Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

ten topic założyłam po to, abyśmy mogły rozmawiać o swoich problemach.. przeżyciach... ito.. a więc... zaczynajmy !! buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie cześć dziewczyny
ja mam okres :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na okres, z utęsknieniem... obecnie nie mam chłopaka, w sumie nie wiem czy mam... jest dużo chłopaków którzy mi się podobają, którze ze mną flirtują, lecz nie mogę, ich rozgryźć, dlaczego nie dadza mi jakiś konkretnych znaków (?) ... ostatnio stracilam dwie przyjaciolki, tzn. poklocilysmy się, bo jedna mnie okłamała, do tej pory nie wiem dlaczego... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolie ja tez nie mam przyjaciółek miałam dwie teraz nie mam żadnej. Kazały mi wybierać pomiędzy sobą a moim narzeczonym, ta sytuacja udowodniła mi kim były naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mimozy : widzę że się odchudzasz... :] może zdradzisz co robisz? bo widze ze schudlas kg... ja tez mam 170cm.. i waże 56kg, też chcę schudnąć!! szczególnie nogi.. są moim obiektem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimoza, i jak Ci jest bez nich?? mnie oklamala jedna, tak strasznie.. :(( nie wiem, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie odchudzaniem, nigdy nie miałam silnej woli, nie odchudzam się, czekam na cud, czasem poskacze sobie na skakance ot co... czekam aż się ciepło zrobi to będę jeździć na rower... Wiesz czasem mi jest okropnie źle, wiem że mam dzięki temu Jego, ale przecież nie zawsze moge mu powiedzięć, słuchaj podoba mi się ten gość, nie wiesz z kim on teraz mota? Żałuję że już nie mam z kim plotkować tak jak kiedyś, nie mam kom u pożyczać ubrań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz inne koleżanki? np. w szkole? z ktorymi mozesz gadać, tak jak z nimi? bo ja nie mam... i czuję się samotnie... nigdy nie spodziewałam się że ona mnie okłamie...lecz jednak tak się stało... myslałam że jest inna, że przeprosi za to kłamstwo ale ona nie zrobi tego... teraz więcej swojego czasy, spędzam z kolegami, niż z koleżankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMFG. Macie już narzeczonych?! Ja mam tylko jedną przyjaciółkę, od lat, taką naprawdę. Wiem, że mi nie zrobi żadnego świństwa i nie każe mi wybierać między nią a kimś-tam. Zresztą to nawet głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mam narzeczonych, ale chyba mimoza ma :] hmm.... ja mialam przyjaciółkę 9 lat, która odeszła, po prostu, bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam narzeczonego:) Nie lubię mówić o nim mój chłopak (choć oficjalnych zręczyn jeszcze nie było, bo na to musimy poczekać) gdybym mójwiła na moją słodkość chłopak to tak jakbym traktowała to co jest między nami niedojrzale... Widzisz jolie...Masz dowód że nie była to prawdziwa przyjaźń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko jasne. Ja mam kogoś... 5 lat starszego, kochanego, ale nawet nie wiem teraz kim jesteśmy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam pecha, ach !! może kiedyś to się zmieni i będe szczęściarą... oby !! P.S jak sie robi emotki tutaj? np. kwituszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem... jak można nie wiedzieć kim si e jest dla sieebie, będąc ze sobą 5 lat ? (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo byliśmy parą przez trochę ponad 2 miesiące, oczywiście znamy się dłużej. Tydzień temu powiedział, że chce zacząć od nowa, żebyśmy byli prawdziwymi przyjaciółmi, a potem budowali związek. Brzmi za poważnie, ale ma rację. Wiem, że chce dobrze i że mu naprawdę zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęściara_
Ja tez w tym roku 18 lat koncze, a dokladnie 15 czerwca :) Nie mam chlopaka od 2 miesiecy, mam jedna przyjaciolke. Byly okazal sie zwyklym draniem niestety ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie znamy się przez 5 lat. On jest starszy ode mnie o 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
o matko! czy współczesne nastolatki nawijają tylko o chłopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczęściara_ a ja w lipcu :] ja nie mam chlopaka od 3tyg. rozstalismy się po 2latach.. ja zerwałam i też sie okazał draniem.. chociaz wydaje mi się że po zerwaniu dowiedziałam się jeszcze bardziej gorszych rzeczy niż podczas naszego związku. ale cóż...:] ciesz się że masz chociaz przyjaciółkę!!:) ja nie mam, niestety już nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ważycie
bo to najważniejsze pytanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko o chłopach :] a jak Ci się coś nie podoba, to nie pisz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęściara_
Jolie czasem wlasnie nawet na najblizszej osobie mozna sie zawiesc, dlatego ja uwazam ze nigdy do konca nie mozna ufac. A skad jestes Jolie i inne dziewzyny ? Moze blisko i bylaby szansa sie poznac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważę tonę, ale nie chce mi się odchudzać. Mogę porozmawiać o tym, jak moja mama dzisiaj płakała przez pracę i tatę, ale prawdę mówiąc nie mama ochoty wyciągać takich spraw na forum, bo i tak mi nikt w tym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile wazycie
twoje bmi wynosi 19,38 a idealne to 22. troszku za chuda jestes. a mimoza czemu sie odchudza?? 169 wzrostu i 59 kg wagi to przeciez waga niemal idalna !!! ja tych nastolatek nie rozumiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×