Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca pomocy 21

dziewczyny jak szybko wyszczuplić uda

Polecane posty

Gość kafeteria2011
Polecam wam biegi i, co może brzmi śmiesznie - chodzenie po schodach. dodatkowo możecie zaopatrzyć się w buty, które ujędrniają pupę i uda. One mają taką odpowiednią podeszwę, która zaburza pion i przez to z,usza nawet przy chodzeniu nogi do zwiększonego wysiłku fizycznego. Z resztą poszukaj sobie takich butów na tanisport.pl, tam sobie wybierzesz odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawały o blondynkach
Otworzyłem sobie ten tak popularny temat i czytam. Jakaś Dumna z siebie w roku 2007 napisała "Ćwicze już od tygodnia i w udach straciłam 4 cm. w łydkach 2..." Nawet średnio inteligenta małpa pojmie od razu, że to potworne kłamstwo, bo tyle cm to można stracić po tygodniu tylko operacyjnie, jeżeli w tak krótkim czasie dostanie się termin operacji... Tymczasem niczym nie zrażone naiwniaczki brną dalej, karmiąc się kolejnymi bzdurami, przyznam że nie aż tak strasznymi, jak ta cytowana. A potem się dziwicie kawałom o blondynkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Gość marcixaaaa
hej. Wiecie jak pozbyc sie duzych brzydkowygladających miesni i boczkow po wewnetrznej stronie ud??? Mam 14 lat 55kg 65cm w tali, 52cm w udach, 38cm w lydce pomozcie pliiis! ja chcialabym chodzic w spodniczce a taki miesien spod spodniczki wystaje to jest straszne! Nie chce miec tylu miesni a w dodatku tluszczu i boczkow na udach! Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czym te baby na forum się załamują ? ja mam 173, waga 75 kg, udo 62! i jestem zadowolona! nauczcie się akceptować swój wygląd, a nie tylko narzekać chcesz przejść na dietę, musisz wytrwać na niej do końca życia bo i tak te cm wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond mayka
Hej dziewczyny :) Przeczytałam cały temat. Wczoraj pierwszy raz robiłam zestaw ćwiczeń "dumnej z siebie". Będę pisać o efektach. Tylko nie bardzo wiem ile razy w tygodniu je wykonywać ? Czy może codziennie ? Jakby się ktoś orientował, to proszę o pomoc. No i czekam na wiosnę, żeby zacząć biegać. Do lata musze wyszczuplić uda !!!! Razem damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palkatyk
Ok a wiec tak ja mam 178 cn wzrostu i waze 72, chcialabym schudnac tak z 7 kg zeby dobic do 65. Tylko mam problem nie wiem od czego zaczac . ;/ Dodam jeszcze ze mam nieskonczone 16 lat . ;P chcialabym schudnac z ud . to jest moje przeklenstwo. Brzuszek moj lupie nie powiem ze nie jest w mire ok ^^ Pomorzcie mi bardzo prosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palkatyk
Ok a wiec tak ja mam 178 cn wzrostu i waze 72, chcialabym schudnac tak z 7 kg zeby dobic do 65. Tylko mam problem nie wiem od czego zaczac . ;/ Dodam jeszcze ze mam nieskonczone 16 lat . ;P chcialabym schudnac z ud . to jest moje przeklenstwo. Brzuszek moj lupie nie powiem ze nie jest w mire ok ^^ Pomorzcie mi bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhuyree
test d­upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżyg dżyg
czytając pierwsze odpowiedzi ktoś powiedział, że nie może zabrać się za te ćwiczenia - tak szczerze to ja też nie mogłam. ale zaczęłam ćwiczyć po 80 brzuszków 20 przysiadów i 20 pompek dziennie i tak przez tydzień i weszło mi to w nałóg powiedzmy:D a potem jak już mi się nie chciało tego robić to motywacją było dla mnie to, że jak to teraz zostawię to ten tydzień pójdzie mi na marne, więc po co mi było ćwiczyć :P teraz ćwiczę ze dwa miesiące i podniosłam kilka dni temu poprzeczkę do 50 pompek, 50 przysiadów i 100 brzuszków, nie wiele więcej, ale coś jest. nie wiem ile schudłam czy co tam, bo nie liczę, robię to dla siebie, efektów chyba jednak nie ma, ale i tak jestem z siebie dumna, że w ogóle coś robię :D + doszła jeszcze deskorolka i 4 godziny dodatkowych sksów w szkole, i tak mamy 2 włefy obowiązkowe czyli 6h wfu w tygodniu + deska + moje serie, chyba coś z tego będzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....eluśka....................
dziewczyny a co powiecie na temat motylka/agrafki?? pomaga coś w wyszczupleniu nóg?? ktoś to używał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna1
hej;) mam 164cm wzrostu i waże 55kg mam małą dupe a wielkie uda----tragedia mam nadzieję żt te ćw pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszysko na ten temat
Wspaniałe i skuteczne ćwiczenia na uda: http://tnijurl.com/1a11f3cb9b6d/ sprawdź tez przy okazji na inne części ciała.... bardzo pozdrawiam....podziękujesz jak wyszczuplisz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlkA$
Masakra ja nie wiem co zrobić ważę 45kg mam dopiero 12 lat to masakra muszę dużo sadła zrzucić i będę wszystkiego próbować zaczynam od teraz. Moi rodzice mówią, że to efekt dojrzewania. A ja myślę , że jestem gruba i muszę zrzucić sadełko !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz DOPIERO 12 lat! jeszcze rośniesz, chcesz schudnąć to ćwicz, byle nie robić diet, bo zniszczysz sobie organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
W tym wieku radziłabym Ci zdrowo się odżywiać i zacząć uprawiać jakiś sport :) jeśli chcesz zadbać o swoje uda to spróbuj jazdy na rowerze. Mamy wiosnę, za oknami coraz ładniejsza pogoda więc można się wybrać na przejażdżkę razem ze znajomymi. Poza tym jazda na rowerze dobrze wpływa na nasze samopoczucie i kondycję, a dodatkowo ładnie formuje nam uda :) ja jeżdżę na swoim rowerze Giant Simple i jestem zadowolona ze swojej figury. Przy okazji pamiętaj, że rower jest teraz trendy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlkA$
Ale ze mnie się koleżanki śmieją i mi się chce płakać . Bo one mają zgrabne figury ,a ja nie jestem z najhutżych. Rower to dobry pomysł, ale ja za bardzo nie mam gdzie jeździć. I mi się chłopak podoba a on nie lubi trochę puszystych osób. Moja mama mówi, że mam ciężkie kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak w wieku 12 lat ? nie za szybka decyzja ? w tym wieku powinnaś cieszyć się dzieciństwem, koleżankami się nie martw, musisz zaakceptować siebie taką jaka jesteś, a rowerem to możesz wszędzie jeździć, po mieście, w parkach, bo pisząc że nie masz gdzie jeździć, niektórzy odczytują to tak jakby Ci się nie chciało a jeśli mama Ci mówi, że masz ciężki kości to na pewno tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlkA$
mi się chce jeździć, ale nie mam gdzie. Ale ciągle jerzdże na rolkach non stop. Codziennie po godzinę ale to nie skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam gigantyczne uda;/ od dzisiaj będę robić 8 minute legs i może coś pomoże a od jutra zaczynam biegać, muszę w końcu coś z sobą zrobić a nie tylko marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium w rosole
Dziewczyny zobaczcie to i wypowiedzcie sie prosze znalazłam taką opinię w necie: Jeśli chcesz wyszczuplić uda, bez przybierania na masie mięśniowej, unikaj przysiadów i wspięć z napinaniem mięśni nóg. Drogę do szczupłych ud przyspieszy też pływanie oraz rozciąganie, czyli stretching.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium w rosole
dla mnie to wydało się zaskakujące: unikaj przysiadów i wspięć z napinaniem mięśni nóg. te wspięcia to co to może być?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana27
hej dziewczyny. Powiedzcie mi czy moja waga jest odpowiednia czy powinnam schudnąć? Mam 164 cm wzrostu i ważę ok 48,5-49 kg. Moje uda i biodra wydają mi się wielkie. Mam próbować ćwiczeń dumnej z siebie czy dać sobie spokój? Błagam ratujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę nie jest dobrze tracić kilogramy w szybkim czasie. Bo jest to niedobre zarówno dla naszego organizmu jak i dla skóry. Póxniej trzeba ratować skórę takimi zabiegami jak ten: http://www.iqmedica.pl/plastyka-ud,52,3.html Najlepiej więc po prostu regularnie ćwiczyć tylko, że do tego potrzeba sporo samozaparcia i motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastey
Wzięłam się dziś za ćwiczenia Dumnej z siebie. Poczytałam troszkę i widzę, że dają efekty, a ja bardzo chce zmiejszyć swoje uda. Wiele razy widziałam, jak kobiety pisały, że będą informowały i rezultatach, a mimo to nic się nie pojawiało. Ja obiecuję, że za tydzień się odezwę i powiem, czy coś się u mnie zmieniło czy też nie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia2209
Zdsperowana27 masz 164cm i nie wazysz nawet 60 kg ? Czym tu się martwić :) ja mam 158 i waze 62 kg i żyje :) z tym że chodze na silownie ( bo lubie wysiłek fizyczny a nie żeby być Dir itp) i część tej wagi to poprostu mięśnie :) co z tego że jestem duza :) ważne że to wszystko jest jedrne i się nie rozlewa :) tylko też jedną rzecz mnie martwi :) jezdze konno i moje umiesnione uda zaczęły się coraz bardziej rozrastac :/ w tej chwili mam w najszerszym miejscu 58cm (!) i niech mi teraz powie co z takim udkiem zrobic ? Jak wyszczuplic umiesnione uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×