Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m_bineczka

o czym marza kafeteriowe mamy?

Polecane posty

A ja marzę o tym żeby moja córeczka wreszcie została zdiagnozowana i wyleczona... I żeby wreszcie ten cholerny stres się skończył😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się marzy normalność w tym kraju. Żebym nie musiała się zastanawiać kiedy stracę pracę, czy stać mnie na jeszcze jedno dziecko, czy zrobić remont czy pojechać na wczasy..............żeby do lekarza nie było półrocznych terminów, żeby było mniej papierków..... Z bardziej przyziemnych to chcę już wiosny!!!! ale nie takiej kalendarzowej bo to już jutro, chcę żeby było jasno jak idę do pracy i cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała żeby już lato było i 30 stopni i słoneczko... I żeby dzieci tak szybko nie rosły...tylko były caly czas malutkie :D I jeszcze pojechać znowu do Hiszpanii, ale to chyba już jak mały podrośnie :) I żebym mogła dużo jeść i mało ważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo marze o spaniu, leniuchowaniu przez cały dzien...... pospać sobie do póżnego południa... później wylegiwać się w łóżku.... bez obowiązków... śniadanko do łóżka+ kawa ...... he he fajnie by było. niedługo mam egzamin na prawo jzdy....... mogłabym zdać z pierwszym razem... kupić wypasione autko.... zapakować rodzinkę i pojechać daleko.......... tam odpoczywać i cieszyć się z tego, że jesteśmy razem i mamy siebie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to sobie marze
o głosnym i wyuzadnym sexie jak przed ciążą. kurcze brakuje mi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym, żeby mi dziecko nie chorowało, żebym zapewniła jej takie beztroskie dzieciństwo jakie sama miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
A ja marzę o tym, żeby przestały mnie już nachodzic tabuny petentów, drzwi mi się nie zamykają. Może je po prostu wymontuję, bedzie prościej? >) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
>) to miał być złośliwy uśmiech. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Dzisiaj pierwszy dzień wiosny! O czym marzycie? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj właśnie o tej wiośnie u mnie właśnie śnieg z deszczem i chlapa jak nie wiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym żeby moje Dziecko było zawsze zdrowe, a z bardziej przyziemnych - zeby iśę do dentysty i zrobić sobie biekne białe zęby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie zrobiłam piękne białe zęby, szkoda, że zapomniała mi dentystka powiedzieć, że potem będą nadwrażliwe na zimno :] Ale ponoć to minie. Tylko kiedy;) WIOSNY CHCĘEEEEEEEEEEEEEE. bo już przygotowałam sobie rower i nici z jeżdżenia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna675
Właśnie - ROWER! Mój też stoi nasmarowany, kółeczka podpompowane - przygotowany do jazdy. Tylko że ja nie jestem hardcorowcem i aż tak mi nie zależy na tym, żeby sobie pojeździć w taką paskudną pogodę. 😠 Gdzie ta wiosna??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Dzisiaj marzę o tym , żeby przestała mnie boleć prawa ręka. Boli mnie cała, od ramienia. Nie wiem, czy to reumatyzm, czy od komputera, przy którym pracuję cały dzień. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Marzę o pracy, w której będę mogła tworzyć, bo teraz robię ciągle to samo - przerabiam w komputerze i drukuję. Nudne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×