Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość mama2006
Jestem z Warszawy. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka, ale po wcześniejeszym przysłaniu pieniążków na adres domowy. Pozdrawiam i zapraszam do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrula
jestem zainteresowana aby zobaczyć te ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrula
od mamy 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania ubranka. Jest ich na prawdę dużo. Od 56 aż po 74. W ubrankach tych są body (dł. i kr. rękaw), śpiochy, półśpiochy, kaftaniki, koszulki, bluzeczki, skarpetki, buciki, spodnie, pajacyki, ogrodniczki a także kombinezony (chyba 2). Nie wiem czy wymieniłam wszystko. Ubranka są według mnie uniwersalne bo są we wszystkich kolorach. Ja mam niby synka, ale takiego małego bobasa można przecież spokojnie na noc ubrać w różowe śpiochy:P Można ten cały zestaw również z powodzeniem podzielić na "dla dziewczynki" i "dla chłopczyka". Stan ubranek jest dobry i bardzo dobry - szczególnie tych najmniejszych. Zdjęcia mam zrobione, choć nie wszystkich. Jeśli ktoś chciałby konkretnie jakąś rzecz zobaczyć to zaraz cyknę fotkę i prześlę na e-mail albo dam tu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrula
a w jakiej ceniet ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrula: jeśli pytanie jest do mnie to mogę powiedzieć tylko tyle, że gdybym wystawiała je na allegro każde osobno to podobnie jak mama2006 wyceniłabym je na od 2zł do ok. 40-50zł. Zależy które. Podam Ci przykładowe zdjęcie. [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/35fbe9f6ed4d51ae.html]http://images32.fotosik.pl/367/35fbe9f6ed4d51aem.jpg Tu jest 5 koszulek kroszetek. Wszystkie są w stanie takim jak nowe. Nowa jedna kosztuje ok.10zł. Ja za te 5 chciałabym 20zł - czyli wychodzi po 4zł za sztukę. Gdyby były w gorszym stanie pewnie wystawiłabym je za 2zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedammm
o ktoś mnie podniósł dziekuje ')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×