Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość 23latek
Ja nie jeżdżę na desce ale chodzę w szerokich spodniach czyli baggach i kupuje koszulki czy bluzy ze skate shopów :) A słucham hip-hopu i hardcoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahushasua
Chodzilo mi o to ze macie sie za skate'ow mimo tego ze jestescie hiphopowcami. Hiphopowiec - glownie baggy ciuchy, sluchaja hip hopu, tancza go etc. Skate - osoba jezdzaca na desce/rolkach/snowboardzie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
a jeśli słuchosz hip hopu , i jeździsz na rolkach albo desce to kim jest , nie rozumia Cie synek naserio / (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahushasua
Jestes wtedy skatem, niewazne jak sie ubierasz/czego sluchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
No to jestem hip-hopowcem - Krótkie baggy spodnie, buty nike, koszulki T-Shirt ze skate shopów oraz bluza z kapturem ;) Mi się rzygać chce jak widzę baggy wraz z rurkami :o Co raz modniejsze to się staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahushasua
Ja ostatnio widzialem "kozaka" w sandalach, rurkach i bluzie do kolan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka eF
Hmmmmmmmm....Brak mi po prsotu słów. Nie czytałam do końca wypowiedzi więc nie wiem co tam dalej pisalo... Ludziiieee litości... Nie tylko dziiewczyny skate maja prawo sie tak ubierac;/ jesli ktoras jezdzi na desce...rolkach..czy tez bmx'ie to owszem niech tak sie ubiera...ale nie kazda jezdzi... Aby tak sie ubierac...nie trzeba tylko jezdzic to najmniejszy szczegól...Skate nie ma nic wspolnego z ubiorem;/ Moja kumpela jakos jezdzi na desce od 2 lat i jakos nie szpanuje ciuchami;/ Te "ciuchy" nie sa przeznaczone tylko dla skate.. Np..ja nie jezdze na desce...Ale za to rapuje...;/ I się tak ubieram bo nie wypadalo by dziewczyna rapuje a tu ku*****wa obcisla bluzka i krotka lateksowa mini...;/ Na pewno nie powinni sie tak ubierac co sluchaja pop'u bo ch***ja wiedza o kulturze Hip-hop i Hip-hop to nie gatunek tylko subkultura...rap to część tej kultury...Widać że nie bardzo wiecie na czym to polega(bez obrazy) to ja sprobuje to jakos wyjasnic:) Jeśli czujesz w sercu Kulture Hip-hop, np. tańczysz...rapujesz...czy chocby słuchasz...i masz pojęcie o Hip-hopie...to masz jak najwieksze prawo do ubioru....Po prostu trzeba to cos w srodku czuc...Ja np.tańcze brakdance i rapuje...i w ch***uj sie nie przejmuje jesli ktos na ulicy mi gada.."ALe ona ma styl..." po mnie to splywa ja owszem ubieram sie tak...grube buty....czapka...bluzy z kapturem...Po prostu kocham to co robie..i wali mnie krytyka...to moje życie i moja sprawa... a co do skate...Maja tez prawo do tego rodzaju ubioru...;) Nie kazdy ziomek jezdzi...wezcie to pod uwage...wiecej ziomow tylko slucha rapu...i utorzsamia sie z kultura hip-hop .... np...lubia sobie zajarac skkreta...tancza...;) i jest dobrze...:) POzdro aa i pS...nie nawidze emo skate...zenada...podroba stylu punk gotyckiego i skate...bleeeeeeee Pece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooomarcia96
Olka eF -napisala- aa i pS...nie nawidze emo skate...zenada...podroba stylu punk gotyckiego i skate...bleeeeeeee Pece! o ja tez tego nie nawiidze owszem blllllleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_Skate*
A czapke se kupie . . hehe a może wie ktos gdzie ją kupić np. w necie ?? ? (: . .. :) odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
karola , na allegro na przykład , albo w takich skate shopach napewno beda / ;p pzdr / *;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
wiesz co , powiem Ci że , to zależy , dla mie np te spodnie sa zayebiste , 24 latek jasne że może , polska wolny kraj , zależy o jakim wykształceniu i jakiej przyszłości myślisz , bo niby nie ma to znaczenia , ale wiesz , nie pójdziesz do roboty np do jakiegoś bióra w takich spodniach co nie / ;p pzdr C=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruka
Dlla mnie ten styl jest ql . Ja sama ubieram spodnie PRAWIE do kolan . Niie obchodzi mnie co sobbie pomysla inni. J a , ubieram sie w swoim stylu a nie w stylu innych Wiiec nie kierujcie sie tym ze jakas laska barbiie powie wam ze to jest kobiece , tylko kierujcie sie soba . Te spodnie prawie do kolan sa bardzo wygodne . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
Daruka , racja / *;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Też Chcem.
Mi od dawna podoba sie ten styl poluje w necie juz od dawna ale ciuchy są tylko dla chłopaków i do tego strasznie drogie . Proszę zna ktos stronkę z takimi ciuchami dla dziewcząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi sie podoba
Czy ktoś zna Stronkę z ciuchami dla dziewczyn.Bardzo podobają mi się ciuchy z stoprocent.com ale są sttrasznie drogie i niema tam dla dziewczyn to nie fer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate14
Jestem Skate ... nosze szerokie spodnie jeansowe albo dresowe ... oraz rurki ;)) Szeroki t-szirt to podstawa ... SKATE to osoba która jeźdz na desce ... a ubiera się wygodnie do jazdy na desce ;P Ja jestem 100% skatem Jeżdże na desce ubieram się jak napisałam powyżej ;P I słucham rapu ;P Skaci przeważnie słuchają rocka punku rapu i hip hopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusiakOwax3
Słuchajcie teraz MNIE . Noszę szerokie dresy, mam w szafie prakycznie sam luz , i powiem że nie tańczę, nie jestem jakąś super laską z you can dance ... chodzi o muzykę . Słucham polskiego rapu non stop. Poprostu jestem typem dziewczyny siedzącej na byle czym byle gdzie z paczką słoneczniku i słuchawkami w uszach . Dla mnie liczy się hip hop . I jeśli miałabym określić mój styl .. mieszanka takich "emo dzieci" z ''raperkami'' :D czemu ? bo np. dzisiaj wlasnie mam na sobie fioletowe spodnie dresowe , szaro-różową bluze i pod spodem różowy wystający top, grzywka na bok ciemne włosy i bardzo ostry makijaż ... nie raz spotkałam się z ludzmi którzy mowilil żejestem "emo w dresie" .. ale tak nie jest ! poprostu lubię luz i kolory ! mieszam to ! i wychodzi dziwne połączenie . I nie chodzi tu o jakiś old school o jakieś subkultury . CHODZI O MNIE . Nie musze nikomu udowadniać że świetnie tańczę czy śpiewam przecież.. sa dziewczynki które uczą się śmigać na desce albo tańczyć żeby się wylansować..zabłyszczeć . To jest chore !! Moim marzeniem jest nagrywanie na bity . tak jak gabi czy wwa . chcę tego bardzo ale mam okropny głos... i to mnie boli najbardziej. Może kiedyś mnie usłyszycie , kiedyś może wyjdę z ukrycia ;DD Ale wątpię ;] emano swiry ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haena
ja mam 14 lat.. i kocham hip-hop ktoś już pisało o tym że ciężko teraz znaleźć szerokie spodnie.. ja najczęściej zakładam rurki tylko nie idealnie przylegające.. trochę przydługie.. i bluza obowiązkowo z kapturem. pzdr all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bel20
ja mam 20 lat , żyje rapem już od dobrych paru lat! też uwielbiam się tak ubierać ale szkoda że w mojej ok. nie ma takich dziewczyn:( czy jest któraś z was z ok Warszawy. Warszawy albo Siedlec bądź z ok.?:) z chęcią poznam :) piszcie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoxmotherfucker
a więc. xd jestem skatem, hiphopowcem. nazwijcie to jak chcecie. wiem, że to jak się ubieram odzwierciedla moja duszę. zawsze jestem ubrana luźno, planuje zakupić typowo męskie luźne spodnie jeansowe ;p a tak normalnie to już ciuszki wszystkie mam :D buty też standardowo. ;d jaram się tym stylem już jakiś czas ;d z jakieś dwa lata na lajcie. co do muzy to standardowo RAP ! amerykański, polski. zależnie od nastroju. czasem to będzie big von, czasem ostry czasem GURAL ! :D zamieszcze kilka fot, abyście miały obraz :D http://i35.tinypic.com/2aewjte.jpg http://i25.tinypic.com/9zu91d.jpg - tutaj akurat mam bardziej wąskie spodnie, ale normalnie chodze w szerokich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --ktos--laska--
Ja sie ubieram skate i uwazam ze to dobry styl dla dziewczyn ktore lubia luzne rzeczy. To ze ktos sie tak ubiera nieznazy ze jest jakis inny moze byc normalna osoba. Mnie akurat spostrzegaja niektorzy przez ubranie. A co do ubran to kupuje w cropie meskie najczesciej. i sie tego nie wstydze bo kazdy ma prawo ubrac sie jak chce. i nie prawda ze w tym stylu nie wyglada sie kobieco niektorych to pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate*_kaqrola
To do : Mam takie pytanko gdzie kupiłaś tą zajebistą czapeczke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola*_Skate
yoxmotherfucker to do : w poprzedniej wiadomości mi ucieło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpadyzorD haxD ona
moje zdanie na ten temat jest takie; każdy sie ubiera jak chce i to nie powinno nikogo obchodzić...;/ jeśli "Ci" sie nie podoba to na co sie patrzysz?! i to jest niby tolerancja?! weźcie się ogarnijcie! ludzie to nie wasza sprawa jak ktoś sie ubiera(przeszkodzić może tylko osoba zajmująca sie tą osobą która tak sie ubiera) Pozdrawia się;) xDD ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yszty
skate jest lepsze od tych takich laleczek różowych wymalowanych które sie puszczają...;/(pustaki) xDD i mam wyjebane co myślicie o tym stylu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoxmotherfucker
karola :D jeżeli gdańsk to w medisonie. ;> sklep New Yorker. ;> są rózne czapence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bel20
hej dziewczyny:) jeśli któraś z was jest z ok Warszawy bądź Warszawy to piszcie:) z chęcią poznam dziewczyny obierające się w stylu skate:) e-mail faldi1989@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupuppupuppuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×