Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłace za przysługe

PROŚBA DO KOGOŚ MIŁEGO Z WAWY

Polecane posty

Gość Jestem największym naiwniakiem
Świrusów nie brakuje i nie znam Cię nie mam pewności, że Ci się nie odwidzi ta decyzja. Ja Ci napewno butów nie kupię, ale jak ktoś sie zgodzi, to muszisz mu przed tym dużą zaliczkę przelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem największym naiwniakiem
http://1but.pl/index.php?o=6&detail_id=1606&photo_nr=0&kategoria=6&brand=92 http://sklep.extremesport.pl/product_info.php?products_id=3561 http://www.allegro.pl/search.php?string=nike+dunk&description=1&buy=0&new=0&pay=0&search_type=1&location_radio=1&selected_country=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
Jestem największym naiwniakiem - jeśli myślisz że nie szukałam nigdzie tych butów to sie mylisz w sklepach internetowych sa tylko meskie - do ktorych moj rozmiar sie nie kwalifikuje na allegro sa albo nie w moim rozmiarze (te ktore w miare mi sie podobaja), albo wogole nie w moim stylu (nie przepadam za rożowym), poza tym też 90% to męskie a jak już kupuje buty to wole płacić za to, czego konkretnie porzebuje i w moim rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnnkakhshdhdff
ja moge ci je kupic ,podaj maila, skontaktujemy sie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem największym naiwniakiem
Jak Ci sie nie uda przez tę osobę, to napisz jeszcze do sprzedawców z allegro. Może Ci sprawadzą z hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
oonnnkakhshdhdff - mail jest przy moim nicku ;) honest_mistake@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
ktoś kto zadeklarował pomoc, jednak sie nie odezwał :( Jestem największym naiwniakiem - pytam sprzedawcow na allegro zajmujacych sie sprzedaza obuwia sportowego ale jak dotad wszyscy odpisuja ze nie maja takiego modelu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko
ja mogę pomóc, tylko nie kupie ich za własna kase. (nie należe do oszustek) I w 100% Cię rozumiem :) Ja jak sie na coś napale to też muszę to mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
loko odezwij sie na moj mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grygaryyy
skoro chcesz płacić komuś to nie lepiej się samemu wybrać do W-wy?? na jedno by Cie wyszło (jeśli chodzi o kase)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia111
mi sie nie podobaja, nie zal ci kasy na takie buty? moze chociaz kolor inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłące za przysługe
grygaryyy - a jak sie okaże że jadnak ich nie ma? bez sensu jechac i wracac z pustymi rekami martusia111 - a mi sie podobaja w tym kolorze i nie zal mi kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafrytowy krabie
a może mi wytłumaczysz w jaki sposób wiążaca jest transakcja na kafeterii, bo ktoś dał słowo honoru i ma za świadków kafeteriuszy? Allegro jest rejestrowane i mozna kogoś ścignąć, a jak ścignę laskę, która poda np. nieprawidłowy adres, bo przez weekend się rozmyśli i niezechce już butów. Rozumiem zrobic przysługę typu jakaś książka, cd, ale buty to już jest duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem największym naiwniakiem
Transakcja na kafeterii też jest wiążąca. Jeśli ktoś Cię oszuka, to poprosi moderatorów o IP oszusta i naślesz mu policję na chatę pod zarzutem wyłudzenia. Prawda jest taka, że w Polce mało osób ma legalne oprogramowanie i z dużym prawdopodobieństwem policja u takiego potencjalnego oszusta znajdzie też nnielegalne kopie programów, gier, filmów, lub muzyki. To teoretycznie. W praktyce oszust może mieć zmienne IP, które nie zawsze da sie namierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
a nigdzie u siebie w okolicy nie masz firmowego salonu nike? Poproś sprzedawców, żeby sprawdzili gdzie nieopodal jest salon w którym mają te buty lub zeby ci je sprowadzili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sproboj podzwonic do sklepow nike\'a w wawie z zapytaniem czy maja ten model i jesli tak to popros zeby wyslali do sklepu nike\'a u Ciebie w miescie. Ja tak sobie wlasnie zalatwilam plaszczyk z vero mody- przeslali mi z vero z wawy do vero w 3miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×