Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Gość gość
lekarz, ja na zylaki leczylam sie u www.krefft-laser.pl po kilku wizytach i zabiegach problem przeszedl, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne sposoby na wyleczenie z żylaków, jeżeli są naprawdę widoczne i ciężkie do usunięcia to moim zdaniem, najlepszym sposobem będzie operacja. Sama kilka lat temu zdecydowałam się na ten krok mimo tego, że nie byłam do końca przekonana, czy to dobra droga. Po zabiegu chirurgicznym nie miałam już żadnych wątpliwości. Udało się pozbyć żylaków dzięki chirurgowi http://www.chirurgangiologkatowice.pl/, dlatego jeśli zdecydujesz się na zabieg usuwania żylaków to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczenie żylaków to nie jest jakiś skomplikowany problem, chyba że zaniedbamy nogi. Moim zdaniem najlepiej wybrać się do prywatnej kliniki, w dzisiejszych czasach jest sporo metod i do tego mało inwazyjnych. Przed rozpoczęciem leczenia dobrze jest poczytać o danym miejscu, żeby lekarze mieli doświadczenie w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego w tym i żylaki, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Wielka różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Ciała subtelne to to, co otacza każdego człowieka. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko będzie znależć lekarstwo na żylaki, jedyne co to można zmniejszać dolegliwość. Ja sama chodzę w rajstopach przeciwżylakowych od nich http://www.cezmed.com.pl/. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zacząć od dopplera żeby sprawdzić co się dzieje a następnie dobrać odpowiednią metodę leczenia noszenie wyrobów kompresyjnych na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlpeszym lekarstwem na żylaki jest stałą opieka chirurga naczyniowego (np. http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/). Nie ma na co czekać, bo żylaki to powazna sprawa. Chociaż raz na rok trzeba takiego lekarza odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laser w http://www.veinclinic.pl/ w Warszawie przynajmniej ja się tak pozbyłam żylaków i jestem mega zadowolona :D Lekarz polecony, a nie jakiś pierwszy lepszy! Poza tym spacerki i po zabiegu ponczocha uciskowa. Polecam poczytac o laserze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz duże żylaki i strasznie Cię bolą, to nie ma na co czekać, zapisz się do specjalisty. Mi zabieg usuwania żylaków przeprowadził dr Wojciech Bućko i jestem mega zadowolona, od 4 kat mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym lekarstwem sa tak naprawde zabiegi, sprawdz www.krefft-laser.pl naprawde swietna sprawa, moja znajoma bardzo szybko pozbyla sie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esta taka roślina z azji -Gotu Kola. Gotu kolę zaleca się przyjmować osobom, które przez większość czasu pracują w jednej pozycji ? stojącej lub siedzącej. Zaburzenia w przepływie krwi (zbyt wysokie jej ciśnienie) prowadzą do niewydolności zastawek żylnych, przez co w końcu dochodzi do przepełnienia żył powierzchniowych nóg. W konsekwencji krew szukająca ujścia napiera na ścianki żył, poszerzając je i wydłużając, i przyjmując ostatecznie postać widocznych gołym okiem żylaków.Gotu kola wcierana 3 razy dziennie w miejsca chorobowo zmienione pomaga przywrócić prawidłowe krążenie krwi i wzmocnić naczynia krwionośne. Udowodniono to w licznych badaniach, przeprowadzonych zarówno na grupach osób już dotkniętych żylakami, jak i skarżących się na pierwsze symptomy niewydolności.Warto więc stosować zioło zapobiegawczo, gdy odczuwamy wczesne objawy niewydolności, takie jak uczucie ciężkości nóg pod koniec dnia, bóle i obrzęki czy skurcze stóp i łydek lub dostrzegamy pierwsze niepokojące oznaki (fioletowe żyłki w kształcie miotełek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest spory wybór usuwanie żylaków metodą mało inwazyjną. Pamiętajcie że lepiej jest zapobiegać zamiast leczyć, warto zaopatrzyć się w wyroby przeciw żylakowe z odpowiednim stopniem kompresji. W wyborze powinien pomóc flebolog z dużym doświadczeniem ja polecam http://www.kriocentrum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajo7979
moja kolezanka uzywa zelu konopnego Q10 Varican ze sklepu www.konopnecentrum.pl i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po badaniu USG okazało się że żyły są drożne ale mam popękane naczynka więc zdecydowałam się na zabieg skleroterapii. We wtorek miałam zabieg, praktycznie bezbolesny i doktor zalecił mi chodzenie w opasce uciskowej już po 2 dniach widzę efekty :) dam znać co i jak po tygodniu. Zabieg wykonywałam w klinice Kriocentrum w Józefowie koło Warszawy przed doktora Marka Batijewskiego polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam trochę o tym żelu, może też spróbuje. Myślę, ze lepiej skupić się na profilaktyce. A jak szukacie niedrogich rajstop przeciwżylakowych to w tej aptece można zamówić przez Internet https://www.aptekaolmed.pl/. Ostatnio tylko tam kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJadwigaB
Ja z żylakami (fakt w dosyć wczesnym stadium, ale jednak) poradziłam sobie łykając suplement diety kolagen w kapsułkach AP Sensation i smarując moje biedne nogi kolagenem biologicznie aktywnym AP BIOAKTIV GREY - przeznaczony on jest do likwidacji blizn, cellulitu, rozstępów i właśnie żylaków - i choć w opisie kolagenu czytamy, że pielęgnuje skórę zmienioną przez żylaki ja mam niezbite dowody, że także leczy! Stosuję kolagen regularnie i już dobrych kilka miesięcy, a żylaki nie przeszkadzają mi jak kiedyś, mam wrażenie, że się znacznie zmniejszyły - wchłonęły? Polecam spróbować kuracji kolagenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
na walkę z żylakami znam co najmniej kilka metod, oczywiście wszystkim trzeba się poddać w specjalistycznych szpitalach, żadne domowe sposoby czy inne wynalazki nie pomogą. można się ich pozbyć operacyjne, moja mama leczyła żylaki tzw. skleroterapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po ciąży miałam straszne nogi. dr Łupinskiego poleciła mi znajoma ktora juz u niego wczesniej była. Naprawdę dobrze to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ale że co po ciąży zrobiły ci sie żylaki? jaką metodą sie leczyłaś i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wcześniej miałam niedawno wykonywany zabieg skleroterapi, żyły powoli się zamykają, są coraz mniej widoczne mam nadzieję że do wakacji będzie super efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a jak ogólnie czujesz się po zabiegu? odczuwasz jakieś bóle? to chyba najistotniejsze pytanie. no i i gdzie robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg robiłam w klinice Kriocentrum w Józefowie u doktora Marka Batijewskiego. Kilka godzin po zabiegu "ciągnęły mnie" żyły pod kolanem ale to tylko jednego wieczoru od tamtej pory nic mnie nie boli a do tego są świetne efekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje takie usuwanie żylaków w klinice typu Kriocentrum ? Szukam właśnie jakiegoś dobrego lekarza (Warszawa i okolice) dla mamy, która sama się zmaga z żylakami już kilka ładnych lat. Wiem że są ceny na stronach ale często jest podana np kwota od...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
w lux medzie masz trochę inne rozwiązanie, ponieważ po 1. masz kilka zabiegów na żylaki spośród których możesz wybierać, poza tym masz możliwość sprawdzenia ceny zabiegu online. czyli wybierasz usuługę, miasto i strona sama generuje ci cennik. tak to wygląda http://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/oferta/cennik-uslug.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem wszystkie ceny Kriocentrum są na ich stronie nie ma cen od do tylko konkrety ja miałam usg za 150 zł + konsultację za 100 zł i skleroterapię za 250 zł wszystkie wizyty kontrolne byłu w cenie zabiegu warto przedzwonić na recepcję dziewczyny wszystko dokładnie wytłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laser pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona :) do lata nie będzie ślady po popękanych naczynkach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam zamiar skorzystać z usług lux medu bo mam tam kartę z pracy wyrobioną dzięki czemu mogę liczyć na dodatkową zniżkę, więc tam na pewno będzie mi się najbardziej opłacało przeprowadzić zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×