Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość taaaaaaaa
i tepia wierzacych w jezusa ,,,,ty to jestes zenada dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co per debilko, zwracaj się do członków swojej rodziny, bo ewidentnie dobrego wychowania ci oni nie udzielili, więc w pełni na to zasługują. Przypominam ci, że katolicy też zabijali w imię boga, palili wiedźmy na stosie etc., dziś księża gwałcą nieletnich chłopców, a zawistne polaczyny ubliżają innym na forach. Niewiele się różnią muzułmanie od chrześcijan. Przynajmniej nie są takimi rasistami jak większość Polaków. Pewnie to kwestia debilizmu, o którym wspominasz. Od dziada pradziada, ciemnogród, wiocha, chamstwo i zacofanie! Płyń dalej z Wielkim Babilonem, ja już z niego wyszłam na szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy może nie tępią wierzących w Allacha?? Wcale, a protesty w Polsce przeciwko budowie meczetu pewnie ojciec Rydzyk urządził z ciapatymi, co? Obłudni prostacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tannoy
@ iskra_boża pierdolisz. Byłem w Egipcie na urlopie i szykanowali mnie i moją dziewczynę, bo miała na szyi krzyżyk. Pewnie mówisz co ci na myśl przejdzie, nic nie poparte dowodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tannoy
Piszesz w temacie, na którym się nie znasz. Nie będę wulgarny i nie chcę ci jakoś ubliżać, po prostu pokonam cię wyjaśnieniami. Polacy protestują przeciwko budowie (kolejnego już) meczetu w Polsce z wielu powodów. Po pierwsze w krajach islamskich nie buduje się żadnych kościołów. Po drugie muzułmanie są bezczelni i fanatyczni, często też niebezpieczni, więc nie można ich wpuszczać do swojego kraju - terroryzują tzw. "niewiernych" czyli ateistów i innowierców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tannoy
"katolicy też zabijali w imię boga" liczba morderstw przeważa na niekorzyść muzułmanów i to wielokrotnie, poza tym islamiści nadal zabijają katolików tak jak to robili już i kilkanaście wieków temu. Prezydent islamskiego kraju w swoich przemówieniach wspomina o obowiązku muzułmanów, czyli przygotowywaniu się do świętej wojny. Na stosie palono niebezpiecznych heretyków, a nie niewinne owieczki niechcące przyjąć wiary chrześcijańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta wojna na forum
zal mi was Kraje muzlumanskie sie tak szybko nie rozwijaja jak chrzescijanskie. Wszedzie sa zli i dobrzy ludzie nie wazne jakiej by byli religi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tannoy nie będę dyskutować z chamstwem. Nie mam ochoty już. Każdy ma swoje racje i własne życie i NIKOMU!!! NIC do tego. Nie wasza sprawa z kim się Polki bzykają/hajtają itp itd. Bóg dał nam wolną wolę, ja z niej korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tannoy
Ach tak, jak się przedstawi jakieś argumenty wzięte z historii czy przeżyć to uciekacie i zaraz zasłaniacie się wygodnymi frazesami? :D Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belle de jour 1982 zaraz usłyszysz, że polskie media są nieomylne, a już w szczególności radio Niepokalanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tannoy
Zastanawiam się czy wy jeszcze potraficie samodzielnie myśleć czy tylko powielacie aktualnie panujące opinie. @ belle de jour 1982 - człowiek już tak ma, że jest na nie dla wszystkiego co inne i dla niego obce i to jest naturalny odruch, lansowanie pewnych zachować doprowadziło do poprawności politycznej, która bardzo ciąży Europejczykom z zachodniej Europy. Oni też często są "rasistami", są przeciwko homo, ale oficjalnie się do tego nie przyznają z obawy przed konsekwencjami - mimo że tak sądzą. Co o tym sądzisz, to jest normalniejsze niż polska szczerość? @ iskra_boża otóż to jest moja sprawa z kim sypiają Polki i kogo sprowadzają do Polski. Jak tak dalej pójdzie Polska w niedalekiej przyszłości stanie się krajem islamskim, a tego nie chcę, bo ta religia robi straszne rzeczy z jej wyznawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jest twój problem nie mój, bo mnie już Polska nic nie obchodzi. Ja tam nie mam zamiaru NIGDY w życiu wrócić. A ty najwidoczniej masz jakiś problem, skinem jesteś, czy co? Twoje wypowiedzi nie są zbyt normalne. Co ma być to będzie, Bóg ma plan dla mnie, dla ciebie i dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tannoy
No to jest dojrzałe i przyszłościowe myślenie, że cię własna ojczyzna nie obchodzi, a to co się stanie za, powiedzmy, 30 lat w Europie też cię nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
To nieprawda!!!To najszybciej rozwijajaca sie religia na swiecie jest juz ich i wekszosc na globie a reszta to inne religie,zacofani sa tam gdzie sa bo sa ograniczeni przez rezim religijny ,nikt ich nie chce nigdzie rowniez ,pchaja sie na sile wszedzie.wykorzystujac kruczki prawne lub jako rodzina ,kuzyni,matki,dzieci ogolem rodzina itd ,,do europy zaczeli przybywac okolo 100 lat temu a od 50/60 jest ich juz masa z calymi rodzinami.Na poczatku przybyli jako sludzy,parobkowie obecnie sa w sadzie,szpitalu,policji,urzedach panstwowych i prywatnych,sa wszedzie juz prawie co drugi sklep to pakolski ( co drugi doslownie.Zabawne jest to ze najgorsza dla nich hanba jest praca dla bialego czlowieka ale zobaczcie do czego sa zdolni zeby tylko przetrwac,zreszta koran mowi cytuje ale nie doslownie: moga zrobic wszystko co nie dozwolone w imie allaha aby dojsc do celu zamierzonego czyli przetrwac ,moga pic,palic,klamac,podstep doslownie wszystko!!!PO RAZ KOLEJNY MUSZE SIE POWTORZYC ALE TEN TEMAT NIE JEST O POLAKACH CZY CHRZESCIJANSTWIE CZY NAWRACANIU DO WIARY W JEZUSA TU CHODZ O TO ABY SIE NIE DAC OPETAC PATRZAC NA NICH PRZEZ ROZOWE OKULARY,co do rasimzu to jest to najbardziej wyrafinowana machina do tepienia wszystkich innych religii na ziemi( GORSZA NIZ REZIM HITRELOWKSKI) I co z tego ze jest tam gdzies wspomniany Jezus bo wedlug biblii stal sie czlowiekiem wiec moga w to uwierzyc ze byl taki czlowiek , tak czy siak na poczatku koranu i tak na koncu w srodku "NIE MA INNYCH BOGOW JEST TYLKO ALLAH " to zdanie mowi wszystko i na temat nie pierd........cie o milosci ,kazdy PAK,ARAB itd jest za wami dla waszej d......py ,z czym jest zwiazane kazde rodzaj seksu jaki dla ich kobiet jest zakazany,wszystkie inne nacje sa lubiezne w lozku ale nie pakistanki wiec tak polka to niezly kosek !!!W lozku full program Ludzie macie MGLE w oczach i tyle widzicie ile chcecie ,co moze tak nie jest co !?Juz mnie nosi po katach a walcie sie po katach na prawo i lewo tylko tej zarazy do domu nie przynosic i w spermie rowniez (bo to przepustka ) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 30 lat może mnie tu już nie być. Już kiedyś był taki jeden, który bardzo się losem swojego kraju przejmował i chciał wytępić wszystkich nie-niemców. Adolf Hitler się nazywał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thxman no i co, żal ci, że Pakistańczyk ma full wypas doświadczoną Polkę w łóżku? Zazdrość ci dupę ściska? Starczy nas i dla was, na pewno znajdzie się taka, która ci da. Pakistanki nie są lubieżne? O Kamasutrze słyszałeś? Kraje Indyjskie słyną z wyrachowanej gry seksualnej. Bzyknij jakąś pakolke, to może ci ulży. Jednemu i drugiemu zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tannoy
Czy ja chcę z Polski wyrzucić wszystkich cudzoziemców? A muzułmanów tutaj nie chcę bez powodu? Ale dzieci po sobie może zostawisz, może nawet przypadkiem. To nie jest złośliwość z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
!!!! haha kamasutra to INDIE !!!! Tak mowilem wczesniej odbijanie pileczki i skupienie sie na mojej osobie nic nie da kazdy kumaty wyczai o co kaman .JA DO NIKOGO OSOBISCIE NIC NIE MAM MOWIE OGOLEM WIEC SIE NIE OBRAZAC PLEASE .Zazdrosny rowniez nie jestem nie narzekam na brak oraz samotnosc ;).Prawda jest taka ze boje sie o przyszlosc moja i moich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laga O
dosyć tej politycznej poprawności, pokażmy co TAK NAPRAWDĘ sądzimy powiedzmy to, nie bójmy się, mesdames et messieurs! Pakole wyglądają jakby byli umazani gównem !! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iskry
iskra co boli, że w oczach kazdego białego człowieka, czy to anglik, polak czy niemiec jestes zwykłym workiem na sperme? oj boli... wszystkich wyzywasz i siejesz jadem , bo nie ma innej opcji by ktos wysłuchał ku*rwy ciapaka. ale wiesz co? dla mnie jestes KOZAK W NECIE, CIPA W ŚWIECIE. boli cie bo inni ludzie sie ciebie brzydza! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
z tym kozakiem to bylo do mnie ,ja nie jestem kozak wlasnie gdybym taki byl to dopiero byw wiazaanki sadzil,wiedzac o tym ze nikt mi niec nie moze zrobic nie wykorzystuje tego ,wrecz przeciwnie to bylo by zbyt latwe .....To ze tak jest nie jest moja wina gadam z pakolamI na codzien i wiem co sadza bo mi o tym mowia jak facet do faceta ,Ja ich tez sprytnie podpytuje w ten sposob jestem przekonany o czym mowie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiboc90p-
"żona ma być ozdobą męża, a ten ma prawo ją skarcić" iskra, a może zamiast się tu sadzić i wszystkich wyzywać to może byś Biblię przeczytała? Bo to są bzdury totalne, co piszesz. A do Polski nie wracaj, bo nikt cię tu nie chce. Swoją drogą miło, że takie cechy jak niedouczenie, chamstwo, totalny brak kultury i kompleksy wyjechały. Toteż nie należy za granicą na nic więcej niż pakol liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żony bądźcie poddane mężom, jak przystało w Panu", Kolosan 3,18-21. Żony, bądźcie uległe swoim mężom jak Panu... (Efez. 5, 22) "Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się (1 Tm 2,11)." "Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości. Albowiem Adam został pierwszy ukształtowany, potem Ewa. I nie Adam został zwiedziony, lecz zwiedziona kobieta popadła w przestępstwo (1 Tm 2,12-14)" Podobnie starsze kobiety winny być w zewnętrznym ułożeniu jak najskromniejsze, winny unikać plotek i oszczerstw, nie upijać się winem, a uczyć innych dobrego. Niech pouczają młode kobiety, jak mają kochać mężów, dzieci, jak mają być rozumne, czyste, gospodarne, dobre, poddane swym mężom aby nie bliźniono słowu Bożemu (Tt 2,3-5) "Bo nie mężczyzna jest z kobiety, ale kobieta z mężczyzny. Albowiem mężczyzna nie jest stworzony ze względu na kobietę, ale kobieta ze względu na mężczyznę. Dlatego kobieta powinna mieć na głowie oznakę uległości ze względu na aniołów."(1 Kor. 11, 8-11) Chcesz jeszcze? Czytałeś Biblię? Trzymałeś ją kiedykolwiek w ręce, czy głosisz tu to, co ci ksiądz na religii nawciskał? Kolejny znawca katechizmu dla przygłupów się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oiboc90p-
Nie jestem boza iskra, ale cytuje twoja durnowata wypowiedz : "Swoją drogą miło, że takie cechy jak niedouczenie, chamstwo, totalny brak kultury i kompleksy wyjechały. Toteż nie należy za granicą na nic więcej niż pakol liczyć..." Cechy wyjechaly -o rany to cechy moga wyjechac ????? "Na nic wiecej niz pakol ". Naucz sie formulowac poprawnie zdania i odmieniac rzeczowniki, a potem zabieraj sie do dyskusji . Masz duze braki ze szkoly podstawowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluschek
I to ma być wszystko na co was stać? Jak już brakuje argumentu to wykorzystujecie przejęzyczenia (to o tych cechach, co jedna inteligentna cytowała)... albo błędy w pisowni, mimo że same je sadzicie... Rasizm rasizmem, ale wiele dziewczyn mówi tutaj- nie lubie ich, nie związałabym się, ale powodzenia tym, które to robią... a jaka jest odpowiedż kobiet związanych z pakolami? agresja, brak szacunku i nic więcej. Dziewczyny, bez żartów macie straszny agresor i brak dystansu do siebie- wchodzicie na forum, pytać się nieznajomych osób co sądzą, a jak jest nie po waszej myśli to źle i wtedy wiązanka na polaków. A ja jestem dumna , ze jestem polką. dziękuję bogu że ie urodziłam się w pakistanie, tam takie jak wy by mnie zjadły, a tu to ja patrzę jak się same poniżacie z ciapakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
oooo i tu ktos slusznie zauwazyl ze ja nie ma co powiedziec to dogryza jeden drugiemu co do pisowni,kub kto kogo lepiej wyzwie albo palnie lepszy tekst osmieszajacy kogos.Teksty z biblii tu nic nie pomoga co tam jest napisane to 90% nikt nie przestrzega ...Nie jest tu gadka a chrzesijanstwie tylko o ciapatych brudasach co umuzulmaniaja wszystko dookola,co do biblii to inny temet prosze nawiazac :).Te malpy sa zaklamane ,przebiegle ,cwane,kombinuja na prawo i lewo jak tu za darmo kase wyrwac,wykorzystuja doslownie wszystko do cna ,ich wielka sila jest to ze sa dla siebie jak bracia wiec jak jednemu cos sie uda zrobic to przekazuje innym braciom w ten sposob to przyklad tylko : kiedy zasiedla jeden dom to nawet sie nie obejrzysz jak zasiedla cala ulice a potem dzielnice itd .A jak to wyglada w praniu poprostu kiedy juz zasiedla ten jeden dom i jest ich coraz wiecej i wprowadzaja swoja klimaty ,ludzie mieszkajacy obok np biali nie moga patrzec na to lub sie ich boja. Bo wiadomo ze jak podskoczysz jednemu to z 100 bedziesz mial do czynienia ,ludzie ci i poprostu sie wynosza gdzie indziej i tak jeden po drugim a brudasy przejmuja teren ,W ten sposob sa doslownie juz wszedzie.Jak wy tam wszyscy tego nie widzicie to ja juz nie wiem co tu gadac!!!jesli ktores z was imponuje to ze ma dobra bryke itd to ciekawe jak by sie go dalo rozliczyc ile przekretow musial zrobic zeby sobie taki status zapewnic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiboc90p-
iskra przesiąkłaś jadem muzułmańskim na wskroś, aż się po monitorze leje! Tak ubliżasz i wyzywasz ludzi. Dziękuję Ci za wypowiedzi, które TYLKO I WYŁACZNIE potwierdzają opinie o brudasach i ich wierzeniach. Biblię radzę czytać ze zrozumieniem. To takie trudne słowo to "zrozumienie" ale za jakieś dwa lata sobie przyswoisz. A może nie? Za głupiaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×