Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość Madzikowska
Osobiście popieram taki styl sama się tak ubieram i bardzo mi to pasuje, to jest cos w czym sie dobrze czuje... A wszystkie osoby pier**lące takie farmazony ze to jakiś delikatnie mówiąc głupi styl i wogole nie pasujący im niech . . . cytat z Onara "... POPROSTU WYPIER*ALAJ .. " . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
i mosz racja Madzikowska / ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olwi
Ja sie ubieram bardziej w stylu hip hop bo uwielbiam tą muzykę nosze jeansy do kolan i bluzy z hempszopu no i co nikt mi nie zabroni ubierac sie tak jak chce.. kurde niektórzy dodają takie posty że coś tam to najgorsze co może byc. Ale nie każdemu musi sie to podobac ja naprzykład nie cierpie rurek ale nikogo nie krytykuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrena
ja kocham styl skate tylko nie mogę się tak ubierać bo nawet moi rodzice mi zakazują bo co sobie inni o nich pomyślą że nie patrzą jak się ubieram choć ja mam to głęboko gdzieś a te laski z wypchanym biustem i tyłkiem na wierzchu mają być niby lepsze od skate?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
Adrena , jo mom to samo uwierz mi z rodzicami , a z tymi wypchanymi lalami to bych im tak najchętniej pokazała gdzie jest ziemia 9 ; / pzdr [ ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła aparatka *
zal mi tych osob co noszą jeansy z targu ja bym w takim czyms nie wyszła.wogole trzeba kupować w cropie house. oryginały a nie bardziewie.ja nosze takie spodnie żeby nie było obcisłe ale mam beke z chłopaka który jest ze wsi i ma obcisłe jajca mu widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
No brawo za inteligencje. Co ma do tego gdzie kupuje się spodnie, czy cokolwiek innego? A myslisz, ze cropp/ house to gdzie sa spodnie szyte? Przeczytaj metkę. Liczy sie wlasny styl i co masz w serduchu, bo o wartości człowieka nie świadczy metka z cropp'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strepo
no ja uważam że to naprawdę wyczpiście wygląda jak dziewczyny ubierają sie na skate sam mam taki styl i bardzo to lubię jak komuś się to nie podoba to wypi**ralać do biura obsługi klienta pozdro strepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate.
Ema. :D:* No to tak .. ja tez uwielbiam styl skate. ALe to nie tylko lużne spodnie ..dziewszyna skate jest to też jak ubieże trampki ,rurk i lużną koszulkę. :D Ja jak idę na deskę właśnie tak się ubieram bo jest wygodniej..a jak ide sobie pochodzić to dresy , koszulka i jest git. :DD Sklepy skate ; Cropp. Hause. Adrenalina . ; )) pozdr. ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja jestem Skate Girl. Noszę szerokie spodnie i obcisłe koszulki... aaa i oczywiście DeskoroLLka to podstawa. Moim zdaniem Skate to subkultura młodzieżowe i nic nie poradzicie. Mam chłopaka też Sketa i mój styl mu się bardzo podoba... nie jestem chłopczycą, tylko lubię być sobą a decha to moja pasja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubionychydraulik
Ta każda pisze, że wypierdalać jak się nie podoba. Myślicie, że tym komuś zaimponujecie. To, że komuś się to nie podoba to nie znaczy, że wam sapie. Ja tego nie lubię. Kobieta powinna dbać o to, żeby się podobać. Obwisłe spodnie mogą oznaczać, że coś chcecie zakryć. Może za duże tyłki? W sumie przyczepię się tylko o spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam nic przeciwko dziewczynom, które ubierają się w szerokie ciuchy. Jeśli jest im tak wygodniej i tak właśnie lubią i dobrze się czują to czemu nie. To też moda i też można bardzo fajnie i modnie tak wyglądać. Podoba mi się jak na przykład dziewczyna ma szerokie spodnie i do tego jakąś dopasowaną koszulkę z fajnym nadrukiem i fajną bluzę, też dopasowaną. Do tego jakieś dodatki typu chustka na szyi, zegarek na ręce (ostatnio świetne zegarki Locmana wypatrzyłam w sklepie minuta.pl) no i można wyglądać fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
w ogóle nie rozumia tego pytania, bo skate-ci są jak każdy normalny człowiek, poprostu każdy człowiek ma swój styl i wyraża się poprzez niego, a wiara w Boga wyrażana przez skate-ów jest taka jak każdego normalnego człowieka, ale to moje zdanie oczywiście ( ; , pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkAtEe LasSkAa.
Moim zdaniem styl skate jest zaj**isty.! :D Nie ważne czy dziewczyna jest szczupła czy inna... Zawsze wygląda się tak samo dobrze... ;D Bo niektórzy myślą że jak dziewczyna jest chuda to brzydko wygląda w takich dresach... A tak nie jest... Bo to nie zależy od tego . Hehe.. xP Na przyszłość to nie ma się czego wstydzić . :D Też jestem szczupła i na początku często spotykałam się z krytyką , ale w końcu zrozumiałam , że dobrze wyglądam i co najważniejsze fajnie się czuje :P Także luz... A najważniejsze żebyście się dobrze w tym czuły , a nie patrzyły co inni mówią... Trzeba być odważnym i postawić na swoje , bo w końcu trzeba powiedzieć " To mój styl i koniec innych to nie powinno obchodzić.! " No to nie zostało mi nic innego jak życzyć powodzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
spoczko, jo na nikogo nie naskakuja nie ( ; i zgadzom się z tą panią wyżej * ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
spoczko, jo na nikogo nie naskakuja nie ( ; i zgadzom się z tą panią wyżej * ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
spoczko, jo na nikogo nie naskakuja nie ( ; i zgadzom się z tą panią wyżej * ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
spoczko, jo na nikogo nie naskakuja nie ( ; i zgadzom się z tą panią wyżej * ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa . dd .
Ja jestem skate . Nie jestem głupkieem jakimś . Nosze luźne ubrania ale bez przesady . xdd . I nie robie tego dla szpanu jak niektóre . ;PP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa . dd .
Ja jestem skate . Nie jestem głupkieem jakimś . Nosze luźne ubrania ale bez przesady . xdd . I nie robie tego dla szpanu jak niektóre . ;PP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa . dd .
Ja jestem skate . Nie jestem głupkieem jakimś . Nosze luźne ubrania ale bez przesady . xdd . I nie robie tego dla szpanu jak niektóre . ;PP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa . dd .
Ja jestem skate . Nie jestem głupkieem jakimś . Nosze luźne ubrania ale bez przesady . xdd . I nie robie tego dla szpanu jak niektóre . ;PP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
juz to wiemy, wkleiłaś to z 4 razy ( ;' co tam u wos słychać tak w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yokai
Bo faceci chcieliby oglądać tylko (za przeproszeniem) nasze d*py! Mi się taki styl podoba i nikomu to jakoś w moim otoczeniu nie przeszkadza, więc DZIEWCZYNY, NIE SŁUCHAJCIE CO MÓWIĄ TYLKO RÓBCIE CO CHCECIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
oni, poprostu by chcieli żebyśmy im dawały łatwo dup_ska za przeproszeniem i byłyśmy łatwe i ah i oh lalunie, puste idiotki ( ; pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×