Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość convict.pl
A ja polecam !!! www.convict.pl - COŚ NA CIEBIE MAMY !!! Wyprzedaż letnia w convict.pl !!!! Wśród przecenionych produktów znajdziecie t-shirty, klapki, plecaki, buty sportowe i wiele, wiele innych letnich produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, na pewno "coś na Ciebie mamy!". Sklep internetowy www.convict.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop love
Nie jeżdżę na desce, ponieważ jej nie mam(ale niedługo powinnam ją dostać ;D ) Mam styl skate'a zmieszany ze swoim własnym. Pomimo, że nie robię trick'ów na skate park'ach czuję się jak skate. W moim sercu gra hip-hop, rap, reggae i alternative od kiedy zaczęłam słuchać muzyki. W dodatku sama rapuję. Czytając wasze komentarze wyciągnęłam wnioski, że waszym zdaniem skate to tylko ten człowiek który jeździ na desce wyczynowo! Szkoda mi na to słów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................../.
Czy ty na prawde jestes taka glupia ? Skate to osoba jezdzaca na desce a Hip Hopowiec to ktos kto ubiera sie szeroko i slucha HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol bez skrzydel
Kupmy jane_ słownik ortograficzny bo jej pisownia daje po oczach __ http://tnij.org/gv7r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suddenriot
Ja nie słucham hip-hopu, jeżdżę na desce i ubieram się punkowo, albo skate'owo. I uważam, że można oczywiście kobieco wyglądać w luźnym stylu. Wystarczy zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FeelMyBeat
Co za beznadziejne bzdury wypisujecie . Niby takie tolerancyjne a na dziewczyne z makijazem i spodniczka ze odrazu jakis ku*ewski plastik. Ogarnijcie ludzie. Żałosne. Ja sie przynajmniej przyznaje że jestem tolerancyjna do PEWNEGO STOPNIA. Ehh aż sie plakac chce co wy tam powypisywalyscie ze skate sie luzno ubiera ? bujda ! Skate ubiera sie w luzne bluzki i rurki LUB normalnie ale co waże JEZDZI na desce lub bmx'ie . A styl hiphopowy to zupelnie inna rzecz nie mozna sobie powiedziec od tak ze jestem hiphopowcem bo se kupilam duze spodnie, bluzke i slucham popu -.- beznadzieja az mnie ch*j strzela jak widze laske w duzych ciuchach A NA SŁUCHAWKACH LECI np. Britney Spears ....! Ja sie ubieram na szeroko, slucham rapu, pisze rymy, reprezentuje tą kulture poprostu ;) Oczywiscie na ulicy pare razy zadko no ale sie spotkalam z docinkami od jak wy to nazywacie "pustych lasek" :d trzeba miec na to grubo wyjebane :D ja mam swoich ludzi jest ich naprawde duzo. niektorzy sie ubieraja normalnie niektorzy tak jak ja. najlepsze ciuchy -> urbancity.pl ! wbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FeelMyBeat
aa i do laski którejś laski powyżej najlepsze czapki typu full cap znajdziesz na - > UrbanFlavours.pl pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FeelMyBeat
a i do ktorejs laski powyzej ** sory tak mialo byc :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszqwa
Dresy damskie. w cenie obniżonej 0 25% zobaczcie co się dzieje w sklepie www.pearlfashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.cro ...
Myślę ze to wszytko ma sens .. przeciez dziewczyna także moze być skate. Oczywiście mająca swój styl .. a nie naśladująca kumpli powiem to na swoim przykładzie ... Pewna dziewczyna (moja była kol.) zaczeła naśladować naszych ulcznych skejtów (prościej pisząc ;p ) jeśli "ich" można tak nazwać. Po jakimś czasie zaczeła także jeździć na desce potem, gdy "oni" się zorientowali dziewczyna miałam niezły przypal nie dosc ze chodziła w... za dużych koszulach, luźnych spodniach z dechą w rece to jeszcze zaczeła słuchać "ich" ulubionych kawałków i wgl. (tp.) Zrobiła się inna taka.. hmm... .. na luzie aż za bartdzo.. ;/ wkurzyłam sie i poprustu zapytam naszych skejtów co o niej sądzą oni mieli jedną odpowiedź : " skejciara buhaah" chcąc naśladowac ich zrobiła sobie nie złą wtope.;/ .. Kiedy pytałam sie moejj kol. o "nich" co ona o nich sądzi .. odpowiedział " chamy a w dodatku szpanerzy i myslą ze świecą bo umią pare trików" gdy to usłysząłam tak sie wkurzyłam ;|ze zakończyła sie nasza przyjaźń... Skejci talk wyglądaja też jak "ich: zoabaczyłam byłam pewna ze to jacyś szpanerzy i wgl. ale nie oni sa naprawdę spoko:) pełen luzik ... nic od Cb nie mają ,zawsze sie odezwą ,nie unosza sie honorem, bardzo ich polubiałm .. Sory za ta historie z byłą koleżnką ... Bo w sumie nie odpowiedziałm na pyrtanie.. Owszem dzieczyna moze być w stylu "skate" ale ludzie bez przesady jesli wychodzi na pole i widzi skejtów jest skate jeśli słcuha reegae jest już w innym sytlu nagle lubi 3 kolory i "peace " no wiedzie to mnei nabardziej wkurza... Ja nie jestem i nie zamierzam zmieniac stylu .. moje kumpelki mówią ze czasem ubiaram sie w tym stylu tzn. "skate" ale nie zmieniam co 15 minut mojego stylu a przedwszytlkim zdania.. Lubie rurki i szerokie spodnie .. najlepiej szeroki bluzy i szeroki buty lubnię ten styl i nikt tego nie zmieni ale nie zamirzam kogos nasladowac czy też zmieniac sie z powodu czyiś "widzi mi się " ;/ chyba tyle o tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.cro ...
FeelMyBeat <-- przyznaje racje i pełny szacunek !! ;) masz racje każdy nosi co chce dobiera kolory i cichy jak chce .. nie tylkko po tym mozna rozpoznać prawdziwego skejta :) aa ta stronka zajebista :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59fifty
Mieszkam w dość małym mieście bo liczy jakieś 30k osób. Niestety jak ide ulicą to widzę tylko laski w jakichś lateksowych leginsach i balerinkach.. a ja jedna w szerokich spodniach, bluzie z kapturem.. a jak założę czapke z prostym daszkiem to ludzie wzroku nie odrywają xDD Pewnie mnie za jakąś idiotke biorą hehe ;P Ale mało mnie to obchodzi, cieszę sie, że odważyłam się i jestem sobą . Nie mam pojęcia co o tym myślą chłopcy ale nie zamierzam się zmieniać. a typiarą śmieje sie w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plomyx
Hej Dziewczyny! Odnośnie tematu mam do sprzedania fajne buciki Adio. Nie drogo! Polecam serdecznie;) Sprzedaję, bo mi się znudziły. Stan bardzo dobry. Pachną nowością;) Oto link do aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=1216032184 Pozdrawiam Plomyx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk8gir.
ja mam 14 lat jezdze na deskorolce umiem pare trickow ale nie za dobrze niektorzy pewnie mysla ze jezdze by zaszpanowac, NIE ! jezdze bo lubie tylk co bedzie za kilka lat ? gdy bede miała 16-17 lat, che jezdzic nadal ale nei moge przez całe zycie chodzic tak ubrana, moja mama ostatnio zaczełą sie mnie czepiac co do mojego ubrania, nie wiem co mam robic ; / wiele jest takich dziewczyn co tylko sie ubieraja na skate bo chca poderwac chłopakow którzy jeżdza na dekach (znam takich kilka) ; / to jezt załosne moim zdaniem nie wiem jak waszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakaveliforLife
Fajnie ... Styl Skate to nie jest all luźne -.- Skat to ten który jeździ na desce, na BMX itd. (głównie deska). W trickach luźne rzeczy przeszkadzają. Luźne rzeczy są częścią kultury HipHop ... Spotkałem się nie raz ze stwierdzeniem ,że jestem dres ,albo skate ,bo mam wszystkie ciuchy o rozmiar ,albo 2 za duże. Ale to jest inna kwestia i zależy od punktu widzenia i zapoznania się z HH. A co do dziewczyn w luźnych ciuchach - zależny od figury, postury, wzrostu. Jeżeli jest szczupła to gutta. Ja osobiście uważam ,ze dziewczyna nie powinna nosić dżinsów (po polsku pisząc) z niskim krokiem,a np dresy typu sweat. Albo trochę luźniejsze dżinsy i do tego większa bluza i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakaveliforLife
@sk8gir. Takie dziewczyny to jest porażka na całej linii ... Robić coś żeby komuś się spodobać ? Bez sens ... A jak matka sie Ciebie czepia to nawiąż do jej przeszłości ;] ciekawe co powie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Diil
a ja mam wyje..bane ubieram sie tylko ww sklepie hempszop mam 19 lat i nosze drechy bluzy prosto itd i mam wyjeba.ne w ludzi coś im nie opasują to niech zamkna mord.e blachary zajeban.ne cycki na wieszk i lataja po rewirach jak suk.i nara to wszystko pozdro mordy hiphopoweeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiakkkkkkkkkkkkkkkk
Lady Dill - jesteś pierdolonym baranem! nie odzywaj się jak nie wiesz OCB, ogarnij słownik ortograficzny i nie mów na każdym kroku że masz wyjebane.. szkoda że nie napisałaś że reprezentujesz Jot Pe - wtedy to już w ogóle zgon bym miała ;D won ! bo ośmieszasz każdą typke w dresie oOooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merylla
Powiem tak: Zdaje sie, że każdy styl SKATE rozumie po swojemu...błednie lub nie, nie ma sie co bulwersować nie każdy ogarnia w całości co kocha;p Moja interpretacja SKATE myslę nie wiele się różni od wszej;D Tylko nie rozumiem tego, jak traktuję SKATE'ÓW ma dla nich tak wielki szacunek, że jak widze kolesia, który sie podaje za SKATE, a tak naprawdę to ciota i tyle... Dla mnie SKATE to jest ktoś, osoba wysportowana, z talentem...rodzina straszy mnie, że jak wyjdę w skate spodniach na ulicę to mnie zleją, ale mam wrażenie- możliwe, że złudne, nie wiem- że między skate'ami jest taka solidarność...coś w stylu swój swego nie ruszy, a wręcz przeciwnie-pomoże w razie potrzeby;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLoveSkate
Mnie się tam bardzo podoba ten styl. Sama na desce jeżdżę i tak się ubieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche nie na tamat ale szukam skate laski 13-14 letniej z okolic warszawy zaiteresowane koleżanki prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznela.
heloł :-) nie czytałam wszystkich wypowiedzi, bo wiem jakie człowieczki maja o nas skejcikach zdanie ^_^ większośc chlopaków powie ci że wyglądasz okropnie w luźnych spodniach- no i co? nie dla niech to tylko dla siebie :D a połączenie spodnii z krokiem w kolanach i obcisłej koszulki (ale pod warunkiem że na ramiączka, inna wygląda nie za lajtowo) jest cool :-) to powodzenia ^_^ i pamietaj, nie słuchaj tego co Ci czlowieczki gadają, bądź sobą ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weel18
Moim zdaniem dziewczyna w skate ciuchach jest sporzo ;P przecież nie tylko kolesie mogą się tak ubierać ;) mnie osobiście podoba się ten styl ;) tyle,że trudno znaleźć porządny sklep z fajnymi ciuchami. Zwykle to tylko dresowe są spodnie szerokie. Znalazłam na necie kilka stronek,ale jedyna konkretna i fajna stronka to www.endorfinajeans.com, www.holahola.pl Może któraś z Was zna jakieś fajne stronki z ciuchami dla dziewczyn ;) jak by,któraś coś miała to jak może niech mi wyśle na e-maila stronki czy coś w tym stylu ;) oto mój e-mail weruuusia11@interia.pl ;) PozDro dla skateciarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooo
Ja tam nic do nich nie mam uważam że te ciuchy sa bardzo stylowe i modne takie teraz sie nosi ja np. tak chodze wygodnie mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zioom
Yo,yo. Mam 15 lat i jestem skate. I nikomu to nie przeszkadza.. No może trochę mojej mamie.. Bo zawsze gada.. "Dlaczego ty się nie ubierzesz jak inne dziewczyny..? Tylko zawsze w koszulkach starszego brata chodzisz.?" Mi ten styl pasuje. To nie jest tylko styl ubierania się to jest tez muzyka i charakter. Z tym trzeba się urodzić. Wiem, ze wiele dziewczyn w wieku 15-17 i dalej zmienia się na takie sztuczne barbie. Ja już kiedyś sobie obiecałam ze nigdy się taka nie stanę. Tak prawda każdy ma swój styl. No to dlaczego takie barbie mi mówi żebym się obrała jak dziewczyny.?! Jej się podobają obcisłe spodnie koszulka po pępek i kilogramy pudru na buzi. Spoko.! Nie mam nic do tego.. Ale niech i ona się ode mnie odczepi.. Bo skoro ja jej daje wolna rękę na to by ona się ubierała jak chce to i niech ona mi do święty spokój. A wiec dziewczyny.. Jak jesteście skate to nie dajcie sobie wmówić takim sztucznym barbie ze macie wyglądać tak jak one.! Pzdr.! Szacun..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rap !
jestem dziewczyną i powiem szczerze że lepiej olać opinię innych , ubieraj się jak chcesz , bo patrząc na to z innej strony to zawsze znajdzie się osoba której twój ubiór nie bedzie sie podobał co kolwiek bys ubrała ! eloo ziomki ! : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioLetowaaa
Ja jestem skate mam 16 lat, lubie jezdzic na desce. I powiem jedno jak ktos chce i dobrze sie czuje w tym stylu to nie ma przeszkod i nie wazne czy ktos ma 10 lat czy 17. Jedni wola styl skate, drudzy emo, trzeci jakis rockowy a jeszcze inni wola zupełnie normalny. Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguśxD
ja jeżdże na deskororlce, ale jako skate za bardzo się nie ubieram, ubieram się jak prawie przeciętna nastolatka. spodnie rułki i jakiś fajny t-sher no i oczywiście buty skate xD a mam 15 lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×