Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca pomocy 21

dziewczyny jak szybko wyszczuplić uda

Polecane posty

Gość wisienka84
Hej dziewczyny !Jestem tutaj nowa i chciała bym się Was poradzić mój wzrost to 1.70 cm ,waga 62kg ,bardzo chciała bym schudnąć do 56kg,ale największy mój problem to są moje pośladki które trzęsą się jak galaretka ,w ogóle nie są jędrne co mnie przeraża ,chcę sobie kupić nowy strój kąpielowy i chyba nic mi nie pozostało tylko strój z szortami bo na dodatek mam rozstępy na tych pośladkach i muszę je jakoś zakryć,proszę poradzcie mi coś jeżeli w ogóle da się coś z tym zrobić !? Pozdrawiam i życzę silnej woli bo ja nie mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lucy
jastey jakos nie dałaś znac po miesiącu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokole oko 123
Mariolalola a jaki polecasz stepper? bo ja mam boczny kettlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaa90
Ja mam taki: http://www.asport.pl/p/8913,559/steper-escalator-gray-spokey/ Najprostszy i najskuteczniejszy. Miałam kiedyś z linkami, ale się pourywały, a potem sam stepper też się popsuł. A ten jest prosty, taki i skuteczny, bo z ud mi w miesiąc ćwiczeń zeszło z obwodu 3 cm :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheg
czy któraś z was wykonywała te ćwiczenia DUMNEJ Z SIEBIE ?? jeśli tak to proszę o odp . dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika ma las
Rezygnujemy ze słodzenia herbaty. Należy także ograniczyć spożycie kawy. Szczególnie, gdy lubimy słodką i ze śmietanką. Zwykłą herbatę najlepiej zastąpić zieloną lub czerwoną, która jest znakomitym spalaczem kalorii. Pobudza przemianę materii. Należy zapomnieć o wszelkich słodkich napojach typu Sprite, Coca Cola itp.. http://nuclearts.pl/leczenie/jak-schudnac-w-udach-i-biodrach-skuteczne-metody-i-cwiczenia-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4354364563
biegaj i jezdij na rolkach w wakacie a na łyżwach w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżidżij
Tak ja je wykonywałam i muszę powiedzieć, że.................................................................................................................... gówno dają, zero efektów nie mam pojęcia jak jej to się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja889
milenka84 jeśli chcesz wyszczuplić wewnętrzną stronę ud to jest na to dobre, proste i co najważniejsze wygodne ćwiczenie, które możesz wykonywać nawet np. w czasie oglądania telewizji. mówię o motylku, siadasz na ziemi, stopy złączone, nogi zgięte w kolanach i ciągniesz kolana do podłogi. jeśli nie czujesz bólu bardziej zegnij kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menel mówi dzień dobry
wpiszcie w youtube "namaksie" czy jakoś tak jest str bodajże fitness na maksie- instruktorka fajna i pokazuje proste ćw które działają. Ja zrzuciłam w udach kilka cm przetsałam i żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DZISIAJ ZACZELAM CWICZENIA DUMNEJ Z SIEBIE, ZOBACZYMY JAK TO BEDZIE SIE SPRAWDZAŁO. PRZYZNAM,ŻE TE DWA LATA TEMU JA WYKONYWALAM PODOBNE CWICZENIA OKOLO ODZINY DZIENNIE TO BARDZIEJ BYLAM ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYGLADU. ZA TYDZIEN NAPISZE CZY COS SIE ZMIENILO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika234
Niesamowite i proste ćwiczenia na uda a 100 % satysfakcji i rezultatów, tak ćwiczyć to sama przyjemność.., Tego jeszcze nie znałaś, poznaj najlepsze zestawy ćwiczeń na uda: http://trening-fitness.pl/tag/cwiczenia-na-uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczenia dumnej z siebie
są super, polecam!!! szczerze piszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczenia dumnej z siebie
niech się stanie ikoną tego forum, bo na uda nie ma nic lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzie ;***
tak czytam i czytam i chyba w końcu będę musiała coś zrobić z tymi moimi udami ;) bo zawsze sobie tłumaczyłam ma szkolę nie mam czasu itp... albo zaczynałam i kończyłam po 2 dniach a jak tak sobie czytam co wy tu robicie to mi się tak wstyd trochę robi więc biorę się za siebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines666
Hej! Wyszczuplisz uda dzięki bieganiu. Musisz tylko być wytrwała i prowadzić treningi regularnie i najlepiej nie po 15 minut dziennie, tylko dłużej. Bieganie świetnie ujędrnia nogi. Zapewniam Cię, że zobaczysz dużą różnicę. Ja biegałam swojego czasu po około godzinę dziennie (lekki trucht) i efekt był świetny. Z tym, że schudniesz wtedy nie tylko udach, ale na całym ciele. Biegając po godzinie około 3-4 razy w tygodniu to jest więcej niż pewne, bo proces spalania tkanki tłuszczowej rozpoczyna się po 40 minutach od rozpoczęcia treningu. Jeśli zdecydujesz się na bieganie z dużą częstotliwością, zwróć uwagę na to, że po krótkim czasie kolana zaczną wołać o pomoc - doświadczyłam tego na sobie. Musisz przyjmować jakieś suplementy wzmacniające stawy. Albo inna fajna rzecz - Salco - sól lecznicza, wzmacniająca mięśnie i stawy w okresie wzmożonego treningu. Możesz ją kupić w aptece. Bardzo dobrze działa, z tym, że potrzeba około 3 tygodni żeby poczuć te rezultaty. Życzę powodzenia w treningach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamjj
Cześć Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp. http://sukcesosobisty.pl/ Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem gruba, ale bd chuda :D
Myśle ze to coś z owijaniem is folią to wielka ściema... -_- Dziewczyny , nie dajmy sb kitu wciskać... Zacznijmy pożądanie ćwiczyć. Wszystkie ćwiczenia pomagają... Tylko trzeba ćwiczyć wiecej niz pól godziny ;D ja niedawno postanowiłam schudnąć i zgubil juz 0,5 kg. Wszystkim którzy mają takie plany jak ja życzę powodzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophophop w górę
up up up up !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena77
Chodzę od pewnego czasu na Afro Dance i największe efekty zauważyłam właśnie na udach i może na pośladkach. Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ja chodzę do Ananday w Krakowie, i mam dużo więcej energii po takich zajęciach niż po normalnym areobiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłkarka ;p
hej .. wiecie ja też mam problem z udami a szczególnie ich wewnętrzną stroną .. mam 17 lat waże 51 kg przy wzroscie 163cm.. w udzie mam 53cm .. od 5 lat trenuje piłke ręczną i jak to bywa u szczypiornistów mam bardzo umięśnione uda.. chociaż ćwicze regularnie i biegam to co prawda schudłam dużo ale uda mam nadal masywne .. spróbuje robić ćwiczenia dumnej z siebie .. a jeżeli chodzi o to że uda bolą na drugi dzień po ćwiczeniach to znaczu że przećwiczyliśmy mięsień, zmniejsza się wtedy jego masa ponieważ nie ma skąd brać tkanki tłuszczowej do spalania .. starajcie się nie jeść po wykonaniu ćwiczeń jakiś czas po wykonywaniu ćwiczeń .. a jeżeli chcecie tylko schubnąć poilecam diete białkową jest naprawde skuteczna ;) pozdrawiam odezwe się za tydzień ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaploplo
kurcze chyba tez zaczne te cwiczenia na uda.. i polecam bieganie w zeszle wakacje przez miesiac biegalam 2-3 razy w tygodniu po jakies 20 min i po jakims czasie schudlam w udach i na tylku.. wtedy jednak zaniechalam rannych biegow ale teraz chyba do tego wroce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 252
Mam 15 lat i waże 75 kg , mam 166 wzrostu , i nienawidze swojego ciała musze schudnąć bo zwariuje , musze schudnąć 15 kg . POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 bit
każdy tu pisze że te cw są swietne i wgl tylko dlaczego nikt nie pisze efektów mam 161cm wzrostu i waże 54 kg wszyscy mi mówią że wyglądam szczupło ale jak staje przed lusterkiem to widze słonia. Więc od wczoraj zaczęłam biegać z koleżanką i żuciłam słodycze. Piszcie efekty bo niby zaczynacie, piszecie ze opowiecie jakie efekty mija 2 lata i nic. Możecie mi coś wiecej napisać o tej foli? w udzie mam 53 i chciałabym mieć chociaż 48-49 może zaczne te ćwiczenia jeśli tylko wiecej osób napisze czy one pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie normalna dziewczyna
każdy tu pisze że te cw są swietne i wgl tylko dlaczego nikt nie pisze efektów mam 161cm wzrostu i waże 54 kg wszyscy mi mówią że wyglądam szczupło ale jak staje przed lusterkiem to widze słonia. Więc od wczoraj zaczęłam biegać z koleżanką i żuciłam słodycze. Piszcie efekty bo niby zaczynacie, piszecie ze opowiecie jakie efekty mija 2 lata i nic. Możecie mi coś wiecej napisać o tej foli? w udzie mam 53 i chciałabym mieć chociaż 48-49 może zaczne te ćwiczenia jeśli tylko wiecej osób napisze czy one pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko11
hej jakie to są te ćwiczenia dumnej z siebie podacie jakis link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×