Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maniunia

Eva Minge ma tragiczne ubrania...

Polecane posty

Właśnie oglądam \"Chcę byc piękna\" na polsat zdrowie i uroda i po prostu nie mogę sobie wyobrazić skąd ona czerpie takie pomysły. Masakra, totalne bezguście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak projektuje jak wygląda
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Przezroczyste gumaki, dżinsy z jakimiś dziwnymi naszywkami, bluzki z tysiącem falbanek. Ojej, co za szał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak projektuje jak wygląda
Sorry, małe sprostowanie - po obejrzeniu pierwszego linka stwierdzam, że jednak projektuje nieco lepiej, niż wygląda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhehehe dobre:):):):):) choc zgadzam sie z toba wyglada tragicznie:P:P choc to zdjecie to nic ostanio widzialam ja w tv z jakims kokiem na glowie w sukience wlasnego projektu szkoda ze tego zdjecia na necie nie ma to bylo dopiero smieszne:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Pinge
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuleczka
Rowniez nie przepadam za ciuchami tej Pani . U mnie w sklepie slabo towar schodzil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Pinge
Yuleczka, miałaś w sklepie od niej ciuchy??? Ceny ma raczej kosmiczne . A jak z z ich jakością i wykończeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuleczka
Tak, mialam, jesli chodzi o wykonczenie to zalezy jak to rozpatrywac . Na tle takich "mlodziezowych" firm jak Diverse, H&M itd. wypada oczywiscie bardzo dobrze no i oczywiscie znacznie rozni sie cenami . Jednak porownujac jej dokonania z wloskimi klasycznymi projektantami wypada blado . W sumie ciezko okreslic do kogo jest adresowana jej oferta bo wiadomo ze ubozszego klienta nie stac na jej ubrania a tego co stac zapewne stac tez na Gucci'ego czy Versace i raczej kupi wlasnie ciuchy tych marek niz Pani Minge . Zreszta mozecie same zobaczyc, w temacie zatytulowanym "Skorzane spodnie!" wkleilam pare zdjec skorzanych rzeczy od Versace (spodnie i plaszcz) . Kto sie zna troche na ubraniach juz na pierwszy rzut oka dostrzeze roznice . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż to tak
projektuje jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Pinge
Dzięki Yuleczka za odp.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuleczka
Proszę bardzo ;) Zapraszam rowniez do sklepu Essenza w Koszalinie w Centrum Handlowym Merkury, na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie . W temacie ponizszym zaprezentowalam probke oferty . http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3427104 Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×