Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość marcia96
hej super girl przeczytałam większość wypowiedzi i b. sie ciesze ze tyle jest dziewczyn podobnych do mnie pod tym względem ze tez kochają skate bo zaczym nie znalazłam tego forum to myślałam ze jestem jakimś wyjątkiem kocham jeździć na rolkach nie mogę bez tego żyć bo moje koleżanki ze szkoły może i jeżdżą na rolkach ale tak tylko żeby se jeździć a mi to sprawia wielka frajdę na ulicy nie widać tego co tak naprawdę kocham bo na skata ubieram sie na skate ale do szkoły to raczej taka normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie jestem skate dziewczyna ale chcialam tylko napisac ze podziwiam Was za to ze nie jestescie owcami ktore leca za solaryjno-kurewska moda ale osobami ktore maja swoj styl,swoj swiat i nie boja sie tego,maja w dupie opinie innych,szarych ludzi! ja ubieram sie od czasu do czasu na styl gotycki a dlatego ze 3/4 swojego zycia zyje gotykiem,cierpieniem,smutkiem,mrokiem i jestem pochlonieta w ta ideologie,styl zycia calkowicie... i super ze Wy tez nie robicie tego dla szpanu ale dla okazania wlasnej osoby:) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icta
skejt siksa dorośniesz to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy-Madziol-mAYDAY
No słuchajcie jestem nowa na tym forum ale zajmuje sie stylem skate od dwóch lat jestem ziomem typu elo poniewaz smigam na rolkach słucham rapu i hipu tancze breka i musze powiedziec ze ostro sie nacharowałam zeby do czegos dojsc i jestem z siebie zaj... dumna:D hah hip hop tez tancze i musze powiedziec ze jest mniej karkołomny od breka ale takze trudny , ale z kolei badzo ciekawy:) nosze szerokie ciuchy czapeczke na bok i tak jak w tej subkulturze jest nie nawidze innych subkultuur ale je szanuje za ich poglady maluje grafiti i chce wam cos powiedziec !! chodzi o to ze my dziewczyny skate nie zwracajmy uwagi na blachary i k... jestemy zajebiste jakie jestemy i to powinno wytarczyc jak nas nie lubia to trzymajmy sie z takimi jak my:) nasz styl jest zajeb.. i ma moc ale musimy o niego dbac i jesli jakas k.. sie pluje to lac ja w morde nikt nie bedzie nas obrazał !!! ku... spier.... z naszego zycia!!! JESTEMY NAJLEPSZE pozdrawiam i przesyłam szacun dla SKATE girl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda xd
oj wy chyba macie problem ;/ jak wam sie niepodoba ten styl to po chuja sie odzywacie ? ;/ buty globe koszulja dc spodnie do kolam , ful cap to norma ... i deska :D uwazam ze dziewczyny skate sa duzo fajniejsze od takich dziuni co chce byc barbie ;/ blon wlosy i te sprawy .. make up ;/ ja np. jestem skate maluje sie chodze na solarium i jest git .. slucham rocka , reggae i co was to obchodzi i po co kometujecie .. jestes barbie ktora szuka kena to wypierdalaj na barbie.pl i tak porozmawiaj z z blond pindami .. :) ale to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda xd
popieram niekorych z was ale jak jakis paszczur ubierze niby skate buty z ccc to jest skate haha zalll buty moga byc dc vansy globe etnies itp. ale styl skate trzeba czuc od srodka. Po co zalozyc spoknie z krokiem w kolanach jak sie w tym bdziecie zle czuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooomarcia96
jestem na skate moim ida se jakies laski ubraly sie na skata i sie pytam z kumplami "ej co wy tanczycie hip hop czy na deska albo rolkach popylacie ??" one ze nie a kumpel ich wysmial a one wielce sie oburzyly jakies 3 dni pozniej przyszly na rolkach ale dobra moze cos pokarza na tych rolkach a one co krok sie wyj**** jaka pompe mielismy z nich Magda xd - napisala "ale jak jakis paszczur ubierze niby skate buty z ccc to jest skate" nie wiem o co kaman ze buty z ccc tez mam buty z ccc i co nie znaczy ze nie jestem skate a ten "paszczur" to o co kaman jak dziwczyna nie jest miss mokrego podkoszulka to co nie moze byc skate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisiowa D .
moze ktos podac pare linkow z czapkami skate dla dziewczyn ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisiowa D .
a co do tanca polecam nauczyc sie C-Walk'a ja tancze od 5 miechow i zarypiscie mi wychodzi . przede wszystkim tancza to skejty . ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od lat baggy
siemanko wszystkie skateciary ma dla was pytanko ktora z was jest taka typowa skateciara chodzi mi tu konkretnie o ubiur nie tam jakies rurki tylko wielkie szerokie spodnie bluza z kapturam czy spotykacie sie z krytyka za ubiur bo ja tak i mam to w dupie a wy jak u was z tym na codzien wrazie jakby ktorak chciala pogadac to niech napisze mi maila wielkie pozdri szacun sla takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od lat baggy
sorka pomylilam maila - dziadziornr1@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda xd
ooomarcia96 buty z ccc to jest podruba botow skate . w ccc buty sa ca 70 zl a z skate schopie 360 albo na rynku , billa bong na 300 zl wiec jest chyba ruznica a co do paszczura chodzilo mi o dziewczyne emo myslaca ze jest emo skate ;/ albo mega grubaske chcaca sie dopasowac do stylko skate . wiec nie kluc sie ze mna bo ja ci grzecznie odpowiadam na ten temat wiec buty z ccc to imitacja prawdziwych skate i wg ccc to co to za firma ?! hah xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rołs
ja się ubieram w stylu skate i jeżdże na desce ;) a w dodatku nie nażekam na brak zainteresowanych mna ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caandy_Skate_Girl_xD
POwiem wam co ja naprawde myśłe. Ci co tu na tej stronie krytukuje mnie dobijaja jak im sie nie podpbao poco wchodza n ta stronee... Ludzie kórzy sie wstydza miejcie gdzieś..każdy ma swój styl i ja wiem ze jak sie w polsce ubierzesz innaczej niz wszyscy to sie na cibie zle patrza nie jestesmy w USA.. :( Ja sama czasami nosze ubrania skate-ciarsie..a zasami lubie wygladac sexi..normalka.. ale dziewczyny nie bójcie sie swojego stylu to jest czesc was...naprawde A i tecos mysla ze te dziewczyny to jakes babochlopy tosie mysla.. ja tez sie nei uberam tak bo chce niewiem miec kupli czy coo STYL JEST NAJWARZNEJSZY PAMIETAJCIEO TYM.. Respect dla skate-ow. pzdr..LAura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caandy_Skate_Girl_xD
POwiem wam co ja naprawde myśłe. Ci co tu na tej stronie krytukuje mnie dobijaja jak im sie nie podpbao poco wchodza n ta stronee... Ludzie kórzy sie wstydza miejcie gdzieś..każdy ma swój styl i ja wiem ze jak sie w polsce ubierzesz innaczej niz wszyscy to sie na cibie zle patrza nie jestesmy w USA.. :( Ja sama czasami nosze ubrania skate-ciarsie..a zasami lubie wygladac sexi..normalka.. ale dziewczyny nie bójcie sie swojego stylu to jest czesc was...naprawde A i tecos mysla ze te dziewczyny to jakes babochlopy tosie mysla.. ja tez sie nei uberam tak bo chce niewiem miec kupli czy coo STYL JEST NAJWARZNEJSZY PAMIETAJCIEO TYM.. Respect dla skate-ow. pzdr..LAura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooomarcia96
Magda xd --- a co do paszczura chodzilo mi o dziewczyne emo myslaca ze jest emo skate ;/ albo mega grubaske chcaca sie dopasowac do stylko skate a to sie z toba w 100% zgadzam o zal az mi sie zygac chce jak widz etakie emo albo takiego grubasa zal mi ich bo jak by byla skate to napewno nie bylaby gruba bo jak sie jezdzi na rolkach albo na desce itp. to sadlo przeszkadza nie ps. a tak na przyszlosc ja sie niekluce tylko pisze to co mysle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate Girl
Super styl!Po prostu kocham go!Mam 14lat! Brek-dance tanczę od 3 lat!Lubię luźne ciuchy(spodnie,bluzy) Ale to nie oznacza że od czasu do czasu nie założę spódniczki czy obcisłej bluzki;)A no i mam prośbę do Was.Nie krytykujcie tego stylu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaandraaa D
jaaa też kocham ten styl jej taki swój świat ja jeżdze na bmxe od 2 lat i też się każda laska patrzy i zadają pytania czemu taka chłopczycaa ja wole być taka niż wytapetowaną lalką więc trzymaj się stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaaaa101
siema po tym co tu czytam to troche dziwnie sie czuje , ogolem sama w sobie nie jestem jakas skejciara bo ani nie jezdze ani nie tancze :) ale nie przeszkadza mi to ubrac czapki z prostym daszkiem, obcislego topu i szerokich spodni. moje kolezanki ktore lubie ale wiekszosc kreujea sie na sweet laski potepialy to ale dobrze mi z tym. czesto slyszalam slowa krytyki. ogolem to nie wiem czy wypada mi sie tak ubierac bo nie tancze ani nic. jest mi po prostu z tym dobrze. moze ta wypowiedz jest troche poplatana ;p ale chce wiedziec co o tym myslicie. czasem czuje sie troche zagubiona, ale nie czuje sie w sexi ciuszkach itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannienka w dresie
No widać że dużo jest takich dziewczyn ale ja nie ubieram się podobnie. Jak to ujełaś ubieram się bardziej w taki styl http://stylio.pl/zdjecia/skate/4842 Chociaż czapeczki nie lubię ;/ Dam zdjęcie. To może to poczujecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_Skate*
Cześć ! Mam takie pytanie czy dziewszyny mogą nosić czapki skate naprzykład z takim iniciałem $ ! ? co o tym myślicie?? Bo bardzo bym chciała sobie kupić taką czapke . . i oczywiście śmigam na desce i kocham ten styl ! ale potrzebuje waszej rady ! ;) P.S odpiszcie błagam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula999
jezu ludzie jakie macie problemy .. kazdy ubiera sie jak chce ja akurat popieram styl skateow bo sama sie tak ubieram - szerokie spodnie duze bluzy, t-shirty. Ale tez czasem normalnie sie ubieram. To ze jestem taka ze podobaja mi sie meskie t-shirty to juz moja sprawa a ze niektorym sie to nie podoba to miec ich gleboko . ps ktos pisal ze sa damskie szerokie t-shirty dla skateow to jest nie prawda nie ma takich .. szkoda troche bo by mogli pomyslec o dziewczynach..;p ludzie bez napinki ;)) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
do karola_Skate* ; jasne że możesz , sama mom taka , ale to że mom taki styl to nie znaczy że nie moga ubrać sie inaczej , czasem gryzie mie to jak jestech ubrana i wiem że sie patrza ale hu~ z nimi nieprawdaż ? (; wyluzujcie i sie nie spinajcie tak ! / ;p ciałKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzrd
każdy ma inny styl. mi się podoba styl skate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_Skate*
No. . .! Bo planuje kupić tą zaje**stą czapeczke ;P:P P.s Styl skate wymiata a reszta to szmata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahushasua
Jezdzicie na desce/rolkach ze macie sie za skate'ow ? Zalosni pozerzy, hip hopowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahushasua
I jedyna szmata tutaj jestes ty, pozerko. Idz dalej bujac sie ze swoimi "ziomkami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola-_Skat*
Jedyną pierdolniętą osobą jesteś ty!! to do (hahaahahushasua) xD ;P:P Ale siara człowieku :D:D:D: Buhahahhahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
synek , wyruchaj się z lampką nocną ! / o; a karola , się nie przejmuj , czapke se kup , i mi napisz jak se kupisz / (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×