Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość DskStory
Ciekawe... dużo dziewczyn ubiera się faceci, a rzadkim widokiem jest facet w kiecce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
łaa ja widziałam xDD haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doronia19 skate
Mam 19lat i moj chlopak uwaza ze dziewczyna skate jest tak samo seksowna jak laska w mini.a faceci kturzy mysla ze dziewczyna skate nie jest seksowna to moim zdaniem sa pusci w srodku i liczy sie dla nich tylko wyglad a nie to co ma w srodku !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Każdy ma swój gust. Jednemu będzie się podobała różowa landryna, a drugiemu skate laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
no i tyle kazdy co innego lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sys
ten styl jest naprawde super .. fajnie wygladaja dziewczyny wwlasnie w szerokich spodniach .. a w lato w jakis krotkich szerokich .. miod cod i orzeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
żeby być skate'm nie trzeba nosić zwisających spodni , :) ja jestem skateciarą i noszę rurki , duże buty i luźną bluzkę . ;] no są też takie luźne fajne spodnie ale bez przesady nie wiszą aż do kolan . ;d popieram skate dziewczyny . ;d jeździjcie na deskach , tańczcie break danse . ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
a . ! i chce dodać że mam 14 lat i chce być skatem długo albo bardzo długo hehe . ;d a no i polecam jazde na desce bo to super sport i taniec też no . ; dd - ja działam wy też możecie hah . ;d pOzdro . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juś12
Ja też kocham hip- hop i to jest moje zycie ; ] ubieram się jak skejciara ;] i jets miw tym ok kocham szerokie bluzy i szerokie adidasy a nie zawsze trzeba nosic szerokie spodnie mozna zalozyc rurki w ktorych tyłek prezentuje się całkeim sexi a góre można założyc luźniejsza jak. np bluze czy szeroka kimonowata bluzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema...ale macie gadane...ja dla mnie takie puste barbie to jakies nieporozumienie, chodza takie po street w miniówch, cycki na wierzchu i muysla ze sa piekne, moze i sa ladne ale tylko dlatego ze maja one tapety na twarzy i jesli jakis typ mysli ze taka jest fajna bo sexi sie ubiera to jak najdalej ode mnie bo poza wygladem liczy sie cos wiecej, cos cio ma sie w sercu...takie puste panny nie maja nic w glowie oprócz zakupów ciekawe jak sie uczą...mie sie osobiście podoba styl skate i tak sie staram ubierać...po 1-wsze bo lubie , po 2-gie bo mnie to kręci a po 3-cie bo jest wygodnie a nie jakies tam szpilki cy cos yakiego...hello pozdrawiam wsystkie panny które maja cos w glowie oprocz zakupów itp !!! respect :) bziumm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Działają mi na nerwy kiedy piszecie "staram się tak ubierać" , "chce być skatem długo", "chce wyglądać JAK skkate" Skoro tak o sobie mówicie, to znaczy,że jesteście pozerami podróbami staracie się być kimś kim nie jesteście -.- Albo jesteś skatem, czujesz to w sobie i kochasz,alebo udajesz i STARASZ się ubierać jak skate,albo żeby wyglądać JAK skate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czepiasz sie szczegółów...skoro Ci to nie pasi to stwierdze ze jestem skatem ale chodzolo mi o to ze skate to nie tylko ubiór ale cos wiecej...mozna być sk8 i sie tak ubierac ale mozna tez nim byc ale sie tak nie ubierać... !!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
no właśnie . mi nie chodzi o ubrania tylko o coś innego . ubranie to mała część bycia skatem . ;p to trzeba czuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Po 1. to nie są szczegóły ;] Po 2. to w jaki sposób się o tym wypowiadasz świadczy o tym jak jest naprawdę ;] I po 3. trzeba mieć to w sobie, bo tego nie da się nabyć ;] Chyba lepiej nie udawać i nie być pozerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
jesne że nie być pozorem . trzeba być takim jakim sie jest . ale odrazu sie w tym nie odnajdziesz jeśli masz 10 lat to jeszcze sama/sam nie wiesz kim jesteś tak dokładnie ale jeśli ktoś był aż do 15 czy 16 roku życia sobą a potem zaczął być skatem to chyba może nie jest to dla niego . ? sama już nie wiem ,co sądzicie . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Wszystko sie ksztaltuje z czasem. Wiadomo,że od dziecka to nie wychodzi, bo za nie decyduja rodzice,ale jako nastolatkowie powoli sami zaczynami kreowac styl. Okreslamy co lubimy, co nam sie podoba i wtedcy wszystko jasne. ale sa rzeczy ktore sie kocha i te ktore nabywa sie z czasem. Skate it's my life!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubieram sie tylko w takie luzne ciuchy :) :) kocham hip hop braekdance i graffiti :) na tym sie wychowalam i przy tym pozostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjPaulax3
Eh.. Ja kocham ten styl.. i określenie szerokich spodni, że niby to są 'wory' to jak nazwać krótkie spódniczki ? Jednym to się podoba drugim nie.. Ja osobiście mam do w d^pie co o tym sądzą inni.. To jak się ubieram odzwieciedla mnie nie tylko z charakteru i wyglądu 'osobistego', ale z tego jaka jestem w środku.. : ) i odwalić się od takich dziewczyn! Szacun dla prawdziwych SKATE, a nie dla tych które tylko szpanują.. ! Bo jeśli jest się najpierw słodką BARBIe.. a później nosi się szerokie spodnie i uważa się za prawdziwego SKATE to sorry..; / żaal. ! :D :* x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaskategirl
powiem wam szczerze... ja wlasnie ubieram sie w stylu skate... mam wiele wspolnego ze sporetem... (tymaczaowo kontuzja) tanczyłam hip-hop (przez kontuzje chwilowo nie) Słucham h-h i rapu od 6 roku zycia (Dzieki moim starszym bracia) Jedziłam na rolkach (przerwa przez kontuzje) nie przejmuje sie opinia innych... mam chłopaka ktory jest sakte boy\'em ze tak powiem ... ;p jemu sie podoba ze mam taki styl...(nie dla niego sie tak ubieram) znam wiele dziewczyn ktore ubieraja sie tak bo... lubia skate boy\'ow, a im raczej sie taki styl podoba... nie maja nic wspolnego z tym stylem... nie rozumieja co tak naprawde jest w tym stylu... to trzeba czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaskategirl
powiem wam szczerze... ja wlasnie ubieram sie w stylu skate... mam wiele wspolnego ze sporetem... (tymaczaowo kontuzja) tanczyłam hip-hop (przez kontuzje chwilowo nie) Słucham h-h i rapu od 6 roku zycia (Dzieki moim starszym bracia) Jedziłam na rolkach (przerwa przez kontuzje) nie przejmuje sie opinia innych... mam chłopaka ktory jest sakte boy\'em ze tak powiem ... ;p jemu sie podoba ze mam taki styl...(nie dla niego sie tak ubieram) znam wiele dziewczyn ktore ubieraja sie tak bo... lubia skate boy\'ow, a im raczej sie taki styl podoba... nie maja nic wspolnego z tym stylem... nie rozumieja co tak naprawde jest w tym stylu... to trzeba czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
jol dla mnie tez ten styl to coś więcej niż tylko ubiór to moje życie to moja miłość... skatem trzeba sie urodzić a nie stać z dnia na dzień... pozdro i szacun dla prawdziwych skate a nie pozerek a tak w ogóle to zmieniłam gg jakby to kogoś interesowało czasem 6985601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anizeeee17 "No własnie co sadzicie o dziewczynach które ubierają sie w stylu SKATE, nosza spodnie które wisza im np. do kolan, duże bluzy i koszulki, chodz powiem sama ze to jest tez w swoim stylu troche kobiece... ładnie to wygląda jak kobieta, dziewczyna, czy tez nastolatka ma skatespotnie i obcisła koszulke... co wy o tym sadzicie??? albo np. jeździ na desce, czy tańczy break-dance???? " ogolnie to mnie to nie odpowiada chyba bardziej tylko draznia mnie glany zalozone do mini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skejciara
czyli uważacie,że styl SKATE nie jest dla dziewczyn? niektórych nie popoeram, sama jestem "skejtką" i wiele osób lubi mnie za to jaką jestem a nie za styl zresztą i tak obracam się w towarzystwie "skejtów" ale też i "wypicowanych panienek" i szczerze nie lubie takich osób które są wymalowane i szpanują modnymi ciuchami... A tak napraawde skejtami są ci co jeżdzą na deskorolkach ! PzD dla prawdziwych skejtów i skejtek ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czyli uważacie,że styl SKATE nie jest dla dziewczyn?" tak nie napisalem :P po prostu mnie akurat sie nie podobaja dziewczyny co sie tak ubierja :) nie wnikam teraz w osobowosc, itp itd. tez nie jest tak ze skreslam kogos jak nosi krok w kolanach :D 1) takie spodnie u dziewczyny mi sie nie podobaja 2) do tej pory wiekszosc ludzi ktorych spotkalem, a ubierali sie w tym stylu - faceci i babki - to kompletne debile :P bez obrazy , pewnie nie wszyscy tacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia - poczatki
własnie chce zaczac ubierac sie jak skate dziewczyna ;d mam pytanie czy chłopakom sie to podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
Andzia - poczatki ---- wiem ze jestem dziewczyna i moje zdanie może sie nie liczyć ale znam wielu którym sie to podoba i to bardzo... każdy ma swój gust jednemu będzie sie podobała dziewczyna w szerokich spodniach a innemu w mini i obcisłej bluzeczce z cyckami na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skejciara
no dobrze... ale przecież żeby być "skejtem" nie trzeba nosic kroku w kolanach ! wystarczą LUŹNE SPODNIE!!! jakaś NORMALNA koszulka [np. bokserka ] i juz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip-hop moja druga milosc "mini i obcisłej bluzeczce z cyckami na wierzchu. " to mi sie akurat jeszcze bardziej nie podoba :P niz skate-dziewczynowski-styl ;) Skejciara "wystarczą LUŹNE SPODNIE!!! jakaś NORMALNA koszulka" luzne spodnie ale nie maja kroku w kolanach ? w takim razie mowisz o normalnych spodniach i normalnej koszulce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
Muniek ----- nie o Ciebie mi chodziło tak ogólnie mówiłam, ale to dobrze ze tych co ja opisałam nie lubisz ;p heh ja ich tez nie lubię bo sie puszczają na lewo i prawo i myslą że im sie wszystko należy... Skejciara ---- owszem luźne spodnie ( ja w sumie mam krok w kolanach no ale ja to kocham ) i ja tez nosze zwykle koszulki najczęściej bokserki a jeśli chodzi o bluze to ja nosze taka ze dwa rozmiary większa ;p ale przypominam bycie skatem to nie tylko ubiór to miłość do hip hopu, zainteresowania związne z nim, ja np. interesuje sie breakdancem i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×