Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość roselyn
żyj swoim życiem, nikt za ciebie żył nie będzie, a cenne rady od thxmana poprostu puszczaj mimo uszu. jeśli decyzję podejmiesz sama i sprawi ona, że poczujesz się naprawdę dobrze, to po co ci aprobata ludzi, którzy za wszelką cenę winą, za to, że w życiu im nie wyszło, chcą obarczyć ciebie. Nie daj siebie i swoich planów złamac ludziom, którzy nie chcą ci dać dobrej rady, tylko wpoić na siłę swój tok myślenia. Sama widzisz jakim językiem się tutaj dwie gwiazdy płci męskiej wypowiadają... czy w realu wzięłabyś sobie zdanie takich facetów do serca? Wątpię, dlatego postępuj w zgodzie z sobą i jeżeli czujesz, że dobrze robisz, to z całego serca życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mustafa- jak cie kopne w doope to na ksiezcyu bedziesz przedemna smazyl dla mnie i pakistanczykow kotlety z wolowiny rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane :) nigdy nie sluchalam i nie bede sluchac idiotow :) w lipcu lece do Karachi z jego wujkiem :) i wrzuce wam filmik z wesela :) bo oczywiscie mam zamiar wyjsc za niego za maz, pozniej sprowadzic go do domu, nie bedzie pracowac tylko sie uczyc jezyka przez pierwszy rok, bede mu robic herbate na kolanach nawet, a on potrafi tylko ugotowac jajka na twardo (na miekko juz nie), bedziemy razem pic piwo i palic fajki :) bedziemy tez robic wiele innych przyjemniejszych rzeczy, o ktorych nedzne polaczyny (nie ktore) moga tylko pomarzyc... hmmm co jeszcze... intercyze juz mam sporzadzona u adwokata dunczyka po angielsku i on sie z nia zapozal... poznalam polaczyne, ktory mieszka w Danii 18 lat i nie mowi po dunsku ... po angielsku tez nie zreszta :) za to Jamala rodzina mieszka tu 10-12 lat i kazdy mowi plynnie po dunsku i angielsku :) AHA polacy (mezczyzni) zadna moja znajoma dunka nie chce polaka :( ciekawe dlaczego... hmmmm to zastanawiajace nieprawdaz? a przeciwko pakistanczykowi nic nie maja... i kto tu jest brudasem? zasilkobiorcy zasrani! ostatnio na lotnisku w Kopenhadze, zlapano 90 polakow, ktorzy pobierali zasilki w Danii, a przebywali w Polsce... nic dodac nic ujac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
ot co czeka europe,dzieki inkubatorom malpich ras polczynom 18:52 mustafaZafryki ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=oByGfY48Gng 18:56 [zgo do usunicia] mustafaZafryki ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=OP3rKRh0h5k czy ona jest zazdrosna o polczyny?czy moze wk**wiona? 18:58 [zgo do usunicia] mustafaZafryki ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=ox7crnTgC_c http://www.youtube.com/watch?v=R2WBhpqHukY bedzie masa filmikow obiecuje.ze bede trzymac temat na gorze ot co czeka europe,dzieki inkubatorom malpich ras polczynom- 21:56 mustafa-afrykanruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=oByGfY48Gng 21:57 [zgo do usunicia] mustafa-afrykanruchacz polczyn uj**alo mi temat dzieki wolnosci slowa???postaram sie nadrobic,warzne ze kogos bardzo zabolalo to 21:59 [zgo do usunicia] mustafa-afrykanruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=oByGfY48Gng http://www.youtube.com/watch?v=OP3rKRh0h5k czy ona jest zazdrosna o polczyny?czy moze wk**wiona? http://www.youtube.com/watch?v=ox7crnTgC_c http://www.youtube.com/watch?v=R2WBhpqHukY teraz bede wklejac linki na pulpit zeby sien nie meczyc,jak jakas pisda uzna,ze trzeba zglosic hop siup i mamy temat znowu 09:02 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=9O1F8EHSTQM i jedziemy z koksem jol jazda 09:09 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn http://religiapokoju.blox.pl/html 09:27 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn Trzeci wiat w Europie Porachunki gangów, nieletnie prostytutki i handel narkotykami. Peryferyjne dzielnice znacznie róni si od eleganckich deptaków i wypolerowanych witryn sklepowych w centrach wielkich miast. Przedstawiamy najbardziej niebezpieczne rejony europejskich metropolii. Neuklln, Berlin Muzumaska dzielnica oddalona zaledwie sze kilometrów od Bramy Brandenburskiej to przykad nieudanej polityki multi-kulti propagowanej przez rzd niemiecki - tak Neuklln charakteryzuje Paul-Richard Gromnitza, dziennikarz i ekspert ds. stosunków polsko-niemieckich. Dzielnic omijaj szerokim ukiem dostawcy pizzy, a nawet policja, poniewa lokalne gangi libaskich Kurdów, mniejszo turecka oraz czarnoskórzy, postawni mczyni w skórzanych kurtkach ustanowili tu swoje wasne prawo. Prawo pici. Nad gównymi ulicami - Columbiadamm czy Flughafenstrasse wieczorami unosi si zapach fajek wodnych oraz sycha arabskie przeboje. Neuklln konkururuje o miano najgorszej dzielnicy Berlina z ponurym blokowiskiem Marzahn-Hellersdorf, tureckim Weddingiem czy nawet Reinickendorfem, z którego pochodzi raper Sido idol zbuntowanej modziey. Jednak w statystykach przestpczoci, czstotliwoci walk ulicznych i liczbie zamordowanych osób Neuklln nie ma sobie równych. (...) Barbes / Goutte dOr, Pary - Najniebezpieczniejsz czci Parya jest Barbes, cz 18. dzielnicy bez wahania wskazuje Tomasz Konopka, redaktor portalu paryz.pl. Barbes-Rochechouart to stacja metra w Goutte dOr, której rejony owiane s z saw, gównie za spraw zamieszkujcych je emigrantów przybyych z francuskojzycznych krajów afrykaskich. Merostwo Parya podjo decyzj o budowie bloków socjalnych na terenie Goutte dOr. Caa mniejszo zostaa skumulowana w blokowisku, uznawanym dzi za siedlisko za, opanowane przez prostytutki, handlarzy narkotyków i broni, zodziei oraz przemytników. W dzielnicy w 2005 r. miay miejsce zamieszki, bdce czci wielkiej fali protestów imigranckich. Rozpoczy si one w podparyskim Clichy Sous Bois, które mimo rzdowego programu naprawczego uznawane jest nadal za równie niebezpieczny rejon Francji. Goutte dOr konkuruje o tytu najniebezpieczniejszej czci Parya z 13. dzielnic, nazywan China Town ze wzgldu na liczn mniejszo azjatyckich http://przewodnik.onet.pl/reportaze/dzielnice -o-zlej-reputacji ,1,4203297,artykul.html 09:40 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=I6mEaQZEVro http://www.youtube.com/watch?v=SV7vhUXM6NQ 09:49 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn Kobiety podkadki Jest taki typ Polek w UK, które nazywam podkadkami. W odrónieniu od dupodajek czyli normalnych k**ew, które z dupodawania nie maj niczego prócz chwilowej satysfakcji, podkadki podkadaj si od czasu do czasu wybranym facetom, w celu osignicia wymiernej korzyci najczciej majtkowej. Znam pewn polsk bizneswoman (pozdrawiam - wiem e to czytasz W), która dosza w UK do sporych pienidzy wanie podkadajc si po drodze odpowiednim kolesiom - gównie Hindusom. Wygldao to tak, e wspomniana biznesmenka startowaa w konkursie na wykonanie jakiejtam usugi. Hindus spotyka sie przy kolacji ze wszystkimi startujcymi, gdzie kady przedstawia mu si z najlepszej strony, a nasza Polka po prostu sza z nim do domu po kolacji. W ten sposób zarobia pierwsze spore pieniki, bo startowaa w kilkunastu takich konkursach. Nie mona odmówi jej talentów, bo pieniki potem sama pomnoya i zamienia w wietnie funkcjonujcy biznes. Nie musiaa si ju nikomu podkada, eby zarabia. Kupia 3 nieruchomoci, miaa fajny samochodzik. Nie musiaa sie podkada a do dzisiaj tzn wczoraj Wpado mi w apska nagranie z wczoraj, kiedy to W. si znowu podoya. Nagranie jest zaj**istej jakoci i wida na nim dokadnie jak W. w pokoju hotelowym cignie druta duemu panu w turbanie a nastpnie jak j posuwa kolega grubaska. Filmik trwa prawie pó godziny i jest zmontowany jak profesjonalne prono. Moja droga W! Wiesz jak bardzo ci lubi! Zawsze podziwiaem Twoje talenty biznesowe i przymykaem oko na Twoje podkadki. Szkoda mi Ci niemiosiernie. Na Twoim miejscu ju bym si zaczyna pakowa. Zrobia o jedn podkadk za duo... Nie wiem co ta osoba, która ci nagraa ma zamiar z tym zrobi, ale na pewno nie bdzie tego oglda w zaciszu domowego laptopa walc gruch na widok Twych poladków. Przy okazji porada dla innych polskich biznesmenek: dziewczyny sprawdzajcie czy kto was nie nagrywa w pracy - Anglia to kraina Big Brothera! 09:55 [zgo do usunicia] kazujoszi funakiiiiiiiii przynajmniej bedzie mniej takich zj**ow genetycznych jak Ty. Przez skarpete cie robili ze taki niedorobiony jestes?? 09:59 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn DOBRY CIAPATY TO MARTWY CIAPATY Rozmawiajc z Polakami w Londynie dochodz do wniosku, e Ciapaci s gównymi sprawcami wszystkich nieszcz, które spotykaj nasze biedne sowiaskie duszyczki na emigracji. Poniej przedstawiam 5 gównych powodów dlaczego Polacy nie lubi Ciapków. Argumenty przeciwko Ciapatym: 1. S brudasami 2. Ruchaj polskie panny 3. S gupi 4. Sprzedaj drogo browary 5. Nie wiedz gdzie ley Polska Komentarz: 1. Przyznaj bez bicia, e co w tym jest. Ciapki inaczej ni Europejczycy podchodz do higieny. Kpiel raz na tydzie jest u nich normaln rzecz. Niestety cz Polaków przeja od nich te niechlubne zwyczaje i równie nie grzesz czystoci. 2. Uwaam to za zjawisko niesamowite, e Polskie kobiety interesuj si Ciapkami. Poznaem kiedy bardzo mi Polk (po studiach), która stwierdzia, e spotyka si tylko i wycznie z Ciapkami, bo bardzo jej si podoba ich kolor skóry i nawet gdyby zasza z którym w ci , to byyby z tego pikne dzieci. Daleki jestem od oceniania ich koloru skóry, bo to kwestia gustu. Zdaje mi si jednak, e na takiej samej zasadzie dziaa to z ich strony. Dla Ciapków Polka jest atwym kskiem na tle Angielek, dla których zwizek z Ciapkiem jest ponieniem spoecznym. Polki patrz na Ciapków z zaciekawieniem, gdy ciemny penis jest dla nich czym nowym, nieosigalnym w Polsce. Oprócz tego Ciapki maj gest i rozbijaj si samochodami, co dla wikszoci Polek w Londynie jest marzeniem. Nie mam za ze dziewczynom, e si z nimi puszczaj - wk**wia mnie jedynie, e robi to bez gowy, bez zabezpiczenia . Sam z przyjemnoci bzykam Ciapate kobiety, cho musz przyzna, e trzeba si mocno postara, eby day dziureksa. 3. Nie odbieram Ciapatych jako gupków. Oni maj po prostu inne podejcie do edukacji. Uwaaj, e intelekt nie jest najwaniejszy w yciu. Wcale to im jesdnak nie przeszkadza w wyrywaniu polskich dup nawet po studiach. Jak wida polskie studentki czy absolwentki tylko od Polaków wymagaj szkó - jeeli chodzi o Ciapków wystarczy ciemny penis. 4. To mnie wk**wia najbardziej. Mimo e mona si z nimi dogada w sprawie ceny to i tak zazwyczaj s 20% drosi od Teskacza czy Sainsburacza. Powinni wprowadzi specjalne zniki dla Polaków, za to e nagminnie ruchaj nasze panny. 5. J**ie mnie to e nie wiedz. Wikszo Angoli te nie wie, gdzie ley Polska i nikt nie robi z tego problemu. Na pewno wikszo Ciapków wie gdzie s polskie burdele na Hounslow i to im do szczcia wystarczy mustafa-ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=Dwm1T-BrNQk 18:48 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=-P1g2aoDTYc 18:54 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo 19:08 [zgo do usunicia] mustafa-ruchacz polczyn http://www.youtube.com/watch?v=2GpRfaav5c4 http://www.youtube.com/watch?v=D74rM0rMsjk tu macie widac jak na obrazku jacy opaleni np hindole sa sa przystojni buhhhhaha a ile chorob ciekawych mozna zlapac.takze biali panowie nie tykajcie nigdy polczyny ktora bawila sie w macanki z jakims ciapakiem.w jej pi**zie napewno jest dom czerniaka a kurestwo ma w genach http://www.youtube.com/watch?v=9SDvBmcJ-vQ opalony ruchacz tanich polczyn e tam gadacie,jest niedziela,przeruchajmy jakas polczyne ktora pisze,duzo i ponoc gramatycznie i vpusto.w koncu one sa dla wszystkich nawet malpich ras(a co tam niech sie pourzywaja chklopaki bo zadna Angielka by im nie dala,poza zlewami na sperme polczynami)daja im ciemnieszy i bardziej pachnie tym lepiej.napewno tez gadaja swietnie ze soba,gramatycznie i w angielskim i pakolanskim jak i hindulskim albanskolskim i tak dalej.te panie i ich opaleni panowie sa wybrancami.panie?panowie?kupa smiechu z przewaga kupy!!! 19:50 [zgo do usunicia] ahmed pakistan ruchacz polczyn te polczyny co mi daja sa takie piekne mlode a zarazem inteligetne ale mam jedna mala prosbe odwalcie sie od nich i przestancie je krytykowac!przestancie. buuuuuuuuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
18:23 [zgłoś do usunięcia] meaaaaa thxman a co znaczy to zdanie?? "jak sie sama przewieziesz kiedys sama to inaczej pogamy " W tym zdaniu chodzilo mi o to ze w przyszlosci kiedy spotka ciebie lub twojego bliskiego cos zlego z ich strony to wtedy sama sie przkasz do czego sa zdolni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Do Iwony ktora wybiera sie o Karachi :lec pewnie kto ciebie trzyma ,to wlasnie miedzy innymi przez takie panie jak ty mamy taka opinie w europie .Jesli chodzi o zasilkobiorcow to spoko czemu nie inni od lat k...wa biora i jest dobrze a co my nie mozemy .Co wy tam wiecie wyksztalcone z jednej strony ale z drugiej to jeszcze wiele wam brakuje .Powtorze jeszcze raz do pani Iwony z karachi my tu nie klikamy o chrzescijanach tylko o islamie wiec nie wyjezdzaj prosze z chrzescijanstwem bo z ciebie zadna napewno nie jest skoro sie za muzulmanem ogladasz.Skad wiesz ze on bedzie taki sam jak twoje przyjaciolki ktore pija piwo,One sie urodzily gdzie indziej lub bynajmniej wyrwaly sie z czegos w czym byc nie chcialy a nastepstwie przyjely europejskie zwyczaje .Jak dojdzie to konfliktu religinego to zobaczymy po ktorej sronie stana ci NIE muslims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thxman- ales glupi... nic dziwnego, ze siedzisz tutaj i wyzywasz ludzi... coz ciebie to obchodzi z kim ja bede zyla? i skad wiesz, co mysla muzulmanie o nas? zapytam sie ich jutro i ci napisze... :) nie martw sie o nas, martw sie o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
nie musze o siebie ale matrwie sie o moje dzieci ktore przez takie jak ty beda mialy bardzo ciezko w zyciu.Jesli jedna za druga twierdzi ze polacy sa do dupy to ja juz nie wiem jak mam to nazwac!!!Kim wy jestescie do cholery ze wam polak nie pasuje "international slut " czy co !Ja osobiscie wyrazalem zdanie o osobach ktore tak robia,nie wiem skad sie wziely wszystkie te panie ktore sadza ze je obrazam ogolem skoro czuja sie obrazone to albo to cos w rodzaju feminizmu albo maja cos za kolnierzem a prawda w oczy kole .Oczywiste jest to ze nikt tu nie musi,ani nie chce prawdy powiedziec .MUZULAMIN JEDEN JEST NIE GROZNY ALE JAK JEST ICH JUZ GRUPA TO WTEDY ROBI SIE GORZEJ.Moze niech ktos sie w koncu wypowie jak to jest pracowac z nimi razem gdzie jest ich wiekszosc w jednym miesjcu,nie wszyscy wiedza ze jest takie forum ale sadze ze wielu moglo by tu wiele historyjek dodac i nie mowie tu o damskim towarzystwie bo do was maja inne podejscie jak zwierzatka z national geografic najpierw mile zaloty ,pokazowka a potem rytual heeeee .Na koniec jedna w skrocie historyjka ktora wydarzyla sie 5/6 lat temu w birmingham UK: zajezdza gosc(czarny Jamajczyk) do warsztatu samochodowego po raz ktorys z rzedu widzi tam chlopaka (bialy) nic nie mowi tylko cicho pracuje z wystraszona twarza.Oczywiscie warsztat samochodowy pakolski ,krzycza na tego chlopaka ,wolaja go skiniem palca itd .Nie spodoabalo sie to jamajczykowi i zapytal chlopaka czy wszystko w porzadku ten nic nie powiedzial i odszedl do swojego zajecia.Jamajczyk pojechal tam po raz kolejny i tym razem skupil sie mocniej na chlopaku ,zauwazyl ze zle go traktuja wiec wiec nie wytrzymal i podszedl do niego po raz kolejny i zapytal czy wszystko OK ,chlopak nie mowil po angielsku ale dotarli do pytania skad jest i okazalo sie ze from Poland,Jamajczyk zajechal tam dnia nastepnego i zabral go z tamtad ,zalatwil mu lokal i prace.Okazalo sie ze go tam bili,ze spal w tym garazu i ze kupowali mu piwo i jedzenie za prace,oczywiscie nie mowil po angielsku wogole .Chlopak mial problemy w pl wiec uciekl do uk okazalo sie ze problemy rozwiazaly same po jakims czasie a on nie mial kontaktu z nikim w polsce od 1.5 roku i o niczym nie wiedzial.Te 1.5 roku spedzil wlasnie w warsztacie .I prosze nie wk........ bajkami ,jak by mogli to by z nas bydlo rolne zrobili ale nie moga >>>>Nie mowie ze wszyscy , a wy niestety skupiacie sie na tych pojedynczych przypakach (tych ok )Dlatego wali mnie wasze zdanie na moj temat ja wiem i widze swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
to bylo do mustafy tak z nas zrobia bydlo rolne ale z kobiet planatacje dla swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Zmiany zachodzą w różnym rytmie w różnych miejscach. Są też w Europie bardzo konserwatywne środowiska muzułmańskie, izolujące się od świata. Takie bywają np. wspólnoty w Anglii, które - mimo że przybyły tam ok. 30 lat temu - wciąż sprowadzają imamów z Pakistanu, a ci, nieznający realiów życia w brytyjskim społeczeństwie, próbują narzucać pakistańskie wzory, konserwują je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Ojciec nie może cię zabić, bo trafi za kratki. Najlepiej będzie, jak sama się zabijesz słyszą z ust najbliższych. Co roku na świecie ginie pięć tysięcy kobiet oskarżanych o „splamienie honoru rodziny. W krajach arabskich kary dla honorowych zabójców są śmiesznie niskie. Jeśli już uda się postawić ich przed sądem, zwykle spędzają za kratkami średnio od trzech do sześciu miesięcy mówi Husseini. Władze Syrii w zeszłym tygodniu poinformowały, że wymiar kary za honorowe zabójstwo został podwojony. Z roku do dwóch lat. To wciąż zakrawa na kpinę alarmują obrońcy praw człowieka. W Jordanii, uważanej za jeden z najbardziej liberalnych krajów arabskich, wciąż obowiązuje artykuł 92 kodeksu karnego, który pozwala sędziemu zmniejszyć wymiar kary, jeśli oskarżony zezna, że „działał w przypływie furii. Z furtki tej często korzystają honorowi zabójcy. Tajemnicą poliszynela jest, że w krajach arabskich adwokaci radzą swoim klientom, by nawet jeśli popełnią zwykłą zbrodnię, zeznawali, że była to sprawa honoru. Wtedy sędzia spojrzy na nich przychylniejszym okiem. Jedynie w Europie mordercy dostają dożywocie. Podobną karę dla honorowych zabójców jako jedyny kraj muzułmański wprowadziła Turcja, ale głównie po to, by zamknąć usta przeciwnikom członkostwa tego kraju w Unii Europejskiej. uwazaj iwona z karachi bo jak niedjaboze dopadna to 3/6 mies i domu wroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
thx wiesz co skoro napisanie o nas "international slut" nie jest obrazliwe to sorry. Poza tym podejrzewam, ze kolega na bezrobociu siedzi i swoje zale wylewa na forum. Spedzasz tu wiecej czasu niz nie jedna z nas. Poza tym wiesz gdzie mam twoje dzieci?? Od ciebie zalezy jak im sie bedzie zylo a nie od nad kretynie. Z takim ojcem to i tak beda mialy przejebane. Moj facet nie jest muslim, ale i tak uwazam cie za glupka do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
taka jak powiedzialem wisi mi zdanie tych co obrazaja i mnie ,jesli ktoras skacze z kwiatka na kwiatek i w dalszym ciagu nieszczesliwa ugania sie w koncu za muzulmanem to jak taka nazwac hmmmm ?Jestem przekonany ze jest wielu facetow ktorzy podziela moje zdanie tyle ze nie czytaja tego forum i nie wazne co ja robie .Dobrze sobie radze i mam sporo czasu zeby sobie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
thxman- ja tez sie martwie o twoje dzieci, ze takiego ojca beda mialy... albo juz maja :( moje dzieci beda mialy najlepszego tate pod sloncem :) poszukaj pracy i nie wypisuj glupot na forum, bo sie osmieszasz...zamien swoje ambicje na staly etat czlowieku. Fajny przyklad polaczka w UK, widac jakie z was cioty :) pojechac do UK bez jezyka i pracowac na myjni... szczyt marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
no jasne,smioerdziel ciapol albo murzyn takich rzeczy nie robi.owe scierwo od urodzenia mysli zemu sie nalezy......pochwal nam sie co ty robisz spuscie spermy malpiego rodzaju bbbbuihaha.ps.dlaczego wybierasz sobie najslabsza ofiare?dalej polczyno go go polish slut....dawaj ze mna ty dziuro ty kurwa malpia dziuro albo pakoplska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
no jasne,smioerdziel ciapol albo murzyn takich rzeczy nie robi.owe scierwo od urodzenia mysli zemu sie nalezy......pochwal nam sie co ty robisz spuscie spermy malpiego rodzaju bbbbuihaha.ps.dlaczego wybierasz sobie najslabsza ofiare?dalej polczyno go go polish slut....dawaj ze mna ty dziuro ty kurwa malpia dziuro albo pakoplska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
mustafa a ty co robisz?? Bo poki co produkujesz posty na kafe. Czyzby na utrzymaniu mamusi sie bylo?? Wypierdalaj w polpodskokach marna imitacjo czlowieka. Nie masz nic do powiedzenia to wklejasz ten sam oklapeny tekst i myslisz, ze kogos to ruszy?? Zalosny polaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
whatever.widocznie cie ruszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
nie jestem polakiem :( jestem mustafa z afryki rasistko pierdolona przez pakoloffffffffffffff buuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thxman- zapytalam sie dzis mojej przyjaciolki Sarwat, co muzulmanie mysla o polakach :) o to odpowiedz: "Polacy sa bardzo religijni, rodzinni i sa tradycjonalistami" :) o dziwo, nie mowila nic zlego o polakach, za to polacy mowia zle o niej i jej kulturze... nie wstyd wam??? jestescie cwani, przemadrzali, macie tyle odwagi cywilnej aby powiedziec mojej przyjaciolce to w twarz co o niej myslicie??? czy potraficie tylko mieszac ludzi innych kultur z blotem na forum??? w piatek znowu sie z nia spotkam i opowiem jej o waszych wpisach tutaj, napewno bedzie jej przykro, ze takie bezwartosciowe osoby jak wy, nie znajac nawet jej kultury, oceniacie ja, jej rodzine, przyjaciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=jXKHyd6WXQs dziewczyny z Karachi... polaczki maja zero szans... http://www.youtube.com/watch?v=VfCBDKbShUQ a to Karachi... o takich autostradach polaczki moga pomarzyc... http://www.youtube.com/watch?v=YN3IXln8PSY lotnisko... nie widze, aby kobiety chodzily w chustach, albo byly bite... http://www.youtube.com/watch?v=aZO5U9JKwbU kobiety w armii :) u nich tez polaczyny szans nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
pocyzyny maja szanse w dawani pokolom....nara bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
co oni o nas sadza czy co one o nas sadza,wiesz nie przemawia to do mnie ja dzis zapytam anglika co sadzi o polakach to powie nic wspaniali ludzie a jak sie odwroce to fucking polish !!!Kogo jak kogo ale zeby pakola pytac co o nas sadzi ,naucz sie lepiej czutac koran to sie doiwiesz co tak naprawde o nas sadza.Jestesmy bydlem niewiernym ktore trzeba nawrocic do wiary oczywiscie na islam .Skoro ty jestes tak gleboko zaprzyjazniona z nimi to powiem ci zmien imie na Hassana lub Aisha a nie Iwona.Poprostu nic cie zlego nie spotkalo jeszcze ,sadzisz ze jesli im powiesz o tym co sie o nich mowi to zrobi to na mnie jakies wrazenie ooo tak owszem zrobi tylko jedno ze niezla z ciebie sprzedajaca sie m....... Ktos mnie tam nazwal cipa czy ciota juz nie pamietam hahaha . Jasne to ty mi to powiec w oczy :),Mustafa dobrze to ujal jestescie tylko pojemnikami na sperme a do tego zbyt dumne i slepe zeby to zauwazyc.Ktos napisal wczesniej kiedy wyzwiesz prostytutke od prostyutek to poda ciebie do sadu o znieslawienie i to wy wlasnie robicie ,bronicie sie rekami i nogami a wieczorem ktoras przejedzie sie lepsza bryka po kolacji na ktora pan szarmancki pakol zaprosil .Nad ranem jestescie w siodmym niebie i dzwonicie do mamy ze taki fajny ,kolejnego dnia robisz mu loda w czarnej bryczce a nastepnego dnia dowiadujesz sie ze ma zone ...Haha ja jestem cipa czy ciota to jak nazwac to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
ja pierdole,ale pasztety!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa ruchacz po-lcz-yn
nie chodzi o to,ze polacy niemaja szans!polacy by tych opalonych carry nie chcieli,a gdzie dopiero pytanie czy maja szanse.nie wkleja tych pasztetow wiecej!!!a juz jak cos to w chustach bo na ich ryje patrzec sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×