Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość gość
A co będzie jak odstawisz te ziółka odchudzające ? Masz rację wszystko tkwi w nas i w naszej głowie. Trzeba przestawić się na lepsze jedzenie, mniej jedzenia itd. i pogodniejsze myślenie. Mnie pomogła dieta zasadowa, którą znalazłam na jednym z blogów: http://olsniewajace-bransoletki.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po kuracji ziołami tybetańskimi już pół roku i po ich odstawieniu nadal mam cały czas szybką przemianę materii . Stosowałam zioła przez 4 miesiące a schudłam 16,5 kg. Zioła bardzo dobrze nakręciły i ustawiły mi mój metabolizm. Mam zamiar za pół roku powtórzyć ale 2 miesięczna kurację tak dla podtrzymania efektu chyba że wcześniej poczuję że mój metabolizm znowu zwolnił i trzeba go kopnąć w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia34DI
Adipex dużo dużo lepszy !!!! Ta firma to blef a ZT to lipa. Nie kupuj tego badziewia. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia34DI
Ja na Adipex schudłam 24 kg w 2 miesiące i chudnę dalej. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska45
Hsha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dostałam od listonosza zamówione zioła tybetańskie i ugotowałam pierwszą porcję na dzisiaj. Bałam się smaku ale spoko jest ok. Potrzebuje schudnąć 17-20 kg. Koleżanka powiedziała mi że jak je stosowała rok temu to schudłam 14,5 kg ale że smak nie za dobry. Nie jest taki zły można się przyzwyczaić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adipex lepszy od ziół tybetańskich. Łykam 14 dni i Schudłam na Adipex!!! 11 kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś może mi podać linka do stronki gdzie mogę zakupic te zioła ???? Orginalne sprawdzone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopotka
Agatko ....poniżej podaję ci link do sklepu w którym zamówiłam oryginalne i sprawdzone zioła tybetańskie :) Link do sklepu : www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jak pisałam wcześniej od wczoraj mam komplet wyników badań krwi oraz inne (moczu i kału). Wszystko w jak najlepszym porządku :), wyniki idealne dla mojego wieku i czuję się cudownie bo chudną dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adipex lepszy od ziół tybetańskich. Łykam 14 dni i Schudłam na Adipex!!! 11 kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norgia
dzisiaj zamowilam i czekam na paczke. siostra schudla 23kg to i ja chyba ??? te 17 polece ??? napisze o efektach napewno. prosze trzymajcie za mnie kciuki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norgia gratulacje dla siostry. Napisz proszę ile czasu stosowała te ziółka że schudła 23 kg. Jestem bardzo ciekawa bo tez je pije drugi miesiąc a sama mam 15 do zwalenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norgia
dopytalam siostry dzisiaj bo wczoraj nie moglam sie do niej dodzwonic. siostra stosowala polroczna kuracja. potem dodatkowo jeszcze przez 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja36s
Ja jestem po 3 opakowaniach i na razie tylko 4,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, jestem nowa na forum a efekty super przy najmniej dla mnie nie podjadam wieczorami i nocą a był to dla mnie ogromny problem. Zioła Tybetańskie poznałam pod koniec listopada i tak po 3 miesiącach udało mi się zrzucić 12 kg. ( +jazda rowerem, fitness i dietka: gotowane, grillowane warzywa mięsa) Od jutra lub bardziej od dziś zaczynam po południu basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaZ31
Witajcie. Ja też jestem w trakcie kuracji, od miesiąca biorę zioła tybetańskie i jestem -4,7kilo :) Kilka lat temu stosowałam je i zgubiłam 16kilo w 3 miesiące,(pozostałość po ciąży) niestety teraz mi się przybrało tylko z powodu giry w gipsie i nieruszania się przez ponad 6tygodni :( . Pozdrawiam forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarsaza
Ja startuje od dzisiaj a do zwalenia mam 28kg minimum. Mam nadzieję że mi te zioła pomogą jak pomogły bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, moja tybetańska przygoda trwa już 8,5 tygodnie i wchodząc dziś rano na wagę - bo niedziela to u mnie dzień cotygodniowego ważenia.. tyle, że w zeszłym tygodniu sobie odpuściłam- i co ?.. Także tego.. dwa tygodnie temu w niedzielę rano waga pokazywała 78,5kg a dziś 73,2 kg. Nie wiem jak to możliwe?! Bo ja generalnie nie widzę tego po sobie.. Brzuch co prawda jest bardziej płaski i może boczki trochę zleciały.. ale jakiś drastycznych zmian w ciuchach nie widzę.. a to ponad 5 kg! Ktoś mi kiedyś powiedział, że powinno się ważyć zawsze o tej samej porze - najlepiej rano. A jak to jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdzia1976
Bezwzględne tak. Od kiedy stosuję te zioła to ważę się zawsze rano około 7.00 jak wstaje z łóżka. Po wc. Mam wtedy pewność że to co mniej widzę na liczniku to realna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory nie udało się znaleźć żadnego cudownego środka na walkę z nadwagą i otyłością. Istnieją środki, które wspomagają proces odchudzania, ale często wiążą się ze skutkami ubocznymi. Gdyby istniał lek, suplement lub zioła, które skutecznie i zdrowo wpływają na proces redukcji masy ciała, na świecie nie byłoby epidemii otyłości. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi udało się puki co schudnąć 7 kg na ziołach tybet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gripcia
w lutym na początku poprzymierzałam letnie ciuszki. W spodniach nie zapiełam się nawet na wcisk ;) Brakowało z 8 cm w pasie. Dziś mam je na sobie i już lekko wiszą. To jest piękne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnieGocha
Cześć dziewczyny :) Ja na ziołach Tybetańskich od miesiąca i schudłam już 6,5 kg :) Widząc takie efekty aż chce się więcej ;) Jeść nie chce mi się tak jak kiedyś , w sumie to o jedzeniu przypominam sobie jak w brzuchu burczeć zaczyna :) dziś zjadłam 2 garście płatków kukurydzianych z mlekiem, mały jogurt truskawkowy i 2 jabłka, z tym, że do jabłek podchodziłam na dwa razy ;) Na obiat planuję steka z surówkami i ryżem mniam mniam :) Czuję się bardzo dobrze, mam dużo więcej energii niż kiedyś i przestałam prawie pić kawę jak piję te zioła bo i tak mam lekkie problemy ze snem, po 5 godzinach budzę się wyspana a sam sen jest nie tak głęboki. Ale czego się nie robi jak chce się być pięknym :). 15.03.2016 - waga początkowa 81kg (wzrost 174 cm) 14.04.2016 – 74,5kg Cel - 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartinka
Witajcie.Kiedys brałam tybetańskie zioła, wszystko było w jak najlepszym porządku, schudłam 23kg i efektu jojo nie było. Z własnej głupoty przytyłma kilka kilogramów MAm zamiar ponownie pić zioła. Czy przyniesie efekty?Jest ktoś kto stosował kurację tybetańskimi ziołami więcej niż raz w życiu?Proszę o podpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikskiss1999
Dla mnie petarda, no wreszcie cosss !!!polecam dziewczyny Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mija mi 2 miesiąc a tylko -6 kg :( liczyłam na więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×