Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca pomocy 21

dziewczyny jak szybko wyszczuplić uda

Polecane posty

Gość lutharien
i jaką dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonely24xD
Cześć Wszystkim chciała bym schudnąć w udach Mam wzrostu 160 i waze 46 kg..Nie uwazacie ze mam nadwage mi sie tak wydaje ...W tej hwili z tymi udami wstydze sie iść na basem popływać:) Myśle ze mi pomorze bieganie ale Nie wiem o co hodzi z tą folią w cztm ona pomoze ją sie pszywi.ązuje do ud czy jak :PBardzo prosze o Odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lonely24xD Moim zdaniem jestes baardzo chuda. 46 kg? Normalnie marzenie jak dla mnie. Ja waze 52 przy wzroscie 165 cm - to teraz masz porownanie;) Nie zadreczaj sie - z pewnoscia mozesz isc na basen bez jakichkolwiek kompleksow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie uda
Witam wszystkich,jestem tu nowa,bardzo zainteresowala mnie ta strona.Od zeszlego wrzesnia 2008roku do dzis schudlam 15kg,wazylam 75kg teraz 60.Ale nadal mam problem z udami,sa ciegle nieksztaltne i zbyt wiele na nich sadelka.Na poczatku tylko cwiczylam ,aby ujedrnic swe posladki i uda,ale potem przeszlam na diete ,zaczelam w duzych ilosciach jesc warzywa i owoce,ale niewszystkie.Moje uda schudly ,ale nie tak jak bym chciala,Zawsze nosilam rozmiar 44 lub 42 obecnie przebieram w ciuchach o rozmiarze 36 i 38,tyle ze moje uda sprawiaja wrazenie ,ze wszystko jest nieproporcjonalne,prosze o pomoc niemam az tyle czasu na cwiczenia,jakbym chciala.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia na siłowni ładnie modelują ciało. Najbardziej lubię orbitrek, bo na nim najwięcej spalam kcal (jeżdżę godzinę). Pozbyłam się boków, mam szczuplejsze boidra i nogi, ale... ubyło mi cm w biuście czego nie chciałam i nadal mam okrągły brzuch :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri, ćwiczysz tylko na orbitreku? ja na każdym ćwiczę po 10 czy 15min...Nie wiem czy to dobrze, czy bardziej skupić się na jednym urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam orbitreka w domu, kiedys na nim biegalam ale mi sie znudzilo, warto wrocic z tego co czytam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodenki z pianki
sa bardzo dobrym sposobem, nie przepuszczaja powietrza, wiec tluszcz szybciej sie topi, pomagaja zwalczyc cellulit, skoro tluszcz sie topi to wlasnie te nierowne wypulkosci pod skora zwane cellulitem tez uciekaja..poszukajcie sobie, mozna zamowic z jakiegos katalogu wysylkowego kosztuja chyba okolo 50zl, ja troche biegam i jezdze rowerem, poza tym dzialaja wygladzajaco na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próbuje...
Ja bardzo bym chciała zchudnąć udach i łydkach.Mam bardzo szczupły brzuch,mam sliczną talie rece też mam szczupłr chodzi mi o to że nic mi tam nie zwisa,ale nogi...nogi to jest czysta masakra!Od jutra zaczynam ćwiczenia dumnej z siebie mam nadzieje że pomogą bo jak nie to nie wiem czego mam sie łapać żeby w końcu mieć fajne,ładne nogi!Piszcie na mojego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia18
UDA ... TO MOJA ZMORA ;(( przez nie wogole nie czuje sie atrakcyjna ;(( poraszka ;( cwicze od 3 dni i jestem zalamana bo nie widze zadnych efektow ;(( nie jem slodyczy ( umieram!! ), jem malo i wogole i nic ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia 18
milagro bardzo ci dziekuję ;** nie wiesz za co ?? a no za umieszczenie tekstu o swojej kolezace ;* ta folia ... naprawde dziala ;):) nalozylam taka folie na uda ( mysle sobie ryzyk -fizyk), po 20 minutach biegu mialam cale mokre uda i spodnie (co oznacza ze tkanka tluszczowa zostaje spalana). Biegam godzinke dziennie od 30 czerwca i dopiero dzis widze roznice ( niewielka ale jest ;)) bede biegac codziennie z ta folia. Naloze ja na uda i kolana ( bo przy kolanach mam tez tluszczyk;() i na brzuszek i "boczki" (brzuch to mam akurat umiesniony i plaski ale nie zaszkjodzi ;p) jeszce raz dziekuje ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia 18
Laura Diaz dziekuje za wsparcie i dobre rady ;** jestes kochana ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonella123
Sprobuj tego: http://www.bodytemple.pl/index.php?p312,krem-redukujacy-tkanke-tluszczowa-profesjonalny-500ml Mnie pomoglo, profesjonalny produkt za niska cene :DD i opoakowanie starcza naprawde na dluuuugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMaMa
jejq widze ze nie jestem sama ;/ UDA moja zmora :( jestem wysoka , mam szcuply brzuch wciecie w tali a uda obw. 61 cm. ;/ wyglada to okropnie .. a boje sie ze poprzez cwiczenia je powieksze (miesnie) co polecacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1987wrocław
juhu :) piekny temat ale nie moeg znalesc tematu folii w sensie co pod folią ma sie znajdowac oraz czy iankowe spodnie sa lepsze czy gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaAudaWielkie
prosze napiszcie co pod folie jaka masa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ćwiczenia na orbitreku. Ja ćwiczę od 2 miesięcy 2 razy w tygodniu po godzinie i widzę duże różnice. Na rowerku też można, tylko ważne jest, żeby ćwiczyć na najłatwiejszym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kupić sobie jakoś steper albo cos w tym guście. Popatrz sobie na hellhound.pl, mają bardzo duży wybór różnorodnych sprzętów dla sportowców naprawdę dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kupić sobie jakoś steper albo cos w tym guście. Popatrz sobie na hellhound.pl, mają bardzo duży wybór różnorodnych sprzętów dla sportowców naprawdę dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppy89
Hej dziewczyny! No ja też mam straszny problem z udami...może nie są one grube ale są okazałe...chciałabym mieć zgrabne nogi ale jakoś nie mam motywacji poćwiczę 3dni a później a to nie mam czasu albo mi się nie chce...ale pamiętam, że dobrym sposobem na uda jest długi spacer raz dziennie moze i nie daje tyle co ćwiczenia ale z lekkim ograniczeniem jedzenia po troszku są efekty:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio sporo dobrego słyszałam o programach odchudzających w centrum SPA Primavera Co o tym myślicie http://www.primaveraspa.pl/?go=odchudzanie Chętnie bym z czegoś takiego skorzystała...może rzucę wszystko, spakuję się i pojadę na małe wczasy. Odpocznę, a przy okazji popracuję nad swoją sylwetką. To by było coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię to tak
biorę kawał, odcinam i zaszywam. to jest szybki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsetta
ja po drugiej ciazy tez musialam sie odchudzic w ciagu miesiaca schudlam 10 kilo,tylko pamietajcie nic nie daje 100 procentowych efektow,cwiczylam codziennie po 20 min,chodzilam w spodenkach odchudzajacych,owijalam sie folia(ale to akurat slaby efekt dalo bo to dobry sposob na wyparowanie wody z organizmu a u mnie byl problem z tk tluszczowa,smarowalam sie serum firmy galenic-polecam,u kosmetyczki kupilam taki krem kosztuje ok 100 zl jest bardzo wydajny,dla osob otylych,spala tk tluszczowa(u mnie w biodrach bylo 100cm teraz jest 85,w talii bylo 86 jest 60,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochającyŁukasz
Jak to powiedziałem mojej promotorce Kochanego ciała nigdy nie za wiele :)) Więc dziewczyny krągłość wasze są piękne i pełne wdzięku :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiola___
ja też od dziś ćwiczę cała nie jestem taka gruba jak te uda grrr typowa gruszka jestem gruszola bleee DAMY RADĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja jakoś nie jestem zbyt wytrwała w ćwiczeniach, poćwiczę kilka dni i potem a to zapomnę a to już jestem zmęczona za to kupiłam sobie buty w których jak się chodzi to się samo ćwiczy :-) nóżki się wysmuklają, pupa ujędrnia i podnosi buty nazywają się EasyTone a jak jesteście ciekawe jak to działa to tu jest opis :D http://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Reebok-EasyTone tylko trzeba je naprawdę nosić, jak siedzą w szafie to niestety nie działają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam_o_problemie
Jeżeli zmęczenie i pot na siłowni nie dla nas a chcemy mieć szybkie efekty w postaci szczuplejszych ud to można korzystać z zabiegów elektrostymulacji. Ja na elektrostymulację chodzę do vip studio na Miechowską w Krakowie i jestem zadowolona z rezultatów. Co miesiąc profilaktycznie biorę sobie jeden taki zabieg dla podtrzymania dobrej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj z wyszczuplaniem ud to jest zawsze problem, łatwiej zdecydowanie wyszczuplić jest inne części ciała. Moja koleżanka też borykała się z takim problemem i jedyne co jej pomogło to masaże odchudzające i wyszczuplające:) polecam ci takie zabiegi w Primavera spa w Jastrzębiej Górze. Polecam pakiet zabiegów wyszczuplająco odchudzających w tym spa:) Zabiegi są naprawdę świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×