Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość TenSkater
Szkukałem dziewczyny skate i jestem teraz najszcześliwszy na świecie bo ja znalazłe i powiem ze jest dobra w całowaniu i innych rzeczach xD pozdro Dla OlLuŚki mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wduszygramuzyka
Ja też wam coś powiem. jestem dziewczyną, nie ciągnie mnie ani do tańca ani do deski. ubieram się szeroko , w koszulki, spodnie z krokiem, bandany, czapki, dresy.. i dlatego że słucham rapu.. że siedzi to we mnie. moi znajomi pochwalają to bardzo.. jedyna rzecz mnie wkurza.. skoro chłopcy mogą się tak ubierać to czemu tyle osób jest przeciw dziewczynom? szczególnie starszych.. masakra nie raz na ulicy się spotkałam ze starszymi babkami które mówiły mi żebym podciągnęła portki ;/ mi się ogólnie podoba jak dziewczyny się tak ubierają ! ! i właśnie.. nie dla szpanerstwa.. spotkałam się nie z jednym przypadkiem dziewczyny która ubierała się tak właśnie dlatego bo czuła że wszyscy będą się jej wtedy bać.. bez sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka ! ;D
ja mam styl skate i czuje się w tym dobrze ;) ja reprezentuje siebie a nie kogoś! :P zetknęłam się z ludźmi którym mój styl się nie podoba i mówią że powinnam się ubierać jak prawdziwa dziewczyna ale ja to zwyczajnie olewam ;D Ja to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotsss
Moim zdaniem jest to fajne :) Kazdy ma prawo ubierac sie jak chce nie ważne czy to chłopak czy dziewczyna :) Jestem dziewczyną i tez lubie ubierac luzne rzeczy bo czuje sie w tym po prostu wygodnie :) Jesli ktos lubi tak styl to po co ma sie z tym chować ? Lepiej wyjść na miasto ubranym tak jak sie lubi i być sobą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc dziewczyny w stylu skate to zazwyczaj chłopczyce, co mi zupełnie nie pochodzi... a te spodnie zwisające w kroku, o borze szumiący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem skate laską
A gdzie tolerancja dziewczyny ?! Nie obrażajcie sie nawzajem ! Nikt niema prawa oceniać sie nawzajem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia16
ludzie kazdy ma swoj styl i lubi cos innego. a styl skate u dziewczyn jest naprawde spoko. sama jestem skate dziewczyna i bardzo mi sie to podoba tancze hip hop od 3 lat jak i tez slucham rapu i hh wcale nie jestesmy inne niz pozostali ludzie tylko mamy swoj styl i przez niego wyrazamy same siebie. i wcale nie jestesmy babochlopami jak ktos juz wczesniej to nazwal. ubieramy sie jak kobiety tylko na swoj sposob. a szerokie spodnie sa zajebiste nie trzeba ich laczyc z szeroka bluza zamiast bluzy mozna ubrac np jakis top na ramiaczkach z dekoldem i bd bardziej kobieco lub rurki i szeroka bluze i tez bd ok styl skate jest naprawde fajny. to ze ludzie na poczatku sie dziwnie na cb patrza to trzeba przetrwac przyzwyczaja sie do tego i pozniej juz bd normalnie wiemsama po sobie dziewczyny nie wstydzcie sie ubierac szerokich spodni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkatE GiRL
ja pierdole niektórzy to są na serio pojebani xD Styl skate girl jest zajebisty wygodny i wcale nie wygląda się w nim jak chłopak :) A jak komuś nie nie podoba to jego problem każdy ma prawo ubierac się jak chce xD Wkurwiają mn tacy ludzie co się czepiają :/ Lepszy styl skate girl niż barbie albo tapeciary co wyglądają jak kurwy xD POZDRO dla wszystich skate girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgirl
Nie rozumiem kłótni na tym forum . Każdy kto ma ochotę wypowiedzieć się , niech to zrobi , ale trzymając się szacunku wobec drugiego i tolerancji . Ludzie ! TOLERANCJI ! Moim zdaniem styl , jak wy to określacie 'skate ' (choć to pojęcie baaaaaaaardzo szeroko postrzegane) dla dziewczyn jest mega OK ;) Sama tak się ubieram , przede wszystkim dla wygody w tańcu . I nie ma jakiegoś szczególnego schematu typu : szeroka bluzka + rurki vs. obcisła bluzka + szerkie spodnie . Pozdrowienia od bgirl Domi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skateboarding is not a crime !
Hmm...subkultura skate girl dzieli się na dwie części: 1 - Amerykańska, 2 - (że tak to ujmę) Polska. Ta pierwsza cechuje się obcisłymi spodniami (np. "rurki" itp.), trampkami (converse itp.), luźną, długą (max. do ud) koszulką oraz znanym fullcap'em. Ta druga cechuje się szerokimi spodniami (baggy, bojówki itp.), butami do lub za kostkę (DC), luźną, długą koszulką (max do kolan) bądź luźną, długą bluzą (również max do kolan), oraz również fullcap'em bądź często spotykaną "kolarką". Moim zdaniem tą bardziej "kuszącą i pociągającą" wersją skategirl jest część pierwsza ;) No ale cóż. Każdy ubiera się tak jak lubi i jak jest komu wygodnie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa23...
Polacy zawsze przyjmują gownianą mode haha widac po tym temacie..dzieciaczki 14-16lat skejtówy :D naogladaly sie you can danców i pajaców w szmatach a teraz to nasladują. Nie wiem czy dziewczyne w workowatych spodniach, za duzych meskich ciuchach mozna nazwac atrakcyjną ,raczej wyglada jak flejtuch z biednej dzielnicy :O u facetow wyglada to równie żalosnie... Robta co chceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skateboarding is not a crime !
onaa23... Twoja wypowiedź świadczy o Twoich kompleksach na temat tego stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa23...
ohh tak ,mam kompleksy ale na punkcie wlasnego wzrostu :) Przez ciebie bede ryczała cały tydzien 😭 :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresssiikk ;)-
Dla mnie noszenie szerokich dresow i obcislych bluzek jest zajebi**te, poniewaz ubieram sie tak od dawna, nie mam ''dzinsow'' w swojej szafie tylko same dresy. Fajnie to wyglada u niektoryh dziewczyn, ja np wole dresy i bluzy od rozowych pluzeczek z ''hello kiti'' czy obcislych rurek i bluzek w kratke.., Jebi**e mnie zdanie innych bo nosze to co mi sie podoba i w czym mi wygodnie a w tym czuje sie zajeb**scie. jak dziewczyna potrafi ''pokazac'' ze umie sie ruszac po mimo szerokich dresow, to jestem jak najbardziej za tym zeby nosic dresy. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenk_a
Dziewczyny skate są świetne!!! I nareszcie są w wielu sklepach dostępne ubrania dla dziewczyn (choć niestety przeważają wciąż męskie). http://polska-marka.com.pl/kategoria/damskie Zobaczcie rybaczki Endorfina. Tak lubieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mało kobiecy strój...Większość z czasem z tego wyrasta w liceum. Nie mam nic przeciwko, jeśli to jeden ze stylów, jaki się lubi i nosi, na przykład jedząc na rowerze czy deskorolce, spacerując lub biegając. Jednak na co dzień - do szkoły czy na zakupy wygląda nieelegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycytycycycycyc ;d
jeśli chcesz być skejterką to nie możesz patrzeć jak ubierają się inni skejterzy. liczy się to co robisz JEŹDZISZ NA DESKOROLCE ! tu nie liczy się wygląd , styl itd. tylko PASJA. teraz dużo dziewczyn udaje takie skejterki tylko po to by każdy się tym jarał. liczy się to że robisz to co lubisz. NIC NA SIŁĘ . a udając skejterkę nic tym nie osiągniesz ;) jeśli chcesz być skate girl to kup jakąś dobrą dechę idź na skate park i ćwicz tricki.ucz się jeździć i nie zważaj na styl czy wygląd a uwierz wyjdziesz na tym lepiej ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga171717
myśle że osoby które twierdzą ze to jest pozerskie to się mylą , głównie z tego powodu , ze jeżeli ktoś lubi chodzic w takich ciuchach to nikt mu tego nie zabroni nie czuje się w rórkach to nie tej osoby wina , poprostu taka już jest ... -_- jeśli dziewczyna czuje się dobrze luźno swobodnie i czuje się w tym co nosi "piękna" to żadne "lalunie": nie powinny sapac ... ponieważ po coś produkują te rubrania , a nie wszyscy mają talent do tańca i jazdy na desce Tak czy owak u mnie w sql jest wiele dziewczyn które noszą szerokie bluzy lub spodnie a nie tańczą i nie jeżdżą , i podobają się chłopakąc ... Ale to jest tylko moje zdanie ./Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam podoba się jak laski ubierają się trochę bardziej na luzie. idealnioe wyglądaja rurki z takimi butami http://shushu.pl/obuwie/tenisowki-old-skool-leopard i bluza albo zwykłym t-shirtem. Ale już połączenie spódniczki z takimi butami to dla mnie wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz124
Mi się podoba na odwrót jak ma np. rurki i troche większą koszulkę no i grzyweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście lubię ciuchy diamante i kupuję je stąd www.chillout-shop.pl mają fajne ceny a od 99zł przesyłka za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×