierw ugotuje ziemniaki:) ellena bardzo się cieszę, że Ci się udaje gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenita---->lida to takie samo świństwo jak meizitang, adipex itd, miałam niestety doświadczenia z adipexem - dawało radę i z meizitangiem(lida - chińskie badziewie ) na meizi myślałam, że 4 dnia umrę, tak się zle poczułam, że mój mąż chciał wzywać pogotowie, o mało się nie wykończyłam, ale owszem 3 kg w 4 dni. za to miesiąc totalnej depresji a kilogramy i tak wróciły... Nie polecam, ale Twój wybór. Kamunia, dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to chodzilo mi tylko o wasza opinię nie mam zamiaru tego brać... dzisiaj kmpletna klapa, jestem do niczego :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma ochote dzis na cos słodkiego to łapka w góre 🖐️ kurcze jakas chcica za czyms słodkim chodzi, jakis batonik lub m&msy serenita witaj w klubie! ja tez dzis do niczego jestem ogólnie miałam dzis zjesc tylko jogurt na kolacje no ale zrobilam sobie dodatkowo sałatke z pomidorów z ogórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ogórkowa jest mniam mniam lubie ta zupe;) własnie sie zastanawiam nad tym błonnikiem czy w tabletkach go kupic czy w tym proszku. chyba ze wazyw i owoców jesc Wiesz nie zagladałam na nasz stary topik bo skasowały mi sie ulubione tematy, wiec nie chcialo mi sie go szukac bo pewnie na dnie juz lezy tych wszytkich temtów.Mnie tez ciekawe jak tam dziewczynom poszło (idzie) Lady :) chyba nie opróznilas całej tej paczki zjedzeniem odrazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wyzej miało byc : chyba ze warzyw i owoców zaczne wiecej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megiss---> ty przy mnie to pikuś :( tak mi kurde głupio, że nawet pisac nie będe powiem tylko, że zmarnowałam conajmniej dwa dni diety cholera jasna!!! jutro spróbuje sobie głodówke zrobić lub tylko na samych warzywach jechać....zobaczymy czy sie uda.... ja wręcz uwielniam ogórkową, choć dawno nie jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dziś ok 1250 kcal, zawsze nie niz wczoraj, jutro bedzie 1000...przynajmniej mniej....nikt nie jest ideałam, ale widac, że ide w dobra stronę... Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widzę ze smaku narobiłam coniektórym na zupkę, zapraszam ugotuję więcej jak bedzie trzeba:) Tata wczoraj robił dolewkę, a to znaczy, że mu strasznie smakowała:) Ubieram się i lecę na zajęcia, ale przyszłam Wam powiedzieć ze u mnie dzisiaj tak pięknie słoneczko świecie, że to nakręca mnie podwójnie do działania:) Zjadłam na śniadanie serek biały a do szkoły biorę jogurt i dwa jabłka:) zobaczymy czy się nie złamię:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj sie zwazyłam zeby porównac ile bedzie po weekendowym szalenstwie:P Serenita-> dzien na samych warzywkach to dobry pomysł , ja tak zrobie w niedziele zeby odpokutowac sobote Gosiu u mnie rano tez słonce bylo ale juz sie zdazyło schowac, ale dobrze ze chociaz nie pada, ale za to niezle wieje:/ Ellenna-> niezle ci idzie zmniejszanie kalorii, powodzenia:) Zabieram sie dalej do pisania pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellena gratuluję, właśnie tak sie to robi! małymi kroczkami do wielkiego celu! Srenita i megisss wcale nie jesteście do niczego! Małe wpadki kazdemu sie zdażają. a mnie nawet te trochę większe... Tylko proszę mi się pilnować na przyszłość!!! Gosienka to ja skozystam z zaproszenia, strasznie dawno ogórkowej nie jadłam. megisss, no całej paczki moze nie bo ważyła prawie 20kg... ale nie zjadłam wszystkiego tylko dlatego że mnie mąż powstrzymał w porę. część wędlin odrazu zaniosłam teściowej, niech mnie nie kusi. Dzisiaj będzię śledzik, bo dostałam tez dwa opakowania, tylko zastanawiam się jak go zrobić żeby było w miarę light? Kurcze rodzina najbardziej lubi w śmietanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny dzięki za wsparcie, od razu lżej na sercu:D to ja tez sie piszę na zupke :) jak do tej pory jest super, jeszcze nic nie zjadłam, chce tak cały dzień tylko tez nie za bardzo miałam jak jeść, dopiero wróciąłm do domu, nie było mnie od 6 rano, ale jestem pełna optymizmu musi sie udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzis jeszcze nic nie jadłam z pośpiechu, teraz lece na cos, jakies warzywka, serek... Miłego popołudnia! Trzymac diete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddacie mi troszeczke z tego samozaparcia i silnej woli?! twardzielki. Ja normalnie odpadam. Dieta idzie mi coraz trudniej. A juz się tak ładnie rozpędziłam i szło jak z płatka. teraz znowu się męczę. No nic... byle do końca. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) ja własnie wróciłam z zajec i tata zrobił placki ziemniaczane...i powiem Wam że ja tez dzisiaj jakos z trudem sie powstrzymuje:( ale daje rade (jak narazie:) ) jem sobie jako przekąske batona musli crunchy śliwkowy w plewie jogurtowej firmy sante jest pyszny:) 140 kcal.polecam bardzo. wczoraj zrobiłam tą zupe \"nic\" nie smakowała mi, zjadłam kilka pianek i wylałam, jest za słodka jak dla mnie i ogólnie nie przepadam za zupami mlecznymi. chyba jednak zjem jednaego placka:( zaraz sprawdze ile to kalorii. to jest takie okropne tzn trudne odchudzac sie jak mieszka sie z rodziną i codziennie w domu są pyszne obiadki (wysokokaloryszne :) ) i codziennie lodówka pełna róznych pyszności, chyba sie wyprowadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna 3 sztuki 350 kcal:( no nie moge tego zjesc bo pozniej juz nie bede mogła zjesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie placki ziemniaczane, kiedys zjadłam dwie patelnie ale jak sprawdziłam ile to ma kalorii to myslałam ze sie potne. Ja własnie mam ochote na kolacje ale nie wiem co sobie zjesc, moze jajka sobie ugotuje hm... Lady-> a zeby wiedziała, mi tez na poczatku jakos latwiej szło to dietowanie, teraz coraz trudniej opanowac sie, kiedys moglam zjesc kawałek czekolady i odłozyc a teraz to bym cała zjadła na poczekaniu ;) Kamunia ja tez mieszkam z rodzicami i najgorsze jest to ze oni to sie nie ograniczaja z jedzeniem wiec w domu pełno pokus jest. Choc zamieszkamy kamunia razem:P ciekawe czy lodówka byla by pełna czy pusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×