Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość no ok ok
Ale ma ktoś odcinki fiorelii, od 71? Bo reszta jest na chomiku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamkasikaaa
Ja chce Rubi ;( Uwielbialam ten serial wie ktos gdzie mozna obejrzec wsz odc ;(((((( albo jak sie nazywal ten serial o 2 siostrach blizniaczkach jedna zla druga dobra cos paula i paola ;D czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda18013
ten serial to paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marissa84
Odcinki Ceny marzeń wszystkie można znaleźć na chomiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
wiecie może skąd można ściągnąć telenowele Alvaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam telenoweli
Leciał on z jakieś 10 lat temu. Pamiętam taką scenę jak główna bohaterka pożyczyła swojej przyjaciółce swoje ubrania i torebkę i później jej przyjaciółka zgineła (wpadła pod pociąg) i wszyscy myśleli, że to ta główna bohaterka nie żyje. A ona się ukrywała i pamiętam jeszcze, że miała brata i tylko on wiedział, że tak naprawdę to ona żyje bo razem mieszkali. Pamiętam też, że ona urodziła dziecko a lekarz powiedział jej że umarło przy porodzie a tak naprawdę to dał to niemowle takiej bogatej kobiecie która udawała, że jest w ciąży. Główna bohaterka miała krótkie włosy(takie sięgające do szyi). CO TO ZA SERIAL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś może pamięta taką telwnowele: ona leciała na tvn lub tvn7 głowna bohaterka musiala wyjsc za maz za faceta ktorego nie kochala potem oni sie w sobie zakochali tyle z tego pamietam, a i jeszcze tam w tej telenoweli mieli takie suknie jak z renesansu co najmniej wiem że za dużo to nie mówi ale gdyby ktoś miał jakiś pomysł to z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam telenoweli
do gwiazad127 faktycznie kiedyś coś takie leciało ale potrzebowałabym więcej szczegółów żeby sobie przypomnieć.. Czy ktoś pamięta co to za telenowela(ta o której wcześniej wspomniałam)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
Gwiazda 127 a czy ta telenowelka to nie przypadkiem amor real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka232323
była jeszcze Catalina i Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh
hej. bardzo miło tak sobie powspominac . Dzięki Wam znalazłam Luz Marię, której długo szukałam. Męczy mnie jeszcze jedna telenowela, jednak pamiętam tylko fragment z czołówki lub gdy się kończyła bodajże głowna bohaterka tańczyła w deszczu i chyba było ciemno.. ;) wiecie jaki to miało tytuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
a to nie przypadkiem Fiorella tam główna bohaterka tańczy w deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onstera
najlepsza byla Santa Barbara z tekstem w niektorych odcinkach: w dzisieszym odcinku zamiast aktora A.A. ktory gra kogoś tam wystąpi aktor BB i będzie grał jego rolę świetną fuchę miał aktor grający CC chyba bo przez 300 odcinków leżał w śpiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione to Posłaniec szczęścia dziki księżyc Essmeralda Amor Latino Gorzkie dziedzictwo Marimar Zbuntowany anioł Zaklęte serce Luz Clarita Cud miłości Luz Maria Maria z przedmieścia W niewoli uczuć Tajemnicza kobieta Fiorella Paloma Niektóre filmy to już tylko pamiętam po tytułach:( Pamiętam jak mama zawsze oglądała Marie z przedmieścia miałam może z 4 lata. a Palome góra 6 lat. Ile ja bym dała żeby pooglądać te telenowele jeszcze raz... To bardzo smutne że już ich nie emitują;/ na pewno byłaby duża oglądalność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadalena
Witam. Czy ktos z was ma moze telenowele 'Alvaro'. Baaaaaardzo mi zalezy zeby kupic ja na dvd albo chociaz 'odkryc' strone na ktorej sa wszystkie odcinki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się nazywała ta telenowela... Akcja przy cyrku, była kuternoga i miała małpkę chyba chitę albo pomyliłem imię małpy z tarzanem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
a to nie była przypadkiem Paloma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
Kadalena ja też swego czasu szukałam telke Alvaro i nic z tego więc jakby ci się udało ją znaleźć to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA FAJNE FORUM O TELENOWELACH. u NAS MOZNA POGADAC NA WIELE TEMATOW ZWIAZANYCH Z TELLENOWELAMI I NIE TYLKO. POSIADAMY TAKZE SPORY DOWNLOAD ZE STARYMI I NOWYMI TELENOWELAMI. WWW.VIPTELENOVELAS.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulaaa33
Mam serial zakazana milosc - la mujer prohibida z 1991 roku, gra fernando carillo, tatiana capote, mayra alejandra. sprzedam odcinek za 5zl. ktoś zainteresowany ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.telenowele.strefa.pl
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telenowelki
zapraszam na mojego chomika http://chomikuj.pl/Rosa/ znajdziecie tu mnóstwo telenowel nowych jak i starych Duch Eleny codziennie nowe odcinki Dzikie serce wkrótce Triumf miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALILA
Czy ktos pamieta taki serial w ktorym kobieta pozycza cos drugiej kobiecie (Jessica) lub ona sama bierze jej rzeczy i ta pierwsza ginie (w samolocie?) Druga kobieta (Jessica) podszywa sie pod nia. Ma gabinet i jest zla. Miala chyba czarne do ramion wlosy. Tyle pamietam. Prosze o tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u diabła nazywała się telenowela w której występował amant z bujnym wąsem o imieniu Tytus Clemente. Szukam tego po necie od kilku dni i nie moge spać. Pamiętam że była emitowana chyba w latach 90-tych. Nie pamiętam z niej nic prócz tego wpadającego w ucho imienia. Błagam ludzie pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoolka123
A pamięta ktoś może tytuł telenoweli, w której była taka jakby "baba-jaga", która porwała główną bohaterkę a ona urodziła dziecko. Był jeszcze jakiś mężczyzna, który udawał kalekę i jeździł na wózku. I główna para boheterów zawsze spotykała się pod ogromnym drzewem i to było chyba w czołówce. To leciało na TVN-ie bodajże niedługo po Brzyduli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×