Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość gość
bo islam to syf, kiła i mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyje z pakistanczykiem od szesciu lat wykorzystuje mnie do pracy nie placi do wszytskiego do spzrtania a tam u siebie ma zone syna nie wiem co ja tu robie zyje daleko od kraju nie amma pieniedzy chce odejsc on nie daje mi grosza przestalam z nim wspolzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystjko przedemna ukrywa pracuje w jego barze sklepeie na ulicy nigdy mnie nie zlapie za reke nie pocaluje anprzywitanie no tragedia jakas szesc lata i ani slubu ani dzeiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelila1
W takich sytuacjach to polecam się uzbroić w dokumenty z dokumencika, a szczegolnie jakbys chciala odwiedzic jego kraj.. lepiej dmuchac na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak na imię ma ten 36 letni paki i w jakim mieście się z nim spotykalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mili

Nigdy w zyciu z zadnym ciapakiem na poczatku kochani cudowni prawia komplemety wrecz zagladaja nam w nasze mysli czytaja z ust i mowia co chcemy   uslyszec wydaja sie byc nornalni maja ludzie odruchy zaczynamy wierzyc w to ze jeju ten mezczyzna on mnie kocha nigdy nie zrobil by mi krzywdy lecz to gra tak umiejetna ze nie do rozszyfrowania a pozniej gdy osiagaja cel czyli glownie malzenstwo staja sie bezwzgledni bez szacunku bez jakich kolwiek odczuc ludzkich jedni ujawniaja swoje prawdziwe ja wczesniej inni pozniej ale i tak sprowadza sie to do jednego ich religia jest wpajana od dziecka i to juz w nich siedzi tak gleboko ze nie liczne przypadki sie do niej nie stosuja a jaka jest wiara co przedstawia czym sie sugieruje to juz nie bede pisac bo kazdy pewnie wie ze w religi muzmumanskiej za wszystkie decyzje ktore sie podejmie trzeba srogo zaplacic tam nie biora pod uwage przyslowia ze czlowiek uczy sie na bledach za kazdy blad ponosi sie kare mimo ze karze osoba ktora nie ma najmniejszego prawa tego robic.... Jak to mowia milosc jest slepa ale tym razem warto otworzyc oczy i wyostrzyc wzrok chodz na chwile......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili
4 minuty temu, Gość .....mili napisał:

Nigdy w zyciu z zadnym ciapakiem na poczatku kochani cudowni prawia komplemety wrecz zagladaja nam w nasze mysli czytaja z ust i mowia co chcemy   uslyszec wydaja sie byc nornalni maja ludzkie odruchy zaczynamy wierzyc w to ze jeju ten mezczyzna on mnie kocha nigdy nie zrobil by mi krzywdy lecz to gra tak umiejetna ze nie do rozszyfrowania a pozniej gdy osiagaja cel czyli glownie malzenstwo staja sie bezwzgledni bez szacunku bez jakich kolwiek odczuc ludzkich jedni ujawniaja swoje prawdziwe ja wczesniej inni pozniej ale i tak sprowadza sie to do jednego ich religi jest wpajana od dziecka i to juz w nich siedzi tak gleboko ze nie liczne przypadki sie do niej nie stosuja a jaka jest wiara co przedstawia czym sie sugieruje to juz nie bede pisac bo kazdy pewnie wie ze w religi muzmumanskiej za wszystkie decyzje ktore sie podejmie trzeba srogo zaplacic tam nie biora pod uwage przyslowia ze czlowiek uczy sie na bledach za kazdy blad ponosi sie kare mimo ze karze osoba ktora nie ma najmniejszego prawa tego robic.... Jak to mowia milosc jest slepa ale tym razem warto otworzyc oczy i wyostrzyc wzrok chodz na chwile......

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ogólnie do religii nic nie mam ale do jej wyznawców już tak. Pakistanczycy to wyznawcy Islamu. Nie warto im ufać. Jako znajomi są spoko. Ale jako partnerzy juz nie. Bylam w Anglii orzez rok. Poznalam polke ktora nosila chuste. Powiedziala ze to dla meza zrobila, bo chcial..blagam serio?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie

Czlowiek jak czlowiek, ale dla mnie osobiscie roznica kultur i wyznania bylaby nie do przebrniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sta
Dnia 23 maj 2018 o 21:11, Gość gość napisał:

bo islam to syf, kiła i mogiła

Zabobon i do tego niebezpieczny. Precz z islamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×