Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość japierdole.jpg
Koles, koncze rozmowe z toba. Nie potrafisz czytac, pisac i polecasz mi artykuly ktorych tresci nie znasz. Skate to ktos kto jezdzi na desce, nie wazne jak jest ubrany. Kapujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna w dresie
Niech to ktoś zamknie ; S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh
o kur.wa . nie no co popisujecie się że słuchacie hh. a pewnie nawet nie wiecie jakie to ma przesłanie. i pewnie nawet płyty choć jednej nie macie.. skate dziewczyna? haha . a macie coś na nią? że mówicie że to szma.ta ? szkoda mi was. 12 latki ? a jak się boisz ubrać tak jak chcesz no to pf szkoda mi cię . nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatkoznowu
Ze tez znajduja sie idioci ktorzy myla skejta z hip hopowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGelS
Uważam ten stytl za naprawde spoko ;d aa najlepiej jesli dziewczyna jest ubrana w spodnie skatowskie i bluzke bokserke . Sa to tak jkaby dwa style w jednym - zajebistym . Gora wyglada seksownie aaa dol na luzie . czyli seksowna na luzie. To naprawde mi sie podoba ;d tylko nie moge znalezc na necie stronek z zajebistymi skatami damskimi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazislaw
momorze i masz racje ze niewazne jak sie ubierasz ale czy jezdzdisz ale sakter to nietylko osoba jezdzaca na desce ale takze na rolkach lub czyms innymja np jzdze na ddesce takze na sniegu nosze szerokie spodnie i slucham hh to poweidz mi kim jestem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatkoznowu
Jestes hip hopowcem bo sluchasz hh i ubierasz sie szeroko, oraz skejtem bo jezdzisz na desce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazislaw
noto light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAtalCiiiiia
Ludzie ja taka jestem i co w tym złęgo tyle że nosze bluzki jakies luzne troszke dluzsze za tylek nosze dresy mam deskorolke czapka skate http://allegro.pl/item940984294_full_cap_hiphop_skate_czapka_fitted_cap_roz_l.html buty skate czyli takie szerokie i mi to nie przeszkadza i innym tez nie jezdze na deskorolce no ale do szkoly nie zawsze tak chodze normalnie na luzie czesto rurki i bluzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic w tym złego tylko po co pisać na ten temat 25 stron bzdur i dorabiać jakąś sztuczną ideologie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skejciara
ogólnie mi sie bardzo podoba ten styl skejciary...extra to wygląda...i zmieniam sie na ten styl...szerokie spodnie i koszulki.cos fajnegooo...i to nie zalezy od charakteru...bo kazdy jak widzi skeyta to mysli ze to łobuz itp.a to nie prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapstyle
moim zdaniem dziewczyna powinna sie ubierać w to co się jej podoba i w czym jej wygodnie..;D jezeli lubie sie ubierac w stylu skate to niech sie tak ubiera, przeciez to jej sprawa a nie ludziom ktorym sie to nie podoba.. Mowie to bo bardzo lubie sie ubierać w stylu skate.. !! to jest to co kocham. ! i nikt mi tego nie moze zabronic a jak komuś sie to nie podoba to ma pecha.. Skate .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.L.K
Nie mam raczej czego wtrącić do tematu, ale gdzies na poprzednich stronach rozgorzałą dyskusja na temat punku. Ja nigy nie byłam punkiem, owszem punk rock i punk jest jedyną muzyką jakiej słucham, ale na boga, jeżdżę na desce, można powiedzieć, że jestem "pół na pół". Skater'ka może ze mnie jest, ale nie zmieniłam swojego stylu, dalej króluje skóra...No. Kto siedzi w punku wie. Mimo wszystko na deskę zakładam luźne spodnie, zwykle męskie koszulki(cropp rulez!). Ogólnie, mam bardzo zróżnicowany styl, czasem wplącze się trochę "rasty" z wcześniejszych lat.. Co ma zresztą ubiór do tego jak spoglądamy sami na siebie? Ja powiem tak: Nie jestem punkiem, Rastamanką, tym bardziej skate. Jestem sobą. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xYz123xD
Kurczę ;o. Ja już od jakiegoś czasu...tak bardzo chcę się ubrać na Skate-dziewczyne. Mam prawie 17 lat. Nie mam odwagi tak się ubrać..! Słucham HH....to mnie trzyma przy życiu. Tsa... I podziwiam tych co nie boją się krytyki. A jak to bedzie wygladać, jak bede miec ciuchy normalne, a czapkę z daszkiem takim płaskim...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xYz123xD
pisząc normalne, chodzi mi o zwyczajne. No wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xYz123xD
mówiąc normalne, mam na myśli zwyczajnych. No wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co nie ma o niczym pojęcia
Słuchajcie! ja też należę do tych.. zróżnicowanych . słucham rocka, popu.. prawie wszystkiego. A wiecie co? Z każdym dniem jestem inna. Czasem jestem rockówą , czasem skejtówą, a czaasem zwykłą, szarą myszką. Jedne "koleżanki" śmieją się ze mnie, mówią, że tylko tak lansuję. Ale te prawdziwe wprzyjaciółki wiedzą, jaka jestem , i szczerze mówiąc, mają w dupie to, w co się ubrałam . Na początku też tak myślałam "O rajciu, a co, jak mnie wyśmieją?!" ale koleżanki mi pomogły, i ... JESTEM ;d Odzyskałam wiarę w siebie, mam dużo więcej kumpli i kumpelek niż wcześniej, gdy byłam taką szarą myszką. Wiem, że to się tak łatwo mówi, ale co tam : Miejscie głęboko gdzieś tych, co się z was śmieją! oni są do bani! To WY jestescie super!! I pamiętajcie : Styl, zalezy tylko od nas. od nikogo więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ludzie o co wam chodzi.. Gdzie nie przeczytam to prawie każdy pisze skate dziewczyna to nie pasuje bo wygląda jak worek,to tylko dla chłopaków!! Każdy ubiera się tak jak mu wygodnie,jak mu pasuje i jak się komuś podoba!! Ja sama osobiście jestem skate i spotkałam się z krytyką i pochwałą !!^^ Więc nie bój się tego ! Ja ciuchy kupuje przez neta, bądź w sklepach takich jak : -DC -cropp -new yorker -itp... :)) Według mnie te ciuchy są zaje***te ponieważ są luźne,wygodne i nie czuje się w nich sztywno ani ciasno ^^ Mogę podać taki Cytat:"Wolność Tomku w swoim domku" To tak jakby w swoim życiu to sobie mamy się podobać a nie innym wiem że przejmujemy się tym co o nass mówią inni ale mnie to wali!! xd Ja noszę szerokie spodnie do kolan ,a niektórzy mówią że jak bym nasrała ... To jego zdanie.. noszę szerokie duże bluzy mówią że jakbym miała kieszenie wypchane kamieniami to mój wybór...czapka z daszkiem prostym także mój wybór !! Do tego skaty albo trampy !! A no i jeszcze fajny t-shirt i jest wedle mnie cool !! :)) a jak do tego dochodzi deska to wgl szał !!:)) PAMIĘTAJMY NASZE ŻYCIE NASZA SPRAWA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ludzie o co wam chodzi.. Gdzie nie przeczytam to prawie każdy pisze skate dziewczyna to nie pasuje bo wygląda jak worek,to tylko dla chłopaków!! Każdy ubiera się tak jak mu wygodnie,jak mu pasuje i jak się komuś podoba!! Ja sama osobiście jestem skate i spotkałam się z krytyką i pochwałą !!^^ Więc nie bój się tego ! Ja ciuchy kupuje przez neta, bądź w sklepach takich jak : -DC -cropp -new yorker -itp... :)) Według mnie te ciuchy są zaje***te ponieważ są luźne,wygodne i nie czuje się w nich sztywno ani ciasno ^^ Mogę podać taki Cytat:"Wolność Tomku w swoim domku" To tak jakby w swoim życiu to sobie mamy się podobać a nie innym wiem że przejmujemy się tym co o nass mówią inni ale mnie to wali!! xd Ja noszę szerokie spodnie do kolan ,a niektórzy mówią że jak bym nasrała ... To jego zdanie.. noszę szerokie duże bluzy mówią że jakbym miała kieszenie wypchane kamieniami to mój wybór...czapka z daszkiem prostym także mój wybór !! Do tego skaty albo trampy !! A no i jeszcze fajny t-shirt i jest wedle mnie cool !! :)) a jak do tego dochodzi deska to wgl szał !!:)) PAMIĘTAJMY NASZE ŻYCIE NASZA SPRAWA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambina
Ja tam nie mam nic do kobiet/dziewczyn które lubią się luźno ubrać. Moim zdaniem czasem trzeba się nawet luźno ubrać.] W swojej szafie mam troche luźnych rzeczy. np. dresy to podstawa i bluzy z kapturem. zresztą mój chłopak też się nosi luźno i lubi jak ja też mam coś luźnego na sobie, zresztą sam mi cos ostatnio tAkiego KUPIŁ :http://www.pearlfashion.pl/index.php?produktID=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skatee;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skatee;
Najważniejsze jest to że masz swój STYL a nie kopiujesz ubioru połowy miasta, tylko dla tego że teraz jest taka moda. Ja ubieram się na Skate bo mi wygodnie. Oczywiście nie zawsze. Spódniczka może i kobieca ale jeżeli dziewczyna czuje się w tym źle? Jak to ktoś napisał że w szerokich spodniach nie widać naszej talii. Sorry ale to że większość chłopaków patrzy teraz tylko i wyłącznie na dupy dziewczyn to mają peszka. Trudno się mówi. Ważne jest to że nie robisz z siebie jakiegoś "plastika" w miniówie która tylko daje dupyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula;)
A podobno nie powinno oceniać się człowieka po wyglądzie.... Boże ludzie przeszkadzają wam spodnie luźne u dziewczyny ale jak ma miniówe to mówicie że jest pusta i jest plastikiem... o gustach sie nie dyskutuje... Ja mam 15 lat i się ubieram luźniej a takie spodnie lubię.... Wkońcu są damskie więc komuś się chyba musiąły podobać, skoro takie uszył nie? Pozdro dla kumatych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaruniaa
Dziewuchyy .. Nie ma co się spinać na słowa krytyki Każdy ma swój rozum i wie sam jak sie ma ubrać . Ja też uwielbiam hip hop rap i co tylko z nim związane . Może nie ubieram sie na skeytowskoo ale mi sie barzo podoba jak laska ma swój świat i swoje hobby . Szacun Dla Was !! Przy najmniej pózniej bedziecie miały co wnukom gadać . Chłopacy Skejciki są cudowni obojętnie jak wygląda ale musi mieć spodnie z niskim krokiem mrrr.. Dziewzynynie przejmujcie się i ubierajcie sie tak jak lubicie Pozderr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomim
czesc wszystkim widze jakie macie normalnie problemy! skate dziewczyna powiem wam tak szczerze zeby być skate dziewczyna trzeba sie urodzic z tym albo zaczynac z deska nic to wam nie da że ubierzecie sie jak skate girl! bo to naprawde powiedza ze jestes dla szpanu albo dla lansu..! Otuż to ja jezdze na desce zaledwie 6 miesięcy i ubieram sie jak normlny człowiek czyli jak dziewczyny bluzka i spodnie u mnie praktycznie wszystkie sa podarte dlatego ze wyglebałam sie na desce duzo razy co moge powiedziec takie zycie skate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate girl
Ja chciałam się zapytać czy ktoś może podałby mi link na jakąś fajną czapkę z prostym daszkiep dla dziewczyn.No wiecie,taką dla skatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate girl
Ja chciałam się zapytać czy ktoś może podałby mi link na jakąś fajną czapkę z prostym daszkiem dla dziewczyn.No wiecie,taką dla skatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jane_
Ale mnie wkurwiła dziewczyna która napisała " NIE MA NIC GORSZEGO" Czy ty wgl wiesz co to jest styl skate?! Jeśli nie wiesz to zamknij MORDE i spierdalaj z tąd!!! sama jestem skate i mam w dupie co inni o mnie myślą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×