Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

dziewczyny, ja jestem chora, leże w łóżku, biore antybiotyk, mam anginę, cierpię, ale jeść nie mogę, a jak już zjem to coś dobrego, a co tam w koncu jestem chora - mam przywileje, chce wyzdrowiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellena, widzę że żadnej z nas to nie ominęło, teraz przyszła pora na Ciebie! Kuruj się !!! A ja w niedzielę dałam sobie spokój z liczeniem kalorii. Pochłonęłam ich duuużo za dużo zwłaszcza w postaci słodyczy. Oczywiście nie zważyłam się, zrobię to w przyszły poniedziałek. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko jedno, ale mam nadzieję, że wystarczy: wczoraj z mężem wygrzebaliśmy z garażu rowery i pojechaliśmy autkiem nad jezioro trochę popedałować. Okrążyliśmy całe jezioro, tj jakieś 35km :) Dodam jeszcze, że mieszkam na samiusieńkiej pólnocy Włoch, tuż pod Alpami, teren płaski nie jest, ciągle góra-dół więc wycisk miałam niezły. Dzisiaj nóg nie czuję, tyłka zreszta też nie ale czuję się wspaniale ze świadomością, że może udało mi sie spalić niedzielne grzechy :) Do tego ślicznie się opaliłam, pogoda była cudowna bo jakieś 25stopni :) Jednym słowem mimo, ze ketsem wycińczona, to mam dużo nowej energi do dalszego odchudzania. A w sobotę pojedziemy chyba kupić nowe rowery i zrobimy z tej przejażdżki dookoła jeziora nasz weekendowy rytuał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mogę się do was przyłączyć? Zaczęłam tydzień temu, wreszcie poszłam po rozum do głowy. Kiedyś - najwyżej 55 kg (w chwilach grozy!) przy wzroście 165, dzisiaj 65... no może trochę mniej dzisiaj. W takim ciele czuję się tragicznie i chcę to zmienić. Jak? Jestem na MMce, do tego rower stacjonarny i ćwiczenia. Potrzebuję wsparcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuj się u nas jak u siebie!!! Im nas więcej, tym wiecej wsparcia i motywacji :) jak pojawi sie na forum kamunia to Cię pewnie wypyta dokładnie o szczególy twojej wagi i wzrostu, bo to ona prowadzi naszą tabelkę:) Tymczasem napisz coś więcej o sobie,np ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 22 lata, jestem na II roku pedagogiki, pracuję. Mieszkam z facetem no i to spowodowało moje tycie - wspólne kolacyjki i tak dalej. Jak zaczęłam się powiększać, mój luby twierdził że kocha mój brzuszek rosnący z każdym dniem. Wcale mnie nie wspierał w odchudzaniu, no nic. Sam jest duży jak niedźwiedź, przy nim zawsze wyglądam jak zapałka :( Gwóźdź do trumny wbił mój kumpel, który pytał o termin porodu. \"Bo ty zawsze taka chuda byłaś a teraz co\". W wakacje kupiłam 2 pary drogich spodni i spódnicę do pracy, w które się dzisiaj zmieścić nie mogę. Same wiecie, co się wtedy czuje. Chcę schudnąć, żeby czuć się lepiej. Zmieścić się w moje ciuchy - to jest mój cel. 55 kg i będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za sobą te pierwsze najgorsze dni \"odcukrzania\" także święta spędziłam bez wyskoków w stronę słodyczy, ciast, ziemniaków i chleba. Od razu widać to po moich spodniach. Lubię się ruszać, ze sportem nie mam problemów. Przytyłam przez słodycze, późne jedzenie. Jestem na MMce, bo według mnie to najlepszy styl życia. Kilka lat temu żyłam mm i ważyłam zwykle 48-55 kg. Zapuściłam się jak broda mojego pradziadka. Mam nadzieję na szybki powrót do starych ciuchów. Przeszkadza mi w tym trochę Stediril który biorę nadprogramowo czyli ponad 5 lat. Nic to, damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Dziewczyny jestem załamana:-( Wpieprzam jak dziki osioł ciągle jestem głodna i ciągle mi mało jedzenia, sterydy działają:-( ! Od jutra już zmniejszam dawkę więc mam nadzieję, że to się unormuje jakoś... Nawet nie pytajcie ile wpieprzyłam na Święta...:-( Ale na szczęście z brzuchem już lepiej i wraca do normy wszystko... Witaj gles, u mnie podobna historia jak u Ciebie, też przytyłam od chwili kiedy zamieszkałam z facetem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Próbowałyście te soki Tymbark Vega? Dobre? Jutro chyba kupię sobie do pracy, może to przyhamuje mój apetyt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja postanowiłam, że jutro wyciągam z szafki sokowirówkę dawno nieużywaną i będę robiła swoje soki. Dzisiaj narobiłam pierogów z mąki pp z soczewicą (pycha) będę miała obiadu na 2 dni:> U mnie nikt się nie odchudza, więc nie mam sojuszników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie Ja przytyłam przez swieta 0,5 kilograma czyli waze 88,2 kg, kurcze a bylo juz ponizej 88kg ale cóż teraz naładowana nadprogramowym jedzeniem moge dalej diete kontynuować. Lady, ładna sobie wycieczke zrobilaś, ja jedynie to troche w swieta pograłam w ping ponga no i z psem raz dziennie na godzinne spacerki wyruszylam, mało ale zawsze cos. Wy to tam macie fajnie, cieplutko a u nas ziiiiimno:( Serenita, wiesz a ja zauwazyłam ze po wyzerce to bardziej ospała sie robie, nic nie chce mi sie robic i chyba lepiej jednak lepiej byc troche przy głodzie;) Gles, witaj! Ty bierzesz stediril? ja myslałam ze juz to dawno wycofali z produkcji, te anty to starej generacji sa a jedna kumpela to po nich niezle przytyla. Ja tez w domu nie mam sojuszników w odchudzaniu, chociaz mojej mamie by sie przydało troche schudnac;) Ellenna wracaj szybko do zdrowia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Dziewczyny dobry ten Tymbark Vega (piję właśnie śródziemnomorski) polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gles witaj! Truskavkowa cieszę się że już trochę lepiej z Tobą wracaj szybko do zrdówka:) Ellana tez życzę zdrówka:) Angina nic fajnego. Ja dzisiaj nic nie ćwiczyłam, ale co mi tam, odrobię w weekend, jak bedzie ciepło to czeka mnie praca w ogrodzie z Mamą a to się równa mnóstwo wylanego potu, i świeża powietrze same plusy:) Od jutr znowu trzymam dietke, bo przez ostatnie dwa dni zajadałam się orzeszkami tymi co samemu trzeba obierać zawsze mam problem jak one się nazywają, w każdym razie dla mnie bardzo pyszne:) A wiecie co jest najgorsze w święta dostałam 3 odromne i przepyszne mleczne czekolady a ja nie moge ich zjeść, to jakaś ironia losu. Szkoda ze to uczulenie nie znika bo tak to bym ja zjadła, chociaż na dzień dzisiejszy dalej nie wykazuje chęci na słodkie. Oddam Mamie ona kocha słodkie:) Już się wykapałam i czekam na Magde M. chociaz sama nie wiem czego oczekuje od tego serialu, bo jednak byłam przekonana że jak to było w grudniu ze oni sie pobiora i teraz zwycieza u mnie ciekawośc co oni wymyslą dalej. No nic lece miłego wieczoru i dobranoc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Czy mi się wydaje, że Magda M. trochę przytyła ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę się zmusić, żeby wejść na wagę w domu :/ Ciągle się boję, że nic nie spadło. Ale w sumie inaczej się czuję, brzuch mi już nie ciąży jak balon, to wszystko dzięki diecie i ćwiczeniom. Ale wiecie, co jest najgorsze? Śni mi się często, że jem ogromny kawał tortu i wkurzam się na siebie, że odpuściłam. Tragedia! Biorę Stediril, jest w produkcji cały czas. A właściwie to wrócił do łask, bo był jakiś miesiąc przerwy - wtedy trułam się Rigevidonem. Biorę go już długo i myślę, że to nie tabletki spowodowały u mnie tycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Ale miałam noc, spac z głodu nie mogłam.No i wstałam rano i śniadanie wrąbałam mało ditetyczne... Będzie trzeba dzisiaj poćwiczyć bardziej intensywnie żeby się jeszcze wieczorem kolacja w limicie zmieściła. Tymczasem słoneczko świeci na maxa, pakuje kremy z filtrem i kostium i lecę się poopalać trosdzkę :) Może się trochę tłuszczu przy okazji na tym słońcu wytopi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Lady ale Ci dobrze, zazdroszcze...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Czuję się dzis lepiej, więc zaczynam dietkować... Narazie zjadłam płatki FRUTINA z mlekiem A na drugie śniadanie mam antybiotyk..... Kurcze wiosna w pełni za pasem....a tu narazie zastój...........niedobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieńka
przytyla bo dziecko urodzila....:) tak przynajmniej slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dosyć juz słoneczka na dziś. Troszkę sobie nosek spiekłam :) Jutro kolejna dawka promieni, na balkonie oczywiście, bo do wyjścia na basen czy plażę brakuje mi jeszcze z 8kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie kobietki! Jestem padnieta jak mops. Gosienko mam do ciebie pytanko twoje obciazniki to wygladaja tak: http://www.allegro.pl/item183392145_obciazniki_rece_nogi_2_x_0_5_kg_firmowe.html czy tak: http://www.allegro.pl/item183117247_obciazniki_na_rece_i_nogi_2x0_75_kg.html własnie zaczynam poszukiwania i nie moge ich dostac wiec chyba w koncu kupie je na allegro. a co do czekolady to mozesz mi oddac ja sie nia zaopiekuje dobrze:P Lady, ty czasami tam nie masz za dobrze, oddawaj nam troche tego słonca. ja bym sie chetnie wybrała na saune wypocic sie troche. Borynka1906 a jak tam twoja zegarowa dieta idzie?? A tak właściwie to gdzie sie podziała Kamunia??!! chyba zyjesz po tych swietach co???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Kto lubi sałatkę żydowską (ziemniaczki, jajko, cebulka, szczypiorek, pieprz, sól, majonez)? Ja ją właśnie odkryłam i uwielbiam tylko niezły pasidup z niej...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie próbowalam takiej sałatki ale faktycznie musi byc dosc kaloryczna szczegolnie te ziemniaki i majonez ja na szczescie po tych swietach mam dosyc sałatek wrecz nie moge na nie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megiss tu jest link jak wyglądają moje obciążniki musisz sobie powiększyć to zdjęcie ale to bez różnicy jak bedą wyglądać ważna jest systematyczność noszenia http://www.sportplus.pl/sklep/product_info.php?cPath=260_153&products_id=820 Ja tez na sałatki nie moge patrzeć, ale mam co chciałam skubnęlam kawałeczek ciasta i teraz mam piękną rewolucje nie mogę nic zjeść bo mam reakcje zwrotną dlaczego musi mnir to tak meczyć a to był tylko kawałeczek spróbowałam dla samego smaku, nigdy więcej, nigdy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,mi nie chodziło o wyglad jako taki tylko czy lepsze sa te na rzep czy takie co podałam w pierwszym linku. ale widze ze ty masz jeszcze inne. musze jeszcze w sklepach poszukac. Współczuje Ci z ta wysypka, Ty to wogole musisz sie rygorystycznie trzymac tego co mozesz jesc, a to wogole kiedys Ci minie? czy to zawsze musisz uwazac? Lece dalej do pisania pracy, jeszcze moze tu zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megiss wydaje mi sie że dober beda na rzep zawsze możesz sobie wyregulować zeby było wygodniej ja uciekam do łóżeczka i przyjemnego pisania pracy:) Dam znać jak mi się zyje jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i uciekam odrazu :) Najpierw na zakupki a potem na balkon po kolejna dawkę słońca :) Zostało mi już tylko 7 bdni do wyjazdu do Polski, a waga od 2 tygodni znowu stoi :( A tak bardzo chciałabym pozbyć się jezcze ze 2 kg! Dzisiaj czyszczenie organizmu, zamierzam zjeśc te swoje 1000kcal pod postacią samych jogurtów. Odezwę się wieczorkiem. Buziaczki 😘 😘 😘 PS. No właśnie, gdzie się podziewa kamunia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam!! Ide do lekarza bo te zatrucie mnie dobija, jak wrócę dam znać co doktorek mi powiedział, mam nadzieje ze da coś na szybkie uzdrowienie. Lady ja tez kocham słoneczko i nie moge się doczekac jak u nas bedzie na tyle ciepło żeby chociaz buźkę opalić. Na pewno po tych jogurtach coś Cię ruszy, a jak nie to zjedz troche suszonych śliwek do tego jogurt ma wtedy wspaniały smak. Dobra ja lece bo jeszcze przyjdzie mi tam kwitnąć do południa w tej przychodni. trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) ale sie za Wami steskniłam:) święta trochę sie u mnie przedłużyły balowałam 4 dni i nie miałam nawet czasu zajrzeć:) jest mi strasznie wstyd:(:(:(...nie jestem w stanie wypisać wszystkiego co zjadłam i wypiłam przez te dni (to byłaby bardzooo długa lista) :( nie ważyłam się przed ani po świętach ale pewnie przytyłam:( dzisiaj znowu biorę się za siebie (nie chce wypaść najgorzej w poniedziałkowej tabelce:) ).... dzisiaj i jutro dieta chałwowa i bardzooo dużo wody, pozatym ruch ruch ruch rowerek i aerobik w świeta poznałam panią która studiuje na AWFie i już nastawiła mnie psychicznie odpowiednio na sport...powiedziała że mam bardzo fajna figurkę ale muszę się przemóc i codziennie 15-30 min aerobiku i troche ćwiczeń a efekty będą oszałamiające i po niedługim czasie ćwiczenie wejdzie mi w krew i będę to robić codzinnie z przyjemnością:) naprawde zmotywowała mnie kobieta także dzisiaj zaczynam walkę poraz drugi:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gles witam Cie bardzo serdecznie:) cieszę się że jesteś z nami:) chciałam sie zapytać czy mm to jest dieta montignac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×