Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca pomocy 21

dziewczyny jak szybko wyszczuplić uda

Polecane posty

Gość gość
na co te skłony na stojąco? , co właściwie to ma dać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
według mnie każdy ruch jest dobry przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemnicza nie to bez sensu z tymi skłonami zamiast tego wybierz sobie kilka , kilkanaście ćwiczeń , np , nożyce, wejście na stołek , pompki przy ścianie, nożyce w leżeniu na brzuchu, rowerek , itp, każde ćwiczenie robisz pół minuty do minuty i zmiana i tak wszystkie ćwiczenia , a potem chwila przerwy i powtórka podglądnij różne jiliany i chodakowskie i zaadoptuj te które ci podejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
no ja jeszcze robie jak już pisałam wymachy nogami do góry czy jak to sie nazywa :) ale nie wiem czy to bardziej jest skuteczne od skłonów no i jeszcze jeżdzę na rowerku stacjonarnym ponad pół godziny :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem , wszystko to pisąłaś , zrozum ,że nie chodzi o konkretne ćwiczenia, akurat skłony są dość dziwne angażują mocno kręgosłup wiec lepiej zrezygnuj, chodzi o tempo i różnorodność, możesz robić cokolwiek byleby w odpowiednim tempie konkretne ćwiczenie nic nie daje jeśli niee robisz odpowiedniego tempa i przerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
no ok spróbuje jeszcze innych ćwiczeń ale z rowerka stacjonarnego nie zrezygnuje :) bo to właśnie jeżdżąc na rowerku dużo schudłam a teraz chce to kontynuować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
i dzięki skłonom też schudłam jeszcze zanim kupiłam rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej , ok , chodzi mi o to ,że takie skłony niepotrzebnie obciążają kręgosłup, a rowerek jest bardzo dobry tak samo bieganie czy np orbitrek, im bardziej wszechstronny ruch tym lepiej w sumie to prawda,że najważniejszy jest sam ruch , a nie to jakie ćwiczenie robisz np, jest cały wątek o dziewczynach , które katują się hula hop, same piszą , że mają poobijane to i tamto ale dalej ćwiczą , bóg jeden raczy wiedzieć dlaczego a jak wykonujesz jakieś kombinacje ćwiczeń to najlepiej kilka po sobie w krótkim czasie np , pół minuty na ręce , np z hantlami , potem jakieś podskoki, potem na brzuch itd w ten sposób męczysz cały organizm a nie poszczególne mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
ok :) od jutra dołącze ze trzy inne ćwiczenia :):):)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubeuuuudaa20
Witam mam podobny problem. Mój koszmar, który nie daje mi spokoju to grube uda i boczki. Przy 176cm wzrostu waze juz 65 kg. Zawsze ta waga oscylowała wokól 60, 59kg. Nie wiem co byloby najodpowiedniejsze: dieta oczyszajaca cwiczenia i folia czy moze bieganie ograniczenie słodyczy. Czego nie powinnam już jeść co jest szczególnie niezdrowe i powoduje odkładanie się tłuszczu w dolnych partiach brzucha, wewn części ud?? Czy znacie jakis ekspresowy sposob na wyszczuplenie tych częsci ciała. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
Witaj :) hmmm co ci mogę doradzić :):) zrób sobie może 2-tygodniową diete no i codziennie dużo ćwicz przede wszystkim jeżeli masz w domu rowerek stacjonarny to jezdzij na nim tak ponad pół godziny dziennie ale w dość szybkim tempie no a jeśli nie masz rowerka to możesz robić zwykły rowerek na leżąco do tego rób wymachy nogami obiema jednocześnie możesz też robić 45 minutowe skłony na stojąco :) mi to pomogło i dużo już schudłam i myśle że tobie też to coś da trzymam kciuki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak? ćwiczyć, na siłowni są maszyny ćwiczące odpowiednie partie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubeuuuudaa20
Tajemnicza9000: Na czym polegac ma ta dieta? Na jakich produktach skupic uwagę a czego unikac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
zrezygnuj ze słodyczy ze smażonych rzeczy , tłustych a jedz przede wszystkim więcej owoców, białka , np. wszystko na parze i dużo sie ruszaj oczywiście :) aha i nie jec kolacji a jak już musisz to zjedz lekką i najlepiej twaróg :) myślę że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
a na śniadanie najlepiej jedz owsiankę, musli lub jogurt może też być jedno jajko np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
i bym zapomniała z makaronów też zrezygnuj :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubeuuuudaa20
Dziekuje bardzo, mam nadzieje że pomoże :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaSylwiaSylwia
Ja zawsze mialam spore uda w porownaniu do reszty. Mega udziska i chude pecinki :/ Nic nie moglam z tym zrobic. Bieganie i inne cwiczenia na silowni sprawily, ze miesien udowy byl dosyc spory, dobrze zarysowany i nieladnie wygladal w spodniczce mini. Do tego wewnatrz uda tluszczyk sie ladnie odlozyl i to optycznie pogrubialo noge. O szortach moglam sobie pomarzyc... Odkad jezdze na rowerze nogi mam jak marzenie, pozbylam sie tluszczu wewnatrz uda. Mini, prosze bardzo. Szorty, jak najbardziej. Zajelo mi to rok ale warto bylo :) Mamy z mezem po dwa rowery: gorskie i szosowe i naginamy w wolnym czasie. Wspolne hobby bardzo nas zblizylo do siebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
hehe :) ale ze mnie jest gapa zrezygnuj również z ziemniaków z sosów z pieczywa białego i z napoi gazowanych a jedz np. chude ryby , lub jednego pomidora dziennie i pij codziennie dużo wody mineralnej niegazowanej :) to tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubeuuuudaa20
wlasnie.. czy woda gazowana nie nadaje sie jako uzupelniacz płynów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubeuuuudaa20 skupiasz się na rzeczach nieistotnych a tracisz to co ważne podstawą jest trening ! i żadne folie, picie czy nie picie, gazowane czy nie , to nie ma znaczenia , ćwiczenia są ważne , resztą sobie nie zawracaj głowy jasne ,że łątwiej wypić wodę i wierzyć ,ze to ci coś pomoże nie , nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
no nie wiem tego ci nie powiem ale ja piję wodę niegazowaną a nie gazowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winna_Winna
Najlepiej zacząć dietę od 2 dniowej głodówki, nie należy się głodzić przez cała dietę gdyż będziesz tylko wyniszczać swój organizm :D organizm się przeczyści już po 2 dniowej głodówce.Tylko potem trzeba pamiętać aby po skończeniu głodówki nie nażreć się bez opamiętania! Później musisz pożegnać się ze słodyczami i fast foodami.Dalej ćwicz te ćwiczenia co podała "Dumna z siebie" naprawdę działają!Staraj się pić jak najwięcej wody zamiast wszelkiego rodzaju soków.Ćwicz regularnie przed wszystkim nie szarżuj! Zbyt wielkim wysiłkiem tylko przedłużysz proces odchudzania, ponieważ mając kontuzje zamiast ćwiczyć będziesz musiała ją leczyć. Jedz kolację maksymalnie o 18.00 a późniejsze ewentualne przekąski jedz maksymalnie do 20.00. Jeżeli chcesz coś przekąsić to zjedz jabłko lub marchewkę. I to tyle :D Mam nadzieję że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
A słyszeliście może o diecie czekoladowej ? taką dietę można stosować trzy dni lub pięć jak kto woli :) codziennie sie je jedną czekoladę tyle no i można zjeść na kolację sobie jedno jabłko ale to jak już komuś burczy w brzuchu z głodu i jak ktoś chce :) mi sie ta dieta spodobała ze względu że ja lubię czekoladę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia89455
Nie wiem czy szybko osiągniesz efekt,podczas odchudzania ważny jest czas oraz dieta,ćwiczenia. Nic nie przychodzi od razu. Proponuję ćwiczyć na stepperze,plus dobre suplementy www.WagaStop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie szybko wyszczuplic uda lub brzuch to polecam liposukcję ultradzwiękową. Wiadomo, ze nie jest to metoda dla ludzi otylych tylko dla tych ktorym wystarczy, ze zmiejszą obwody o 1-2 rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, sama jestem w trakcie odchudzania, stosuję dietę 1000 kalorii, moim problemem są grube uda i łydki, od pasa w górę jest ok, gorzej z dołem:) 3mamza Was wszystkie mocniachno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eminemowa
EWA CHODAKOWSKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×