Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość SkateAndzia
Hip-hop moja druga milosc - Ty jestes skate ? twoi koledzy nie maja nic do ciebie ? JA TEZ KOCHAM HIP HOP i wiem ze moim kumpla to nie przeszkdza wiec chyba nie bd mieli nic przeciwko moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
SkateAndzia ---- no jestem skate ( chociaz ja to w sumie okreslam sie na hiphopowca a nie skate bo nie jezdze na desce juz ) ale nie wiem czemu pytasz... a kumple jasne ze nie maja nic przeciwko, akceptuja mnie taka jaka jestem. Więc moje pytanie teraz do Ciebie czemu pytalaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
\widze ze tu tez dzieci sie wypowiadaja ;] nie jest sie skate kiedy jezdzi si ena dsk,ale jest sie skaterem; ] nie trzeba byc skate zeby jezdzic na dsk i sama jazda Cie nim nie czyni. \po drugie zastanow sie [nie pamietam loginu] cczy chcesz byc pozewrem i byc gnojona bo sie nosisz tylko jak skate i chcesz sie w tym podobac chlopakom ;/ ja juz bym cie zniszcyzla ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
DskStory ----- Po pierwsze wez sie dziewczyno zastanow co ty gadasz bo ja mam w dup*ie co sadzisz o mnie ty i reszta ludzi a to ze sie podobam chlopakom to chyba nie moja wina a ty po porostu zazdroscisz i tyle. Po drugie nie ma kogos takiego jak skater bo jest styl skate i hiphop a nie skaterski wiec odpir***ol sie ode mnie. Po trzecie skate to ktos kto jezdzi na desce i nie koniecznie musi sluchac hh, a jak nie wierzysz to wez poczytaj troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyia
spokojnie kazdy ma o tym inne mniemanie i tyle luzz dziewczyny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
eyia ---- masz racje ja odpuszczam forum jest nie od tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
:] oj widac ze mało wiesz. a skoro sama nazywasz się skate, to raczej nie do Ciebie było,że chcesz się tak nosić żeby przypodobać się chłopakom ;] nie bede sie z Toba klocila bo nie mam na to ochoty. i myslisz ze jak poprzeklinasz jestes fajna ? pf... zreszta masz satysfakcje z klotni i chcesz sie rzucac ? ;] wisi mi to. Lubie rozmawiac z kulturalnymi osobami. A skoro obydwie jestesmy skate i juz sie wypowiadamy, to sanuj tez moje zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
sorry was ale jezdze na dsk od 3 lat i jakos nie widze zadnych przeszkud co do tego ze dziewczyny sie luzno ubieraja ...ej soryy dziewczyna skate to nie musi byc luzne sponie bluza czy koszulka..ale np jakies fajnego koloru rurki...buty np z jakiejs firmy skate i np o 2 rozmiary za duza koszulka ...i dzewczyna spoko wyglada ja mniej wecej tak sie ubieram...P.S z niektorymi wypowiedziami sie nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
sorry za błedy jak jakies sa ale nie umiem dobrze polskiego bo mieszam dopiero 5 lat w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
No tak xD Najwięcej kontrowersji zawsze budził ubiór. Ale najważniejsze żeby, to czuć. Niczego tak nienawidzę, jak pozerów. Ubrać się luźno i myśli,że jest fajny -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majta
Hm. Dla mnie jeśli ktoś dobrze się czuje w swoim stylu [np hip hop] to jest najważniejsze. A to że inni się gapią? Zapewne zazdroszczą. Ja ubieram się HIP HOPowo. Tańczę też Hip hop. I nieraz jakieś laski lub kolesie mówią :" Pff skejciaro" Albo różne głupie teksty. Mam ich szeoroko w du*pie. Zazdroszczą i tyle. Dla mnie nawet jak jakaś osoba ubierze się trochę dziwnie czy coś, to i tak mam reespect dlatego,że nie boi się tego pokazać! No i myśle że o to w ty mwszystkim chodzi. A śmieszne byłoby by dla mnie to,gdy ktoś poprostu na chama by chciał się stać Hip hopowym ziomkiem :D A tak naprawde interesowałby go zupełnie inny styl. To widać czy ktoś naprawdę jest w swoim stylu,czy nie. STYKA. Rozpisałam się ;D A jeśli chodzi znów o mnie, to nie zawsze ubieram się na HH. Nieraz chce też pokazać że jestem dziewczyną. www.fbl.pl/majtusia Mój fbl ;-* Chcecie,luknijcie. Jak coś,napiszcie mi komenta i podajcie swoje gg :P PEACE! Pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skater_girl
O boże "Hip-hop moja druga milosc" jak czytałam coś ty tutaj napisała to nie wiedziałam czy mam płakać czy się śmiać Posłuchał nie ma tylko skate i hh stylu, jasne? Ja nie uważam się za skate choć jeżdżę na desce tylko jak już za skater'kę zgadzam się w tym przypadku z DSKstory czy ty miłośniczko hh możesz sobie swoje kompleksy zastępować innym stwierdzeniem niż "zazdrość" otwórz oczy bo na razie jesteś zwykłą pozerką, która ubiera się tak tylko dlatego żeby spodobać chłopakom!? Powiem tak ja bym nosiła rurki ale nie mogę ponieważ u mnie wytrzymają tylko jeden dzień ;/ ponieważ gdy idę na sk8 park brama jest zamknięta i muszę przechodzić przez płot co wiąże się z dziurą w kroku dlatego wole luźne spodnie lecz potrafię się też ubrać w obcisłe rurki gdy nie idę jeździć na desce lub idę gdzieś z przyjaciółmi sorry za błędy ale nienawidzę polskiej ortografii pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skater_girl
13:51 majtusia93 Hm styl skate? Dla mnie to trochę przesada. Wolę styl ubierania hip hopowy. W sumie tańczę hip hop, mam grupę więc nic widznego ;dd. Kocham taniec,i uwielbiam się jakoś fajnie ubierać. Oczywiście tak,by wyrazić to co robię. Lubię się wyróżniać od innych. Nigdy nie założyłabym zwykłej koszulki i yeansów. Zawsze musze dodać jakieś dodatki czy coś . No to na tyle. Pozdrawiam PEACE Zapraszam ; www.fotka.pl/profil/majtusiaLoFF ;p znalazłam twoją poprzednią wypowiedz ;/ majtusia ja tu widzę na twoim fbl, że potrafisz założyć zwykłe jeansy i bluzkę bez dodatków ;/ nie bądz taka pewna co mówisz wyjątkowa dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Sakte dziewczyna + rock czy jakiś inny punk (gitara + perkusja) :D Skate dziewczyna + hh = + oszukiwanie siebie. Deskorolki, ćwieki, pieszczochy są domeną punków i hardcoreowców. Deskorolki, snowboard i surfing to rozrywka różnego rodzaju punków. Rozrywką hh jest chyba nazywanie dziewczyn bitchami, obrażanie cudzych matek i obwieszanie się naszyjnikami. Hip hoopy wszystko kradną. Normalnie żal.pl na takich jak oni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skater_girl
oblech+mózg=nie istnieje oblech ile ty masz lat? hh i złodzieje, hh w tych czasach to nie ludzie ulicy czasy się zmieniły ich miejsce zastępują tacy jak ty żale do potęgi które albo są różowymi laleczkami, które mają spódniczki zamiast mózgu albo są ulicznymi strachami na wróble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skejciara
każdy ma inny styl i trudno;) można przecież nosić LUŹne spodnie [ w sensie że nie krok w kolanach !] i jakiś t-shirt. Ja znam dziewczyny które są skejtkami i noszą rurki i do tego luźną bluzke lub bokserke i buty skejty... + średnie słuchawki na szyji... sama sie tak ubieram i jakoś nikomu to nie przeszkadza a szczególnie chlopakom których znam ! Przecież skoro ktoś lubi styl skate to się próbuje do niego upodobnic... ! PzD dla SKEJTÓW ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
ZGADZAM SIE Z SKEJCIARĄ...bo ja tam samo sie ubieram jak ona to opisuje ...Pozdro dla Skate'ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_lady
Ja się tak ubieram, bo to mój styl. Pasuje do trybu mojego życia. Deska, break dance i wszystko inne co robię. Luźno, wygodnie i stylowo. Jestem sobą i mam gdzieś co o tym myślą plastikowe panienki. ema ludu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
W końcu ile ludzi tyle różnych poglądów na jeden temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skejciara
Dokładnie! Mnie też nie obchodzi co będą o mnie myślały plastikowe panienki z toną makijażu na twarzy...jestem sobą bronie tego co kocham i już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
DskStory - zgadzam sie z nią . dobrze mówi ^ taka jest prawdaa . kurde są dziewczyny skate i ich nie ma ,ktoś uważa siebie na skate a tak nie jest albo jest sie nim ale sie o tym nie wie ( choć nie wiem czy istnieje taki przypadek ) i jeszcze tak jak sie jeszcze chce można wypisywać . ^ różni są ludzie , na świecie jest tyle skate'ów ale nie ma takiego samego samiuśkiego .różnie sie ubierają różne mają charaktery i poglądy . weście wy sie nie kłućcie bo to nie ma sęsu albo jesteś skate albo nie i nie zależy to od ubioru tylko od tego kim sie jest i nie piszcie tu " jestem skejciarą " czy "chce być skatem " kurdee po co to . jak tak piszesz to chyba sam nie wiesz kim jesteś . skate chyba (przynajmniej ja sie z tym spotkałam i tak myślę) że nie mówi sam z siebie " jestem skate " bo jest on sobą a poprostu ma taki styl i on to czuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLUtiful
ja ubieram sie szeroko slucham rapu i tancze hip hop ..kocham ten styl kocham ta kulture i nie obchodzi mnie co mowia inni ..jednym sie to podoba a innym nie bo zawsze znajda sie jacys hejterzy ktorzy kogos wysmieja ...i nie chodzi tlyko o styl skate ...emo metalowce itp napewno tez komus sie nie spodobaja bo ubieraja sie inaczej, sluchaja innej muzyki i maja inne poglady. Ja sie nie smieje z innych i ich nie obgaduje ... bo np. jak idzie jakis chlopak w obcislych ubraniach to nie gadam od razu ze to pedal lalus itp skoro on tak lubi i jest mu wygodnie to zajebiscie wiec dla czego inni czepiaja sie dziewczyn w szerokich spodniach ... ktos napisal gdzies ze dziewczyna powinna podkreslac swoje ksztalty i byc sexi ... do chholery czy jak przechodzi jakas dziewczyn interesuje was tlyko jej tylek i cycki? zrozumcie ze wszyscy "inni" nie zmienia sie bo wam sie to nie podoba ...oni moga miec wasza opinie w dupie i ja tez ja mam ... pozdro dla wszystkich "innych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
ja ma wszystko gdzies co ludzie mysla o mnie...mi to nie przeszkadza czy ktos jest emo,czy metal a moze nawet kto sie barbie...ile ludzi tyle roznych mysli i pogladów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Ważne,żeby nie bać się wyrażać własnego zdania i być sobą i szanować też innych. Każdy lubi co innego i to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
zgadzam sie z DskStory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skejciara
DskStory,BLUtiful,skate zuzaaa zgadzam się z Wami macie racje ;)) PzD;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
I Widzę,że są tu ludzie,którzy potrafią swoje poglądy i zdanie przedstawić w normalny,że tak powiem sposób,a nie się rzucać. Fajnie pogadać z takimi ludźmi x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate girl
Hey ! Widze zee co niektóre człeki na tym forum maja jakies waty do dziewczyn z ulicznym stylem tzw. skate ! Sorra ale nie wszytskie beda BARBIE ! Bo inni tego chca ! A po za tym niech patrza na swój zad ! Im kurFFa nie mówia co maja na siebie naciagnac :| Spadówa stad BLACHARY ! Skate girls ruulezz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
:]...=]...ja tez mysle ze mozna normalnie pogadac na rozne tematy z normalnymi ludzimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×