Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca pomocy 21

dziewczyny jak szybko wyszczuplić uda

Polecane posty

Przede wszystkim nie ma większej różnicy z jakimi partiami ciała, mamy problem, czyli z jakich partii chciałybyśmy schudnąć, ponieważ nie można wybrać sobie danej partii ciała do schudnięcia Należy wykonywać trening aerobowy czyli trening spalający tkankę tłuszczową oraz przestrzegać odpowiedniej diety a to z których partii ciała tkanka tłuszczowa będzie spadać najszybciej jest uwarunkowane genetycznie, kobiety najgorszy problem mają z pozbyciem się tkanki z okolicy ud i bioder natomiast najszybciej tkanka tłuszczowa spada z górnych partii, tułowia. Tak czy inaczej jaka partia ciała by to nie była czeka Cię dieta oraz trening spalający tkankę tłuszczową. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igunia94
kurcze jak was czytam to normalnie jakoś dziwnie się czuje wy wszystkie jesteście chude i nie rozumiem waszego gadania ja mogłabym sobie pogadac mam 165wzrostu ważę około 70 kg a wymiary tak około 102/93/95 i wkurza mnie mój brzuch uda i wgl ale nie czuje potrzeby odchudzania się choć w klasie jestem najgrubsza wisi mi to a wy dziewczyny uwierzcie w siebie i nie zmieniajcie się na siłę w wieszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na hellhound.pl jest cała gama specjalistycznych spalaczy tłuszczu, których skład został zaprojektowany w taki sposób, aby atakować tłuszcz w miejscach, gdzie jest go najwięcej i skąd njatrudniej się go pozbyć, spalić. Dlatego nie szukaj cudownych diet tygodniowych, ani "bezwysiłkowych ćwiczeń" (oksymoron), tylko zakup wysokiej jakości produkt, który w połączeniu z ćwiczeniami da Ci najlepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeee
jejq. z tego co widzę to nie TYLKO ja mam problemy z udami . Latem to aż wstyd wyjść w spódniczce mini . Chciałabym trochę stracić na wadze i w końcu się jakoś pokazać. będę korzystać z rad " dumnej z siebie " , bo zapewne dobrze na tym wyjdę . ; )) pozdrawiam. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryciucha
hej dziewczyny! :) jak już tyle z was wykonuje ćwiczenia "dumnej z siebie" to może podzielicie się efektami ?;* Bardzo prosze, bo też mam problem z moimi udami. Mam 165cm wzrostu, 56kg, 58cm W UDZIE!!! (TRAGEDIA!) i płaski brzuch, żadnych boczków. Więc jak się mają do tego moje nogi :(( Marzę o tym by stracic 8 cm w tych nieszczęsnych udach. Czy ćwiczenia "dumnej z siebie" pomogą mi stracić aż tyle? i w około jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryciucha
"dumna z siebie" dodała te ćwiczenia na forum już 2 lata temu. Ciekawa jestem ile już straciła, jeśli wtedy po miesiącu już miała 4 cm mniej w udzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deomelia
hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie, jeśli będziesz chodzić na pilates. Dzięki temu uda Ci się na pewno wyrzeźbić ładnie uda i je odpowiednio rozciągnąć tak, by miały ładny kształt. Tylko do tego potrzeba do tego bardzo wygodnych ubrań, ale to nie problem, bo znajdziesz je na tanisport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniśka
Zaczęłam biegać i skakać na skakance. biegam z koleżanką już do 2 tygodni i już widzę efekty.Co drugi dzień po 30 minut a jak nie biegamy to 15 min skakanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Dziewczyny - folia to nie jest najlepszy pomysł. Wydaje mi się, że przez to łatwo zrobić sobie krzywdę, nabawić się odparzeń, czy zwyczajnych podrażnień skóry. Już chyba lepiej będzie, jak się skonsultujesz / skonsultujecie z trenerem na siłowni. Jest masa profesjonalnych ćwiczeń, które rozwiążą problem grubych nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny ;) tez mam problem z udami.. od niedawna zacełam je zauwazac, wczesniej mi w ogole nie przeszkadzały ;) mam juz dosc zakrywania ud przed chłopakiem czy nawet przed znajomymi. zaczynam sie tego bardzo wstydzic wiec nie czekam długo od jutra zabieram sie za cwiczenia i totalną odtawke słodyczy oraz tłustych rzeczy :) jestem ciekawa waszych wyników i rezultatów po wzmaganiach ze swoim ciałem. wzajemna wymiana swoich osiagniec bardziej motywuje do działania :] nie bardzo stac mnie na silownie czy zakop jakis profesjonalnych rzeczy, wiec zabieram sie najpierw za sposoby dumnje z siebie. jezeli po 2 tygodniach moje wymiary sie nie zmniejsza znaczy ze czas bedzie szukac czegos innego. Mam 18 lat. Waga - 56 kg. Biodra - 90cm. Talia - 70cm. Udo - 57 cm a wzrost to 167 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny na uda i pośladki najlepszy jest aqua aerobic poważnie po 5 wizytach raz w tygodniu pupcia i nóżki zrobiły się smuklejsze. Co do folii to się sprawdza mam znajomego który był zapaśnikiem i np dzień przed ważeniem do walki zakładał na siebie folię 2 dresy i biegał po schodach w 10 piętrowym bloku :) spadał ok 3 kilo podczas godzinnego biegania. Po za tym folia też jest dobra na noc po gorącej kąpieli zrobić sobie gruboziarnisty piling albo pożądnie wypasować wklepać duużoo obojętnie jakiego rozgrzewającego kremu na cellulit owinąć się folią jakąś ciepłą piżamkę lub dresik 2 kołderki i do spania :) 2 3 razy w tygodniu takie spanko i nóżki jak ta lala oczywiście jakieś ćwiczenia też dobre do tego. Ja niestety nie mam samozaparcia i szybko tracę zapał pochodziłam na ten aqua aerobic spadły mi nóżki i tyle. A Aqua areobic powinien być na każdym basenie w Waszym mieście i nie jest stosunkowo drogi ja płaciłam 12 pln za h ćwiczenia w basenie fajna sprawa polecam :) Folia też jest dobra razem z kremami wyszczuplajacymi i wcale nie koniecznie tymi z najwyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1995
Ja używałam kremu na rozstępy i zauważyłam , że uda mi zaczęły chudnąć ;) Więc polecam krem na rozstępy ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniazdko
ja mam 52-53 cm przt 1,65 m i tez uwazam ze to stanowczo za duzo ( a ogólnie szczupła jestem tylko te grube uda fuuuuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
Dopisuję się do tego,co dziewczyny już pisały-odpowiednia dieta,ćwiczenia(zwłaszcza aeroby).Ja żeby wyszczuplić biodra, uda i pośladki chodziłam jeszcze na masaże próżniowo-manualne (pomogły w pozbyciu się skórki pomarańczowej i spłyceniu rozstępów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 Weidera albo pilates przy pełnej motywacji i samozaparciu przy około 2-3 m-cy ćwiczeń efekty rewelka tylko kwestia samozaparcia i kwestia czasu NIE LICZCIE NA EFEKTY PO 2 TYGODNIACH ĆWICZEŃ to nie realne , uzbrójcie się w cierpliwość a zobaczycie efekty tylko regularne ćwiczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zandra88 haloooooooooooooo my tu mówimy o odchudzaniu czy odwadnianiu się bo to zupełnie inne sprawy, jasne jak zrzucisz albo się wypocisz czyli oddasz wodę z organizmu to jesteś w stanie być lżejszym ale to nie o to choooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniazka
Cześć dziewczyny! Też miałam problem z udami. Miałam 57 cm w obwodzie, robiłam ćwiczenia prze 2-3 miesiące i straciłam może jakieś 2 cm. Potem już mi sie nie chciało wykonywać po kolei tych ćwiczeń to zaczęłam sobie biegać w miejscu w domu, podskakując z 1 nogi na drugą. I o dziwo w miesiąc z 57 cm zmniejszyłam obwód na 48 byłam zdziwiona teraz ciągle tak biegam ale teraz już pomału te cm spadają. Tylko, że po mimo, że moja uda nie są juz takie grube to i tak się trzęsą i widać że pokryte są tłuszczem nie wiem jak sie tego pozbyć. Teraz staram się je ujędrnić i wykonywać ćwiczenia powoli zobaczymy co z tego będzie. Tak naprawdę na każdego ćwiczenia wpływają w różny sposób dlatego trzeba próbować. Życzę szybkiego dotarcia do celu jakim sa szczupłe uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvVciaa_
Bardzo zainteresował mnie ten pomysł z folią . Zamierzam Go wypróbować . Jestem strasznie gruba i to wszędzie . Mam 170 cm wzrostu , 63 kg wagi . Niby mam odpowiednią wagę ciała , ale jestem strasznie obrośnięta tłuszczem . ;/ To jest ochydne . Sama do siebie czuję obrzydzenie , nie mogę na siebie patrzeć. ; / Obwód moich ud wynosi : 57 cm ! KATASTROFA ! ; ( Znacie może jakieś SKUTECZNE ćwiczenia , żeby pozbyć się tłuszczu z brzucha i boczków . Tylko nie potrzebuję , żadnych ćwiczeń na wyrobienie mięśni, ponieważ mam mięśnie , tylko są one ukryte pod wielką warstwą tłuszczu . ;/ Niedługo zacznę ćwiczyć z tą folią . Zobaczymy jakie będą efekty , czy to w ogóle pomoże . Za jakiś czas odezwę się i powiem Wam Drogie Panie, czy to jest skuteczne . Trzymajcie za mnie kciuki . Pozdrawiam . ;) Jakby ktoś miał jakieś propozycje na pozbycie się brzucha i boczków , i innych części ciała , czy zwyczajnie popisać to proszę pisać na mój e-mail . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ćwiczyć systematycznie, mam znajomą która codziennie biegała, metabolizm jej się zmienił, i bardzo schudła, musiała przerwać bieganie, teraz nie biega a na wadze nie przybiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To działa!!
Hej dziewczyny Miałam ten sam problem z udami co wy. Zaczęłam wykonywać ćwiczenia "dumnej z siebie" i straciłam 10 cm w ciągu 2.5 tygodnia, ale to nie wszystko odrzuciłam słodycze i różne tłuste potrawy. Jadłam ok.4 razy dziennie+owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati!
Hej! ;DD, rowniez cche schudnac.. mam 158m wzrostu i waz 48kg! jak dla mnie ta waga jest przerazajaca!! mam straszne grube uda!! i rozstepy!.. Takze uleglam dietom i cwiczeniom codziennym, oraz bieganiem, w miare to nawet wyychodzi! Trzyymam za was kciuki i wy tez za mnie trzymajcie! UDA NAM SIĘ!! (mam taka nadzieje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
Pati! laska pitolisz jak potluczona ja mam 152 cm i waze 46 kg i jestem bardzo zgrabna rozmiar 34 i szczerze to wygladam lepiej wazac 48 i przypominajac kobiete a nie wysuszonego kabanosa Ludzie maja powazniejsze problemy w zyciu od 48 kg przy 158 cm wez moze odchudz sie do 40 i traf na oddzial do szpitala Widac nudzi ci sie w zyciu ze masz takie problemy sa dziewczyny ktore maja nadwage sa powaznie chore albo martwia sie za co dziekco nakarmia a tobie przeszkadza 48 kg i robisz z tego wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno nikt tu nie zaglądał, a ja właśnie teraz postanowiłam wziąć się za siebie. Myślę o ćwiczeniach 'dumnej z siebie' aczkolwiek wydaje mi się, że wszystkich nie będę robić tylko te, które uważam za potrzebne dla mnie. Na początku znalazłam w sobie siłę walki. Teraz przystąpię do działania. Mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem. Moje uda - najgorsza rzecz jaka może być. Zawsze mis ie nie podobały i teraz wiem, że muszę coś z tym zrobić! Koniecznie. Jak zobaczę efekty - dam znać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och te uda
hej dziewczyny ja dzisiaj troche pobiegalam pi parku z udami owinietymi flia, dlugo nie dalam rady bo za pizno wstalam i slonce mnie zabilo!! ( za malo drzew w parku) teraz chce pocwiczyc i mam nadzieje ze tez bede dumna z siebie :) powodzenia dziewczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze powiedzieć
że robię ćwiczenia dumnej... od jakichś dwóch miesięcy. nie wszystkie, wybrane, głownie te na uda i pośladki. R E W E L A C J A !!!!!!!!!!!!! nogi mam nie do poznania, widać mięśnie (robiłam tez 8 min). super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnąć !
okey . mam nadzieje że pomogą ćwiczenia Dumna z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze powiedzieć
robię je nadal i wczoraj robiłam i 8 min buns. dziś czuje nogi, ojoj, jak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez robie 8min buns od 4 dni :P dzisiaj zrobilam kilka cwiczen dumnej z siebie ale tylko tych na uda. Ale tak mysle ze zamiast nich moze bede robic same przysiady ale w wiekszych ilosciach.. no zobaczymy czy cos sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×