Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

To szalej Olkaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Cieszę sie ze masz taki fajny nastrój :) Ja tez n enarzekam !!!!!!!! choć kapuśniak już zaczyna mi bokiem wychodzić .............. ;) ale jeszcze tylko jutro - dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Protosska chyba poszła na małą drzemkę :) Kochana Protosska :) Albo zakuwa historie - bez opamiętania ;) Protossko odetchnij chwilkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja też zniakam - ide poczytac książkę :) i napić sie zielonej herbaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
zrobilam sobie ten pelling kawoy Teraz mam super galdka skorke:) zaraz wklepie sobie balsam:)teraz jem pomarancze i jabluszka:) i zaraz mykam spac bo jutro znowu trzeba wczesnie wstac i do ksiazek;) buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacyjen nastawienie do historii ? a skąd ! :P to ironia !!! nie znosze historii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Ciesze się naprawde Leniu, że idzie Ci dobrze ! :D ja tu myśle o Tobie dniami o nocami, ochh.... ❤️ Jakie spodnie i jakie butki, pochwal się :D Kurde, macie dobrze :P ja kase zbieram na trampki i nowe rolki, hahaha... tzn pieniążki są ale musi być więcej aby starczyło... choć nie powiem, poszłabym do jakiegoś ciuchu puchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, fajny ten peeling nie ? :D Kurde, w piątek ide na basen, przed pływaniem się chyba masmaruje moim specyfikiem - ale nie wiem którym - HAHA ! wieczorem zrobie peeling i będzie naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajssss :D czekam na wolną łazienke, pijąc herbatke czerwoooną... jest późno, fakt ale pół godziny temu wróciłam z mieszkania - trzeba było szlifować, sprzątać etc. ; ) pssssss... mama wczoraj przyniosła psa do mieszkania ! - że niby na noc koleżance, bo coś tam nie wiem ... hahaha. Jest u nas drugi dzień, wygląda jak reksiu czy reksio z bajki - naprawde :D przekochany jest, hahaha... mama chce go zostawić ale brat się rzuca, że nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENIA ! podziwiam , zdawanko z historii - o rany julek !!! :D:D:D Mistrzostwo ! Kolorowych snów, słodkich niczym miód - CAŁUJE WAS 😘 do juterka, czekam na Was Moje Drogie Piękne Panie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2005
witajcie dziewczyny a ja dzisiaj troche odpuscilam a wlasciwie odpuscilysmy z moja corcia i to dzieki tatusiowi chcial troche ja porozpieszczac to i mnie sie troche dostalo coz czekoladki milki sa przepyszne mam nadzieje ze znow sie jutro zmobilizuje. ja tez Lenia czuje sie tak samo niby tylko 2 kg ale jakos tak cialko mam fajniejsze i brzuszek tak nie sterczy mam nadzieje ze to dopiero poczatek bede was informowac. A jutro wybieram sie do fryzjera mam wolne pol dnia to tak je wykorzystam zrobie sobie jakis kolorek na glowie to i moze w glowie cos sie kolorowego zakreci. Czekam na wiosne jak my wszystkie. Dziewczyny uczcie sie ale nie dajcie sie zwariowac zycie ucieka. Protossko busiaczki, fajny ten topik no.................i buziaczki dla was wszystkich kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
Hejo:) oj piesek na pewno jest fajny:) sama mam jamnika,Majeczke jest cudowna:)duzo szaleje,ale jest kochana Takie oczko w glowie naszej rodziny heheh To juz 3 jamnik z koleji w domu,w sumie cale dziecinstwo bo 8 lat byla u nas sara,ale niestety musielismy ja uspic bo dostala paralizu jamniczego:( przed kilka dni palkalam z mama Tyle lat w domu naprawde czlowiek sie przyzwyczaja do zwierzaka i traktuje jak czlonka rodziny:) a teraz jest Majka:) Niech sie juz zrobi cieplo bo chce biegac Kurde od 3 dni nie bylam na dworze:( siedze w tych 4 scianach nad ksiazakmi i przed komputerem Musze dzisiaj wybrac sie na jakis spacer bo padne I tak jeszcze w maire dobrze sie czuje Czytalam o nowych trendach w fryzjerstwie,musze sie wybrac i sciac wlosy i pofarbowac Kurde jak mi szybko schodzi kolor:( a mam cienie wlosy,mama za mna lata i krzyczy ze farbuje i prostuje ale musze:) pije kawe na pobudzenie i zasiadam do ksiazek bo uklad nerwowy czeka:) a ta historia ja tez mialam ja na poczatku zdawac na maturze,pozniej zmienialm na biologie I chyba zaluje troche,fakt jest sporo nauki,zapamietywania ale jak z kazdym przedmiotem A z historia jest wiecej mozliwosci zeby wybrac fajny kierunek na studia Ja z biologia mge tylko wybrac sie na studia pokrewe temu tematowi a tam sie nie wybieram Kurde szczerze nowy stysem szkolnictwa jest do bani Powiny powrocic egzaminy wstepne...chociaz na uniewrkach jeszcze sa...Oj ale sie rozpisalam....uciekam Buziole:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Cześć, dziewczyny! Udzielałam sie też na topiku, który tu wkleiła jedna z Was (Miter?). Nie chce sie wymądrzać,ale żeby zdrowo sie odżywiać nie powinno się jesc za dużo mąki. Czyli zamiast zwykłego chleba i bułek, lepiej chleb razowy i Wasa (ogólnie chrupki). Chyba tutaj najlepiej sie odżywia Miterka. Warto zwracac uwagę na składy kupowanych produktów, zeby nie było za duzo chemii, chociaz teraz juz prawie wszytsko jest przetwarzane:( Poza tym najlepiej nie łączyc np ziemniaków z miesem, tylko albo ziemniaki i surówka, albo mięso i surówka. Jak ryż to brązowy, makaron razowy. Unikać cukru. Można zamiast niego stosować miód. Protosska, nie powinnaś, pić tych Regulavitów, i to jeszcze w tak młodym wieku, bo moga Ci rozregulować organizm. Lepiej pic herbaty ziołowe, roiboos (astry-pycha, moga go pic dzieci i kobiety w ciazy), owocowe, duzo wody:) Oczywiscie unikac fast-foodów i napojów gazowanych:) Tez lepsze są od owoców warzywa, co nie znaczy, ze nie mamy jesc owoców;) Olkaaaa, jak będziesz jesc, jak do tej pory, to za duzo nie schudniesz. Nie chodzi o to, zeby nie jesc, albo jesc mało. Najlepiej jesc regularnie, wiecej niz 3 razy dziennie. Jak wystrcza Ci ta ilosc co teraz to rozłóz to w czasie. I nie jedz słodkiego:( (wiem, ze łatwo mówić:o). Wiem, ze nie wszytsko jest proste, sama sie staram zdrowo odzywiać, ale moja babcia gotuje obiady i tu juz nie moge kombinowac, ani wybrzydzac, tylko jem to co jest:( Ja np kocham chipsy, ale tez ich nie jem, ale jak już MUSZE (bardzo rzadko), to kupuję tą najmniejszą paczkę za 1zł, bo jak kupie większą to tez całą zjem. Takie rzeczy warto zastąpić słonecznikiem, migdałami, dynią, ogólnie pestami, na pewno są zdrowsze. A co do ruchu to tez od kwietnia ide do fitness klubu, ale mam zamiar isc tez na basen, ze względów ortopedycznych. Protosska, Ty masz chyba na prawdę super kondycję...65 basenów??? Ja pewnie bym umarła;) i płuca wypluła:) Jakim stylem pływasz? A piersi masz takie jędrne, bo ćwiczyłaś, czy natura Cię takimi obdarzyła?:D Mam nadzięję, że nie za długie te moje wypociny;p Dodam, jeszcze, że mam 168-170cm (zalezy kto mnie mierzy) i waże 55kg. Zawsze ważyłam mniej i się super czułam. Ogólnie jestem drobna, ale mam wielki brzuch (zero mięśni) i ogólnie jestem niewysportowana i muszę to zmienic:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
aha i jeszcze jedno, jak jecie np jogurty, albo pijecie maślanki, kefiry, to najlepiej naturalne, a nie zadne owocowe, bo są niestety niezdrowe:( Dodają tam np sfermentowane, splesniałe owoce... Jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi - trzeba sobie czasem odetchnać no :P milka jest przepyszna, hyhyhy... ja jem kisielki ostatnio, pycha :) Coś Ciebie jak i Olke wzieło na fryzjera, nono... przyszła wiosna (choć jej tak do końca nie widać) to i trzeba zaszpanować nowa fryzurką !!! :D Ja nigdy nie farbowałam włosów i jakoś mnie nie ciągnie do tego, hihihi :) Olka, no piesek przesłodki... :P taaaaaaaaaaaaaaa, rano sobie wstaje i patrze - moja zielona skarpetka została obgryziona z przodu... ide do łazienki i patrze moje piękne majtusie obgryzione leżące na dywaniku... ide do mamy do pokoju i patrze na dywan a tam moje czerwone stringi poszarpane !!! Myślałam, że udusze tego szczura ! :( jaka rano byłam zła, strasznie... Nie wiem jak to się stało bo na noc zamknełam łazienke bo tak z głupia sobie pomyślałam czy aby pies tam sobie nie wejdzie i nie zrobi jakiegoś mega bałaganu :P No i mam.. po majtkach i skarpetkach. Kilkumiesięczny ciapek odsunął sobie najwidoczniej drzwi albo zaprosił nijakiego krasnala co mu drzwi otworzył ! szczurek głupi !! :P:P Olka dasz rade z biolą ! Trzymam kciuki za Ciebie.... proponuje Ci wieczorny spacerek albo i przed nauka jeszcze, mózg Ci sie dotleni i będzi Ci się fajniej uczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okuu - widam Cie serdecznie !!! Super, że wpadłaś !!! I te rady, dzięki wielkie... musze pokombinować z tymi herbatkami :) cool Jeśli chodzi o moje piersi to tak są jędrne, zawsze były :P nie żebym musiała specjalne ćwiczenia stosować aby miały one ładny kształt... choć jak chodziłam do podstawówki to i często chodziłam na basen w ogóle to ja chodziłam do szkoły sportowej... no ale wtedy to ja jakiś super cycków przeciez nie miałam o ile w ogóle miałam - HAHA :D ale są, są na szczęście, sterczące :P hihihi... no i apropo basenu to jutro ide popływać :D... ja spokojnie zrobie te 60 czy więcej basenów, nie męczy mnie to - pływam szczególnie żabką choć zrobie kilka basenów kraulem czy grzbietem. Tak jak Ty nie kombinouje przy obiadkach bo nie ma jak... no bo przecież chodze na obiadki w szkole i obiadów nie zamienie więc i dietyjakiejś stosować nie moge i zamiast ziemniaków nie zjem czegoś innego etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okuu, czekam na Twoje dalsze propozyje i doświadczenia :p i w ogóle wypisuj co jadasz, czy ćwiczysz... czy chcesz schudnać ? choć nie musisz nic a nic :P Idelna waga babo !!! CZEKAM NA WAS MOJ SUPER LASECZKI !!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
protosska, dziękuje bardzo za miłe przywitanie👄 No na obiad niestety jem to co jest, a babcie raczej gotuja tłusto. Reszte posiłków robie sama i wtedy sama wybieram produkty. Staram się własnie nie jesc białego pieczywa. Najpierw jadłam razowy chleb, potem pumpernikiel, teraz wase. Mi się szybko nudzi każde pieczywo, poza bułeczkami, ale jakos sie trzymam:) Ogólnie zazwyczaj do tej wasy jem jakiś twarożek i do tego np cebule albo rzodkiewke, czasami tez jem wędline (ale rzadziej), pije kefiry, lubie dzem, chociaz to sam cukier, ale od czasu do czasu tez jem. Ogólnie jem b.duzo serów, białe, żółte itd. Jak jestem sama i przygotowuję obiad, to gotuję np mrożone warzywa na kostce rosołowej (teraz bedą świeże:) ).Koltety bez bułki tartej. Ogólnie najlepiej jesc produkty pieczone i gotowane niż smażone. Nie głodze się. Jem tyle, aby zaspokoic głód. Raczej staram sie niczego nie odmawiac, ale jak to jest coś a'la chipsy to znikome ilosci, albo np nie cała czekolada,a kostka:) I to się zdarza rzadko, a nie codziennie. Raczej w domu tez nie trzymam słodyczy, bo jak najdzie ochota, to wtedy łatwo sie poddać, a tak możesz zjesc jabłko z kisielem albo galaretke:) Ja tez nie jestem jakims super znawca, ale duzo czytam i mysle, ze jest coraz lepiej, chociaz błędów tez duzo robie:( A co do wagi, to moze zostac taka jak jest. Mi bardziej zalezy na tym zeby miec jedrne, wysportowane ciało, bo na razie "to masakra jakaś jest";) (widziałyscie Testosteron?) Mam wielki brzuch (powaga). Nie chce nikogo obrażac, ale mam syndrom Etiopijczyka. Wyglada jakbym ciągle miała wzdęcie.Np mam bardzo szczupłą buzię, chude rece, nogi to juz szału nie ma (tez mogłyby byc szczuplejsze), dosc waskie biodra, ale brzuch...:o No a ćwiczyć dopiero zamierzam:) mam nadzieję, ze jakoś mi pójdzie. Chce isc na fitness (karnet na miesiac obejmuje spining, aerobic, siłownie, cardio itd), a później z czasem moze na basen, bo mam zła postawę (troche się garbię) i mi ortopeda polecił basen na wzmocnienie mięsni pleców. Przy okazji tez sie pomierze i podam Wam wymiary, chyba jeszcze nigdy nie sprawdzałam;) Protosska, Ty jestes ze śląska? Mój kuzyn z okolic Katowic włansie mówi "jo, fest, polko" i tak się zastanawiam:D A ja znowu elaboraty pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lobie literówki przez Lenie :P:P:P:P:P:P:P Pomysł fitlessen jest świetny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Wymiary podaj koniecznie, koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, sorki za te literówki no :( ... ja uwielbiam nabiał ! uwielbiam serek naturalny ostrowia ! bieluch ! twarożki ze szczypiorkiem, mniaaaaaaaaaam :D grahamek z ogóreczkiem, nanana... zjadłam dziś na śniadanie standardowo płatki owsiane (3 łyzki) i kukurydziane (3 łyżki) z naturalnym jogurtem... nie wiem ile tego jogurtu, tak o aby sie dało wymieszać, lubie jak jest więcej płatków - jest gęste :P w szkole zjadłam dwa małe jabłuszka na obiad była zupka jarzynowa (super kolorowa! tu marchewka, tu por, tu pieczarka, tu coś tam:P) i dwa gołąbki w sosie pomidorowym :P hyhyhy... no i jak narazie to tyle... pewnie dziś znów zjem kisiel - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
:) no moja majka w wakacje mi zjadla ulubione jaopnki Myslalam ze wyjde z siebie az mi sie plakac zachcialo hihi A tak to nie gryzie,tylko wtedy cos sobie moje japonki upatrzyla:) no polozylam sie na godzinke,lepiej sie czuje bo mnie glowa bolala Nie chce mi sie ruszac z domciu w taka pogode Zimno jest,nie ma sloneczka:( A fryzurka nowa sie przyda,kolor to koniecznie bo mam odrosty juz i tamten sie zmyl A dlugo bym musiala czekac zeby powrocic do naturalnego,wole pofarbowac Niby jest przesad zeby nie scinac od studniowki do matury Kurde ale mnie to chyba juz nie obejmuje:( nie wiem Teraz musze ta glupia biologie zdac,a wlsoy tez musze sciac bo mam zniszczone koncowki starsznie I mam kurde dylemat Ale teraz tyle sie ucze ze musi sie udac Moja dieta poszla w zapomnienie zjadlam na obiad pycha placuszki ziemniaczne ze smietana no pycha byly:)a niedlugo swieta to tez sie bede objadac przysmakami heheh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka a jaki kolor włosóków masz ?:D co za farbka ? Wiesz, ważne żeby ta nauka Ci szła !!!!!!!!!! :) Jestes piekna i nie przejmuj się plackami, ciastkami... blablabla :) ale nie zapomnij o bieganiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Protossko Kochana !!!! Witajcie Olka, Gabi i Okuu :) Protossko jak tam historia??? Widzę, że humorek Ci dopisuje (nie licząc wybryków piesuncia) No ale dziś tez pogoda rewelacyjna :) Ja jutro zmieniam stopke - jutro będę \"rycząca trzydziestką :) Ale kurcze ide na cały dzień do pracy a wracam dopiero wieczorkiem - no ale odbiję to sobie potem :) Walczę ciągle z dietką :) Dziś zjadłam 2 kiwi, ok 1/3 kurczka (piersiątka chudziutkie ) sałatkę warzywną z 1 łyżeczką majonezu i dużo piję wody a teraz zieloną - jeszcze choć raz muszę dziś zjeść nieszczęsny kapuśniak ;) no i wieczorna jazda na rowerku :) Bo rano jeżdziłam :) Ale się ciesze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się świetnie :) i spodnie są decydowanie bardziej lużne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no biegac na pewno zaczne tylko niech sie cieplo zrobic:) a kolor naturalny to mam taki dziwny jakis heh Nie wiem juz jak go okreslic:) ciemny braz w sumie A farbuje zawsze na jasny zloty braz:)bo uwielbiam odcienie brazu:)Wazne ze sie poodbam mojemu kamilkowi hehe reszta sie nie liczy buzioole:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
Lenka a gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniu, to wspaniale ! bardzo się ciesze !!! Tylko nicku nie zmieniaj, dla mnie jesteś Leniądwadzieściadziewięć :* ja mam ciemny blond :P łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... choć ja się pocieszam i mówie że mam jasny brąz - hahaha!!! :D ale w lecie to ja złotowłosa jestem jak nic !:P pije czerwona herbatkęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez wlasnie pije czerwona herbtake:)oj ja to od dawna juz farbuje w sumie farba od roku i tez nie zawsze farba tylko szamponem badz szamponetkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×