Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość huragannnn
Kasza 23 - nie ma czegoś takiego jak kasta artystów/muzyków :) Zresztą nieważne :) jeśli twój mąż jest absolutnie ok z tym, że mało wiesz o ich kulturze to ok. :) Nie chciałam cię absolutnie urazić, jeśli to zrobiłam to przepraszam :) Najważniejsze, że jesteście happy ;) Sorrki za błędy, pisze z telefonu, siedzę w rikszy i jadę do pracy. Uffff dzisiaj nie mogło być upalniej! Jakieś 35 stopni a dopiero 12 południe. Istne wariactwo! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahajxb
To moje odpowiedz 1 !!! Oh My God !!!! Really dear , i sympathize to you for wasting your time on reading such poor translation of Koran and everything taken so much out of context !!!! Do you think it would have been easy for the writer of the Koran to just write everything against people of other faiths rather than splitting it into parts by parts in all Koran ? First my dear , the translation is so much altered and tell me one thing , is this blog by a other religious member or a muslim? Ofcourse it is not by a muslim !!! And secondly all these things that you saw on this blog refer to a specific period of time that was 1400 years ago !!!! 200 years ago in America it was slavery and these lines are dating back to more than 1400 years ago !!!!!! Please have a serious research about it and may i tell you if you really have questions , just visit your local muslim community and ask and i am sure the educated people will not disappoint you :) after all its the worlds most growing religion my dear and more than 2 billion people cant be wrong in choosing their faith my dear :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewsdesdfgMHGJHGNB VC
Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do huragannnn
Wydaje mi się, że chcesz nam przedstawić tutaj idealne Indie, które wydaje Ci się, że znasz doskonale. Piszesz jakbyś się tam urodziła i wiedziała o nich wszystko, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że zafascynowała Cię ta kultura i próbujesz wcisnąć ludziom bollywoodzki kit. Indie to nie to co widać na indyjskich filmach pełnych romantyzmu. Obejrzycie sobie ten film: http://www.youtube.com/watch?v=lgDGmYdhZvU W tym właśnie filmie ukazano prawdziwe oblicze "doskonałych" Indii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaana80
Kahajxb, The fastest growing religion you say. Yes, it is. But can you answer how many people are "converting" under pressure, under terror, and literraly at the point of sword in the world? It's a huge amount. I know that westerners are converting to. I just think that they were attending meetings with imams who focused only on the positive aspects. I cannot imagine an educated person who really read koran and hadith to convert to Islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
lol tez nie nawidze tej zarazy smierdzi im z geby jak z dupy albo i gorzej podcieraja obesrane dupska lapskami a potem nie myja i zra pewnie dlatego wali im z ryja jak ze sracza zalozylem o nich wczoraj temat ze sa swinie i cafe usunelo pytalem tez w tym temacie czy to ze wysmarowalem jednemu klockiem z mojej dupy samochud za to ze chcial za durzo kasy nie bylo zbytnim hardcorem dodam ze smochud byl wart tyle co gowno :) wiec powinien mi go teraz dac he he :) a laski leca na nich bo durze ciemne chuje z wlosami na pale pod sam sufit ale to tylko moje przypuszczenia he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
znajoma mi muwila ze jej znajoma czy jakas taminna kurwa byla z jednym maupoludem i ponoc na ciele wlosow ze dywan by mozna tkac z dupy ponoc mu wyrstaly dlurzsze wlosy niz ona ma na glowie takiej juz bym nie tknol nawet kijem ruchal bym a tu nagle wlosy z jego chuja pozostawione w jej cipie szmatom co zmieniaja dla nich religie dojebal bym i karmil bym gownem najlepiej swinskim lub psim he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia a co!
O Polaczek na forum! Witamy cie Polaczku. Zagladasz czasem do slownika ortograficznego? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
ja rownierz witam cie poleczko :* a co do slownika mialem ale zabraklo papieru toaletowego wiec sama wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia a co!
Może zamiast używać słownika jako papieru toaletowego, powinieneś go przeczytać? Nabierzesz trochę wiedzy. :) Może przyda ci się w dostaniu awansu w fabryce na supervisora taśmy obiegowej ;) Drogi Prezesiku Wertypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
na tasmie nie pracuje mam wyrzsze aspiracje a zadnego prezesa nie znam co do slownika mam takie sraki ze czasem nie mam czym tylka wytrzec z tad te pseudo :) a po za tym temat o ciapcioszkach wiec sie nie sadz o moje bledy jak chcesz sie o nie sadzic zaluz se na ten temat oddzielny topik :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia a co!
Nie, no skoro masz "wyrzsze" aspiracje, to staaary, nie pogadasz! Żem w szoku jestem! :P Interesuje mnie jednak historia tego słownika ortograficznego, którym rzekomo podcierasz sobie zad. Twój zad musi być nieźle pocharatany, wszakże kartki od słownika są sztywne. A nie stać cię chociaż na papier szary Kaczuchy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
zad to ma kun :) a ja lubie podcieranie tym papierem sraki bom masohista je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojbar 86
MOGĘ PROSIC O GG Muzułmankaaa,CHCE POGADAĆ NA TEN TEMAT;)TO BARDZO WAŻNE DLA MNIE BO MAM PEWIEN PROBLEM I CHCIAŁBYM POROZMAWIAĆ NA TEN TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojbar 86
ALBO KOGOŚ GG KTO NAPRAWDE ZNA SIE TEŻ NA TAKICH TEMATACH.NIE CHCĘ SIE ROZPISYWAC TUTAJ Z MOIM PROBLEMEM DLATEGO PROSZĘ O GG OSOBY KTÓRA SIE ZNA I MA NAPRAWDĘ DUŻO DO POWIEDZENIA W TYCH SPRAWACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojbar 86
ALBO KOGOŚ GG KTO NAPRAWDE ZNA SIE TEŻ NA TAKICH TEMATACH.NIE CHCĘ SIE ROZPISYWAC TUTAJ Z MOIM PROBLEMEM DLATEGO PROSZĘ O GG OSOBY KTÓRA SIE ZNA I MA NAPRAWDĘ DUŻO DO POWIEDZENIA W TYCH SPRAWACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everoks
Ja jestem żona pakistanczyka i niezgadzam sie z waszymi opiniami sa obrazliwe i puste, moj mąz ma wykształacenie wyzsze zna 5 róznych jezyków a jego angielski jest podejzewam lepszy od rodowych brytyjczyków, widze ze nie jestem tu sama :) szukam polek ktore też sa z pakistanczykami. moj mail ever@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everoks
moze ja postaram sie pomoc, wyjasnij mi dokladniej o jaki temat ci chodzi GG:4118636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojbar 86
SUPER DZIĘKI,ODEZWE SIĘ I WSZYSTKO WYJAŚNIE NA GG,DZIĘKUJĘ BARDZO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everoks
ale lepiej na moj email, bo z gadu gadu mam ostanio jakies poblemy techniczne email ever@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojbar 86
OK,POSTARAM SIE JESZCZE DZISIAJ WSZYSTKO OPISAĆ JAK WRÓCĘ DO DOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJBAR 86
WITAM,TO JA PROSIŁEM O POMOC NA KAFETERII,MAM TAKI DOŚC DUZY PROBLEM,OTÓŻ MIAŁEM KOBIETĘ Z KTÓRA MAM DZIECKO,PONIEWAŻ NIE SZŁO NAM NAJLEPIEJ W ZWIĄZKU TO BYLISMY W SEPARACJI PRAWIE 2 LATA:(MOJA BYŁA POSTANOWIŁA WYJECHAC DO ANGLII NA ZROBEK NA KILKA MIESIĘCY I TAM POZNAŁA PAKISTANCZYKA-KHURRAMA-LAT 28:(ÓW PAKISTAŃCZYK MIESZKA NIE CAŁY ROK W ANGLII I JEST STRAZNIKIEM MIEJSKIM(NIBY)ONA SIE W NIM ZAUROCZYŁA I MÓWI ŻE BARDZO GO KOCHA I WOGULE,ŻE JEST WSPANIAŁY,MIŁY I SUPER FACET ALE TAK DOBRZE GO NIE ZNA WCALE,BARDZIEJ Z INTERNETU ROZMAWIAJA PRZEZ FB ALBO SKYPE,MIELI BRAC ŚLUB W TYM ROKU ALE MOJA EX ZREZYGNOWAŁA ZE ŚLUBU BO JAK TO NAPISAŁA WIE DLACZEGO? OBOJE POSTANOWILI ŻE DZIECI TEŻ NIE BĘDĄ W PRZYSZŁOŚCI CHCIELI, CHOCIAŻ ON JAK TWIERDZI NIE MA ANI DZIECI ANI ŻADNEJ KOBIETY-ŻONY,Z TEGO CO WIEM BARDZO DOKŁADNIE MOJA EX GO SPRAWDZIŁA CZY COS PRZED NIA NIE UKRYWA,TERAZ TAK,ON MIESZKA W ANGLII I TAM PRACUJE,NIE WIEM CZY LEGALNIE CZY NIE ALE JAK JEST STRAŻNIKIEM TO MUSI MIEC JAKIS DOBRY PAPIER NA TO,MOJA EX TAM NA STAŁE NIE ZAMIERZA MIESZKAĆ BO Z POPRZEDNIEGO ZWIĄZKU MA JESZCZE 5 LETNIA CÓRKĘ KTÓREJ NIE ZOSTAWI BO OJCIEC NIE WYRAŹA ZGODY I TYLKO CZEKA NA TERMIN ROZPRAWY I WRACA DO POLSKI NA STAŁE BO SPRAWA BEDZIE SIE CIAGNĄĆ PO SĄDACH,ALE ONA CHCE SCIĄGNĄĆ GO DO POLSKI?ON CHYBA JESZCZE O TYM NIE WIE I MAM NADZIEJE ŻE SIE NIE ZGODZI I MAM JESZCZE WIĘKSZA NADZIEJĘ ŻE NIE ZAPROPONUJE JEJ WYJAZDU NA STAŁE DO PAKISTANU,CO MYŚLICIE O TEJ SYTUACJI,CZY PAKISTANCZYK BEDZIE CHCIAŁ ZAMIESZKAC W POLSCE CZY RACZEJ ZOSTANIE W ANGLII ZE SWOIMI BRAĆMI,CZY ON POTRZEBUJE JAKIEŚ ZGODY NA PRZEBYWANIE W POLSCE>JAKA MOŻE BYC JEGO REAKCJA,CHYBA NIE ZREZYGNUJE Z ŻYCIA W ANGLII NA KOSZT POLSKI,NIE ZNA ŻADNEGO SŁOWA PO POLSKU A ZWIĄZEJ NA ODLEGŁOŚĆ JEST CIĘZKI W TAKIM PRZYPADKU.PROSZE O WASZE WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
krzyczacych nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJBAR 86
oj tam caps lock mi sie właczył:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z poludnia
"Ja jestem żona pakistanczyka i niezgadzam sie z waszymi opiniami sa obrazliwe i puste, moj mąz ma wykształacenie wyzsze zna 5 róznych jezyków a jego angielski jest podejzewam lepszy od rodowych brytyjczyków, widze ze nie jestem tu sama szukam polek ktore też sa z pakistanczykami." Byc moze i twoj maz ma wyksztalcenie, ale ty z kolei powinnas popracowac troszke nad swoja pisownia :o "NIE" z czasownikami pisze sie osobno - zapamietaj to sobie. Poza tym, wiesz w ogole co to sa znaki przestankowe? :o A znajomoscia 5 jezykow nie chwalilabym sie az tak bardzo. Wiekszosc Pakistanczykow zna poza urdu i angielskim, rowniez punjabi i hindi. Wszystkie te jezyki sa bardzo do siebie podobne, cos takiego jak nasz polski, czeski i slowacki. Czy mimo tego, ze wiekszosc Pakistanczykow zna te jezyki, zaliczani sa do elity intelektualnej? Nie. Sa daleko w tyle. A po swoje wyksztalcenie przyjezdzaja do tej zlej, zmanierowanej Europy, gdzie Polki tylko czekaja na opalonego pana z brazowymi oczami, z 5 jezykami (hahaha) i od razu rozkladaja nogi. I papiery gotowe :) Pojedz z nim do tego Pakistanu to zobaczysz jakim super facetem sie okaze. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuupiii
a jego angielski jest podejzewam lepszy od rodowych brytyjczyków, A ja podejRZewam ze twoj polski jest duzo gorszy nawet od rodowych brytyjczykow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wir korleone
Moim zdaniem chłopie zabieraj dzieciaka, weź jakiegoś dobrego adwokata, nie żałuj kasy, ale odbierz jej dziecko i nie chodzi o to, żeby jej zrobić na złość, ale kobiety są emocjonalne i kiedy on jej zaproponuje że weźmie ich do siebie, ona się zgodzi a Ty dziecka nie zobaczysz nigdy, tylko może sie pojawić szantaż z jego strony- np. musisz przesyłać miesięcznie 1 tyś euro, bo stanie się krzywda... znam taką właśnie historię. Z początku nie wierzyłam, że tak to się właśnie skończyło, że z obawy o swoje dziecko facet śle teraz pieniądze do pakistanu, chociaż nie wie nawet czy dziecko żyje jeszcze. Dlatego niech ona sobie robi co chce, ale nie pozwól dziecka w to wciągać. podejrzewam, że nie macie wspólnego mieszkania także nawet jak go sprowadzi to Cię nic nie będzie obchodziło, a jak mieszkacie wspólnie to z dniem kiedy on się "wprowadza" dzwonisz na policję, że Ci się nieznajomy na kwadrat wbija i że jest niezameldowany (bez meldunku, na który musi zgodzić się właściciel mieszkania, muszą go wyrzucić). Poza tym to nie jest takie proste żeby osiąść w Polsce. Nawet jak niemiec sprowadza się do polski, lub polak do niemiec na okres dłużej niż 3 miesięcy, to musi mieć tzw. "kartę pobytu", żeby podjąć pracę, dostać dofinansowanie do kursu językowego itp. No chyba, że pracowałby na czarno i leczył się prywatnie jakby co. Co tam jeszcze? A! Znajdz dobrą dziewczynę, szanuj ją i układaj sobie życie, a Twoja ex niech sobie robi co chce i jak chce, pod warunkiem, że bez dziecka. Ja bym pokusiła się na Twoim miejscu o wizytę u prawnika (cena wizyty u radcy prawnego od 30 do 150 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wir korleone
A tak poza tym to ja uważam, że jak Twoja ex ma dobrą bajerę to przyjedzie jej "chłopak", ale długo tu nie zabawi. Powiedzmy sobie otwarcie, Polacy to silny naród i zniesie wiele. W Grecji i Hiszpanii i Wloszech biją się na ulicznych demonstracjach, bo bezrobocie rośnie, bo im poziom życia spada... no ja życzę Polakom żeby choć przez chwilę mieli taki poziom życia jaki był na południu Europy po wejściu do unii, gdzie za mycie rąk i NIESPÓŹNIANIE się do roboty dostawali premię. O tym się głośno nie mówi, ale w Polsce mamy cały czas taki poziom życia jaki Unia chce wprowadzić teraz w tych krajach... Także my jakoś ciapiemy od pierwszego do pierwszego, a inni widać nie chcą tak. Jest tyle formalności, które ten chłop musiałby załatwić, że poprostu będzie oczekiwał ślubu, bo to ułatwia wiele. Ale jest jedna podstawowa rzecz, czy on chce mieć kartę pobytu, status rezydenta obcego kraju czy obywatelstwo (np.polskie), żeby należeć do kraju będącego w UE. Na początku, czyli w 2004 roku było prosto, ale teraz trochę się pozmieniało, bo żeby wyjść nawet za obywatela Unii Europejskiej, para musi dokumentować swoje wspólne życie. Nie chcę pisać o sobie, ale jestem związana z obywatelem innego kraju Unii i co jakiś czas mamy wizytę pani z urzędu, która ma wiele pytań. Miła kobieta, a ja nie mam nic do ukrycia, więc ułatwiam sprawę pokazując zdjęcia z wakacji, bilety lotnicze, raz nawet pokazywałam jej bilety z okresu kiedy się poznaliśmy z moim partnerem. Dla mnie nie jest to problem, bo ona musi spisywać raporty, taka jej praca. Poza tym cieszy mnie że unia wreszcie wprowadziła tego typu rozwiązania, dla ludzi ubiegających się o obywatelstwo innego kraju przez związek małżeński, bo wiadomo że wiele osób brałoby śluby tylko po to żeby się wbić na "socjala" innego kraju o wyższym wskaźniku gospodarczym i lepszej opiece socjalnej. Ale ja mam takie komplikacje, więc pakistańczyk w Polsce spotka ich jeszcze więcej. Tyle Cię mogę pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJBAR 86
dziękuje za odpowiedź w tym temacie:)ale jak wspominałem wcześniej ów pakistańczyk mieszka a anglii nie cały rok i jest tam niby straźnikiem miejskim ,czyli musi mieć jakieś dobre papiery,obywatelstwo ma tylko pakistańskie,może ma jakiś tam terminowy pobyt w tej anglii albo coś,ogólnie moja ex już się z nim zaręczyła,ale co jest najśmieszniejsze to nie zamierza brać z nim ślubu ani nie chce mieć z nim dzieci,ona tam w anglii pojechała zarobić i wraca na stałe,bo nie ma tam pracy takiej w której będzie pewna że jej nie wyleją,jest jeszcze 2 dzieci,na jedno ma pozwolenie na wyjazd za granicę (moje pozwolenie bo nie wiedziałem że takie cyrki będę miał:()a na drugie musi mieć zgodę innego z którym była i ma tez dziecko, a który nie zamierza wyrabiać dziecku paszportu i walczy o to:)dzięki bogu,on do polski wydaje mi się tez nie przyjedzie,kto by go u nas do pracy przyjął ,zresztą on ma tam w anglii dobra prace i wątpie żeby zrezygnował z tego,jest tam jego ekipa z którą się trzyma:)heh,nie zna ani słowa po polsku,chyba że będzie aż tak mocno głupi i zdesperowany żeby zrezygnować i przyjechać w ciemno do polski w co nie wierze,być może moja ex mnie bajeruje i chce mi zrobić na złość:)a taki związek że on tam w anglii a ona tu w polsce raczej nie wypali.\ i nie przetrwa próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×