Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość kissoflove
Hej dziewczyny :) a ja dopiero wchodze w swiat hip hopu. zapisalam sie do klubu tanca, od stycznia :) zawsze ubieralam sie jak zwykla dziewczyna. jeansy, sweterek. ale zaczelam chodzic w szerokich dresach, blluzach i czuje sie w tym za*je*biscie dobrze. Czuje sie w tym seksi. to nie prawda ze dziewczyny w szerokich spodniach nie sa seksi. chlopaki lubia takie dziewczyny, czuja sie przy niech swobodnie bo wygladaja jak ich kumple a jednoczesnie widac gdzies kawalek golego cialka, to ich jara... :P luz i jednoczesnie seks. poprostu chyba juz nigdy nie ubiore obcislych jeansow no nienawidze :p uwielbiam hiphop uwielbiam wygode. jak ide w takich mega szerokich spodniach to czuje sie dobrze seksownie penersko i wcale nie mysle ze ludzie sie z tego smieja. pozdro skate dziewczyny! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate girl
Ten styl jest zaje**sty. Nie obchodzi mnie co inni o tym myślą. Lubię chłopaków skate po prostu czuję się przy nich swobodnie ;] Nie mam nic do szerokich spodni są spoko. Pozdro dla skate girl and boy :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate girl
Ten styl jest zaje**sty. Nie obchodzi mnie co inni o tym myślą. Lubię chłopaków skate po prostu czuję się przy nich swobodnie ;] Nie mam nic do szerokich spodni są spoko. Pozdro dla skate girl and boy :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
ta, zgadzom się z powyższymi zdaniami, chociaż czasem nie zaszkodzi mi ubrać czegoś wyróżniającego się od całego stylu co nie ( ; wesołych * ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......p.......
Moim zdaniem ten styl jest fajny dla tych co lubią hip hop ta muzyka jest fajna. Noi co z tego ze ma się szerokie spodnie bluze szeroką i podkoszulek, to fajnie wyglada ja nie nosze tak szerokich spodni ale właśnie szukam by sobie takie kupić, bo mi sie podobaja. A na desce można jeździć bo to fajne.;p A break-dance można tańczyc Polska wolny kraj jak wam sie to niepodoba to s.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukro
Ludzie nie rozkminiaj jesteś skate to sie tak ubierz i bez pierdolenie ten styl ma to do siebie że noszą go ludzie którzy nie muszą pytać sie o zdanie tak nie czy a może podoba sie biore a dziewczyny wyglądaj super w skate właśnie z obcisła koszulka mi popieram stoprocent a tak przy okazji żeby nie było to forum znalazłem bo szukałem prezentu dla dziewczyna a chciałem jak kupić endorfiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooo
hello to ze jakas dziewczyna ubiera szerkie spodnie lub bluzy to musi byc brzydka??? o nie tu sie wlasnie mylicie!!! a kto tak twierdzi to jest zapatrzona w siebie panienką całą w brylantach z ust której az kapie błyszczyk!!! ja osobiscie mam 16 lat i chodzie do liceum i jestem skate girl... i jakos to do tej pory nikomu nie przeszkadzało!!!!!! ubieram sie tak bo jest mi wygodnie ... i nie obchodzą mnie żadne głupie komentarze ze strony innych osób... a tym dziewczyna którym sie nie podoba ten styl to po jakiego wchodza wg na tą strone?? Żeby obrazic inne skate dziewczyny??? I tu właśnie robicie błąd!!! Bo my sie nie bedziemy przejmowas waszymi głupimi docinkami a przynajmniej ja nie bd....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi.
Moim zdaniem styl ' SKATE' jest boski, tylko tez nie do przesady ;)) . Najlepiej jeżeli do szerokich spodni ubiera sie obcisłą góre, Ale tez super wygląda jesli załozy sie rurki, ale do tego luźną góre ;D . Sama sie tak ubieram. i to nie dla szpanu, tylko poprostu uwazam ze ten jest orginalny (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk8 i juz
ten styl jest wg mnie najlepszy przynajmniej moge pokazac siebie jaka na serio jestem ostatnio to nawet na damski dzial nie patrze jak jakiejs bluzki szukam. no np spodni to wgl fajnych znalesc nie moge bo meskie dziwnie mi odstaja a damskie tylko ze za duze sa dziwne , ktos zna jakis sklep z fajnymi spodniamy? aha i do wczesniejszych komentow co wam jest czyjak ktos nie slucha rapu czy hiphopu i nie jezdzi na desce albo jezdzi ale kalecznie to nie jest sk8 ? jak ktos sie tylko ubiera w luzne ciuchy to i tak znaczy ze ten styl czuje no i tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk8 i juz
aha no i sk8 dziewczyny nie sa brzydkie ostatnio przenioslam sie do nowej szkoly i od razu kurde polowa chlopakuw sie we mnie zabujala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjjjjjjjkjjjjjkjjjjjjkjjjjjjj
Puste idiotki i pozerki. Nazywacie sami siebie skejtami mimo tego, ze wcale na niczym nie jezdzicie. Wlasnie pokazujecie jak czujecie ten styl... Skate/Skater - osoba jezdzaca na desce, rolkach, etc. Hiphopowiec - osoba ubierajaca sie szeroko, tanczaca hip hop najgorsza padlina tego swiata, bujaja sie od kraweznika do kraweznika Zwykle pozerki na poziomie gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooomarcia96
dokładnie zgadzam się "sdjjjjjjjkjjjjjkjjjjjjkjjjjjjj" wkurzają mni etakie laski co mówia ze sa sk8 bo noszą szerokie spodnie idiotki ja jezdze na rolkach od 4 lat i od jakiegos czasu maluje graffiti ale do szkoly nie lansuje sie tym moi znjaomi o tym widzą i dlatego nie szpanujcie ciuchami tylko tym co umiecie np jezdzic na rolkach itp itd 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysieekkk
Podoba mi sie bardzo ich styl bieranie sie... Najbardziej buty a tak wgl. To skate rządzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja kiedyś tak chodziłam ubrana,ale to było z 10 lat temu :-D Miałam spore kłopoty w szkole przez to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja kiedyś tak chodziłam ubrana,ale to było z 10 lat temu :-D Miałam spore kłopoty w szkole przez to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hueeehueee
Zalosne to jest... Normalnie biali murzyni. Dziewczyna tak ubrana to porazka, babochlop i nic wiecej, zero gustu. U mnie w szkole jest pare takich dziewczyn, kazda sie do mnie przystawiala bo mialem deske. Nie ma co sobie tlumaczyc, ze facet bedzie wolal takiego lumpa od "plastikowej" blondynki. Najgorzej mnie denerwuja te wozace sie kozaki, ktorzy zamiast mowic ciagle wydzieraja morde jakby szczytowali co sekunde. Poza tym zgadzam sie z tym co powiedzial sdjjjjjjjkjjjjjkjjjjjjkjjjjjjj". Jezdze na desce i musze wam powiedziec, ze nazywajac sie skate'ami przynosicie wstyd tej subkulturze. Nie jezdzicie na niczym i myslicie, ze jak ubierzecie sie szeroko to jestescie skate. Zasrani hiphopowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtttttttaaaaaaaaaa
^^ dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate cool
Dlaa mnie ten styl wymiata . Nie zgadzam sie z tymi ktozy mowia ze to chlopskie . ;/ . Ja np. jezdze na desce , tancze brecaa . I to jesy fajowe . A ciochy , dresy , obcisle koszulki albo luzne rorki . U mnie w szafie sie roi od takich lachow . ;-* Kto tego nie lubi niech zaluje !! Kc.SKATE ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receopadajaaa
naucz sie czytac wiejski babochlopie. skate to styl powiazany z deska a nie szerokimi ciuchami i breakdancem. skejci ubieraja sie jak chca, wazne zeby jezdzili na desce, reszta to pozerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś tam..
wg żenada.. nie znacie stylu skate i gadacie jakieś głupoty ;/ aa co najgorsze nie znacie skejtów a krytykujecie ;/ gońta sie ;/ co myślicie że dres jest najlepszy? ;x te łyse pały które stoją w bramach z telefonem w ręce i leci techno?! na takich dresów to lecą tylko takie ku*wy żeby mieć później czym sie pochwalić i żeby później na mieście iść jako bogini sexu?;/ Towarzystwo skejterów jest najlepsze bo sama nawet jeżdżę na desce i zakładam luźne ciuchy i mam gdzieś kto co o mnie mówi ;/ tylko zazdroszą i tyle. JA ♥ deskorolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok...
Jak jezdzisz na desce to w porzadku, ja mowie o tych pozerach co mysla, ze jak zaloza szerokie ciuchy to sa skate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika .
jak myślicie . czy dziewczyna która ma 14 lat waży 70 kg i ma 171 może ubierać się jak skate ? to jestem ja i chciałabym zakryć mój tłuszcz jakoś żeby go nie bylo aż tak wiadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazisław
ja jestem chlopakiem i uwazam z dziewczyny w szerokich spodniach i wogole sa zajebiste rozplywam sie jak widza tką na ulicy a zmienjac temat idiotą jest ten ktory kurwa uwaza ze skaci sluchaja rocka i wogolle pojeby prosze zajzec na wikipedie to sa punk skejci i kurwa powiem to jeszcze raz ja nosze sie na szeroko slucham hip hopui wogle jezdze na desce a potocznie osoby majace luzne gacie itp to śą gangsta sk8 mozna nawt na youtubie zobaczyc jak kogos uraze to sory dla mnie chlopak w rurkach na desce sluchajcy punka i woglle jeszcze sie wozi dla mnie jest pedąlem i cota i pozanalem to na sobie bo znam kilku i wszystkie cioty no moze jeden jest normalny jak ktos chce pogadac to gg 1294615 peace ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazisław
a i jeszcze sk8 wzieli sie od serfrow tez wikipedia a i kurwa nie prawda ze sk8 nie wazne jak sie ubieraja aby jezdzili na desce pojeby co tak mysla przeciez to wlasnie tacy kolesie wymyslili deske luzni punki znaczy sk8 punki tez zaczely jezdzic i teraz wszyscy maja metlik kto jest kim i jak sie ubierac zenada troche a i np snowboard ez zostal wymylonyny prze takich kolesi np james albo jake burton to on przecie wymyslil snowboard i to tez kojazy sie z luznymi gaciami bo ktory snowboardzista ma obcisle gacie troche rozumu prosze i inteligenci a do tych szmat co sie wypowiadaja o hiphopowcach huj w dupe bo kurwa zero szcunku maja jak ktos ciezko charuje zeby sie czegos nauczyc a nie siedziec na dupie i sie wozic i jeszcze raz do ksizki zajzec lub do wikipedi nauka nie boli (do szystkich tych ktorzy maja cos do sk8 i hh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdole.jpg
Znawco jebany doedukuj sie a nie innych pouczasz. skate - jezdzic wywodzace sie od skateboarding jestes czasownikiem kurwa idioto ? Nie istnieje ktos taki jak skate tylko skater. skaterzy to sa punki w 99% bo ich muzyka nawiazuje do tych klimatow, jak ogladasz jakies zawody to jakie kawalaki leca ? Kurwa zastanow sie co piszesz i nie polecaj artykulow ktorych tresci nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdole.jpg
No i widac jak sie uczysz analfabeto pierdolny skoro nie znasz znaczenia slowa skate. Jezdze kurwa na desce i mam dosc jebanych pozerow w szerokich ciuchach ktorzy nosza deske tylko pod pacha. Jak na skatepark wchodza jacys frajerzy zeby sobie posiedziec na laweczce to ich gonimy, nie wazne czy dziewczyna czy chlopak, nie ma szacunku dla pozerow. Wyrosniesz z szerokich ciuchow i szpanu, widziales kolesia po 20 ktory sie tak ubiera ? BTW. Laski gardza pampersami, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazislaw
morda frajerze jestes punk skaterem nie trawie takich skurwysynow i nauczucz sie szacunku cwaniaku pedale w rurkach pozerem jestes ty .ja nosze szerokie spodnie i slucham hh i jesli masz cos do mnie to huj ci w dupe ja nieslucham takizafajdancow jak ty co niby kozaki sa a jka przyjdzie co do czego to w gacie sraja zarobilem sobie na szacunek i u dresow i u kosow nie jestem pozerem a i mam racje skater to ktos jezdzacy na desce a jak bys troche poczytla to bys idioto zobaczyl ze deska wywodzi sie od serferow i sa i skejtrzy potocznie sk8 iw szerokich spodniach sluchajacy hh i rurkowcy ktorych kurwa jak zobacze to mi sie w glowie przewraca.Hoodboyz rlz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazislaw
ja nionosze takich rzeczy dla szpanu i powiem to 15 raz wikipedia sprawdz sobie kto i jak sie ubieral i czego sluchal a i kurwa niby gdzies luchja punka na zawodach kurwa chyba w afryce nieno sa tacy ale zobacz miami new york i jezcze jedno punk sk8 to ciotyi to oni są pozerami a nie my i morda w kubel wy[ierdalaj z tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leże i kwiczę :D Z tego tematu ktoś powinien zrobić demotywator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×