Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca pomocy 21

dziewczyny jak szybko wyszczuplić uda

Polecane posty

Gość ewt134
witam:) mam 164 i wazę 59kg. mam stanowczo budowę gruszki, wiec nie jest mi łatwo odchudzic biodra, bo zawsze gdy stosuje dietę to chudne tam gdzie nie powinnam czyli biust;/ czy znacie jakas dobra a najlepiej sprawdzona dietę tylko i wyłacznie na biodra, uda itp. z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla gruszek tylko ćwiczenia
dla gruszek tylko ćwiczenia, przy diecie będziesz chudnąć w cyckach, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowaa...
przeciez z owijaniem folia to nie dciems to dziala na zasadzie sauny (bo nie folia aluminiowa owijasz nogi a ta do kanapek przezroczysta :p ) ja wlasnie tez musze sie zabrac za cwiczenia zeby ujedrnic sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajęczyca91
Moje uda szybko wyszczuplały i nabrały bardzo łądnego kształtu po tym, jak zaczęłam regularnie biegać. Polecam - biegam co drugi dzień, czuję się zrelaksowana, dotleniona, tracę zbędne kalorie, a do tego wszystkiego mam coraz ładniejsze nogi :) Radzę jednak biegać z pulsometrem, wtedy to daje najlepsze efekty. Jest duża zależność między chudnięciem a pulsem (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3964254&start=9600) o czym odchudzające się często nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
Moje kolana nie mogą być przeciązane bieganiem, więc pewnie pozostał mi rower i folia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna123456789
Jak nic nie jem i mam dietę to nie muszę ćwiczyć. Jak to czytam to nie wierzę że możecie być aż tak zdesperowane. ZBILANSOWANA DIETA. NIEPODJADANIE W NOCY. I ZDROWY TRYB ŻYCIA. ROWER, MOŻE BIEGANIE ZALEŻY OD STANU ZDROWIA, FITNESS. Ale nie żadne folie, diety, głodzenie się, picie wody w ilości 8 litrów (tak apropos taka ilość rozpycha żołądek i chce Ci się więcej jeść, wystarczą 2 litr !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajeczyca91
zgadzam się. te zabiegi, o których piszecie, może i są dobre na ujędrnianie skóry, już po schudnięciu, ale najpierw trzeba po prostu zmienić nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć. jeśli nie wyobrażacie sobie życia na diecie, to postawcie na intensywny ruch. jeszcze raz polecam bieganie, bo z własnego doświadczenia wiem, że jest ono naprawdę skuteczną metodą na sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza na uda jest
jazda konna kiedys mialam gruba gabczasta galarete z celulitem ze wstydzilam sie zalozyc szorty, a 10 miesiacach jazdy konnej (raz w tygodniu) mam takie nogi ze fotki w szortach mam na facebooku i jest na co popatrzec :-D i zadnych kremow, folii itp. juz przepraktykowalam. teraz musze tylko znalezc cos na zgubienie brzucha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajeczyca91
jak sobie pomyślę o jeździe konnej, to faktycznie może to być bardzo przyjemne, ale to wiąże się też z kosztami, czasem dojazdu, bo te zdadniny są najczęściej na obrzeżach miasta... a biegać można wszędzie i zawsze (no, może poza deszczowym dniem) o każdej porze dnia/nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułeczkka
najmocniej przepraszam za to powielenie, błąd ładowania strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakawaka00
Polecam bieganie Jest dobre na wszystko. Teraz jest na to idealna pogoda. Jak przyjdzie zimna można dalej biegać na bieżni oglądając swój ulubiony serial Właśnie się przymierzam do zakupu tego sprzętu. Fajne propozycje znalazłam na http://mmo.pl/44-bieznie . Ceny atrakcyjne i profesjonalny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej! Na wyszczuplenie ud polecam ćwiczenia na hoola-hopie z lekko ugiętymi nogami. Ja kręciłam na kółku po godzinie przez 2 miesiące i rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania:) Jedyny problem był taki, że po 3 tyg. zaczęły boleć mnie stawy kolanowe, ale kupiłam sobie sól jodowo-bromową i robiłam w niej kąpiele, bóle zaczęły przechodzić. Także generalnie polecam kółeczko:) Choć bieganie też pewnie jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuśka23
Moze powinnaś jeszcze spróbować z cwiczeń Vacu/Body Space JA dostałam z pracy MultikarnetOk i zamaist basenu i siłowny wybrałam sobie taki sposób na pozbycie sie problemów z grubymi udami. Po miesiącu już widze pierwsze, doskonałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnym pomysłem jest skorzystanie z bogactwa filmików z ćwiczeniami. Popularne portale udostępniają miliony takich nagrań. Dzięki temu nauczysz się nowych typów ćwiczeń i zyskasz motywację do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddsaasd
sdffdsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi56
Jestem jeszcze mloda i strasznie wysoka, marze by schudnac na nogach. I od dzis zaczne cwiczenia "dumnej z siebie" Mam 170 cm waze 50 kg w udach mam 49 cm a w lydkach 28. Chce schudnac bo zle czuje sie w swojej figurze. Po tyg napisze efekty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facet28
jak Ci idzie??sa pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhfj
i jak zwykle obiecuje ze napisze a pozniej temat umiera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ins. fit
Boże za głowe sie łapie jak widze co niektóre dziewczyny piszą...odchodzanie ma być zdowe, jak zaczniecie sie głodzić to przytyjecie!!!!wasz organizm myśli! on nie traktuje waszej głodówki jako odchodzane tylko jako TRUDNE CZASY!!! i natychmiast po tym jak coś zjecie magazynuje to bo boi sie kolejnego zagłodzenia! Dieta ma być zdrowa i glodne na niej macie nie być! trzeba odrzucić przede wszystkim węglowodany, pić wode ktora oczyszcza organizm z toksyn i ruszać sie, nawet wieczorny spacer wystarczy(jeśli mało chcecie spalić) jesli jest to spora nadwaga to trzeba uwierzyć w siebie znaleźć motywacje zapisać sie na siłownie lub pracować w domu a efekty przyjdą wszystkie was pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka nie kuleczka
hej dziewczyny. Ja od 27,09,12 zaczelam robic wybrane cwiczenia, ktore polecila jedna z forumowiczek na 1szej str tematu. Z ud zeszło na razie 3,5 cm ale to z tego wzgledu, ze wole teraz na spokojnie je wyszczuplac, bo bez cwiczen i przez stres schudlam 8 kilogramów od wakacji i aktualnie waze 49 kilogramow. Staram się cwiczyc codziennie rano, jednak ostatnio poranne cwiczenia przed sniadaniem wykonuje tylko 4 razy w tygodniu, zwiazane z tym ze wczesnie do pracy musze 3 razy w tygodniu wstawac. Ale i tak są efekty, ze spada mi 0,5 cm co dwa dni. Za tydzien dotra do mnie banki chinskie z oliwka antycelluliowa ziaji, wiec moze masaze tez jakos wespra moja walke o szczuple uda i troche ja przyspiesza. zmodyfikowalam te jednak tak, ze wybrałam sobie tylko niektóre z nich, czyli krążenie bioder, przysiady, skłony, rowerek i nożyce-do tego dodalam cwiczenia ze stronki gdzie było zestaw 12 cwiczen na uda, gdzie tez tylko wybralam niektóre z nich. A te ćwiczenia to klęk podparty na dłoniach, tułów prosty, nastepnie unosimy do tylu prosta noge i zginamy w kolanie, i wykonymy naprzemian wymachy ugieta w kolanie noga do gory 8-10 w czterech seriach z 15 sekundowa przerwa. Kolejne cwiczenie to rozchylanie nog na boki 10 razy w 4seriach z 15 sekundowa przerwa. Kolejne cwiczenia nogi unosimy do gory proste a potem jakbysmy pompowaly wode uginamy zlaczone nogi i przyciagamy je do siebie 4 serie po 10 powtorzen. cwiczenie a'la próba siadania na krzesle, tez 10 powtorzen w 4 seriach. Kolejna grupa cwiczen to lezenie na brzuchu. rece wsunac pod czolo, 1sze cwiczenie polega na unoszeniu naprzemiennym wyprostowanych nog do tylu na lezaco. Podnosić ta by czuc napiecie miesni w posladkach, 4serie 10 powtorzen. kolejne w 2 seriach po dziesiec tylko zamiast wyprostowanych nog naprzemiennie wyciagamy do tylu zgieta w kolanie noge pod katem prostym. trzecie cwiczenie 2 serie 10 powtorzen, ugiete w kolanach nogi tym razem zlaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisz się do fitness na ABT lub latino fit. Fajna rzecz, polecam :) Aha i okłady z guam polecam każdej kobiecie na cellulit. Rewelacja! Trochę śmierdzi i trzeba być cieprliwym ale po jednej serii 10 zabiegów sposobem domowym nie zmniejszyła mi się to świństwo :-). O latino możecie poczytać http://www.perfect-gym.pl/offer/more/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy na zabieg cavi-lipo, do centrum odchudzania corpo fit w warszawie www.corpofit.pl rewelacyjne efekty wyszczuplajace w miejscu poddanym zabiegowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loollcciiaakk
dzięki za ćwiczenia na prawdę mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
a jakie konkretnie cwiczenia Ci pomogły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo .
siema wam laski . widzę że szybko chcecie schudnąć z ud , ja też bardzo chcę i cieszę się że nie jestem w tym sama . mam ponad 1.60 wzrostu a ważę 49 kg ... mam grube uda , w kuchni biegałam sobie na leżaka ćwiczyłam te nogi i dały efekty ale nie wiem jak zdrowo się odżywiać żeby znów nie zgrubnąć ... oczywiście nadal mi się nie podobają moje uda bo są grube . Ale proszę ćwiczyć nogi , próbować robić szpagaty pobiegać i myślę że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×