Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuleczka19

CZY KTOS TU BIEGA???

Polecane posty

salchicha-> schudnac i zrzucic tluszczyku troche sie uda, jak przy kazdym sporcie, ktory sie uprawia. taka jest tylko roznica, jak juz pisalam, ze poczatkowo miesnie sie wzmocnia i nie uda sie schudnac, to wymaga dlugiego treningu ...silownia rowniez wzmacnia miesnie. wiec jezeli chcesz po prostu zamienic tluszczyk na miesnie to ok, ale z wagi poczatkowo zbyt wiele ci nie ubedzie. a jezeli chodzi o nadawdnianieorganizmu podczas treningu, to jest to praktycznie konieczne, lecz jezeli biega sie lesie czy jakas jedna dluga petle to ciezko z tym bedzie. sama biore wody tylko gdy biegam na stadionie. wtedy moge gdzioe s zostawic prze biezni. ogolnie organizm co 15 minut powinien byc nawadniany, ale czesto sie zdarza tak ze nie mamy na to czasu. martuchaaaa->jezeli bedziesz biegac a do tego odpowiednia diete trzymac to powinnas zrzucic kilka kg. skakanka tez pewnie pomoze. polecam diete na 1500-1700 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaaaa
Ej ale ja i tak mam już grube uda nie chce zeby byly one jeszcze wieksze:(( ogolnie to mam problem tylko z udami i pupa reszta jest ok. Ktos mi kiedys pow ze najpierw spala se tluszcz a dopiero pozniej robia sie miesnie wiec jak to jest??Ja chce aby moje uda zeszczuplaly a nie na odwrot,tak wiec czy opowinnam biagac??a moze inny sport??jak sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIELONA W TYM TEMACIE
NO ALE CHYBA LEPIEJ BIEGAC W MIEJSCU NIZ SIEDZIEĆ NA TYŁKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lepszy ruch niz siedzenie, woda najlepsza taka ktora ma najwiecej mineralow, to zobaczyc sie da na etykietach, gdy tluszczyk sie spali to POCZATKOWO uda nie zmienia objetosci....gdy jednak bedziesz wytrwale trenowac to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! w zwiazku z piekna pogoda dnia dzisiejszego postanowilam pobiegac i musze powiedziec a raczej napisac ;) jeszcze nigdy w mojej 3 letniej karierze biegania nie przydazylo mi sie nic takiego .... po pierwsze w trasie przewrocilam sie 3 razy :/ jak zyje czegos takiego jeszce nie przezylam i nie bylo to z oslabienia czy przemeczenia normalnie szok i pijana tez nie bylam, zeby nie bylo :D po drugie to myslalam ze zawalu dostane przy 3 kilometrze kiedy to wczesniej bez problemu przebiegalam jestem zdruzgotana moim dzisiejszym stanem kondycujnym , no ale coz sama nie beigalam dzis takze bylo smiesznie dla towarzyszacych mi dzis .. mam nadzieje ze to po raz pierwszy i ostatni taka przygoda mi sie przytrafila pozdrwaiam i do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho boli
hej ja biegam od 2- 3tyg codziennie i zauwarzylam ze coraz czesciej mnie serducho boli biegam z godzinke z przerwami co to moze byc mam dopiero 17 lat a przeciez nie biegam jak oszalala moze jakies badania powinnam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluuta dziekuje za odp,a czy sadzisz ze bieganie jest dobre na ujedrnienie ciala i na pozbycie sie cellulitu?mam takie wiotkie cialo..heh. Pozdrawiam serdecznie P.S.jak was czytam to mnie mobilizujecie do pracy nad soba na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaaaa
Hej mam pytanie do dziewczyny co ja serduszko boli czy po tych 2-3tyg biegania schudła jak tak to ile:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho boli
po 2 - 3 tyg sie nie zchudnie bo miesnie sie dopiero robio ale przy dobrej diecie eveline modelujocy moja figura, skora jest lepsza i 2 kg w dol(nie koniecznie od biegania) ale bieganie duzo daje moje cialko coraz lepiej wygloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
milagro bardzo serdecznie dziękuję za informacje i proszę jeszcze napisz w wolnej chwili parę słow odnosnie tych ćwiczeń rozciągających...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
maluuta, mam pytanie..Ty jako wytrawna biegaczka moze cos poradzisz :). co zrobic z kluczami, komorka w trakcie biegu? załozmy ze nie mam zadnych kieszen i co wtedy? czy sa na rynku jakies pasy z kieszonka czy cos w tym stylu? Zaraz sie zrobi cieplo i nie mam pojecia co mam zrobic z kluczami, przeciez nie bede ich trymac w rekach :)) Dziewczyny jak wy rozwiazujecie ten probelm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vega mnie znacznie bardziej zastanawia picie,jak narazie biegam malo wiec nic nie biore a co do kluczy to chowam je w skarpetke i mam przy tym bieg z obciazeniem hehe a po co ci komorka na te pare chwil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Ja spaceruję. 5 km dziennie. Jutro będzie 10 stopni więc chyba sobie daruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja zaczynam biegi...wczoraj pierwszy raz, było tak sobie ale będzie coraz lepiej, musi byc :D Dzisiaj tez się wybieram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mnie to tak niesystematycznie wychodzi. zaluje ale nie daje rady czesciej. czuje jednak ze i tak to cos daje. chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, niestety neta mam tylko w weekendy wiec juz odpuisuje:) salchicha--> bieganie na pewno ujedrni cialo. gdy porzadnie trenowalam 2 lata temu w ogole zero cellulitu, gdy troszke odpuscilam, no coz gdzie niegdzie sie pojawil.. vega girl--> klucze zawcze na breloczek i w reke mi ogolnie nie przeszkadzaja. zima to w rekawiczke:) a komorki nie biore, bo i po co:D raz kiedys mialam zima bo czekalam na wazny telefon, ale to wtedy mialam rekawiczki wiec do drugiej wlozylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowierzająca23
dzis przez pół godziny zamiast biec na bieżni to szybko szłam z predkościa 7,5 km na godzinę i dodatkowo pod kątem 12 stopni i straciłam ponad 750 kcal. zastanawiam się czy licznik się zepsuł czy taki wynik spalonych kalorii jest mozliwy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja wlasnie zaczynam biegac 20-30min 3razy w tygodniu po 19 nic niebede jadla,po jakim czasie zaczelyscie chudnac i ile w ciagu miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
Salchicha, co do tego picia podczas biegu, to przypomnialo mi sie, ze widzialam w jakims starym SHAPIE zdjecie gdzie dziwczyna miala taki pas na talii i do niego przyczepiona butelke - mysle ze 0,75ml. Moze cos takiego mozna kupic w polsce, moze w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mamy 3mamy kciuki :) dziekuje wam dziewczyny za odp. Dzisiaj moj cotygodniowy wypad na silownie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
gratulacje maluluuta :) tak trzymac!! Ja dzis przed sniadankiem pocwiczylam, az mnie miesnie brzucha bola, a wieczorkiem ide biegac po parodnioweuj przerwie na przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×