Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wednesday

przerypane jest miec dlugie nogi bo...

Polecane posty

... nie mozna znalesc na siebie spodni :( dziewczyny, moze macie jaies firmy obcyane, gdzie mozna dostac extra dlugie spodnie dzinsowe? z diversa maja fajne, X-LONG\'i to sprawdzone, ale moze cos innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
to musisz miec bardzo dlugie te nogi... ja mam 170cm i nogi dosc dlugie, ale spodnie przewaznie i tak musze skracac... ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurna mac
kurcze ja nie moge kupic na siebie zadnych spodni..wszystkie nogawki sa za krotkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem... w miarę długie nogawki mają w sklepach Zara, kiedys byłam zadowolona z Orseya, ale teraz.. szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz przeciez
nosic spodniczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original
ja tez bylam zadowolona z Orsay'a no i czase, w New Yorker mozna dostac spodnie z dlugimi nogawkami. Z pewnoscia dostaniesz tez w H&M i we Wranglerze. Ale nie znam Twojego wzrostu. Ja mam 176cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakos 180cm wzrostu, ale jestem szczupla, wiec problemu ze znalezieniem spodni bym niemiala, gdyby nie te nogi a dziewczyny wysokie roznie maja jedne maja dluzsze nogi, drugie zas maja dluzszy korpus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
zapytam moja kolezanke ktora ma 186cm gdzie spodnie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo 180 albo 181 cm :classic_cool: czarna peleko- to prawda, w orsayu byly kiedys swietne nogawki, dluuuugie, ze moglam po nich deptac spokojnie, a teraz? oszczedzaja na materialach w h7m zadne dziny nie sa dobre buuuuuuuuu :( niewiem, tyle razy jzu tam mierzylam, i to samo we wranglerze fakt, sa dlugie nogawki, ale przyznacie same, ze modele nie za ciekawe :/ i cena troche za wysoka dla mnie- ponad 200 to juz za duzo na spodnie wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original
z tego co pamietam , to kiedys jeszcze byly tally weil dlugie nogawy :) Ja na moj 1,76 to mam dlugie nozie :) Tez mam czesto problem z dlugoscia nogawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 178 cm :) kiedyś Orsay szył dłuższe nogawki ale teraz.. ehh ciężko cięzko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukuuuuuuu
Mozemy sie policytowac: 186 cm, rozmiar 36/38 :P Obecnie nie ma zadnego problemu ze znalezieniem dlugich spodni. Sa w Zarze , Vero Moda, Morgan, Berschka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×