Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość La esperanza

19.03 .2007 - START ! Schudniemy i Wypiękniejemy do lata ! Razem nam się uda

Polecane posty

Gość nie powiem ktoo
do nie powiem kto Skoro nie masz problemów z jo-jo , i musisz chudnąć 3 kg. w tydzień bo się zniechęcasz jak piszesz , to skąd się bierze u Ciebie ta nadwaga ??? Myśl logicznie bo cosik z mózdżkiem nie tak po tym ubytku wagi. Ale rób tak dalej , nie przejmuj się , brawo... przez kogoś zazdrość chyba przemawia.. :-D czy zawsze kiedy tylesz, to jest to efekt jojo po drastycznej diecie? Nie mam nadwagi, ale chcę lepiej wyglądać, a zbędne kg to w moim przypadku efekt zimy, choroby, stresu, a nie diety i efektu jojo, bo żadnej już daaawno nie stosowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem ktoo
wogóle bardzo zabawny jest fakt, że lenistwo niektóre tłumaczą starchem przed jojo, bólem gardła, okresem i czym tylko się da. I ciągle tylko teksty "zjadlam dziś za dużo, jutro bedzie lepiej" po to,zeby dzień później napisać to samo. Odchudzanie to nie teoria a praktyka. :-) działajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, powiedzmy..... Hej dziewczynki, kupiłam sobie wczoraj roll-on antycellulitowy garniera - ciekawe czy pomoże... Jestem już po śniadanku na które zjadłam: -joguercik activia(125 kcal) -2 kromki chrupkiego chleba graham z twarożkiem z ziołami i rzodkiewką(ok.100 kcal) - 200 ml soku warzywnego(75 kcal) razem: 300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem ktoo
La esperanza czy to "dobrze, powiedzmy" jest do mnie? czy ten anonim też był od Ciebie do mnie? czyżby przeszkadzało Ci, że chudnę? nie rozumiem? to po co ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem ktoo
Dermedic celluend 2 jest skuteczny na pomarańczową skutkę , jak żaden inny. dostępny tylko w aptekach. cena 50-60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ten anonim nie był ode mnie! ja nie boje sie podpisywać pod swoimi słowami.. ale skończmy ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D no prosze co za dyskusja???dla mnie bezsensu kazdy chudnie jak chce i ile chce na tydzien:) my mamy sie wspierac by nie zniechecic sie:D tak mysle :) to zadne wyscigi:) no i nie wiem po co dyskusja o nadwadze skad sie wziela??skoro jest to trzeba walczyc z nia i to jest najwazniejsze a nie jakies tam gdybanie i rozpamietywanie co i po co i dlaczego:P ja kawke wlasnie pije:d obiadek to bulka:D nie mam za bardzo humoru jakos:P ludzik jeden mnie wnerwil:P chociaz u mnie cieplutko jest i sloneczko ladnie swieci:) zaczyna mnie bolec glowa wiec ide sie zdrzemnac:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecałąm zjadłam dzisiaj 1200 kcal! Strasznie się zakatarzyłam ,bo zmarzłam wczoraj i juz są tego efekty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a co ma byc??? wiosna mi zaglada prze okno i mierzy moje cm:D a ja co mam zrobic jak waga mi stoje i robi na zlosc:D i nic w dol niechce leciec:P a juz blizej celu niz dalej:D pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Napiszczie jakie macie wymiary. Bo ja mam wrażenie ,że jestem jakimś nieforemnym gniotem, bo mam dziwne wymiary: talia: 77 cm pas: 94 cm biodra : 90 cm udo:55 cm Jakoś tak nierówno mi się tłuszcz odłożył, bo na przykład biodra mam w miarę w porządku ,ale za to jaki mam pas i talię! Co myślicie o moich wymiarach? Przypomnę ,że mam 169 cm wzrostu i 63 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija 14 dzień mojego zdrowego odżywiania waże 60,5 kg jestem zadowolona że tak długo się już trzymam no i czekam na swoją wymażoną wagę 55kg :P z tego co widzę to jest nas 4 wiosennna La esperanza kapucynka no i ja La esperanza - no faktycznie jakos tak dziwnie masz w pasie jesteś szersza niż w bioderkach :P zreszta ja sie tam nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale walnełam gafe upssss La esperanza, zle zrozumiałam twoje wymiary z twoja figura jest ok a do tego jak zgubisz troche tłuszczyku zobaczysz będziesz po plaży śmigać :P Dziewczynki a jakie plany na wakacje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennna
czesc znow ciekawa rozmowa jak widac ale po co sie tak dochodzic nie rozumiem. dzis na sniadanie zjadłam serek wiejski, na obiad fasolka na parze + rybka potem były 2 banany i pomarancza, kolacji nie jadłam i jakos nawet mi sie nie chce :) ale cwiczyc tez mi sie jakos nie chce nie moge sie zebrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Faye dobrze zrozumiałas moje wymiary : w pasie jestem szersza niż w biodrach :( - o 4 cm Myślę,że mam otyłość brzuszną, trudną do zlikwidowania i najbardziej nieestetyczną... Chociaż najtrudniej jest chyba schudnąć w dolnych partiach nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomniałam powiedzieć jak mi dzisiaj poszło: no więc nieżle. Zjadłąm ok. 1200 kcal , a jeśli chodzi o wysiłek fizyczny to 40 min jeździłam na rowerze stacjonarnym.. no i byłam na półgodzinnym spacerku.... do faye co do planów wakacyjnych - jeszcze nie wiem, nie zaplanowałam jeszcze nic na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartoflanka
La esperanza wejdź na wagę wieczorem, to będzie 63kg, nie ma się więc co cieszyć tylko stale ważyć o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennna
hej gratuluje a ja sie zwaze jutro rano mam nadzieje ze bedzie mniej:) wcinam te warzywka jest ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :P zawsze to coś ja dzisiaj rano się zważyłam i jest 59,7 heh to już nie 60 :P A ja obawiam się że w święta jak zacznę jeść te pyszności to pożegnam się z dietą :/ ale muszę zorbić sobie jakieś surówki sałatki pyszniutkie i będę wcinać :P witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prponuję dać sobie tylko małą dyspensę na pierwszy dzień świąt ,a w drugim z powrotem dietka i powinno byc w porządalu... A jak myslicie czy to prawda jak przeczytałam na jednej stronce ,że wypicie zielonej herbaty pozwala na spalenie ok. 110 kcal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten topic powoli
upada :( Prawie nikt tu nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ciekawe może ktoś odpowie na zadane pytanko przez koleżanke z tą cherbatką jak jest spala kcl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×