Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca pomocy 21

dziewczyny jak szybko wyszczuplić uda

Polecane posty

Gość hungary
a nie ma tam wirusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonetka
no wlassnie tylko 1 osoba sciagala z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka9755
hej dziewczyny czytam tak was i wiem z własnego doświadczenia jak łatwo schudnąć kilka lat temu ważyłam 70 kg a przy moim wzroście 160 rozumiecie że to dużo zaczełam jeździc na rowerze zdrowo sie odrzywiać (wiem to nudne) ale pomaga bardzo polecam diete bardzo bogata w chudy nabiał do tego duuzo owoców a gdy sie zachce czegoś słodkiego to morele suszone dobrze zaspokoją to pragnienie. a z ćwiczeniami to jest proste rowerek bardzo dobrze spala tłuszcz a z kololic brzucha bardzo dobre jest hula hop... podczas tego ćwiczenia wszystkie mięśnie brzucha pracują i można stracic nawet 2-3 cm w talii.. polecam bardzo powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna z siebie pomóż!
Te ćwiczenia naprawdę działaja? robiłas je dzień w dzień? Oprócz tego jakas dieta czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fapka
Ja mam 14 lat , 1 gim . Mam bardzo plaski brzuch jestem troche wychudzona , ogolnie mam idealne BMI , 167 cm 55 kg . Mam dość duzy biust ale jeszcze mi urosnie :) Ogolnie sprobuje z dieta , cwiczeniami i pasem na uda i lydki , no a dobre odzywianie zawsze sie przyda :D strasznie mi lataja nogi , znaczy tluszcz : i to okropnie wyglada jak biegam na wf . Pytanie - czy pomoze cos takie kolko , na ktorym sie krecimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fapka
Oprocz tego jezdze na rolkach , chodze na spacery (sama albo z psem) . Chodze na piesze wycieczkii po 12 - 15 km :D ale dawno nie bylam i mi wszystko . . Oklaplo XD Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuninka
ja robiłam wszystko - diety, ćwiczenia, masaże i nic mi to nie dawało, wszystko chudło z wyjątkiem ud. odkryłam liposukcje ultradzwiekowa - moje uda miały 58cm, teraz po 2 miesiącach mają 52cm i jestem wreszcie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Moje uda to jest jakas masakra, mam 24 lata, 165cm wzrostu, w talii 64cm, w biodrach 80, a w udach.... 58. Jestem bardzo szczupla, pomijajac te uda. One okropnie ocieraja sie o siebie i to jest po prostu straszne. Wstydze sie chodzic w strasznie obcislych spodniach, a zadne cwiczenia nie pomagaja. Pomocy :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie wierzę, że w biodrach masz tylko 80 cm a w udzie 58. Źle się zmierzyłaś. Ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co liczyć na jakieś cudowne i magiczne sposoby - po prostu trzeba spalić trochę kalorii. Bieganie jest wspaniałe - wszystko jedno czy mieszkasz w centrum, czy za miastem, zawsze znajdzie się kawałek miejsca, żeby pouprawiać sobie jogging. A pogoda jest teraz idealna do tego - jeszcze nie jest za gorąco i śmiga się przyjemnie. Jedyne czego potrzeba to wygodne buty i ładny strój (jeżeli chcemy się podobać przechodzącym obok facetom :) -- http://podkoldra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś zdeterminowana i nieobcy Ci jest wysiłek fizyczny, to zachęcam Cię do skorzystania z osobistego trenera fitness. Zarejestruj się na zrzucwage.com.pl i tam dostajesz osobistego trenera, który daje Ci serię krótkich ćwiczeń pomagających rozwiązać problemy z sylwetką! Ja na początku nie wierzyłam, a teraz mam pupę jak ta lala :D Polecam Ci ten serwis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . grubaa . -.-
eJj , dziewczyny i pomogły wam ćwiczenia dumnej z siebie ? . Jeśli tak jak szybko jest widoczny efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . grubaa . -.-
eJj , dziewczyny i pomogły wam ćwiczenia dumnej z siebie ? . Jeśli tak jak szybko jest widoczny efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Rower, rower i jeszcze raz rower moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowi Eksperci portalu mi.n z chirurgii plastycznej, specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii oraz najnowszy Ekspert znany trener z Hollywood Witold Szmańda. Trenował m.in Keanu Reeves, Heidi Klum, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati. Teraz może odpowiedzieć na każde Twoje pytanie! Zadaj pytanie ekspertowi. http://feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie nie powiększa ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowiec99
mam 14 lat, trenuję pływanie i siatkówkę. Chciałam zrzucić parę cm z ud, ale są coraz straszniejsze. Mam dużo więcej mięśni, co nie ładnie wygląda -.- co mg z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaneczka!
kochana, ćwicz. pij dużo płynów (polecam wode i herbaty np figura detox) i nie jedz mącznych rzeczy duzo, samo sie schudnie od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku a do skutku :)
Hej dziewczyny, mam 15 lat, ważę 63kg przy wzroście 167cm. Wszystko okej, tylko tak jak tutaj u większości- uda. Kilka dni temu rozpoczęłam serię ćwiczeń Dumnej z siebie, robię je co 2 dni, a zrobiłam na razie tylko dwie serie. Na początku bez żadnych ćwiczeń: uda: 59cm łydka: 37cm Teraz? uda: 57cm łydka: 36 cm Sama w to nie wierzę, sprawdzałam 12489347 razy, ale jednak :D :))))))) Mam zamiar wypróbować patent z folią, ale pewnie zanim ją zdobędę miną wieki. Więc postanowiłam, że rozpocznę biegać z nogi na nogę w domu tak jak ktoś tutaj :D Niestety nie powinnam męczyć moich kolan (podobno mam kolana jak 40-latka :/), więc zobaczymy jak to będzie :) Pozdrawiam! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia :)
Witam dziewczyny :) Mam ten sam problem co wy. Moje uda mają obwód 50 cm. Czuję się z tym okropnie. od dzisiaj zaczęłam ćwiczyć. Jeśli chodzi o ćwiczenia na łydki to codziennie przez kilka minut trzeba się unosić na palcach. Podobno pomaga. Trzymajcie za mnie kciuki, ja także bd za was trzymać :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panijuli
Jeszcze dwa tygodnie temu moje uda miały obwód 50 cm :) Dzisiaj to jest już 48 cm, a będzie 45 cm za następne dwa tygodnie! To mój cel. Ćwiczenia: Codziennie rano i wieczór: orbitrek 30 minut + folia na udach i brzuchu z kremem wyszczuplającym. raz dziennie 30 minut obciązonego hula hop i 3x dziennie ćwiczenia na uda ( http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-uda/cwiczenia-na-uda-w-5-minut/ ) Zaczynam od jutra. Pisac o efektach czy sobie darować? Będę pisała co danego dnia zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
Witajcie :) jestem tu nowa chciałabym sie dowiedzieć czy jeżeli będę wykonywać codziennie przez godzinę skłony na stojąco , kilka minut kręćenie biodrami oraz pół godziny rowerek to czy by mi wyszczuplały uda np. w tydzień lub półtora?? bo mam niestety za grube a chcialabym wejść w spódniczke która teraz jest na mnie za ciasna :( proszę niech mi ktoś odpisze Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Dołącz się DO TEGO!! Czy słyszałeś już, że można zarabiać odchudzając się? TAK!! Przyznam, że zaskoczyło mnie to bardzo, ale istnieje program fitness, który umożliwia nabycie świetnej kondycji i super sylwetki ćwicząc tylko 7 minut 3 razy w tygodniu!!! Brzmi, jak szaleństwo, ale stosuję to już od kilku tygodni i widzę niezwykłe rezultaty. W innym wypadku nie byłoby tego maila! Warto dołączyć się już teraz, bo ta firma startuje oficjalnie w Polsce August 30, 2013 a na rynku są tysiące osób zainteresowanych takich prostym i tanim, a na dodatek rewolucyjnym w podejściu programem. I żeby nie zapomnieć: oni jeszcze płacą prowizję, jeśli polecimy kolejnych użytkowników, więc można mieć to w sumie całkiem za darmo i jeszcze trochę zarobić. Możesz zarejestrować się tutaj: >>>> http://www.7minpolska.com/?id=matiz11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
ale czy schudnę w udach po tych ćwiczeniach co napisałam??? odpiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę wklejaŁ TO WE WSZYSKIE PODOBNE PYTANIA nie ma ćwiczeń na schudnięcie konkretnej części ciała ani chodakowskiej ani kogokolwiek innego to zależy od twoich genów , jedni tyją tu a inni tam , ćwicz i patrz na efekty , normalny trening bieganie , rower , siłownia ., pływanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka27
no to oczywiste, najpierw należy zrzucić otoczkę z całego ciała, potem ew. dopilnować diety. ja mam 170cm i ważyłam 68 kg. miałam kobiecą okrągłą figurę, jednak chciałam ważyć 56-58 kg,dzięki motywacji, która prowadziła mnie do regularnych ćwiczeń, diety, brałam też figurę extraslim , schudłam do 60,ale wciąż miałam np. na brzuchu bombelek. długo się z nim męczyłam.bo to są partie tłuszczu,które organizm sobie zakodował jako zapas na czarną godzinę, no i łatwo go nie odda. musiałam wyeliminować tłuszcz z posiłków wszystko na parze... ale warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
no to myślę że lekka dieta i dużo ćwiczeń np skłony na stojąco przez pół godziny i dzwiganie nóg w górę na siedząco mi pomogą dużo :) a i chciałąm pochwalić się wam że dawniej to znaczy dwa lata temu ważyłam aż 85 kilo ale przez ten czas zrzuciłam aż 20 kg :):) i chcę dalej to kontynuoować jak już napisałam bo moja wymarzona waga to 55 lub 50 kilo i mam nadzieję że szybko uda mi się schudnąć no i w udach też oczywiście bo uda mam najgorsze i przez nie nie mogę wejść w spódniczkę któą sobie niedawno kupilam i okazala sie troszke za mała na mnie :(:( no ale mam nadzieję że mi się uda:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
w tydzień lub w dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×